Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

1 kolejka – Gr. B

10.10.2023 18:00 UKS Basket Regnum Bydgoszcz - MKS Novum Bydgoszcz 42:104
15.10.2023 10:00 Enea Astoria Bydgoszcz - Basket 2010 Kruszwica 65:38
18.11.2023 12:30 BASKETSTAL - Twarde Pierniki Toruń 69:75

2 kolejka – Gr. B

Enea Astoria Bydgoszcz - MKS Katarzynka Toruń 0:20
22.10.2023 10:00 Basket 2010 Kruszwica - Twarde Pierniki Toruń 24:65
22.10.2023 10:00 UKS Basket Regnum Bydgoszcz - BASKETSTAL 30:140

1 kolejka – Gr. A

19.10.2023 18:15 TKM Włocławek - DACSA Twarde Pierniki Toruń 43:63
22.10.2023 12:00 Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz - Świecki Klub Koszykówki 94:46
22.10.2023 13:00 SSK BASKET Włocławek - Miejski Międzyszkolny Klub Sportowy "Junak" Włocławek 62:39

3 kolejka – Gr. B

25.10.2023 16:45 MKS Katarzynka Toruń - MKS Novum Bydgoszcz 77:59
29.10.2023 10:00 Twarde Pierniki Toruń - UKS Basket Regnum Bydgoszcz 117:15
29.10.2023 13:00 BASKETSTAL - Enea Astoria Bydgoszcz 104:42

2 kolejka – Gr. A

27.10.2023 18:20 SSK BASKET Włocławek - Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz 73:58
28.10.2023 10:00 Miejski Międzyszkolny Klub Sportowy "Junak" Włocławek - DACSA Twarde Pierniki Toruń 42:93
29.10.2023 11:00 TKM Włocławek - Świecki Klub Koszykówki 54:53

3 kolejka – Gr. A

05.11.2023 10:00 Miejski Międzyszkolny Klub Sportowy "Junak" Włocławek - Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz 40:56
05.11.2023 11:00 TKM Włocławek - SSK BASKET Włocławek 35:77
15.11.2023 19:00 DACSA Twarde Pierniki Toruń - Świecki Klub Koszykówki 105:28

4 kolejka – Gr. B

05.11.2023 10:00 Basket 2010 Kruszwica - MKS Katarzynka Toruń 0:20
05.11.2023 13:00 UKS Basket Regnum Bydgoszcz - Enea Astoria Bydgoszcz 33:70
08.11.2023 17:30 Twarde Pierniki Toruń - MKS Novum Bydgoszcz 68:40

5 kolejka – Gr. B

19.11.2023 BASKETSTAL - Basket 2010 Kruszwica 20:0
19.11.2023 11:00 MKS Katarzynka Toruń - UKS Basket Regnum Bydgoszcz 20:0
03.12.2023 10:00 MKS Novum Bydgoszcz - Enea Astoria Bydgoszcz 68:69

4 kolejka – Gr. A

19.11.2023 10:00 Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz - DACSA Twarde Pierniki Toruń 62:73
19.11.2023 10:30 Świecki Klub Koszykówki - SSK BASKET Włocławek 60:80
02.03.2024 12:00 Miejski Międzyszkolny Klub Sportowy "Junak" Włocławek - TKM Włocławek --:--

6 kolejka – Gr. B

Enea Astoria Bydgoszcz - Twarde Pierniki Toruń 0:20
26.11.2023 11:00 MKS Katarzynka Toruń - BASKETSTAL 109:82
26.11.2023 14:00 Basket 2010 Kruszwica - MKS Novum Bydgoszcz 27:66

5 kolejka – Gr. A

26.11.2023 12:00 Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz - TKM Włocławek 59:34
27.11.2023 19:00 DACSA Twarde Pierniki Toruń - SSK BASKET Włocławek 57:77
03.12.2023 15:30 Świecki Klub Koszykówki - Miejski Międzyszkolny Klub Sportowy "Junak" Włocławek 54:67

7 kolejka – Gr. B

12.11.2023 14:00 Basket 2010 Kruszwica - UKS Basket Regnum Bydgoszcz 39:62
03.12.2023 MKS Novum Bydgoszcz - BASKETSTAL 0:20
03.12.2023 10:00 Twarde Pierniki Toruń - MKS Katarzynka Toruń 55:92

8 kolejka – Gr. B

Twarde Pierniki Toruń - BASKETSTAL 0:0
10.12.2023 10:00 Basket 2010 Kruszwica - Enea Astoria Bydgoszcz 50:91
12.12.2023 18:00 MKS Novum Bydgoszcz - UKS Basket Regnum Bydgoszcz 119:23

6 kolejka – Gr. A

10.12.2023 10:00 Świecki Klub Koszykówki - Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz 46:83
10.12.2023 11:00 Miejski Międzyszkolny Klub Sportowy "Junak" Włocławek - SSK BASKET Włocławek 34:87
11.12.2023 19:00 DACSA Twarde Pierniki Toruń - TKM Włocławek 97:31

9 kolejka – Gr. B

Twarde Pierniki Toruń - Basket 2010 Kruszwica --:--
18.11.2023 11:00 MKS Katarzynka Toruń - Enea Astoria Bydgoszcz 104:54
17.12.2023 BASKETSTAL - UKS Basket Regnum Bydgoszcz 20:0

10 kolejka – Gr. B

07.01.2024 Enea Astoria Bydgoszcz - BASKETSTAL 0:20
07.01.2024 10:00 MKS Novum Bydgoszcz - MKS Katarzynka Toruń 39:95
07.01.2024 15:15 UKS Basket Regnum Bydgoszcz - Twarde Pierniki Toruń 31:110

7 kolejka – Gr. A

07.01.2024 10:00 Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz - SSK BASKET Włocławek 42:70
14.01.2024 10:00 Świecki Klub Koszykówki - TKM Włocławek 43:70
15.01.2024 19:00 DACSA Twarde Pierniki Toruń - Miejski Międzyszkolny Klub Sportowy "Junak" Włocławek 96:42

11 kolejka – Gr. B

14.01.2024 MKS Katarzynka Toruń - Basket 2010 Kruszwica 20:0
14.01.2024 10:00 Enea Astoria Bydgoszcz - UKS Basket Regnum Bydgoszcz 92:56
14.01.2024 10:00 MKS Novum Bydgoszcz - Twarde Pierniki Toruń 53:57

12 kolejka – Gr. B

21.01.2024 Basket 2010 Kruszwica - BASKETSTAL 0:20
21.01.2024 UKS Basket Regnum Bydgoszcz - MKS Katarzynka Toruń 0:20
08.02.2024 18:00 Enea Astoria Bydgoszcz - MKS Novum Bydgoszcz 69:60

8 kolejka – Gr. A

21.01.2024 10:00 SSK BASKET Włocławek - TKM Włocławek 76:34
21.01.2024 12:00 Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz - Miejski Międzyszkolny Klub Sportowy "Junak" Włocławek 68:44
26.01.2024 16:30 Świecki Klub Koszykówki - DACSA Twarde Pierniki Toruń 46:105

13 kolejka – Gr. B

28.01.2024 Twarde Pierniki Toruń - Enea Astoria Bydgoszcz 20:0
28.01.2024 10:00 MKS Novum Bydgoszcz - Basket 2010 Kruszwica 82:33

9 kolejka – Gr. A

28.01.2024 10:00 SSK BASKET Włocławek - Świecki Klub Koszykówki 128:45
28.01.2024 15:30 TKM Włocławek - Miejski Międzyszkolny Klub Sportowy "Junak" Włocławek 62:44
29.01.2024 19:00 DACSA Twarde Pierniki Toruń - Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz 99:44

14 kolejka – Gr. B

UKS Basket Regnum Bydgoszcz - Basket 2010 Kruszwica --:--
04.02.2024 BASKETSTAL - MKS Novum Bydgoszcz 20:0

10 kolejka – Gr. A

04.02.2024 10:00 SSK BASKET Włocławek - DACSA Twarde Pierniki Toruń 94:91
04.02.2024 12:00 Miejski Międzyszkolny Klub Sportowy "Junak" Włocławek - Świecki Klub Koszykówki 74:81
01.03.2024 17:00 TKM Włocławek - Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz --:--

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń OBL OBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl Kancelaria Prawna Profilegal Narodowy Instytut Wolności Ogrzewanie Pex Lasy Państwowe

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO