Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Lena Jankowska BASKETSTAL SMOK Grudziądz 4 103 25.75
2. Karolina Wszołek BASKETSTAL SMOK Grudziądz 4 57 14.25
3. Malwina Skrzynecka Błękitny Delfin Bydgoszcz 3 53 17.67
4. Alicja Maławy Błękitny Delfin Bydgoszcz 3 53 17.67
5. Nikoletta Turczak BASKETSTAL SMOK Grudziądz 4 41 10.25
6. Nina Nowicka KS Basket 25 I Bydgoszcz 3 41 13.67
7. Marta Maćkiewicz MKS Zryw Toruń 3 36 12.00
8. Karolina Gierszal KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 3 35 11.67
9. Wiktoria Jankiewicz BASKETSTAL SMOK Grudziądz 4 31 7.75
10. Monika Cackowska MKS Zryw Toruń 3 29 9.67
11. Amelia Kokoszyńska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 4 29 7.25
12. Nikola Majczyk MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 4 28 7.00
13. Julia Pawlewska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 4 27 6.75
14. Martyna Soboczyńska BASKETSTAL SMOK Grudziądz 3 25 8.33
15. Wiktoria Ciborska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 2 24 12.00
16. Julia Ostafin MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 4 23 5.75
17. Malwina Grobelna MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 2 23 11.50
18. Sandra Zymowska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 4 23 5.75
19. Anna Grzeszczak MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 2 23 11.50
20. Lena Wasielewska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 3 23 7.67
21. Anastazja Szymkowiak KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 3 22 7.33
22. Jagoda Joachimiak MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 3 22 7.33
23. Nicola Michta Błękitny Delfin Bydgoszcz 3 21 7.00
24. Zuzanna Landowska Błękitny Delfin Bydgoszcz 2 21 10.50
25. Julia Głon Błękitny Delfin Bydgoszcz 3 20 6.67
26. Alicja Ćwiklińska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 3 19 6.33
27. Paula Palicka KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 2 18 9.00
28. Paulina Mateja KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 3 18 6.00
29. Kornelia Dyniszuk KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 3 18 6.00
30. Maja Kujawska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 4 17 4.25
31. Jagoda Cackowska KS Basket 25 I Bydgoszcz 3 17 5.67
32. Oliwia Wachnicka MKS Zryw Toruń 3 17 5.67
33. Zuzanna Piwnicka MKS Zryw Toruń 2 16 8.00
34. Martyna Perłowska BASKETSTAL SMOK Grudziądz 4 16 4.00
35. Zofia Olszewska MMKS Katarzynki Toruń 3 15 5.00
36. Wiktoria Sadowska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 2 14 7.00
37. Jagoda Rochowiak MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 3 14 4.67
38. Kinga Drożniewska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 3 14 4.67
39. Maja Orzechowska BASKETSTAL SMOK Grudziądz 3 14 4.67
40. Nikola Pelikan MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 3 14 4.67
41. Inga Grabowska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 4 13 3.25
42. Monika Okońska BASKETSTAL SMOK Grudziądz 3 13 4.33
43. Aleksandra Rakowska Błękitny Delfin Bydgoszcz 3 13 4.33
44. Daria Arkuszewska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 3 12 4.00
45. Zuzanna Rogalska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 4 12 3.00
46. Paulina Hernik MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 3 12 4.00
47. Zuzanna Król Błękitny Delfin Bydgoszcz 3 12 4.00
48. Zofia Gaca MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 4 12 3.00
49. Nikola Gabryelska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 3 12 4.00
50. Michalina Sobol MMKS Katarzynki Toruń 4 12 3.00
51. Kinga Kawka BASKETSTAL SMOK Grudziądz 3 11 3.67
52. Zuzanna Chodera MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 4 11 2.75
53. Wiktoria Olszak MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 3 11 3.67
54. Liliana Twardzińska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 3 10 3.33
55. Barbara Dura KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 2 10 5.00
56. Marcelina Cybulska MMKS Katarzynki Toruń 4 9 2.25
57. Michalina Chojnacka MKS Zryw Toruń 3 9 3.00
58. Iga Taflińska MMKS Katarzynki Toruń 4 9 2.25
59. Angelika Czyżewska BASKETSTAL SMOK Grudziądz 4 9 2.25
60. Anna Szczepankowska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 3 9 3.00
61. Natalia Polanowska MMKS Katarzynki Toruń 4 9 2.25
62. Sonia Trębacka MMKS Katarzynki Toruń 3 8 2.67
63. Wiktoria Zimniak KS Basket 25 I Bydgoszcz 3 8 2.67
64. Julia Szudarska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 3 8 2.67
65. Maja Licht MKS Zryw Toruń 3 7 2.33
66. Weronika Wojnowska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 2 6 3.00
67. Lena Jarzynowska MMKS Katarzynki Toruń 4 6 1.50
68. Agata Przybylska BASKETSTAL SMOK Grudziądz 2 6 3.00
69. Ewa Ochman MKS Zryw Toruń 3 6 2.00
70. Zofia Pietruszkiewicz MMKS Katarzynki Toruń 3 5 1.67
71. Weronika Kocikowska Błękitny Delfin Bydgoszcz 2 5 2.50
72. Zofia Mróz MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 2 4 2.00
73. Jagoda Piotrowska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 3 4 1.33
74. Zuzanna Litwinowicz MKS Zryw Toruń 3 4 1.33
75. Zuzanna Tubisz MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 3 4 1.33
76. Ewelina Jagiełka MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 4 4 1.00
77. Karolina Zybała MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 3 4 1.33
78. Oliwia Pietrzak Błękitny Delfin Bydgoszcz 3 4 1.33
79. Veronika Polovynkina Błękitny Delfin Bydgoszcz 3 3 1.00
80. Aleksandra Gulczyńska MMKS Katarzynki Toruń 4 3 0.75
81. Amanda Wróbel BASKETSTAL SMOK Grudziądz 4 3 0.75
82. Nicole Mikołajewska Błękitny Delfin Bydgoszcz 2 3 1.50
83. Martyna Wesołowska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 2 2 1.00
84. Laura Meller BASKETSTAL SMOK Grudziądz 3 2 0.67
85. Maja Wysocka KS Basket 25 I Bydgoszcz 2 2 1.00
86. Milena Czajkowska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 3 2 0.67
87. Anna Dąbrowska Błękitny Delfin Bydgoszcz 3 2 0.67
88. Sandra Pniewska MMKS Katarzynki Toruń 3 2 0.67
89. Agata Teklińska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 2 2 1.00
90. Roksana Makowska MMKS Katarzynki Toruń 4 2 0.50
91. Wiktoria Raus KS Basket 25 I Bydgoszcz 3 2 0.67
92. Natalia Kiełpińska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 3 2 0.67
93. Michalina Mielcarek MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 3 1 0.33
94. Nadia Guttmann KS Basket 25 I Bydgoszcz 3 1 0.33
95. Martyna Wiśniewska KS Basket 25 I Bydgoszcz 3 1 0.33
96. Pola Zielke MMKS Katarzynki Toruń 4 0 0.00
97. Martyna Barczewska Błękitny Delfin Bydgoszcz 2 0 0.00
98. Małgorzata Olszewska MMKS Katarzynki Toruń 3 0 0.00
99. Liliia Kushnir Błękitny Delfin Bydgoszcz 2 0 0.00
100. Julia Mrówczyńska Błękitny Delfin Bydgoszcz 2 0 0.00
101. Nadia Adrych Błękitny Delfin Bydgoszcz 2 0 0.00
102. Anna Śliwińska MKS Zryw Toruń 3 0 0.00
103. Kamila Łebek KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 2 0 0.00
104. Weronika Kasperowicz MKS Zryw Toruń 2 0 0.00
105. Anna Melkowska MMKS Katarzynki Toruń 2 0 0.00
106. Zuzanna Bednarz KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 2 0 0.00
107. Aleksandra Kaczerzewska BASKETSTAL SMOK Grudziądz 2 0 0.00
108. Malwina Piwowarska MKS Zryw Toruń 3 0 0.00
109. Laura Zmierczak BASKETSTAL SMOK Grudziądz 2 0 0.00
110. Wiktoria Tworek MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 2 0 0.00

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu i Turystyki Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Hotel Mercure Arena Toruń EBL EBLK

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO