Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

1 kolejka

23.09.2023 16:00 AZS AGH Kraków - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 70:88
23.09.2023 16:00 WKK Active Hotel Wrocław - MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód 91:59
23.09.2023 18:00 Enea Basket Poznań - Decka Pelplin 78:96

2 kolejka

30.09.2023 18:00 GKS Tychy - Enea Basket Poznań 98:97
01.10.2023 18:00 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód 77:71

3 kolejka

06.10.2023 19:00 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - MKKS Żak Koszalin 91:63
07.10.2023 20:00 Enea Basket Poznań - Miasto Szkła Krosno 78:68
08.10.2023 16:00 Decka Pelplin - MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód 104:54

4 kolejka

11.10.2023 18:00 GKS Tychy - MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód 99:94
11.10.2023 20:00 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Decka Pelplin 95:90
11.10.2023 20:00 Górnik Zamek Książ Wałbrzych - Enea Basket Poznań 66:63

5 kolejka

15.10.2023 16:00 HydroTruck Radom - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 84:72
15.10.2023 18:00 Miasto Szkła Krosno - MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód 92:85
15.10.2023 20:00 Enea Basket Poznań - AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 101:80

6 kolejka

18.10.2023 17:30 SKS Fulimpex Starogard Gdański - Enea Basket Poznań 71:79
18.10.2023 19:00 Górnik Zamek Książ Wałbrzych - MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód 98:68
18.10.2023 20:00 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - GKS Tychy 72:65

7 kolejka

21.10.2023 16:00 Weegree AZS Politechnika Opolska - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 82:79
21.10.2023 16:00 MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód - AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 86:88
21.10.2023 18:00 Enea Basket Poznań - WKS Śląsk II Wrocław 92:97

8 kolejka

28.10.2023 18:00 SKS Fulimpex Starogard Gdański - MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód 90:57
28.10.2023 20:00 Miasto Szkła Krosno - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 73:70
29.10.2023 20:00 AZS AGH Kraków - Enea Basket Poznań 79:92

9 kolejka

11.11.2023 18:00 Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 81:66
11.11.2023 20:00 Enea Basket Poznań - MKKS Żak Koszalin 64:72
12.11.2023 20:00 MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód - WKS Śląsk II Wrocław 90:96

10 kolejka

15.11.2023 18:00 AZS AGH Kraków - MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód 95:91
15.11.2023 19:00 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Górnik Zamek Książ Wałbrzych 58:48
15.11.2023 20:00 HydroTruck Radom - Enea Basket Poznań 67:88

11 kolejka

18.11.2023 16:00 MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód - MKKS Żak Koszalin 94:82
19.11.2023 18:00 Enea Basket Poznań - Weegree AZS Politechnika Opolska 75:80
19.11.2023 20:00 KKS Polonia Warszawa - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 68:72

12 kolejka

24.11.2023 19:00 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 99:62
25.11.2023 16:00 HydroTruck Radom - MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód 88:73
26.11.2023 18:00 Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg - Enea Basket Poznań 86:105

13 kolejka

03.12.2023 16:00 Enea Basket Poznań - KKS Polonia Warszawa 66:68
03.12.2023 18:00 Niedźwiadki Chemart Przemyśl - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 77:98
03.12.2023 18:00 MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód - Weegree AZS Politechnika Opolska 83:90

14 kolejka

09.12.2023 20:00 Niedźwiadki Chemart Przemyśl - Enea Basket Poznań 101:89
10.12.2023 16:00 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - SKS Fulimpex Starogard Gdański 73:60
10.12.2023 18:00 Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg - MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód 85:73

15 kolejka

17.12.2023 16:00 MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód - KKS Polonia Warszawa 67:90
17.12.2023 18:00 Enea Basket Poznań - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 95:74

16 kolejka

22.12.2023 19:00 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - WKS Śląsk II Wrocław 94:88
23.12.2023 14:00 Enea Basket Poznań - WKK Active Hotel Wrocław 89:77
23.12.2023 16:00 Niedźwiadki Chemart Przemyśl - MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód 98:82

17 kolejka

30.12.2023 14:00 WKK Active Hotel Wrocław - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 62:100
30.12.2023 20:00 MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód - Enea Basket Poznań 85:82

18 kolejka

06.01.2024 20:00 MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód - WKK Active Hotel Wrocław 74:83
07.01.2024 18:00 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - AZS AGH Kraków 97:66
07.01.2024 20:00 Decka Pelplin - Enea Basket Poznań 82:78

19 kolejka

13.01.2024 14:00 Enea Basket Poznań - GKS Tychy 81:89
14.01.2024 18:00 MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 81:91

20 kolejka

17.01.2024 17:00 MKKS Żak Koszalin - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 70:66
17.01.2024 18:00 Miasto Szkła Krosno - Enea Basket Poznań 80:69
17.01.2024 20:00 MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód - Decka Pelplin 75:93

21 kolejka

20.01.2024 16:00 Decka Pelplin - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 48:67
20.01.2024 18:00 Enea Basket Poznań - Górnik Zamek Książ Wałbrzych 92:88
21.01.2024 20:00 MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód - GKS Tychy 77:75

22 kolejka

26.01.2024 19:00 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice - Enea Basket Poznań 67:88
27.01.2024 20:00 MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód - Miasto Szkła Krosno 86:89
28.01.2024 18:00 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - HydroTruck Radom 93:64

23 kolejka

31.01.2024 19:00 GKS Tychy - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 85:78
31.01.2024 19:00 MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód - Górnik Zamek Książ Wałbrzych 73:89
28.02.2024 20:00 Enea Basket Poznań - SKS Fulimpex Starogard Gdański --:--

24 kolejka

03.02.2024 18:00 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Weegree AZS Politechnika Opolska 81:59
04.02.2024 14:00 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice - MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód 86:87
07.02.2024 20:00 WKS Śląsk II Wrocław - Enea Basket Poznań 98:95

25 kolejka

10.02.2024 14:00 Enea Basket Poznań - AZS AGH Kraków 85:78
10.02.2024 20:00 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Miasto Szkła Krosno 61:69
11.02.2024 20:00 MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód - SKS Fulimpex Starogard Gdański 84:92

26 kolejka

14.02.2024 18:00 WKS Śląsk II Wrocław - MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód 100:96
14.02.2024 19:00 MKKS Żak Koszalin - Enea Basket Poznań 85:86
28.02.2024 19:00 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg --:--

27 kolejka

17.02.2024 14:00 Enea Basket Poznań - HydroTruck Radom 74:71
18.02.2024 14:00 MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód - AZS AGH Kraków 95:88
18.02.2024 20:00 Górnik Zamek Książ Wałbrzych - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 75:83

28 kolejka

24.02.2024 18:00 MKKS Żak Koszalin - MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód 92:109
25.02.2024 16:00 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - KKS Polonia Warszawa 75:64
25.02.2024 16:00 Weegree AZS Politechnika Opolska - Enea Basket Poznań 89:88

29 kolejka

02.03.2024 20:00 MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód - HydroTruck Radom --:--
03.03.2024 18:00 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz --:--
27.03.2024 20:00 Enea Basket Poznań - Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg --:--

30 kolejka

08.03.2024 19:00 KKS Polonia Warszawa - Enea Basket Poznań --:--
08.03.2024 19:00 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Niedźwiadki Chemart Przemyśl --:--
10.03.2024 16:00 Weegree AZS Politechnika Opolska - MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód --:--

31 kolejka

16.03.2024 18:00 SKS Fulimpex Starogard Gdański - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz --:--
16.03.2024 20:00 Enea Basket Poznań - Niedźwiadki Chemart Przemyśl --:--
17.03.2024 16:00 MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód - Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg --:--

32 kolejka

22.03.2024 19:00 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Enea Basket Poznań --:--
24.03.2024 16:00 KKS Polonia Warszawa - MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód --:--

33 kolejka

05.04.2024 20:00 WKK Active Hotel Wrocław - Enea Basket Poznań --:--
06.04.2024 14:00 MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód - Niedźwiadki Chemart Przemyśl --:--
06.04.2024 18:00 WKS Śląsk II Wrocław - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz --:--

34 kolejka

14.04.2024 18:00 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - WKK Active Hotel Wrocław --:--
14.04.2024 18:00 Enea Basket Poznań - MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód --:--

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń OBL OBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl Kancelaria Prawna Profilegal Narodowy Instytut Wolności Ogrzewanie Pex Lasy Państwowe

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO