Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Monika Okońska BASKETSTAL Grudziądz 8 157 19.63
2. Emilia Ostrowska BASKETSTAL Grudziądz 8 134 16.75
3. Amelia Kokoszyńska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 7 96 13.71
4. Zuzanna Landowska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 8 108 13.50
5. Inga Grabowska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 8 101 12.63
6. Julia Pawlewska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 7 84 12.00
7. Nikola Gabryelska KS Basket 25 I Bydgoszcz 8 93 11.63
8. Weronika Klóska TKM Włocławek 6 63 10.50
9. Agata Przybylska BASKETSTAL Grudziądz 8 84 10.50
10. Nikola Majczyk MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 8 83 10.38
11. Natasza Sierek MMKS Katarzynki Toruń 7 65 9.29
12. Jagoda Łukasik TKM Włocławek 7 62 8.86
13. Natalia Starzecka KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 10 87 8.70
14. Martyna Krajczewska MMKS Katarzynki Toruń 8 68 8.50
15. Amanda Wróbel BASKETSTAL Grudziądz 8 67 8.38
16. Magdalena Siepa MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 8 67 8.38
17. Marta Kuncewicz KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 9 74 8.22
18. Sandra Orzechowska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 8 65 8.13
19. Lena Jarzynowska MMKS Katarzynki Toruń 8 63 7.88
20. Zuzanna Majewska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 7 54 7.71
21. Nadia Kłobukowska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 8 60 7.50
22. Anna Markowska TKM Włocławek 7 52 7.43
23. Martyna Tomaszewska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 8 57 7.13
24. Martyna Barczewska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 6 42 7.00
25. Iga Taflińska MMKS Katarzynki Toruń 7 48 6.86
26. Oliwia Janaszek KS Basket 25 I Bydgoszcz 8 54 6.75
27. Zuzanna Bonna BASKETSTAL Grudziądz 8 53 6.63
28. Natalia Kiełpińska KS Basket 25 I Bydgoszcz 8 49 6.13
29. Julia Kowszyk MMKS Katarzynki Toruń 7 42 6.00
30. Pola Winiecka KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 8 47 5.88
31. Marcelina Mikołajczak TKM Włocławek 8 43 5.38
32. Zofia Mróz MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 7 36 5.14
33. Natasza Jankowska BASKETSTAL Grudziądz 7 36 5.14
34. Patrycja Szczepańska BASKETSTAL Grudziądz 7 35 5.00
35. Natalia Nowak UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 7 33 4.71
36. Maja Wiesiołowska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 5 23 4.60
37. Michalina Czyżewska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 10 45 4.50
38. Wiktoria Tworek MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 6 25 4.17
39. Karolina Zybała MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 6 25 4.17
40. Zuzanna Rogalska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 8 33 4.13
41. Gabriela Bardońska KS Basket 25 I Bydgoszcz 8 33 4.13
42. Milena Czajkowska KS Basket 25 I Bydgoszcz 8 32 4.00
43. Michalina Golańska TKM Włocławek 8 31 3.88
44. Julia Leszczyńska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 6 23 3.83
45. Lena Chojnowska BASKETSTAL Grudziądz 8 30 3.75
46. Zuzanna Janicka MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 8 29 3.63
47. Nina Janowska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 5 17 3.40
48. Lena Maciejewska TKM Włocławek 8 27 3.38
49. Weronika Kocikowska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 8 27 3.38
50. Zuzanna Chodera MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 6 20 3.33
51. Julia Budzyńska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 8 26 3.25
52. Julia Mrówczyńska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 5 16 3.20
53. Aleksandra Gulczyńska MMKS Katarzynki Toruń 6 19 3.17
54. Amelia Ujazdowska TKM Włocławek 8 24 3.00
55. Aleksandra Szeremeta MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 5 14 2.80
56. Nina Obrębska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 5 13 2.60
57. Amelia Janicka MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 6 15 2.50
58. Ada Podkomorzy TKM Włocławek 8 19 2.38
59. Aleksandra Kutnik BASKETSTAL Grudziądz 4 9 2.25
60. Angelika Becker BASKETSTAL Grudziądz 8 18 2.25
61. Liliana Twardzińska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 5 11 2.20
62. Pola Zielke MMKS Katarzynki Toruń 7 15 2.14
63. Agata Kufel UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 8 17 2.13
64. Olga Maćkowska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 7 14 2.00
65. Nicola Bieniecka TKM Włocławek 8 16 2.00
66. Emilia Wojtczak MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 4 8 2.00
67. Aleksandra Kaczerzewska BASKETSTAL Grudziądz 7 14 2.00
68. Róża Kobusińska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 7 14 2.00
69. Zuzanna Trzosek MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 7 14 2.00
70. Zuzanna Bednarz KS Basket 25 I Bydgoszcz 8 15 1.88
71. Jagoda Jedyńska BASKETSTAL Grudziądz 7 13 1.86
72. Sandra Pniewska MMKS Katarzynki Toruń 6 11 1.83
73. Julia Krawczyk UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 6 10 1.67
74. Oksana Postol UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 5 8 1.60
75. Roksana Makowska MMKS Katarzynki Toruń 7 11 1.57
76. Martyna Wiśniewska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 6 9 1.50
77. Małgorzata Michalak KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 8 12 1.50
78. Krystyna Zalewska MMKS Katarzynki Toruń 7 10 1.43
79. Maria Paliga MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 6 8 1.33
80. Jagoda Gliszczyńska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 7 9 1.29
81. Maja Bruździńska TKM Włocławek 8 10 1.25
82. Marcelina Cybulska MMKS Katarzynki Toruń 8 10 1.25
83. Oliwia Gajowniczek KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 9 11 1.22
84. Jagoda Modniewska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 5 6 1.20
85. Antonina Kietrys MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 5 6 1.20
86. Oliwia Walczak TKM Włocławek 6 7 1.17
87. Olga Gwiździel MMKS Katarzynki Toruń 8 8 1.00
88. Milena Pietrusiewicz KS Basket 25 I Bydgoszcz 4 4 1.00
89. Wiktoria Sosińska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 5 4 0.80
90. Wiktoria Klabuhn BASKETSTAL Grudziądz 8 6 0.75
91. Nadia Miedziak BASKETSTAL Grudziądz 6 4 0.67
92. Milena Dąbrowska MMKS Katarzynki Toruń 6 4 0.67
93. Gabriela Mularska TKM Włocławek 4 2 0.50
94. Michalina Maćkowiak KS Basket 25 I Bydgoszcz 4 2 0.50
95. Kalina Giżyńska TKM Włocławek 8 4 0.50
96. Martyna Poreda UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 5 2 0.40
97. Vanessa Błażyńska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 8 3 0.38
98. Lena Kotłowska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 5 1 0.20
99. Julia Matyszewska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 8 1 0.13
100. Lena Błaszczyk UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 4 0 0.00
101. Zuzanna Arendt KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 6 0 0.00
102. Kinga Gabryelska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 6 0 0.00
103. Julia Figurska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 5 0 0.00
104. Nina Rezmer BASKETSTAL Grudziądz 4 0 0.00
105. Martyna Baranowska BASKETSTAL Grudziądz 6 0 0.00
106. Wiktoria Pubanc UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 7 0 0.00
107. Nikola Górska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 5 0 0.00
108. Anna Melkowska MMKS Katarzynki Toruń 6 0 0.00

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń EBL EBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO