Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Jamonda Bryant Jr. WKS Śląsk II Wrocław 25 634 25.36
2. Darren Williams HydroTruck Radom 27 556 20.59
3. Nicholas Lynch MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód 28 496 17.71
4. Mikołaj Smarzy MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód 28 480 17.14
5. Myles Rasnick Miasto Szkła Krosno 28 472 16.86
6. Damian Pieloch Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg 27 443 16.41
7. Mikołaj Stopierzyński WKK Active Hotel Wrocław 21 417 19.86
8. Maciej Koperski GKS Tychy 26 416 16.00
9. Dominik Rutkowski Weegree AZS Politechnika Opolska 28 412 14.71
10. Michał Jankowski Miasto Szkła Krosno 28 409 14.61
11. Szymon Pawlak MKKS Żak Koszalin 27 403 14.93
12. Damian Ciesielski AZS AGH Kraków 28 393 14.04
13. Piotr Niedźwiedzki Górnik Zamek Książ Wałbrzych 28 393 14.04
14. William Barton Kondrat MKKS Żak Koszalin 27 384 14.22
15. Brandon Randolph Enea Basket Poznań 19 383 20.16
16. Remon Nelson Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg 26 382 14.69
17. Damian Cechniak KKS Polonia Warszawa 28 374 13.36
18. Patryk Kędel Decka Pelplin 24 371 15.46
19. Damian Szymczak MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód 22 368 16.73
20. Thomas Davis Decka Pelplin 24 368 15.33
21. Filip Małgorzaciak Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 23 367 15.96
22. Wojciech Czerlonko SKS Fulimpex Starogard Gdański 23 367 15.96
23. Jakub Kobel Weegree AZS Politechnika Opolska 25 362 14.48
24. Maksymilian Motel KKS Polonia Warszawa 28 355 12.68
25. Wojciech Fraś Enea Basket Poznań 26 354 13.62
26. Szymon Kiwilsza Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 27 344 12.74
27. Daniel Ziółkowski Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg 27 336 12.44
28. Carren Wilson Jr Niedźwiadki Chemart Przemyśl 14 323 23.07
29. Sebastian Bożenko GKS Tychy 26 322 12.38
30. Jakub Zalewski HydroTruck Radom 26 320 12.31
31. Paweł Dzierżak Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg 27 318 11.78
32. Rafał Komenda AZS AGH Kraków 28 317 11.32
33. Kareem Reid Weegree AZS Politechnika Opolska 27 314 11.63
34. Adam Kaczmarzyk Weegree AZS Politechnika Opolska 27 311 11.52
35. Kacper Mąkowski AZS AGH Kraków 28 306 10.93
36. Marcin Tomaszewski MKKS Żak Koszalin 24 303 12.63
37. Marcin Dymała Enea Basket Poznań 26 302 11.62
38. Mateusz Kaszowski Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 23 300 13.04
39. Jakub Motylewski Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg 26 298 11.46
40. Daniel Oladapo AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 14 298 21.29
41. Stanisław Heliński AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 23 297 12.91
42. Przemysław Wrona Miasto Szkła Krosno 27 293 10.85
43. Bartosz Ciechociński HydroTruck Radom 27 292 10.81
44. Michał Lis Weegree AZS Politechnika Opolska 27 283 10.48
45. Przemysław Kuźkow KKS Polonia Warszawa 24 282 11.75
46. Michał Chrabota Niedźwiadki Chemart Przemyśl 27 277 10.26
47. Łukasz Kłaczek AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 25 277 11.08
48. Michał Kierlewicz KKS Polonia Warszawa 28 276 9.86
49. Szymon Walski GKS Tychy 25 276 11.04
50. Maksymilian Zagórski Miasto Szkła Krosno 28 268 9.57
51. Jakub Koelner WKK Active Hotel Wrocław 22 267 12.14
52. Szymon Sobiech Miasto Szkła Krosno 28 267 9.54
53. Michał Jodłowski Weegree AZS Politechnika Opolska 27 266 9.85
54. Wiktor Rajewicz MKKS Żak Koszalin 26 265 10.19
55. Jakub Parzeński SKS Fulimpex Starogard Gdański 24 263 10.96
56. Roman Janik Decka Pelplin 26 263 10.12
57. Sebastian Rompa Niedźwiadki Chemart Przemyśl 27 263 9.74
58. Szymon Szmit GKS Tychy 26 263 10.12
59. Maximillian Egner Niedźwiadki Chemart Przemyśl 20 263 13.15
60. Krzysztof Jakóbczyk Górnik Zamek Książ Wałbrzych 26 260 10.00
61. Hubert Pabian Górnik Zamek Książ Wałbrzych 22 257 11.68
62. Karol Kamiński GKS Tychy 26 253 9.73
63. Szymon Długosz Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg 27 251 9.30
64. Mariusz Konopatzki Decka Pelplin 26 250 9.62
65. Krzysztof Kempa WKK Active Hotel Wrocław 26 250 9.62
66. Szymon Janczak Niedźwiadki Chemart Przemyśl 26 248 9.54
67. Przemysław Kociszewski WKS Śląsk II Wrocław 25 247 9.88
68. Oskar Jakub Hlebowicki WKS Śląsk II Wrocław 22 245 11.14
69. Miłosz Góreńczyk Górnik Zamek Książ Wałbrzych 27 244 9.04
70. Patryk Pułkotycki Enea Basket Poznań 27 239 8.85
71. Jan Piliszczuk AZS AGH Kraków 26 236 9.08
72. Kuba Piśla WKS Śląsk II Wrocław 23 234 10.17
73. Filip Zegzuła Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 27 233 8.63
74. Konrad Dawdo Górnik Zamek Książ Wałbrzych 26 230 8.85
75. Filip Stryjewski Decka Pelplin 26 228 8.77
76. Hubert Łałak Miasto Szkła Krosno 28 227 8.11
77. Kamil Białachowski Weegree AZS Politechnika Opolska 27 220 8.15
78. Mikołaj Kurpisz SKS Fulimpex Starogard Gdański 26 219 8.42
79. Adrian Kordalski SKS Fulimpex Starogard Gdański 26 218 8.38
80. Aleksander Leńczuk WKS Śląsk II Wrocław 21 216 10.29
81. Tomasz Krzymiński AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 26 216 8.31
82. Maksymilian Formella Decka Pelplin 25 216 8.64
83. Aleksy Walczak WKK Active Hotel Wrocław 26 215 8.27
84. Patryk Pełka KKS Polonia Warszawa 24 214 8.92
85. Mikołaj Kowalczyk WKK Active Hotel Wrocław 26 213 8.19
86. Damian Jeszke Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 27 212 7.85
87. Maciej Puchalski Niedźwiadki Chemart Przemyśl 22 211 9.59
88. Patryk Wieczorek AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 24 210 8.75
89. Konrad Szymański HydroTruck Radom 25 207 8.28
90. Mikael Laihonen HydroTruck Radom 24 206 8.58
91. Andrzej Krajewski MKKS Żak Koszalin 27 197 7.30
92. Michał Sitnik WKS Śląsk II Wrocław 15 196 13.07
93. Piotr Lis SKS Fulimpex Starogard Gdański 26 192 7.38
94. Mateusz Orłowski AZS AGH Kraków 28 190 6.79
95. Bartłomiej Pietras KKS Polonia Warszawa 23 189 8.22
96. Radosław Trubacz Miasto Szkła Krosno 28 186 6.64
97. Witalij Kowalenko Górnik Zamek Książ Wałbrzych 22 185 8.41
98. Jakub Nowak MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód 19 184 9.68
99. David Jackson Górnik Zamek Książ Wałbrzych 21 180 8.57
100. Tymon Szymański Decka Pelplin 22 180 8.18
101. Benjamin Didier-Urbaniak SKS Fulimpex Starogard Gdański 26 176 6.77
102. Patryk Wilk Górnik Zamek Książ Wałbrzych 28 176 6.29
103. Jakub Andrzejewski Enea Basket Poznań 22 175 7.95
104. Paweł Zmarlak GKS Tychy 26 172 6.62
105. Rafał Serwański Niedźwiadki Chemart Przemyśl 23 172 7.48
106. Bartosz Majewski SKS Fulimpex Starogard Gdański 21 170 8.10
107. Wojciech Dzierżak Decka Pelplin 25 167 6.68
108. Francis Han Górnik Zamek Książ Wałbrzych 26 167 6.42
109. Kajetan Kuczawski AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 27 162 6.00
110. Tomasz Ochońko WKK Active Hotel Wrocław 17 159 9.35
111. Patryk Stankowski Miasto Szkła Krosno 20 158 7.90
112. Patryk Rosołowski WKK Active Hotel Wrocław 26 157 6.04
113. Daniel Wall HydroTruck Radom 24 156 6.50
114. Patryk Wydra Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg 27 156 5.78
115. Konrad Rosiński MKKS Żak Koszalin 25 156 6.24
116. Jakub Patoka WKK Active Hotel Wrocław 16 155 9.69
117. Piotr Wińkowski Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 27 153 5.67
118. Piotr Śmigielski Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 22 151 6.86
119. Karol Nowakowski GKS Tychy 26 147 5.65
120. Maciej Szewczyk MKKS Żak Koszalin 25 145 5.80
121. Marcin Wróbel MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód 21 145 6.90
122. Kacper Margiciok Górnik Zamek Książ Wałbrzych 28 145 5.18
123. Damian Durski Górnik Zamek Książ Wałbrzych 24 143 5.96
124. Michał Sadło Decka Pelplin 26 142 5.46
125. Jakub Kunc MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód 21 142 6.76
126. Damian Dyrda AZS AGH Kraków 28 140 5.00
127. Jan Nowicki Enea Basket Poznań 20 140 7.00
128. Mariusz Małachowski MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód 28 138 4.93
129. Arkadiusz Adamczyk Enea Basket Poznań 26 137 5.27
130. Bartosz Chodukiewicz AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 22 135 6.14
131. Łukasz Uberna Niedźwiadki Chemart Przemyśl 27 130 4.81
132. Maksymilian Duda GKS Tychy 26 130 5.00
133. Filip Siewruk SKS Fulimpex Starogard Gdański 14 129 9.21
134. Marcin Dutkiewicz KKS Polonia Warszawa 26 126 4.85
135. Michał Wojtyński KKS Polonia Warszawa 24 122 5.08
136. Jakub Ulczyński Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 23 118 5.13
137. Patryk Stankowski Enea Basket Poznań 26 117 4.50
138. Ilian Węgrowski GKS Tychy 26 117 4.50
139. Szymon Nowicki WKS Śląsk II Wrocław 20 116 5.80
140. Jakub Sadowski HydroTruck Radom 27 114 4.22
141. Mateusz Kulis Enea Basket Poznań 26 109 4.19
142. Damian Janiak SKS Fulimpex Starogard Gdański 25 107 4.28
143. Jakub Lewandowski MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód 25 106 4.24
144. Kacper Majka Niedźwiadki Chemart Przemyśl 18 104 5.78
145. Michał Kroczak WKS Śląsk II Wrocław 13 103 7.92
146. Karol Kankowski WKS Śląsk II Wrocław 21 102 4.86
147. Norbert Maciejak Weegree AZS Politechnika Opolska 23 90 3.91
148. Daniel Dawdo HydroTruck Radom 19 89 4.68
149. Dawid Golus AZS AGH Kraków 25 89 3.56
150. Jakub Osiński KKS Polonia Warszawa 20 89 4.45
151. Kacper Burczyk Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 27 86 3.19
152. Adam Skiba MKKS Żak Koszalin 15 84 5.60
153. Jan Śmiglak AZS AGH Kraków 27 84 3.11
154. Joshua Ashaolu WKK Active Hotel Wrocław 19 78 4.11
155. Oskar Życzkowski MKKS Żak Koszalin 27 77 2.85
156. Tomasz Żeleźniak MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód 14 76 5.43
157. Jakub Nowak AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 20 67 3.35
158. Igor Krzych HydroTruck Radom 23 67 2.91
159. Mateusz Żebrok AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 26 64 2.46
160. Igor Lewandowski MKKS Żak Koszalin 21 63 3.00
161. Wojciech Siembiga WKS Śląsk II Wrocław 19 62 3.26
162. Michał Szymański KKS Polonia Warszawa 24 61 2.54
163. Błażej Sowa HydroTruck Radom 24 60 2.50
164. Aleksander Griszczuk Miasto Szkła Krosno 27 55 2.04
165. Fryderyk Matusiak WKK Active Hotel Wrocław 17 53 3.12
166. Iwo Baganc Enea Basket Poznań 20 53 2.65
167. Sebastian Walda Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg 15 50 3.33
168. Mark Mboya Kotieno Niedźwiadki Chemart Przemyśl 20 50 2.50
169. Michał Mindowicz Górnik Zamek Książ Wałbrzych 22 48 2.18
170. Jakub Stupnicki Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 26 47 1.81
171. Adam Lisewski KKS Polonia Warszawa 19 44 2.32
172. Dawid Sączewski Decka Pelplin 15 41 2.73
173. Szymon Jaworski Miasto Szkła Krosno 18 30 1.67
174. Jan Jakubiak Enea Basket Poznań 23 30 1.30
175. Maksymilian Karwik WKK Active Hotel Wrocław 20 29 1.45
176. Aleksy Janiec Decka Pelplin 21 27 1.29
177. Tobiasz Dydak WKS Śląsk II Wrocław 17 25 1.47
178. Aleksander Wiśniewski SKS Fulimpex Starogard Gdański 19 25 1.32
179. Jakub Wójcicki Weegree AZS Politechnika Opolska 17 20 1.18
180. Jordan Lewis MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód 16 20 1.25
181. Przemysław Nowicki AZS AGH Kraków 15 16 1.07
182. Jakub Bereszyński WKS Śląsk II Wrocław 16 16 1.00
183. Łukasz Walkowiak Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg 15 14 0.93
184. Filip Salkiewicz Weegree AZS Politechnika Opolska 14 13 0.93

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń OBL OBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl Kancelaria Prawna Profilegal Narodowy Instytut Wolności Ogrzewanie Pex Lasy Państwowe

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO