Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

A B C Ć D E F G H J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z

K

Kaczerzewska Aleksandra BASKETSTAL SMOK Grudziądz

Kalinowska Klaudia MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz

Kalinowska Klaudia MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz

Kanigowska Wiktoria MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz

Kanigowska Wiktoria MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz

Kasperowicz Weronika MKS Zryw Toruń

Kasprzyk Emilia MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz

Kasprzyk Emilia MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz

Kawka Kinga BASKETSTAL SMOK Grudziądz

Kiciak Weronika MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz

Kiciak Weronika MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz

Kiełpińska Natalia KS Basket 25 I Bydgoszcz

Kiełpińska Natalia KS Basket 25 II Bydgoszcz

Kietrys Antonina MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz

Kietrys Antonina MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz

Kirszkowska Alicja BASKETSTAL SMOK Grudziądz

Klabuhn Wiktoria BASKETSTAL SMOK Grudziądz

Kocikowska Weronika Błękitny Delfin Bydgoszcz

Kokoszyńska Amelia MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz

Kokoszyńska Amelia MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz

Kotlenga Oliwia MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz

Kotlenga Oliwia MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz

Kotłowska Lena MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz

Kotłowska Lena MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz

Krawczyk Julia Błękitny Delfin Bydgoszcz

Król Zuzanna Błękitny Delfin Bydgoszcz

Krusa Maja MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz

Krusa Maja MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz

Kubiak Amelia Błękitny Delfin Bydgoszcz

Kufel Agata Błękitny Delfin Bydgoszcz

Kujawa Oliwia Błękitny Delfin Bydgoszcz

Kujawska Maja MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz

Kujawska Maja MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz

Kulczak Izabela MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz

Kulczak Izabela MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz

Kushnir Liliia Błękitny Delfin Bydgoszcz

Kwasek Weronika KS Basket 25 II Bydgoszcz

Kwasigroch Kornelia KS Basket 25 I Bydgoszcz

Kwasigroch Kornelia KS Basket 25 II Bydgoszcz

P

Palicka Paula KS Basket 25 I Bydgoszcz

Palicka Paula KS Basket 25 II Bydgoszcz

Paliga Maria MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz

Paliga Maria MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz

Pawlewska Julia MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz

Pawlewska Julia MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz

Pawlikowska Amelia KS Basket 25 I Bydgoszcz

Pawlikowska Amelia KS Basket 25 II Bydgoszcz

Pelikan Nikola MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz

Perłowska Martyna BASKETSTAL SMOK Grudziądz

Pieczyńska Wiktoria MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz

Pieczyńska Wiktoria MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz

Piekarska Martyna KS Basket 25 I Bydgoszcz

Piekarska Martyna KS Basket 25 II Bydgoszcz

Pietruszkiewicz Zofia MMKS Katarzynki Toruń

Pietrzak Oliwia Błękitny Delfin Bydgoszcz

Piotrowska Jagoda MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz

Piotrowska Jagoda MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz

Piwnicka Zuzanna MKS Zryw Toruń

Piwowarska Malwina MKS Zryw Toruń

Plewińska Marcelina KS Basket 25 I Bydgoszcz

Plewińska Marcelina KS Basket 25 II Bydgoszcz

Plich Dominika MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz

Plich Dominika MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz

Płocharczyk Sabina MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz

Płocharczyk Sabina MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz

Pniewska Sandra MMKS Katarzynki Toruń

Polanowska Natalia MMKS Katarzynki Toruń

Polcyn Maja Błękitny Delfin Bydgoszcz

Polovynkina Veronika Błękitny Delfin Bydgoszcz

Postol Oksana Błękitny Delfin Bydgoszcz

Potarzyńska Weronika MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz

Potarzyńska Weronika MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz

Przybylska Agata BASKETSTAL SMOK Grudziądz

Pubanc Wiktoria Błękitny Delfin Bydgoszcz

Pudełek Agata MKS Zryw Toruń

Pujanek Aleksandra MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz

Pujanek Aleksandra MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz

Newsletter - zapisz się

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu i Turystyki Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Hotel Mercure Arena Toruń EBL EBLK

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO