Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze +/- suma +/- śr. Eval suma Eval śr.
1. Inga Grabowska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 8 0 0.00 101 12.63
2. Oksana Postol UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 5 0 0.00 8 1.60
3. Zuzanna Landowska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 8 0 0.00 108 13.50
4. Kinga Gabryelska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 6 0 0.00 0 0.00
5. Marcelina Cybulska MMKS Katarzynki Toruń 8 0 0.00 10 1.25
6. Wiktoria Sosińska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 5 0 0.00 4 0.80
7. Milena Dąbrowska MMKS Katarzynki Toruń 6 0 0.00 4 0.67
8. Natalia Starzecka KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 10 0 0.00 87 8.70
9. Gabriela Mularska TKM Włocławek 4 0 0.00 2 0.50
10. Martyna Baranowska BASKETSTAL Grudziądz 6 0 0.00 0 0.00
11. Anna Markowska TKM Włocławek 7 0 0.00 53 7.57
12. Weronika Kocikowska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 8 0 0.00 27 3.38
13. Aleksandra Kaczerzewska BASKETSTAL Grudziądz 7 0 0.00 14 2.00
14. Agata Przybylska BASKETSTAL Grudziądz 8 0 0.00 86 10.75
15. Liliana Twardzińska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 5 0 0.00 11 2.20
16. Jagoda Jedyńska BASKETSTAL Grudziądz 7 0 0.00 13 1.86
17. Julia Budzyńska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 8 0 0.00 26 3.25
18. Julia Mrówczyńska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 5 0 0.00 16 3.20
19. Natalia Kiełpińska KS Basket 25 I Bydgoszcz 8 0 0.00 49 6.13
20. Lena Kotłowska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 5 0 0.00 1 0.20
21. Martyna Poreda UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 5 0 0.00 2 0.40
22. Oliwia Gajowniczek KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 9 0 0.00 11 1.22
23. Ada Podkomorzy TKM Włocławek 8 0 0.00 19 2.38
24. Roksana Makowska MMKS Katarzynki Toruń 7 0 0.00 11 1.57
25. Amelia Kokoszyńska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 7 0 0.00 97 13.86
26. Oliwia Walczak TKM Włocławek 6 0 0.00 7 1.17
27. Natasza Jankowska BASKETSTAL Grudziądz 7 0 0.00 36 5.14
28. Aleksandra Szeremeta MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 5 0 0.00 14 2.80
29. Olga Gwiździel MMKS Katarzynki Toruń 8 0 0.00 8 1.00
30. Nadia Kłobukowska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 8 0 0.00 60 7.50
31. Nina Rezmer BASKETSTAL Grudziądz 4 0 0.00 0 0.00
32. Milena Czajkowska KS Basket 25 I Bydgoszcz 8 0 0.00 32 4.00
33. Nina Janowska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 5 0 0.00 17 3.40
34. Julia Figurska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 5 0 0.00 0 0.00
35. Nikola Górska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 5 0 0.00 0 0.00
36. Monika Okońska BASKETSTAL Grudziądz 8 0 0.00 157 19.63
37. Milena Pietrusiewicz KS Basket 25 I Bydgoszcz 4 0 0.00 4 1.00
38. Zuzanna Arendt KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 6 0 0.00 0 0.00
39. Zuzanna Rogalska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 8 0 0.00 34 4.25
40. Michalina Czyżewska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 10 0 0.00 46 4.60
41. Lena Maciejewska TKM Włocławek 8 0 0.00 28 3.50
42. Zuzanna Bonna BASKETSTAL Grudziądz 8 0 0.00 54 6.75
43. Aleksandra Gulczyńska MMKS Katarzynki Toruń 6 0 0.00 19 3.17
44. Emilia Wojtczak MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 4 0 0.00 8 2.00
45. Nicola Bieniecka TKM Włocławek 8 0 0.00 16 2.00
46. Natasza Sierek MMKS Katarzynki Toruń 7 0 0.00 65 9.29
47. Angelika Becker BASKETSTAL Grudziądz 8 0 0.00 18 2.25
48. Julia Leszczyńska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 6 0 0.00 23 3.83
49. Antonina Kietrys MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 5 0 0.00 6 1.20
50. Julia Pawlewska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 7 0 0.00 86 12.29
51. Natalia Nowak UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 7 0 0.00 33 4.71
52. Oliwia Janaszek KS Basket 25 I Bydgoszcz 8 0 0.00 54 6.75
53. Zuzanna Chodera MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 6 0 0.00 20 3.33
54. Julia Kowszyk MMKS Katarzynki Toruń 7 0 0.00 42 6.00
55. Maja Bruździńska TKM Włocławek 8 0 0.00 10 1.25
56. Julia Krawczyk UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 6 0 0.00 10 1.67
57. Zuzanna Janicka MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 8 0 0.00 29 3.63
58. Iga Taflińska MMKS Katarzynki Toruń 7 0 0.00 48 6.86
59. Zofia Mróz MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 7 0 0.00 36 5.14
60. Michalina Golańska TKM Włocławek 8 0 0.00 31 3.88
61. Aleksandra Kutnik BASKETSTAL Grudziądz 4 0 0.00 9 2.25
62. Nikola Majczyk MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 8 0 0.00 84 10.50
63. Agata Kufel UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 8 0 0.00 17 2.13
64. Patrycja Szczepańska BASKETSTAL Grudziądz 7 0 0.00 35 5.00
65. Zuzanna Bednarz KS Basket 25 I Bydgoszcz 8 0 0.00 15 1.88
66. Magdalena Siepa MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 8 0 0.00 67 8.38
67. Krystyna Zalewska MMKS Katarzynki Toruń 7 0 0.00 10 1.43
68. Amanda Wróbel BASKETSTAL Grudziądz 8 0 0.00 67 8.38
69. Vanessa Błażyńska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 8 0 0.00 3 0.38
70. Julia Matyszewska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 8 0 0.00 1 0.13
71. Martyna Tomaszewska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 8 0 0.00 58 7.25
72. Maria Paliga MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 6 0 0.00 8 1.33
73. Michalina Maćkowiak KS Basket 25 I Bydgoszcz 4 0 0.00 2 0.50
74. Zuzanna Trzosek MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 7 0 0.00 14 2.00
75. Pola Winiecka KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 8 0 0.00 47 5.88
76. Marcelina Mikołajczak TKM Włocławek 8 0 0.00 43 5.38
77. Nina Obrębska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 5 0 0.00 13 2.60
78. Pola Zielke MMKS Katarzynki Toruń 7 0 0.00 15 2.14
79. Amelia Ujazdowska TKM Włocławek 8 0 0.00 24 3.00
80. Sandra Pniewska MMKS Katarzynki Toruń 6 0 0.00 11 1.83
81. Martyna Krajczewska MMKS Katarzynki Toruń 8 0 0.00 68 8.50
82. Lena Chojnowska BASKETSTAL Grudziądz 8 0 0.00 30 3.75
83. Nikola Gabryelska KS Basket 25 I Bydgoszcz 8 0 0.00 93 11.63
84. Wiktoria Tworek MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 6 0 0.00 25 4.17
85. Róża Kobusińska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 7 0 0.00 14 2.00
86. Małgorzata Michalak KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 8 0 0.00 12 1.50
87. Lena Błaszczyk UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 4 0 0.00 0 0.00
88. Olga Maćkowska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 7 0 0.00 14 2.00
89. Weronika Klóska TKM Włocławek 6 0 0.00 63 10.50
90. Amelia Janicka MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 6 0 0.00 15 2.50
91. Anna Melkowska MMKS Katarzynki Toruń 6 0 0.00 0 0.00
92. Zuzanna Majewska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 7 0 0.00 54 7.71
93. Kalina Giżyńska TKM Włocławek 8 0 0.00 4 0.50
94. Nadia Miedziak BASKETSTAL Grudziądz 6 0 0.00 4 0.67
95. Karolina Zybała MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 6 0 0.00 25 4.17
96. Jagoda Łukasik TKM Włocławek 7 0 0.00 62 8.86
97. Martyna Barczewska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 6 0 0.00 42 7.00
98. Wiktoria Klabuhn BASKETSTAL Grudziądz 8 0 0.00 6 0.75
99. Gabriela Bardońska KS Basket 25 I Bydgoszcz 8 0 0.00 33 4.13
100. Maja Wiesiołowska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 5 0 0.00 23 4.60
101. Jagoda Gliszczyńska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 7 0 0.00 9 1.29
102. Emilia Ostrowska BASKETSTAL Grudziądz 8 0 0.00 138 17.25
103. Wiktoria Pubanc UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 7 0 0.00 0 0.00
104. Sandra Orzechowska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 8 0 0.00 65 8.13
105. Jagoda Modniewska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 5 0 0.00 6 1.20
106. Martyna Wiśniewska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 6 0 0.00 9 1.50
107. Marta Kuncewicz KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 9 0 0.00 74 8.22
108. Lena Jarzynowska MMKS Katarzynki Toruń 8 0 0.00 63 7.88

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń EBL EBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO