Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Martyna Ussorowska KS Basket 25 I Bydgoszcz 9 181 20.11
2. Weronika Brzycka KS Basket 25 I Bydgoszcz 9 162 18.00
3. Coletta Szabłowska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 4 108 27.00
4. Martyna Walczak MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 7 101 14.43
5. Oliwia Sosińska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 7 93 13.29
6. Julia Meller KS Basket 25 I Bydgoszcz 7 90 12.86
7. Marta Piątkowska KS Basket 25 II Bydgoszcz 9 88 9.78
8. Karolina Królczewska MMKS Katarzynki Toruń 8 88 11.00
9. Zuzanna Lis MMKS Katarzynki Toruń 8 86 10.75
10. Zuzanna Chraplewska KS Basket 25 I Bydgoszcz 8 82 10.25
11. Laura Wróbel BASKETSTAL Grudziądz 6 78 13.00
12. Karolina Żelazna MMKS Katarzynki Toruń 8 76 9.50
13. Malwina Lange BASKETSTAL Grudziądz 7 74 10.57
14. Marta Kalinowska SKS Kasprowicz Inowrocław 8 70 8.75
15. Agnieszka Bartoszyńska MMKS Katarzynki Toruń 8 67 8.38
16. Oliwia Sereda BASKETSTAL Grudziądz 7 65 9.29
17. Oliwia Krężel KS Basket 25 I Bydgoszcz 9 64 7.11
18. Marta Mulska MMKS Katarzynki Toruń 5 59 11.80
19. Zuzanna Woźniak KS Basket 25 II Bydgoszcz 9 57 6.33
20. Martyna Jagusz BASKETSTAL Grudziądz 7 56 8.00
21. Olimpia Chorąży MMKS Katarzynki Toruń 8 55 6.88
22. Natalia Ostafin MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 7 44 6.29
23. Amelia Matuszak SKS Kasprowicz Inowrocław 8 43 5.38
24. Wiktoria Kopczyńska KS Basket 25 I Bydgoszcz 8 42 5.25
25. Nikola Peplińska KS Basket 25 III Bydgoszcz 8 42 5.25
26. Martyna Golas MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 7 41 5.86
27. Ada Lewandowska SKS Kasprowicz Inowrocław 8 39 4.88
28. Oliwia Szczawińska KS Basket 25 II Bydgoszcz 9 38 4.22
29. Zuzanna Tracz MMKS Katarzynki Toruń 8 37 4.63
30. Malwina Skrzynecka UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 7 37 5.29
31. Khrystyna Postol UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 7 37 5.29
32. Julia Kwiatkowska KS Basket 25 III Bydgoszcz 9 36 4.00
33. Natalia Rosińska KS Basket 25 I Bydgoszcz 9 35 3.89
34. Lena Uziałło MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 7 31 4.43
35. Marta Nowak UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 7 31 4.43
36. Laura Żołnierkiewicz SKS Kasprowicz Inowrocław 7 30 4.29
37. Natalia Majorke BASKETSTAL Grudziądz 7 29 4.14
38. Wiktoria Molska MMKS Katarzynki Toruń 6 27 4.50
39. Aleksandra Jopek KS Basket 25 I Bydgoszcz 7 25 3.57
40. Maria Malinowska SKS Kasprowicz Inowrocław 8 24 3.00
41. Oliwia Majorke BASKETSTAL Grudziądz 6 24 4.00
42. Olga Drożdżyńska SKS Kasprowicz Inowrocław 6 22 3.67
43. Martyna Ksobiech MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 4 22 5.50
44. Martyna Banach KS Basket 25 II Bydgoszcz 9 21 2.33
45. Brygida Kaczmarek SKS Kasprowicz Inowrocław 6 20 3.33
46. Paulina Czachorowska MMKS Katarzynki Toruń 8 20 2.50
47. Nicole Rybak KS Basket 25 III Bydgoszcz 7 20 2.86
48. Wiktoria Sadowska KS Basket 25 III Bydgoszcz 7 19 2.71
49. Weronika Neumann UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 4 19 4.75
50. Anastazja Szymkowiak KS Basket 25 I Bydgoszcz 5 19 3.80
51. Julia Wrzesińska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 7 19 2.71
52. Dagmara Bogucka KS Basket 25 III Bydgoszcz 7 19 2.71
53. Wiktoria Zawadzka KS Basket 25 III Bydgoszcz 9 19 2.11
54. Katarzyna Dziadkowiak KS Basket 25 I Bydgoszcz 7 18 2.57
55. Kamila Marciniak SKS Kasprowicz Inowrocław 7 18 2.57
56. Natalia Mrówczyńska SKS Kasprowicz Inowrocław 8 18 2.25
57. Oliwia Gil KS Basket 25 II Bydgoszcz 6 16 2.67
58. Nina Kalińska SKS Kasprowicz Inowrocław 8 15 1.88
59. Magda Rogalska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 7 15 2.14
60. Sandra Zymowska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 6 15 2.50
61. Agata Żuławska KS Basket 25 III Bydgoszcz 5 14 2.80
62. Julia Kempa UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 7 14 2.00
63. Maria Górny KS Basket 25 III Bydgoszcz 9 13 1.44
64. Kinga Zastępowska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 7 13 1.86
65. Jagoda Joachimiak MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 6 13 2.17
66. Jagoda Cackowska KS Basket 25 I Bydgoszcz 5 12 2.40
67. Wiktoria Włodarska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 6 12 2.00
68. Alicja Bukowska MMKS Katarzynki Toruń 5 12 2.40
69. Karolina Adamska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 7 12 1.71
70. Martyna Calik KS Basket 25 II Bydgoszcz 8 11 1.38
71. Elżbieta Radoszewska KS Basket 25 II Bydgoszcz 5 11 2.20
72. Dominika Lempek UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 5 11 2.20
73. Julia Grochowska KS Basket 25 II Bydgoszcz 9 10 1.11
74. Katarzyna Piotrowska SKS Kasprowicz Inowrocław 7 10 1.43
75. Wiktoria Olszewska MMKS Katarzynki Toruń 7 10 1.43
76. Wiktoria Jankiewicz BASKETSTAL Grudziądz 6 10 1.67
77. Natalia Klimek BASKETSTAL Grudziądz 4 10 2.50
78. Wiktoria Górna KS Basket 25 I Bydgoszcz 7 10 1.43
79. Michalina Bojanowska MMKS Katarzynki Toruń 5 9 1.80
80. Weronika Ciak MMKS Katarzynki Toruń 5 9 1.80
81. Nadia Urbańska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 4 8 2.00
82. Zuzanna Ślebodzińska SKS Kasprowicz Inowrocław 5 8 1.60
83. Antonina Trudzińska SKS Kasprowicz Inowrocław 7 8 1.14
84. Paulina Hernik MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 7 6 0.86
85. Natalia Rogowska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 7 6 0.86
86. Weronika Wojnowska KS Basket 25 II Bydgoszcz 6 6 1.00
87. Nikola Kasprzak KS Basket 25 II Bydgoszcz 5 6 1.20
88. Małgorzata Rutkowska KS Basket 25 II Bydgoszcz 5 4 0.80
89. Alicja Maławy UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 7 4 0.57
90. Justyna Przewoźniak KS Basket 25 II Bydgoszcz 5 4 0.80
91. Oliwia Osiewicz KS Basket 25 III Bydgoszcz 5 3 0.60
92. Aleksandra Wiśniewska KS Basket 25 III Bydgoszcz 7 3 0.43
93. Julia Bednarczyk KS Basket 25 II Bydgoszcz 7 3 0.43
94. Kinga Kawka BASKETSTAL Grudziądz 4 2 0.50
95. Klaudia Kocikowska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 6 2 0.33
96. Nina Nowicka KS Basket 25 I Bydgoszcz 7 2 0.29
97. Julia Poklasińska MMKS Katarzynki Toruń 5 2 0.40
98. Nicola Michta UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 7 1 0.14
99. Aleksandra Ziębińska SKS Kasprowicz Inowrocław 6 0 0.00
100. Oliwia Michalska SKS Kasprowicz Inowrocław 4 0 0.00
101. Nikoletta Turczak BASKETSTAL Grudziądz 4 0 0.00
102. Klaudia Górska BASKETSTAL Grudziądz 7 0 0.00
103. Angelika Czyżewska BASKETSTAL Grudziądz 7 0 0.00
104. Klaudia Żuromska KS Basket 25 III Bydgoszcz 5 0 0.00
105. Aleksandra Rakowska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 5 0 0.00

Partnerzy

Polski Związek Koszykówki Facebook