Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Bloki suma Bloki śr Bloki otrzymane suma Bloki otrzymane śr
1. Martyna Starzyńska SMS II UKS Basket 13 0.00 0 0.00
2. Patrycja Kawczyńska Widzew Szkoła Gortata Łódź 13 0.00 0 0.00
3. Anna Walicka KKS Pro-Basket Tonsmeier Kutno 13 0.00 0 0.00
4. Martyna Dolewa CIS Multis Multum Pabianice 10 0.00 0 0.00
5. Magdalena Buczyńska KKS Pro-Basket Tonsmeier Kutno 8 0.00 0 0.00
6. Martyna Cybert CIS Multis Multum Pabianice 14 0.00 0 0.00
7. Małgorzata Czuba SMS II UKS Basket 8 0.00 0 0.00
8. Anna Karpierz AZS Uniwersytet Łódzki 9 0.00 0 0.00
9. Natalia Cegiełka MKS Ósemka Skierniewice 11 0.00 0 0.00
10. Małgorzata Prociów AZS Uniwersytet Łódzki 13 0.00 0 0.00
11. Julia Januszewska AZS Uniwersytet Łódzki 13 0.00 0 0.00
12. Natalia Klimczyk Widzew Szkoła Gortata Łódź 12 0.00 0 0.00
13. Martyna Goździk SMS I UKS Basket 12 0.00 0 0.00
14. Klaudia Kozłowska SMS II UKS Basket 7 0.00 0 0.00
15. Natalia Rabant SMS II UKS Basket 13 0.00 0 0.00
16. Natalia Antos MKS Ósemka Skierniewice 8 0.00 0 0.00
17. Małgorzata Karulkowska AZS Uniwersytet Łódzki 12 0.00 0 0.00
18. Wiktoria Kośla SMS I UKS Basket 10 0.00 0 0.00
19. Natalia Wiaderkiewicz UKS SMS ŁKS Łódź 12 0.00 0 0.00
20. Zuzanna Włodarczyk MKS Ósemka Skierniewice 9 0.00 0 0.00
21. Kamila Bernacka Widzew Szkoła Gortata Łódź 8 0.00 0 0.00
22. Natalia Łopińska UKS SMS ŁKS Łódź 10 0.00 0 0.00
23. Karolina Zaborska MKS Ósemka Skierniewice 13 0.00 0 0.00
24. Julia Ciesielska SMS I UKS Basket 8 0.00 0 0.00
25. Julia Mieszkowska KKS Pro-Basket Tonsmeier Kutno 12 0.00 0 0.00
26. Natalia Gozdek SMS II UKS Basket 12 0.00 0 0.00
27. Blanka Zawierucha KKS Pro-Basket Tonsmeier Kutno 10 0.00 0 0.00
28. Małgorzata Lesicka KKS Pro-Basket Tonsmeier Kutno 9 0.00 0 0.00
29. Martyna Jacoń CIS Multis Multum Pabianice 9 0.00 0 0.00
30. Natalia Gzinka Widzew Szkoła Gortata Łódź 11 0.00 0 0.00
31. Karolina Knychalska AZS Uniwersytet Łódzki 10 0.00 0 0.00
32. Karolina Zawada AZS Uniwersytet Łódzki 12 0.00 0 0.00
33. Julia Zdun MKS Ósemka Skierniewice 8 0.00 0 0.00
34. Katarzyna Pęcina CIS Multis Multum Pabianice 12 0.00 0 0.00
35. Martyna Pacześ Widzew Szkoła Gortata Łódź 13 0.00 0 0.00
36. Patrycja Kirsz CIS Multis Multum Pabianice 14 0.00 0 0.00
37. Marlena Papuga UKS SMS ŁKS Łódź 9 0.00 0 0.00
38. Milena Sobczyk UKS SMS ŁKS Łódź 10 0.00 0 0.00
39. Kinga Chodorowska SMS II UKS Basket 13 0.00 0 0.00
40. Małgorzata Siatkowska KKS Pro-Basket Tonsmeier Kutno 11 0.00 0 0.00
41. Izabela Zdrodowska SMS I UKS Basket 12 0.00 0 0.00
42. Marlena Piotrowska SMS I UKS Basket 11 0.00 0 0.00
43. Anna Kudelska Widzew Szkoła Gortata Łódź 14 0.00 0 0.00
44. Vittoria Tortora UKS SMS ŁKS Łódź 6 0.00 0 0.00
45. Alicja Kamieniak CIS Multis Multum Pabianice 14 0.00 0 0.00
46. Marta Świderska CIS Multis Multum Pabianice 11 0.00 0 0.00
47. Małgorzata Gratys MKS Ósemka Skierniewice 9 0.00 0 0.00
48. Agata Maciejewska SMS I UKS Basket 13 0.00 0 0.00
49. Patrycja Stangreciak MKS Ósemka Skierniewice 13 0.00 0 0.00
50. Karina Skopińska SMS II UKS Basket 13 0.00 0 0.00
51. Izabela Chomicz SMS II UKS Basket 9 0.00 0 0.00
52. Weronika Pietrzykowska SMS I UKS Basket 7 0.00 0 0.00
53. Aleksandra Zwolińska SMS II UKS Basket 13 0.00 0 0.00
54. Zuzanna Osyda SMS II UKS Basket 7 0.00 0 0.00
55. Martyna Goniarska KKS Pro-Basket Tonsmeier Kutno 12 0.00 0 0.00
56. Oliwia Woźniak KKS Pro-Basket Tonsmeier Kutno 11 0.00 0 0.00
57. Ewa Szyszkowska AZS Uniwersytet Łódzki 12 0.00 0 0.00
58. Julia Zbudniewek MKS Ósemka Skierniewice 13 0.00 0 0.00
59. Wiktoria Ozimek CIS Multis Multum Pabianice 13 0.00 0 0.00
60. Natalia Bliźniewska MKS Ósemka Skierniewice 13 0.00 0 0.00
61. Michalina Michalak UKS SMS ŁKS Łódź 10 0.00 0 0.00
62. Oliwia Morawska UKS SMS ŁKS Łódź 6 0.00 0 0.00
63. Kinga Sierakowska Widzew Szkoła Gortata Łódź 13 0.00 0 0.00
64. Zuzanna Molka KKS Pro-Basket Tonsmeier Kutno 13 0.00 0 0.00
65. Patrycja Kryszka UKS SMS ŁKS Łódź 12 0.00 0 0.00
66. Klaudia Łapińska SMS I UKS Basket 13 0.00 0 0.00
67. Marta Kawczyńska Widzew Szkoła Gortata Łódź 14 0.00 0 0.00
68. Weronika Karpiszuk SMS I UKS Basket 12 0.00 0 0.00
69. Paulina Dereszczuk CIS Multis Multum Pabianice 7 0.00 0 0.00
70. Justyna Samulak SMS II UKS Basket 8 0.00 0 0.00
71. Patrycja Golak AZS Uniwersytet Łódzki 12 0.00 0 0.00
72. Małgorzata Piwoni AZS Uniwersytet Łódzki 11 0.00 0 0.00
73. Małgorzata Skrzypińska MKS Ósemka Skierniewice 13 0.00 0 0.00
74. Julia Piestrzyńska CIS Multis Multum Pabianice 12 0.00 0 0.00
75. Żaneta Januszewska AZS Uniwersytet Łódzki 13 0.00 0 0.00
76. Agata Łysik Widzew Szkoła Gortata Łódź 10 0.00 0 0.00
77. Greta Kuszlik SMS I UKS Basket 9 0.00 0 0.00
78. Agnieszka Wróbel SMS II UKS Basket 11 0.00 0 0.00
79. Patrycja Borawska SMS II UKS Basket 8 0.00 0 0.00
80. Alicja Lis Widzew Szkoła Gortata Łódź 7 0.00 0 0.00
81. Natalia Stec CIS Multis Multum Pabianice 13 0.00 0 0.00
82. Paulina Kacprowicz KKS Pro-Basket Tonsmeier Kutno 13 0.00 0 0.00
83. Patrycja Krzyszczak SMS I UKS Basket 14 0.00 0 0.00
84. Karolina Woźniczak SMS II UKS Basket 10 0.00 0 0.00
85. Katarzyna Charczenko UKS SMS ŁKS Łódź 9 0.00 0 0.00
86. Natalia Król Widzew Szkoła Gortata Łódź 8 0.00 0 0.00
87. Weronika Bogdańska KKS Pro-Basket Tonsmeier Kutno 11 0.00 0 0.00
88. Nadia Urbaniak UKS SMS ŁKS Łódź 8 0.00 0 0.00

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń EBL EBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO