Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Karolina Zaborska MKS Ósemka Skierniewice 13 354 27.23
2. Patrycja Stangreciak MKS Ósemka Skierniewice 13 212 16.31
3. Anna Kudelska Widzew Szkoła Gortata Łódź 14 211 15.07
4. Natalia Łopińska UKS SMS ŁKS Łódź 10 200 20.00
5. Patrycja Kirsz CIS Multis Multum Pabianice 14 190 13.57
6. Izabela Zdrodowska SMS I UKS Basket 12 187 15.58
7. Julia Zbudniewek MKS Ósemka Skierniewice 13 182 14.00
8. Natalia Wiaderkiewicz UKS SMS ŁKS Łódź 12 171 14.25
9. Martyna Cybert CIS Multis Multum Pabianice 14 146 10.43
10. Agata Maciejewska SMS I UKS Basket 13 145 11.15
11. Michalina Michalak UKS SMS ŁKS Łódź 10 144 14.40
12. Julia Januszewska AZS Uniwersytet Łódzki 13 138 10.62
13. Marlena Piotrowska SMS I UKS Basket 11 137 12.45
14. Natalia Gzinka Widzew Szkoła Gortata Łódź 11 136 12.36
15. Weronika Karpiszuk SMS I UKS Basket 12 124 10.33
16. Julia Piestrzyńska CIS Multis Multum Pabianice 12 122 10.17
17. Patrycja Golak AZS Uniwersytet Łódzki 12 120 10.00
18. Natalia Klimczyk Widzew Szkoła Gortata Łódź 12 114 9.50
19. Weronika Bogdańska KKS Pro-Basket Tonsmeier Kutno 11 105 9.55
20. Żaneta Januszewska AZS Uniwersytet Łódzki 13 104 8.00
21. Paulina Kacprowicz KKS Pro-Basket Tonsmeier Kutno 13 100 7.69
22. Anna Walicka KKS Pro-Basket Tonsmeier Kutno 13 98 7.54
23. Patrycja Kryszka UKS SMS ŁKS Łódź 12 97 8.08
24. Natalia Gozdek SMS II UKS Basket 12 96 8.00
25. Kinga Sierakowska Widzew Szkoła Gortata Łódź 13 94 7.23
26. Patrycja Kawczyńska Widzew Szkoła Gortata Łódź 13 94 7.23
27. Patrycja Krzyszczak SMS I UKS Basket 14 90 6.43
28. Justyna Samulak SMS II UKS Basket 8 88 11.00
29. Karina Skopińska SMS II UKS Basket 13 85 6.54
30. Martyna Dolewa CIS Multis Multum Pabianice 10 85 8.50
31. Małgorzata Lesicka KKS Pro-Basket Tonsmeier Kutno 9 77 8.56
32. Klaudia Łapińska SMS I UKS Basket 13 75 5.77
33. Wiktoria Kośla SMS I UKS Basket 10 75 7.50
34. Greta Kuszlik SMS I UKS Basket 9 67 7.44
35. Marlena Papuga UKS SMS ŁKS Łódź 9 64 7.11
36. Martyna Pacześ Widzew Szkoła Gortata Łódź 13 61 4.69
37. Martyna Goździk SMS I UKS Basket 12 59 4.92
38. Natalia Stec CIS Multis Multum Pabianice 13 59 4.54
39. Małgorzata Prociów AZS Uniwersytet Łódzki 13 58 4.46
40. Zuzanna Molka KKS Pro-Basket Tonsmeier Kutno 13 57 4.38
41. Katarzyna Pęcina CIS Multis Multum Pabianice 12 53 4.42
42. Karolina Woźniczak SMS II UKS Basket 10 52 5.20
43. Natalia Bliźniewska MKS Ósemka Skierniewice 13 51 3.92
44. Małgorzata Karulkowska AZS Uniwersytet Łódzki 12 50 4.17
45. Aleksandra Zwolińska SMS II UKS Basket 13 47 3.62
46. Paulina Dereszczuk CIS Multis Multum Pabianice 7 47 6.71
47. Izabela Chomicz SMS II UKS Basket 9 47 5.22
48. Małgorzata Skrzypińska MKS Ósemka Skierniewice 13 44 3.38
49. Alicja Kamieniak CIS Multis Multum Pabianice 14 42 3.00
50. Marta Kawczyńska Widzew Szkoła Gortata Łódź 14 40 2.86
51. Patrycja Borawska SMS II UKS Basket 8 40 5.00
52. Kinga Chodorowska SMS II UKS Basket 13 39 3.00
53. Milena Sobczyk UKS SMS ŁKS Łódź 10 38 3.80
54. Natalia Król Widzew Szkoła Gortata Łódź 8 36 4.50
55. Julia Ciesielska SMS I UKS Basket 8 35 4.38
56. Martyna Starzyńska SMS II UKS Basket 13 34 2.62
57. Martyna Goniarska KKS Pro-Basket Tonsmeier Kutno 12 32 2.67
58. Julia Mieszkowska KKS Pro-Basket Tonsmeier Kutno 12 30 2.50
59. Vittoria Tortora UKS SMS ŁKS Łódź 6 29 4.83
60. Zuzanna Osyda SMS II UKS Basket 7 29 4.14
61. Małgorzata Czuba SMS II UKS Basket 8 29 3.63
62. Małgorzata Siatkowska KKS Pro-Basket Tonsmeier Kutno 11 26 2.36
63. Marta Świderska CIS Multis Multum Pabianice 11 24 2.18
64. Natalia Rabant SMS II UKS Basket 13 24 1.85
65. Agnieszka Wróbel SMS II UKS Basket 11 23 2.09
66. Alicja Lis Widzew Szkoła Gortata Łódź 7 23 3.29
67. Agata Łysik Widzew Szkoła Gortata Łódź 10 18 1.80
68. Klaudia Kozłowska SMS II UKS Basket 7 18 2.57
69. Martyna Jacoń CIS Multis Multum Pabianice 9 17 1.89
70. Blanka Zawierucha KKS Pro-Basket Tonsmeier Kutno 10 14 1.40
71. Wiktoria Ozimek CIS Multis Multum Pabianice 13 13 1.00
72. Natalia Cegiełka MKS Ósemka Skierniewice 11 12 1.09
73. Nadia Urbaniak UKS SMS ŁKS Łódź 8 9 1.13
74. Oliwia Woźniak KKS Pro-Basket Tonsmeier Kutno 11 9 0.82
75. Kamila Bernacka Widzew Szkoła Gortata Łódź 8 9 1.13
76. Małgorzata Piwoni AZS Uniwersytet Łódzki 11 8 0.73
77. Ewa Szyszkowska AZS Uniwersytet Łódzki 12 8 0.67
78. Katarzyna Charczenko UKS SMS ŁKS Łódź 9 8 0.89
79. Karolina Zawada AZS Uniwersytet Łódzki 12 6 0.50
80. Magdalena Buczyńska KKS Pro-Basket Tonsmeier Kutno 8 5 0.63
81. Zuzanna Włodarczyk MKS Ósemka Skierniewice 9 5 0.56
82. Natalia Antos MKS Ósemka Skierniewice 8 4 0.50
83. Małgorzata Gratys MKS Ósemka Skierniewice 9 4 0.44
84. Weronika Pietrzykowska SMS I UKS Basket 7 3 0.43
85. Karolina Knychalska AZS Uniwersytet Łódzki 10 2 0.20
86. Oliwia Morawska UKS SMS ŁKS Łódź 6 0 0.00
87. Anna Karpierz AZS Uniwersytet Łódzki 9 0 0.00
88. Julia Zdun MKS Ósemka Skierniewice 8 0 0.00

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń EBL EBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO