Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Asysty suma Asysty śr.
1. Martyna Jacoń CIS Multis Multum Pabianice 9 0.00
2. Natalia Gzinka Widzew Szkoła Gortata Łódź 11 0.00
3. Agata Łysik Widzew Szkoła Gortata Łódź 10 0.00
4. Małgorzata Prociów AZS Uniwersytet Łódzki 13 0.00
5. Weronika Pietrzykowska SMS I UKS Basket 7 0.00
6. Żaneta Januszewska AZS Uniwersytet Łódzki 13 0.00
7. Małgorzata Lesicka KKS Pro-Basket Tonsmeier Kutno 9 0.00
8. Aleksandra Zwolińska SMS II UKS Basket 13 0.00
9. Natalia Cegiełka MKS Ósemka Skierniewice 11 0.00
10. Natalia Antos MKS Ósemka Skierniewice 8 0.00
11. Ewa Szyszkowska AZS Uniwersytet Łódzki 12 0.00
12. Oliwia Morawska UKS SMS ŁKS Łódź 6 0.00
13. Natalia Wiaderkiewicz UKS SMS ŁKS Łódź 12 0.00
14. Kinga Sierakowska Widzew Szkoła Gortata Łódź 13 0.00
15. Patrycja Krzyszczak SMS I UKS Basket 14 0.00
16. Michalina Michalak UKS SMS ŁKS Łódź 10 0.00
17. Małgorzata Karulkowska AZS Uniwersytet Łódzki 12 0.00
18. Kinga Chodorowska SMS II UKS Basket 13 0.00
19. Wiktoria Kośla SMS I UKS Basket 10 0.00
20. Małgorzata Gratys MKS Ósemka Skierniewice 9 0.00
21. Paulina Dereszczuk CIS Multis Multum Pabianice 7 0.00
22. Małgorzata Siatkowska KKS Pro-Basket Tonsmeier Kutno 11 0.00
23. Anna Walicka KKS Pro-Basket Tonsmeier Kutno 13 0.00
24. Karina Skopińska SMS I UKS Basket 13 0.00
25. Agata Maciejewska SMS I UKS Basket 13 0.00
26. Martyna Starzyńska SMS II UKS Basket 13 0.00
27. Julia Mieszkowska KKS Pro-Basket Tonsmeier Kutno 12 0.00
28. Patrycja Kawczyńska Widzew Szkoła Gortata Łódź 13 0.00
29. Patrycja Stangreciak MKS Ósemka Skierniewice 13 0.00
30. Zuzanna Osyda SMS II UKS Basket 7 0.00
31. Karolina Knychalska AZS Uniwersytet Łódzki 10 0.00
32. Anna Karpierz AZS Uniwersytet Łódzki 9 0.00
33. Natalia Klimczyk Widzew Szkoła Gortata Łódź 12 0.00
34. Katarzyna Pęcina CIS Multis Multum Pabianice 12 0.00
35. Oliwia Woźniak KKS Pro-Basket Tonsmeier Kutno 11 0.00
36. Martyna Goździk SMS I UKS Basket 12 0.00
37. Martyna Pacześ Widzew Szkoła Gortata Łódź 13 0.00
38. Greta Kuszlik SMS I UKS Basket 9 0.00
39. Julia Januszewska AZS Uniwersytet Łódzki 13 0.00
40. Martyna Goniarska KKS Pro-Basket Tonsmeier Kutno 12 0.00
41. Agnieszka Wróbel SMS II UKS Basket 11 0.00
42. Julia Zdun MKS Ósemka Skierniewice 8 0.00
43. Anna Kudelska Widzew Szkoła Gortata Łódź 14 0.00
44. Natalia Król Widzew Szkoła Gortata Łódź 8 0.00
45. Natalia Łopińska UKS SMS ŁKS Łódź 10 0.00
46. Patrycja Kryszka UKS SMS ŁKS Łódź 12 0.00
47. Karolina Woźniczak SMS II UKS Basket 10 0.00
48. Izabela Zdrodowska SMS I UKS Basket 12 0.00
49. Zuzanna Molka KKS Pro-Basket Tonsmeier Kutno 13 0.00
50. Kamila Bernacka Widzew Szkoła Gortata Łódź 8 0.00
51. Marlena Piotrowska SMS I UKS Basket 11 0.00
52. Katarzyna Charczenko UKS SMS ŁKS Łódź 9 0.00
53. Martyna Dolewa CIS Multis Multum Pabianice 10 0.00
54. Justyna Samulak SMS II UKS Basket 8 0.00
55. Martyna Cybert CIS Multis Multum Pabianice 14 0.00
56. Julia Piestrzyńska CIS Multis Multum Pabianice 12 0.00
57. Małgorzata Czuba SMS II UKS Basket 8 0.00
58. Patrycja Golak AZS Uniwersytet Łódzki 12 0.00
59. Natalia Gozdek SMS II UKS Basket 12 0.00
60. Izabela Chomicz SMS I UKS Basket 9 0.00
61. Magdalena Buczyńska KKS Pro-Basket Tonsmeier Kutno 8 0.00
62. Blanka Zawierucha KKS Pro-Basket Tonsmeier Kutno 10 0.00
63. Małgorzata Skrzypińska MKS Ósemka Skierniewice 13 0.00
64. Patrycja Borawska SMS II UKS Basket 8 0.00
65. Karolina Zawada AZS Uniwersytet Łódzki 12 0.00
66. Marlena Papuga UKS SMS ŁKS Łódź 9 0.00
67. Wiktoria Ozimek CIS Multis Multum Pabianice 13 0.00
68. Paulina Kacprowicz KKS Pro-Basket Tonsmeier Kutno 13 0.00
69. Milena Sobczyk UKS SMS ŁKS Łódź 10 0.00
70. Natalia Bliźniewska MKS Ósemka Skierniewice 13 0.00
71. Klaudia Kozłowska SMS II UKS Basket 7 0.00
72. Patrycja Kirsz CIS Multis Multum Pabianice 14 0.00
73. Alicja Lis Widzew Szkoła Gortata Łódź 7 0.00
74. Natalia Rabant SMS II UKS Basket 13 0.00
75. Julia Zbudniewek MKS Ósemka Skierniewice 13 0.00
76. Natalia Stec CIS Multis Multum Pabianice 13 0.00
77. Zuzanna Włodarczyk MKS Ósemka Skierniewice 9 0.00
78. Alicja Kamieniak CIS Multis Multum Pabianice 14 0.00
79. Weronika Karpiszuk SMS I UKS Basket 12 0.00
80. Julia Ciesielska SMS I UKS Basket 8 0.00
81. Marta Świderska CIS Multis Multum Pabianice 11 0.00
82. Nadia Urbaniak UKS SMS ŁKS Łódź 8 0.00
83. Klaudia Łapińska SMS I UKS Basket 13 0.00
84. Weronika Bogdańska KKS Pro-Basket Tonsmeier Kutno 11 0.00
85. Vittoria Tortora UKS SMS ŁKS Łódź 6 0.00
86. Marta Kawczyńska Widzew Szkoła Gortata Łódź 14 0.00
87. Karolina Zaborska MKS Ósemka Skierniewice 13 0.00
88. Małgorzata Piwoni AZS Uniwersytet Łódzki 11 0.00

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń EBL EBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO