Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Sezon Liga Drużyna Hala Adres Miasto Dzień tygodnia Godzina Czy preferowana Certyfikat Zdjęcie
2023/2024 1LM SKS Fulimpex Starogard Gdański Miejska Hala Sportowa im. Andrzeja Grubby Olimpijczyków Starogardzkich 1 Starogard Gdański --- NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 1LM Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg Hala Milenium ul. Łopuskiego 38 Kołobrzeg Sobota 18:00 NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 1LM MKKS Żak Koszalin Hala ZOS - Gwardia Koszalin ul. Fałata 34 Koszalin Sobota 18:00 NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 1LM Decka Pelplin Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie Sambora 5A Pelplin Sobota 18:00 TAK Pokaż certyfikat ---
2023/2024 1LM Miasto Szkła Krosno Hala Sportowo-Widowiskowa ul. Bursaki 29 Krosno --- NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 1LM Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz Hala Sportowa "SISU Arena" Bydgoszcz Toruńska 59 Bydgoszcz --- TAK Pokaż certyfikat ---
2023/2024 1LM KKS Polonia Warszawa OSiR Wola Koło Obozowa 60 Warszawa --- NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 1LM Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz Zespół Szkół nr 7 ul. Waryńskiego 1 Bydgoszcz --- NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 1LM AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice MOSiR Katowice-Szopienice 11 listopada 16 Katowice --- NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 1LM Weegree AZS Politechnika Opolska Stegu Arena Oleska 70 Opole --- NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 1LM GKS Tychy Hala Sportowa al. Piłsudskiego 20 Tychy Sobota 18:00 NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 1LM Niedźwiadki Chemart Przemyśl POSiR Przemyśl Mickiewicza 30 Przemyśl --- TAK Pokaż certyfikat ---
2023/2024 1LM HydroTruck Radom RCS Radom Struga 63 Radom --- NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 1LM HydroTruck Radom MOSiR ul. Narutowicza 9 Radom --- NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 1LM MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód Hala Widowiskowo-Sportowa ul. Dworcowa 22 Międzychód --- 17:00 TAK Pokaż certyfikat ---
2023/2024 1LM Górnik Zamek Książ Wałbrzych Hala Mistrzów Wysockiego 11 A Wałbrzych --- NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 1LM WKS Śląsk II Wrocław Kosynierka Mieszczańska 4 Wrocław --- NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 1LM Weegree AZS Politechnika Opolska Hala Sportowa Politechniki Opolskiej Prószkowska 76/9a Opole Niedziela TAK Pokaż certyfikat ---
2023/2024 1LM AZS AGH Kraków Nowa Hala SWFiS AGH ul. Armii Krajowej 5A Kraków Sobota TAK Pokaż certyfikat ---
2023/2024 1LM Enea Basket Poznań Hala AWF Droga Dębińska 10c Poznań Niedziela NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 1LM Górnik Zamek Książ Wałbrzych Hala Widowiskowo-Sportowa Aqua Zdrój ul. Ratuszowa 6 Wałbrzych Niedziela TAK Pokaż certyfikat ---
2023/2024 1LM WKK Active Hotel Wrocław WKK Sport Center Czajcza 19 Wrocław Niedziela NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 1LM AZS AGH Kraków AGH ul. Piastowska 26 A Kraków Sobota NIE Pokaż certyfikat ---

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń OBL OBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl Kancelaria Prawna Profilegal Narodowy Instytut Wolności Ogrzewanie Pex Lasy Państwowe

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO