Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Pkt Mecze c2 w2 % c3 w3 % c w % c1 w1 % A O Sum As F Fw S P B As/S P/S Eval +/-
1. Karolina Zaborska MKS Ósemka Skierniewice 13 354 13 0 0 0 0 0 354 354 100.0000 21 0 0 0 0
2. Patrycja Stangreciak MKS Ósemka Skierniewice 13 212 13 0 9 9 100.0000 0 185 185 100.0000 25 0 0 0 0
3. Anna Kudelska Widzew Szkoła Gortata Łódź 14 211 14 0 15 15 100.0000 0 166 166 100.0000 30 0 0 0 0
4. Natalia Łopińska UKS SMS ŁKS Łódź 10 200 10 0 9 9 100.0000 0 173 173 100.0000 21 0 0 0 0
5. Patrycja Kirsz CIS Multis Multum Pabianice 14 190 14 0 16 16 100.0000 0 142 142 100.0000 37 0 0 0 0
6. Izabela Zdrodowska SMS I UKS Basket 12 187 12 0 2 2 100.0000 0 181 181 100.0000 16 0 0 0 0
7. Julia Zbudniewek MKS Ósemka Skierniewice 13 182 13 0 2 2 100.0000 0 176 176 100.0000 19 0 0 0 0
8. Natalia Wiaderkiewicz UKS SMS ŁKS Łódź 12 171 12 0 30 30 100.0000 0 81 81 100.0000 23 0 0 0 0
9. Martyna Cybert CIS Multis Multum Pabianice 14 146 14 0 0 0 0 0 146 146 100.0000 31 0 0 0 0
10. Agata Maciejewska SMS I UKS Basket 13 145 13 0 30 30 100.0000 0 55 55 100.0000 18 0 0 0 0
11. Michalina Michalak UKS SMS ŁKS Łódź 10 144 10 0 12 12 100.0000 0 108 108 100.0000 25 0 0 0 0
12. Julia Januszewska AZS Uniwersytet Łódzki 13 138 13 0 15 15 100.0000 0 93 93 100.0000 40 0 0 0 0
13. Marlena Piotrowska SMS I UKS Basket 11 137 11 0 1 1 100.0000 0 134 134 100.0000 14 0 0 0 0
14. Natalia Gzinka Widzew Szkoła Gortata Łódź 11 136 11 0 3 3 100.0000 0 127 127 100.0000 19 0 0 0 0
15. Weronika Karpiszuk SMS I UKS Basket 12 124 12 0 9 9 100.0000 0 97 97 100.0000 30 0 0 0 0
16. Julia Piestrzyńska CIS Multis Multum Pabianice 12 122 12 0 14 14 100.0000 0 80 80 100.0000 13 0 0 0 0
17. Patrycja Golak AZS Uniwersytet Łódzki 12 120 12 0 5 5 100.0000 0 105 105 100.0000 22 0 0 0 0
18. Natalia Klimczyk Widzew Szkoła Gortata Łódź 12 114 12 0 0 0 0 0 114 114 100.0000 19 0 0 0 0
19. Weronika Bogdańska KKS Pro-Basket Tonsmeier Kutno 11 105 11 0 6 6 100.0000 0 87 87 100.0000 23 0 0 0 0
20. Żaneta Januszewska AZS Uniwersytet Łódzki 13 104 13 0 11 11 100.0000 0 71 71 100.0000 40 0 0 0 0
21. Paulina Kacprowicz KKS Pro-Basket Tonsmeier Kutno 13 100 13 0 0 0 0 0 100 100 100.0000 32 0 0 0 0
22. Anna Walicka KKS Pro-Basket Tonsmeier Kutno 13 98 13 0 9 9 100.0000 0 71 71 100.0000 37 0 0 0 0
23. Patrycja Kryszka UKS SMS ŁKS Łódź 12 97 12 0 7 7 100.0000 0 76 76 100.0000 18 0 0 0 0
24. Natalia Gozdek SMS II UKS Basket 12 96 12 0 7 7 100.0000 0 75 75 100.0000 40 0 0 0 0
25. Patrycja Kawczyńska Widzew Szkoła Gortata Łódź 13 94 13 0 1 1 100.0000 0 91 91 100.0000 21 0 0 0 0
26. Kinga Sierakowska Widzew Szkoła Gortata Łódź 13 94 13 0 3 3 100.0000 0 85 85 100.0000 14 0 0 0 0
27. Patrycja Krzyszczak SMS I UKS Basket 14 90 14 0 0 0 0 0 90 90 100.0000 27 0 0 0 0
28. Justyna Samulak SMS II UKS Basket 8 88 8 0 0 0 0 0 88 88 100.0000 23 0 0 0 0
29. Karina Skopińska SMS II UKS Basket 13 85 13 0 11 11 100.0000 0 52 52 100.0000 28 0 0 0 0
30. Martyna Dolewa CIS Multis Multum Pabianice 10 85 10 0 4 4 100.0000 0 73 73 100.0000 14 0 0 0 0
31. Martyna Leszczyńska Widzew Szkoła Gortata Łódź 6 85 6 0 0 0 0 0 85 85 100.0000 13 0 0 0 0
32. Małgorzata Lesicka KKS Pro-Basket Tonsmeier Kutno 9 77 9 0 5 5 100.0000 0 62 62 100.0000 9 0 0 0 0
33. Wiktoria Kośla SMS I UKS Basket 10 75 10 0 5 5 100.0000 0 60 60 100.0000 13 0 0 0 0
34. Klaudia Łapińska SMS I UKS Basket 13 75 13 0 4 4 100.0000 0 63 63 100.0000 34 0 0 0 0
35. Greta Kuszlik SMS I UKS Basket 9 67 9 0 0 0 0 0 67 67 100.0000 22 0 0 0 0
36. Marlena Papuga UKS SMS ŁKS Łódź 9 64 9 0 0 0 0 0 64 64 100.0000 19 0 0 0 0
37. Martyna Pacześ Widzew Szkoła Gortata Łódź 13 61 13 0 0 0 0 0 61 61 100.0000 12 0 0 0 0
38. Natalia Stec CIS Multis Multum Pabianice 13 59 13 0 0 0 0 0 59 59 100.0000 37 0 0 0 0
39. Martyna Goździk SMS I UKS Basket 12 59 12 0 3 3 100.0000 0 50 50 100.0000 23 0 0 0 0
40. Małgorzata Prociów AZS Uniwersytet Łódzki 13 58 13 0 0 0 0 0 58 58 100.0000 18 0 0 0 0
41. Zuzanna Molka KKS Pro-Basket Tonsmeier Kutno 13 57 13 0 5 5 100.0000 0 42 42 100.0000 30 0 0 0 0
42. Katarzyna Pęcina CIS Multis Multum Pabianice 12 53 12 0 1 1 100.0000 0 50 50 100.0000 11 0 0 0 0
43. Karolina Woźniczak SMS II UKS Basket 10 52 10 0 2 2 100.0000 0 46 46 100.0000 17 0 0 0 0
44. Natalia Bliźniewska MKS Ósemka Skierniewice 13 51 13 0 0 0 0 0 51 51 100.0000 34 0 0 0 0
45. Martyna Boniecka UKS SMS ŁKS Łódź 4 50 4 0 5 5 100.0000 0 35 35 100.0000 13 0 0 0 0
46. Małgorzata Karulkowska AZS Uniwersytet Łódzki 12 50 12 0 0 0 0 0 50 50 100.0000 33 0 0 0 0
47. Aleksandra Zwolińska SMS II UKS Basket 13 47 13 0 1 1 100.0000 0 44 44 100.0000 15 0 0 0 0
48. Izabela Chomicz SMS II UKS Basket 9 47 9 0 4 4 100.0000 0 35 35 100.0000 16 0 0 0 0
49. Paulina Dereszczuk CIS Multis Multum Pabianice 7 47 7 0 0 0 0 0 47 47 100.0000 9 0 0 0 0
50. Małgorzata Skrzypińska MKS Ósemka Skierniewice 13 44 13 0 0 0 0 0 44 44 100.0000 10 0 0 0 0
51. Alicja Kamieniak CIS Multis Multum Pabianice 14 42 14 0 3 3 100.0000 0 33 33 100.0000 14 0 0 0 0
52. Patrycja Borawska SMS II UKS Basket 8 40 8 0 1 1 100.0000 0 37 37 100.0000 19 0 0 0 0
53. Marta Kawczyńska Widzew Szkoła Gortata Łódź 14 40 14 0 1 1 100.0000 0 37 37 100.0000 11 0 0 0 0
54. Kinga Chodorowska SMS II UKS Basket 13 39 13 0 0 0 0 0 39 39 100.0000 26 0 0 0 0
55. Milena Sobczyk UKS SMS ŁKS Łódź 10 38 10 0 0 0 0 0 38 38 100.0000 17 0 0 0 0
56. Marta Kwiatkowska AZS Uniwersytet Łódzki 5 37 5 0 2 2 100.0000 0 31 31 100.0000 7 0 0 0 0
57. Natalia Król Widzew Szkoła Gortata Łódź 8 36 8 0 0 0 0 0 36 36 100.0000 8 0 0 0 0
58. Ewa Kielar CIS Multis Multum Pabianice 6 36 6 0 0 0 0 0 36 36 100.0000 5 0 0 0 0
59. Julia Ciesielska SMS I UKS Basket 8 35 8 0 3 3 100.0000 0 26 26 100.0000 22 0 0 0 0
60. Daria Kowalczyk Widzew Szkoła Gortata Łódź 5 35 5 0 0 0 0 0 35 35 100.0000 8 0 0 0 0
61. Martyna Starzyńska SMS II UKS Basket 13 34 13 0 0 0 0 0 34 34 100.0000 3 0 0 0 0
62. Sandra Ścigalska Widzew Szkoła Gortata Łódź 4 33 4 0 0 0 0 0 33 33 100.0000 3 0 0 0 0
63. Martyna Goniarska KKS Pro-Basket Tonsmeier Kutno 12 32 12 0 1 1 100.0000 0 29 29 100.0000 23 0 0 0 0
64. Julia Mieszkowska KKS Pro-Basket Tonsmeier Kutno 12 30 12 0 0 0 0 0 30 30 100.0000 13 0 0 0 0
65. Vittoria Tortora UKS SMS ŁKS Łódź 6 29 6 0 0 0 0 0 29 29 100.0000 5 0 0 0 0
66. Zuzanna Osyda SMS II UKS Basket 7 29 7 0 3 3 100.0000 0 20 20 100.0000 7 0 0 0 0
67. Małgorzata Czuba SMS II UKS Basket 8 29 8 0 0 0 0 0 29 29 100.0000 20 0 0 0 0
68. Małgorzata Siatkowska KKS Pro-Basket Tonsmeier Kutno 11 26 11 0 0 0 0 0 26 26 100.0000 11 0 0 0 0
69. Natalia Rabant SMS II UKS Basket 13 24 13 0 3 3 100.0000 0 15 15 100.0000 11 0 0 0 0
70. Patrycja Goc SMS II UKS Basket 4 24 4 0 2 2 100.0000 0 18 18 100.0000 6 0 0 0 0
71. Marta Świderska CIS Multis Multum Pabianice 11 24 11 0 2 2 100.0000 0 18 18 100.0000 14 0 0 0 0
72. Agnieszka Wróbel SMS II UKS Basket 11 23 11 0 0 0 0 0 23 23 100.0000 10 0 0 0 0
73. Alicja Lis Widzew Szkoła Gortata Łódź 7 23 7 0 1 1 100.0000 0 20 20 100.0000 8 0 0 0 0
74. Wiktoria Rzeźnik Widzew Szkoła Gortata Łódź 6 22 6 0 0 0 0 0 22 22 100.0000 9 0 0 0 0
75. Weronika Dolewa CIS Multis Multum Pabianice 4 19 4 0 1 1 100.0000 0 16 16 100.0000 4 0 0 0 0
76. Klaudia Kozłowska SMS II UKS Basket 7 18 7 0 1 1 100.0000 0 15 15 100.0000 10 0 0 0 0
77. Agata Łysik Widzew Szkoła Gortata Łódź 10 18 10 0 0 0 0 0 18 18 100.0000 22 0 0 0 0
78. Eliza Zalewska Widzew Szkoła Gortata Łódź 5 17 5 0 0 0 0 0 17 17 100.0000 2 0 0 0 0
79. Martyna Jacoń CIS Multis Multum Pabianice 9 17 9 0 0 0 0 0 17 17 100.0000 13 0 0 0 0
80. Ewa Wioletta Pietrzak SMS II UKS Basket 5 16 5 0 3 3 100.0000 0 7 7 100.0000 2 0 0 0 0
81. Patrycja Morawiec CIS Multis Multum Pabianice 6 16 6 0 0 0 0 0 16 16 100.0000 10 0 0 0 0
82. Blanka Zawierucha KKS Pro-Basket Tonsmeier Kutno 10 14 10 0 0 0 0 0 14 14 100.0000 6 0 0 0 0
83. Oliwia Słowińska UKS SMS ŁKS Łódź 5 14 5 0 1 1 100.0000 0 11 11 100.0000 5 0 0 0 0
84. Wiktoria Ozimek CIS Multis Multum Pabianice 13 13 13 0 0 0 0 0 13 13 100.0000 23 0 0 0 0
85. Natalia Cegiełka MKS Ósemka Skierniewice 11 12 11 0 0 0 0 0 12 12 100.0000 1 0 0 0 0
86. Kamila Bernacka Widzew Szkoła Gortata Łódź 8 9 8 0 0 0 0 0 9 9 100.0000 4 0 0 0 0
87. Oliwia Woźniak KKS Pro-Basket Tonsmeier Kutno 11 9 11 0 1 1 100.0000 0 6 6 100.0000 4 0 0 0 0
88. Nadia Urbaniak UKS SMS ŁKS Łódź 8 9 8 0 0 0 0 0 9 9 100.0000 0 0 0 0 0
89. Ewa Szyszkowska AZS Uniwersytet Łódzki 12 8 12 0 0 0 0 0 8 8 100.0000 13 0 0 0 0
90. Małgorzata Piwoni AZS Uniwersytet Łódzki 11 8 11 0 0 0 0 0 8 8 100.0000 9 0 0 0 0
91. Katarzyna Charczenko UKS SMS ŁKS Łódź 9 8 9 0 0 0 0 0 8 8 100.0000 5 0 0 0 0
92. Milena Adamiak KKS Pro-Basket Tonsmeier Kutno 6 7 6 0 0 0 0 0 7 7 100.0000 4 0 0 0 0
93. Karolina Zawada AZS Uniwersytet Łódzki 12 6 12 0 0 0 0 0 6 6 100.0000 8 0 0 0 0
94. Agata Czuba SMS I UKS Basket 6 6 6 0 0 0 0 0 6 6 100.0000 4 0 0 0 0
95. Joanna Wełna CIS Multis Multum Pabianice 6 5 6 0 0 0 0 0 5 5 100.0000 5 0 0 0 0
96. Magdalena Buczyńska KKS Pro-Basket Tonsmeier Kutno 8 5 8 0 0 0 0 0 5 5 100.0000 7 0 0 0 0
97. Zuzanna Włodarczyk MKS Ósemka Skierniewice 9 5 9 0 0 0 0 0 5 5 100.0000 4 0 0 0 0
98. Natalia Antos MKS Ósemka Skierniewice 8 4 8 0 0 0 0 0 4 4 100.0000 5 0 0 0 0
99. Małgorzata Gratys MKS Ósemka Skierniewice 9 4 9 0 0 0 0 0 4 4 100.0000 0 0 0 0 0
100. Weronika Pietrzykowska SMS I UKS Basket 7 3 7 0 0 0 0 0 3 3 100.0000 2 0 0 0 0
101. Julia Myszkowska KKS Pro-Basket Tonsmeier Kutno 1 3 1 0 0 0 0 0 3 3 100.0000 1 0 0 0 0
102. Simona Wójtowicz UKS SMS ŁKS Łódź 1 2 1 0 0 0 0 0 2 2 100.0000 0 0 0 0 0
103. Martyna Marczak UKS SMS ŁKS Łódź 1 2 1 0 0 0 0 0 2 2 100.0000 1 0 0 0 0
104. Karolina Knychalska AZS Uniwersytet Łódzki 10 2 10 0 0 0 0 0 2 2 100.0000 4 0 0 0 0
105. Wiktoria Widawska Widzew Szkoła Gortata Łódź 1 2 1 0 0 0 0 0 2 2 100.0000 1 0 0 0 0
106. Anna Karpierz AZS Uniwersytet Łódzki 9 0 9 0 0 0 0 0 0 0 0 6 0 0 0 0
107. Julia Zdun MKS Ósemka Skierniewice 8 0 8 0 0 0 0 0 0 0 0 7 0 0 0 0
108. Oliwia Morawska UKS SMS ŁKS Łódź 6 0 6 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0
109. Kinga Woźniak UKS SMS ŁKS Łódź 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
110. Aleksandra Popławska MKS Ósemka Skierniewice 3 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń EBL EBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO