Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

26.10.2019 10:00 Twarde Pierniki 2007 Toruń - Twarde Pierniki 2008 Toruń 71:27
26.10.2019 10:00 KSK Noteć Inowrocław - MKS Novum I Bydgoszcz 81:68
30.10.2019 17:15 TKM I Włocławek - TKM II Włocławek 100:35

Kolejka I

26.10.2019 10:00 Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki - MKS Katarzynka Toruń 98:52
26.10.2019 12:00 Enea Astoria I Bydgoszcz - Enea Astoria II Bydgoszcz 72:35
26.10.2019 12:00 Basket 2010 Kruszwica - UKS Basket Regnum Bydgoszcz 74:58
26.10.2019 13:00 MKS Novum II Bydgoszcz - BASKETSTAL Grudziądz 56:74

Kolejka II

09.11.2019 10:00 Twarde Pierniki 2007 Toruń - TKM I Włocławek 55:33
25.11.2019 17:15 TKM II Włocławek - KSK Noteć Inowrocław 54:99
18.12.2019 18:30 MKS Novum I Bydgoszcz - Twarde Pierniki 2008 Toruń 63:48

Kolejka II

09.11.2019 11:00 Enea Astoria I Bydgoszcz - MKS Katarzynka Toruń 122:63
16.11.2019 11:00 BASKETSTAL Grudziądz - Basket 2010 Kruszwica 81:70
16.11.2019 13:00 Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki - MKS Novum II Bydgoszcz 79:59
09.12.2019 16:30 Enea Astoria II Bydgoszcz - UKS Basket Regnum Bydgoszcz 43:45

Kolejka III

30.11.2019 10:00 TKM I Włocławek - Twarde Pierniki 2008 Toruń 122:39
30.11.2019 12:30 MKS Novum I Bydgoszcz - TKM II Włocławek 87:64
01.12.2019 15:00 KSK Noteć Inowrocław - Twarde Pierniki 2007 Toruń 59:63

Kolejka III

30.11.2019 10:00 MKS Novum II Bydgoszcz - Enea Astoria I Bydgoszcz 59:79
30.11.2019 11:00 UKS Basket Regnum Bydgoszcz - BASKETSTAL Grudziądz 63:58
30.11.2019 13:00 MKS Katarzynka Toruń - Enea Astoria II Bydgoszcz 67:106
09.12.2019 18:30 Basket 2010 Kruszwica - Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki 84:62

Kolejka IV

14.12.2019 10:00 Twarde Pierniki 2007 Toruń - MKS Novum I Bydgoszcz 59:47
14.12.2019 10:00 TKM I Włocławek - KSK Noteć Inowrocław 69:68
14.12.2019 12:30 Twarde Pierniki 2008 Toruń - TKM II Włocławek 66:57

Kolejka IV

14.12.2019 10:00 Enea Astoria II Bydgoszcz - BASKETSTAL Grudziądz 45:63
14.12.2019 11:00 Enea Astoria I Bydgoszcz - Basket 2010 Kruszwica 87:59
14.12.2019 11:30 MKS Katarzynka Toruń - MKS Novum II Bydgoszcz 77:84
11.01.2020 10:00 Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki - UKS Basket Regnum Bydgoszcz 81:41

Kolejka V

18.01.2020 09:30 MKS Novum II Bydgoszcz - Enea Astoria II Bydgoszcz 61:55
18.01.2020 12:00 Basket 2010 Kruszwica - MKS Katarzynka Toruń 80:67
19.01.2020 11:00 BASKETSTAL Grudziądz - Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki 80:60
21.03.2020 11:00 UKS Basket Regnum Bydgoszcz - Enea Astoria I Bydgoszcz --:--

Kolejka V

18.01.2020 11:45 MKS Novum I Bydgoszcz - TKM I Włocławek 58:62
18.01.2020 13:00 KSK Noteć Inowrocław - Twarde Pierniki 2008 Toruń 66:53
18.01.2020 13:00 TKM II Włocławek - Twarde Pierniki 2007 Toruń 38:70

Kolejka VI

15.02.2020 Twarde Pierniki 2008 Toruń - Twarde Pierniki 2007 Toruń --:--
15.02.2020 TKM II Włocławek - TKM I Włocławek --:--
23.02.2020 MKS Novum I Bydgoszcz - KSK Noteć Inowrocław --:--

Kolejka VI

15.02.2020 Enea Astoria II Bydgoszcz - Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki --:--
15.02.2020 Enea Astoria I Bydgoszcz - BASKETSTAL Grudziądz --:--
15.02.2020 MKS Katarzynka Toruń - UKS Basket Regnum Bydgoszcz --:--
15.02.2020 MKS Novum II Bydgoszcz - Basket 2010 Kruszwica --:--

Kolejka VII

22.02.2020 Basket 2010 Kruszwica - Enea Astoria II Bydgoszcz --:--
22.02.2020 UKS Basket Regnum Bydgoszcz - MKS Novum II Bydgoszcz --:--
22.02.2020 BASKETSTAL Grudziądz - MKS Katarzynka Toruń --:--
22.02.2020 Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki - Enea Astoria I Bydgoszcz --:--

Kolejka VIII

07.03.2020 Enea Astoria II Bydgoszcz - Enea Astoria I Bydgoszcz --:--
07.03.2020 MKS Katarzynka Toruń - Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki --:--
07.03.2020 BASKETSTAL Grudziądz - MKS Novum II Bydgoszcz --:--
07.03.2020 UKS Basket Regnum Bydgoszcz - Basket 2010 Kruszwica --:--

Kolejka VII

14.03.2020 Twarde Pierniki 2008 Toruń - MKS Novum I Bydgoszcz --:--
14.03.2020 KSK Noteć Inowrocław - TKM II Włocławek --:--
14.03.2020 TKM I Włocławek - Twarde Pierniki 2007 Toruń --:--

Kolejka IX

14.03.2020 UKS Basket Regnum Bydgoszcz - Enea Astoria II Bydgoszcz --:--
14.03.2020 Basket 2010 Kruszwica - BASKETSTAL Grudziądz --:--
14.03.2020 MKS Novum II Bydgoszcz - Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki --:--
14.03.2020 MKS Katarzynka Toruń - Enea Astoria I Bydgoszcz --:--

Kolejka X

28.03.2020 Enea Astoria II Bydgoszcz - MKS Katarzynka Toruń --:--
28.03.2020 Enea Astoria I Bydgoszcz - MKS Novum II Bydgoszcz --:--
28.03.2020 Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki - Basket 2010 Kruszwica --:--
28.03.2020 BASKETSTAL Grudziądz - UKS Basket Regnum Bydgoszcz --:--

Kolejka VIII

04.04.2020 Twarde Pierniki 2008 Toruń - TKM I Włocławek --:--
04.04.2020 Twarde Pierniki 2007 Toruń - KSK Noteć Inowrocław --:--
04.04.2020 TKM II Włocławek - MKS Novum I Bydgoszcz --:--

Kolejka XI

04.04.2020 BASKETSTAL Grudziądz - Enea Astoria II Bydgoszcz --:--
04.04.2020 UKS Basket Regnum Bydgoszcz - Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki --:--
04.04.2020 Basket 2010 Kruszwica - Enea Astoria I Bydgoszcz --:--
04.04.2020 MKS Novum II Bydgoszcz - MKS Katarzynka Toruń --:--

Kolejka IX

25.04.2020 TKM II Włocławek - Twarde Pierniki 2008 Toruń --:--
25.04.2020 MKS Novum I Bydgoszcz - Twarde Pierniki 2007 Toruń --:--
25.04.2020 KSK Noteć Inowrocław - TKM I Włocławek --:--

Kolejka XII

25.04.2020 Enea Astoria II Bydgoszcz - MKS Novum II Bydgoszcz --:--
25.04.2020 MKS Katarzynka Toruń - Basket 2010 Kruszwica --:--
25.04.2020 Enea Astoria I Bydgoszcz - UKS Basket Regnum Bydgoszcz --:--
25.04.2020 Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki - BASKETSTAL Grudziądz --:--

Kolejka X

09.05.2020 Twarde Pierniki 2008 Toruń - KSK Noteć Inowrocław --:--
09.05.2020 TKM I Włocławek - MKS Novum I Bydgoszcz --:--
09.05.2020 Twarde Pierniki 2007 Toruń - TKM II Włocławek --:--

Kolejka XIII

09.05.2020 Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki - Enea Astoria II Bydgoszcz --:--
09.05.2020 BASKETSTAL Grudziądz - Enea Astoria I Bydgoszcz --:--
09.05.2020 UKS Basket Regnum Bydgoszcz - MKS Katarzynka Toruń --:--
09.05.2020 Basket 2010 Kruszwica - MKS Novum II Bydgoszcz --:--

Kolejka XIV

23.05.2020 Enea Astoria II Bydgoszcz - Basket 2010 Kruszwica --:--
23.05.2020 MKS Novum II Bydgoszcz - UKS Basket Regnum Bydgoszcz --:--
23.05.2020 MKS Katarzynka Toruń - BASKETSTAL Grudziądz --:--
23.05.2020 Enea Astoria I Bydgoszcz - Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki --:--

Newsletter - zapisz się

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń EBL EBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO