Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Celne rzuty wolne suma Celne rzuty wolne śr. Oddane rzuty wolne suma Oddane rzuty wolne śr. Skuteczność za 1
1. Karolina Zaborska MKS Ósemka Skierniewice 13 354 27.23 354 27.23 100
2. Patrycja Stangreciak MKS Ósemka Skierniewice 13 185 14.23 185 14.23 100
3. Izabela Zdrodowska SMS I UKS Basket 12 181 15.08 181 15.08 100
4. Julia Zbudniewek MKS Ósemka Skierniewice 13 176 13.54 176 13.54 100
5. Natalia Łopińska UKS SMS ŁKS Łódź 10 173 17.30 173 17.30 100
6. Anna Kudelska Widzew Szkoła Gortata Łódź 14 166 11.86 166 11.86 100
7. Martyna Cybert CIS Multis Multum Pabianice 14 146 10.43 146 10.43 100
8. Patrycja Kirsz CIS Multis Multum Pabianice 14 142 10.14 142 10.14 100
9. Marlena Piotrowska SMS I UKS Basket 11 134 12.18 134 12.18 100
10. Natalia Gzinka Widzew Szkoła Gortata Łódź 11 127 11.55 127 11.55 100
11. Natalia Klimczyk Widzew Szkoła Gortata Łódź 12 114 9.50 114 9.50 100
12. Michalina Michalak UKS SMS ŁKS Łódź 10 108 10.80 108 10.80 100
13. Patrycja Golak AZS Uniwersytet Łódzki 12 105 8.75 105 8.75 100
14. Paulina Kacprowicz KKS Pro-Basket Tonsmeier Kutno 13 100 7.69 100 7.69 100
15. Weronika Karpiszuk SMS I UKS Basket 12 97 8.08 97 8.08 100
16. Julia Januszewska AZS Uniwersytet Łódzki 13 93 7.15 93 7.15 100
17. Patrycja Kawczyńska Widzew Szkoła Gortata Łódź 13 91 7.00 91 7.00 100
18. Patrycja Krzyszczak SMS I UKS Basket 14 90 6.43 90 6.43 100
19. Justyna Samulak SMS II UKS Basket 8 88 11.00 88 11.00 100
20. Weronika Bogdańska KKS Pro-Basket Tonsmeier Kutno 11 87 7.91 87 7.91 100
21. Kinga Sierakowska Widzew Szkoła Gortata Łódź 13 85 6.54 85 6.54 100
22. Natalia Wiaderkiewicz UKS SMS ŁKS Łódź 12 81 6.75 81 6.75 100
23. Julia Piestrzyńska CIS Multis Multum Pabianice 12 80 6.67 80 6.67 100
24. Patrycja Kryszka UKS SMS ŁKS Łódź 12 76 6.33 76 6.33 100
25. Natalia Gozdek SMS II UKS Basket 12 75 6.25 75 6.25 100
26. Martyna Dolewa CIS Multis Multum Pabianice 10 73 7.30 73 7.30 100
27. Anna Walicka KKS Pro-Basket Tonsmeier Kutno 13 71 5.46 71 5.46 100
28. Żaneta Januszewska AZS Uniwersytet Łódzki 13 71 5.46 71 5.46 100
29. Greta Kuszlik SMS II UKS Basket 9 67 7.44 67 7.44 100
30. Marlena Papuga UKS SMS ŁKS Łódź 9 64 7.11 64 7.11 100
31. Klaudia Łapińska SMS I UKS Basket 13 63 4.85 63 4.85 100
32. Małgorzata Lesicka KKS Pro-Basket Tonsmeier Kutno 9 62 6.89 62 6.89 100
33. Martyna Pacześ Widzew Szkoła Gortata Łódź 13 61 4.69 61 4.69 100
34. Wiktoria Kośla SMS I UKS Basket 10 60 6.00 60 6.00 100
35. Natalia Stec CIS Multis Multum Pabianice 13 59 4.54 59 4.54 100
36. Małgorzata Prociów AZS Uniwersytet Łódzki 13 58 4.46 58 4.46 100
37. Agata Maciejewska SMS I UKS Basket 13 55 4.23 55 4.23 100
38. Karina Skopińska SMS I UKS Basket 13 52 4.00 52 4.00 100
39. Natalia Bliźniewska MKS Ósemka Skierniewice 13 51 3.92 51 3.92 100
40. Katarzyna Pęcina CIS Multis Multum Pabianice 12 50 4.17 50 4.17 100
41. Małgorzata Karulkowska AZS Uniwersytet Łódzki 12 50 4.17 50 4.17 100
42. Martyna Goździk SMS I UKS Basket 12 50 4.17 50 4.17 100
43. Paulina Dereszczuk CIS Multis Multum Pabianice 7 47 6.71 47 6.71 100
44. Karolina Woźniczak SMS I UKS Basket 10 46 4.60 46 4.60 100
45. Małgorzata Skrzypińska MKS Ósemka Skierniewice 13 44 3.38 44 3.38 100
46. Aleksandra Zwolińska SMS II UKS Basket 13 44 3.38 44 3.38 100
47. Zuzanna Molka KKS Pro-Basket Tonsmeier Kutno 13 42 3.23 42 3.23 100
48. Kinga Chodorowska SMS II UKS Basket 13 39 3.00 39 3.00 100
49. Milena Sobczyk UKS SMS ŁKS Łódź 10 38 3.80 38 3.80 100
50. Patrycja Borawska SMS II UKS Basket 8 37 4.63 37 4.63 100
51. Marta Kawczyńska Widzew Szkoła Gortata Łódź 14 37 2.64 37 2.64 100
52. Natalia Król Widzew Szkoła Gortata Łódź 8 36 4.50 36 4.50 100
53. Izabela Chomicz SMS II UKS Basket 9 35 3.89 35 3.89 100
54. Martyna Starzyńska SMS II UKS Basket 13 34 2.62 34 2.62 100
55. Alicja Kamieniak CIS Multis Multum Pabianice 14 33 2.36 33 2.36 100
56. Julia Mieszkowska KKS Pro-Basket Tonsmeier Kutno 12 30 2.50 30 2.50 100
57. Vittoria Tortora UKS SMS ŁKS Łódź 6 29 4.83 29 4.83 100
58. Małgorzata Czuba SMS II UKS Basket 8 29 3.63 29 3.63 100
59. Martyna Goniarska KKS Pro-Basket Tonsmeier Kutno 12 29 2.42 29 2.42 100
60. Małgorzata Siatkowska KKS Pro-Basket Tonsmeier Kutno 11 26 2.36 26 2.36 100

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń EBL EBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO