Dla mediów
Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Linki
Reklama
Kontakt
Zaloguj się
Zarejestruj konto
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
Wydział Rozgrywek
Wydział Sędziowski
Statut
Kluby
Męskie
3LM
U-19 M
U-17 M
U-16 M
U-15 M
U-14 M
U-13 M
U-12 M
U-11 M
U-10 M
Żeńskie
2LK
U-19 K
U-17 K
U-16 K
U-15 K
U-14 K
U-13 K
U-12 K
U-11 K
U-10 K
Strefy
Strefa U19M
Strefa U17M
Strefa U15M
Strefa U13M
Strefa U17K
Strefa U15K
Strefa U13K
Archiwum
U-20 M
U-18 M
U-22 K W
U-18 K WSPÓLNE
Strefa U20M
Strefa U18M
Strefa U16M
Strefa U14M
Strefa U22K
Strefa U18K
Strefa U16K
Strefa U14K
U-18 K
Sędziowie
Trenerzy
Kadry
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Polska Liga Koszykówki
Energa Basket Liga Kobiet
1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
U-19 M
U-19 K
U-17 M
U-17 K
U-16 M
U-16 K
U-15 M
U-15 K
U-14 M
U-14 K
U-13 M
U-13 K
U-12 M
U-12 K
U-11 M
U-11 K
U-10 M
U-10 K
U19K
U19M
STREFA U17K
U17M
U15K
U15M
U13K
SEZON: 2009/2010
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
1 Liga Mężczyzn
1 Liga Mężczyzn
Tauron Basket Liga
Energa Basket Liga Kobiet
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
U-20 M
U-18 M
U-16 M
U-16 K
U-14 M
U-14 K
U-12 M
U-12 K
U-15 M
U-15 K
U-13 M
U-13 K
2 Liga Kobiet
U-11 M
U-11 K
3 Liga Mężczyzn
U22K
Energa Basket Liga Kobiet
U18K
U16M
U13K
U13M
U15K
U15M
2LK
U-10 M
U-10 K
U-19 M
U19K
U17K
U19M
U17M
U-19 K
U-17 K
U-17 M
CHLK
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Rzuty z gry
Celne rzuty z gry suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Play OFF
Ćwierćfinały
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Celne rzuty z gry suma
Celne rzuty z gry śr.
Oddane rzuty z gry suma
Oddane rzuty z gry śr.
Skuteczność z gry
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Celne rzuty z gry suma
Celne rzuty z gry śr.
Oddane rzuty z gry suma
Oddane rzuty z gry śr.
Skuteczność z gry
1.
Tomasz Celej
Polski Cukier Start Lublin
32
229
7.16
548
17.13
41.8
2.
Marcin Sterenga
Victoria Górnik Wałbrzych
29
214
7.38
468
16.14
45.7
3.
Łukasz Pacocha
GKS Tychy
33
206
6.24
433
13.12
47.6
4.
Hubert Mazur
KS Spójnia Stargard
31
200
6.45
440
14.19
45.5
5.
Marek Piechowicz
MKS Dąbrowa Górnicza II
35
190
5.43
382
10.91
49.7
6.
Daniel Wall
ŁKS Łódź
37
188
5.08
406
10.97
46.3
7.
Rafał Kulikowski
Żubry Białystok
33
186
5.64
350
10.61
53.1
8.
Piotr Miś
Siarka Tarnobrzeg
36
183
5.08
320
8.89
57.2
9.
Piotr Pluta
Miasto Szkła Krosno
31
179
5.77
408
13.16
43.9
10.
Łukasz Szczypka
MKS Dąbrowa Górnicza II
36
168
4.67
367
10.19
45.8
11.
Bartosz Dubiel
PTG Sokół Łańcut
32
168
5.25
325
10.16
51.7
12.
Tomasz Milewski
KS AZS AWF Katowice
31
167
5.39
346
11.16
48.3
13.
Marcin Flieger
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
34
166
4.88
385
11.32
43.1
14.
Janavor Weatherspoon
Znicz Basket Pruszków
,
KS Sudety Jelenia Góra
32
163
5.09
336
10.50
48.5
15.
Mariusz Piotrkowski
KS AZS AWF Katowice
30
158
5.27
282
9.40
56
16.
Jakub Dłuski
ŁKS Łódź
30
156
5.20
294
9.80
53.1
17.
Grzegorz Kukiełka
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
36
152
4.22
365
10.14
41.6
18.
Michał Nowakowski
AZS Politechnika Warszawska
31
150
4.84
306
9.87
49
19.
Krzysztof Sulima
AZS Politechnika Warszawska
33
148
4.48
250
7.58
59.2
20.
Bartosz Krupa
Siarka Tarnobrzeg
35
148
4.23
376
10.74
39.4
21.
Wiktor Grudziński
KS Spójnia Stargard
31
147
4.74
321
10.35
45.8
22.
Krzysztof Jakóbczyk
Victoria Górnik Wałbrzych
31
144
4.65
342
11.03
42.1
23.
Łukasz Kwiatkowski
Polski Cukier Start Lublin
33
139
4.21
285
8.64
48.8
24.
Bartłomiej Szczepaniak
ŁKS Łódź
37
136
3.68
387
10.46
35.1
25.
Adam Lisewski
MKS Dąbrowa Górnicza II
33
136
4.12
205
6.21
66.3
26.
Sławomir Sikora
Asseco Prokom 2 Gdynia
29
135
4.66
270
9.31
50
27.
Tomasz Deja
GKS Tychy
,
Miasto Szkła Krosno
31
134
4.32
242
7.81
55.4
28.
Tomasz Wojdyła
KS Sudety Jelenia Góra
,
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
31
132
4.26
275
8.87
48
29.
Grzegorz Malewski
Znicz Basket Pruszków
31
132
4.26
278
8.97
47.5
30.
Tomasz Briegmann
Znicz Basket Pruszków
32
129
4.03
256
8.00
50.4
31.
Rafał Niesobski
KS Sudety Jelenia Góra
32
129
4.03
332
10.38
38.9
32.
Marcin Salamonik
GKS Tychy
28
128
4.57
287
10.25
44.6
33.
Michał Jankowski
AZS Politechnika Warszawska
28
127
4.54
324
11.57
39.2
34.
Kamil Nowak
GKS Tychy
32
127
3.97
216
6.75
58.8
35.
Sławomir Nowak
Znicz Basket Pruszków
,
KS Sudety Jelenia Góra
30
126
4.20
240
8.00
52.5
36.
Krzysztof Samiec
KS Sudety Jelenia Góra
27
125
4.63
294
10.89
42.5
37.
Adrian Czerwonka
Siarka Tarnobrzeg
36
124
3.44
277
7.69
44.8
38.
Paweł Kowalski
Polski Cukier Start Lublin
33
124
3.76
300
9.09
41.3
39.
Mateusz Jarmakowicz
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
29
121
4.17
231
7.97
52.4
40.
Piotr Zieliński
MKS Dąbrowa Górnicza II
37
119
3.22
203
5.49
58.6
41.
Sławomir Buczyniak
Victoria Górnik Wałbrzych
31
118
3.81
270
8.71
43.7
42.
Dariusz Oczkowicz
Miasto Szkła Krosno
27
118
4.37
255
9.44
46.3
43.
Tomasz Bzdyra
GKS Tychy
32
114
3.56
196
6.13
58.2
44.
Radosław Basiński
MKS Dąbrowa Górnicza II
36
113
3.14
285
7.92
39.6
45.
Tomasz Pisarczyk
ŁKS Łódź
,
Siarka Tarnobrzeg
34
113
3.32
208
6.12
54.3
46.
Wojciech Pisarczyk
PTG Sokół Łańcut
33
112
3.39
296
8.97
37.8
47.
Wojciech Barycz
Siarka Tarnobrzeg
21
112
5.33
248
11.81
45.2
48.
Rafał Glapiński
PTG Sokół Łańcut
31
111
3.58
256
8.26
43.4
49.
Paweł Zmarlak
MKS Dąbrowa Górnicza II
36
111
3.08
291
8.08
38.1
50.
Michał Baran
Siarka Tarnobrzeg
34
111
3.26
325
9.56
34.2
51.
Krzysztof Mielczarek
GKS Tychy
27
108
4.00
220
8.15
49.1
52.
Marcin Chodkiewicz
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
36
108
3.00
289
8.03
37.4
53.
Tomasz Fortuna
PTG Sokół Łańcut
33
108
3.27
245
7.42
44.1
54.
Marcin Stokłosa
KS Spójnia Stargard
30
106
3.53
282
9.40
37.6
55.
Grzegorz Radwan
Znicz Basket Pruszków
32
106
3.31
251
7.84
42.2
56.
Krzysztof Krajniewski
Asseco Prokom 2 Gdynia
30
105
3.50
213
7.10
49.3
57.
Piotr Brzozowski
Żubry Białystok
32
103
3.22
271
8.47
38
58.
Jakub Czech
Znicz Basket Pruszków
,
KS Sudety Jelenia Góra
28
101
3.61
204
7.29
49.5
59.
Rafał Rajewicz
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
34
101
2.97
171
5.03
59.1
60.
Jerzy Koszuta
KS Spójnia Stargard
32
100
3.13
210
6.56
47.6
61.
Piotr Trepka
ŁKS Łódź
36
98
2.72
253
7.03
38.7
62.
Paweł Bogdanowicz
MKS Dąbrowa Górnicza II
37
97
2.62
226
6.11
42.9
63.
Ireneusz Chromicz
PTG Sokół Łańcut
33
95
2.88
227
6.88
41.9
64.
Dariusz Kalinowski
ŁKS Łódź
35
93
2.66
234
6.69
39.7
65.
Arkadiusz Zabielski
Żubry Białystok
32
93
2.91
178
5.56
52.2
66.
Marek Popiołek
AZS Politechnika Warszawska
31
93
3.00
244
7.87
38.1
67.
Piotr Wojdyr
Asseco Prokom 2 Gdynia
26
91
3.50
162
6.23
56.2
68.
Karol Szpyrka
Siarka Tarnobrzeg
34
91
2.68
228
6.71
39.9
69.
Arkadiusz Kobus
Asseco Prokom 2 Gdynia
30
89
2.97
197
6.57
45.2
70.
Tomasz Gembus
KS AZS AWF Katowice
30
88
2.93
179
5.97
49.2
71.
Łukasz Bodych
KS Spójnia Stargard
30
87
2.90
163
5.43
53.4
72.
Mariusz Matczak
Victoria Górnik Wałbrzych
32
86
2.69
213
6.66
40.4
73.
Jarosław Kalinowski
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
37
86
2.32
246
6.65
35
74.
Bartłomiej Józefowicz
Victoria Górnik Wałbrzych
29
85
2.93
218
7.52
39
75.
Tomasz Prostak
Polski Cukier Start Lublin
,
KS Sudety Jelenia Góra
24
84
3.50
203
8.46
41.4
76.
Łukasz Wójcik
KS AZS AWF Katowice
29
82
2.83
160
5.52
51.3
77.
Piotr Hałas
GKS Tychy
31
81
2.61
186
6.00
43.5
78.
Kamil Wójciak
KS AZS AWF Katowice
26
80
3.08
205
7.88
39
79.
Łukasz Grzegorzewski
KS Spójnia Stargard
32
79
2.47
203
6.34
38.9
80.
Przemysław Hajnsz
Miasto Szkła Krosno
32
78
2.44
155
4.84
50.3
81.
Grzegorz Mordzak
Asseco Prokom 2 Gdynia
22
76
3.45
188
8.55
40.4
82.
Michał Zalewski
Żubry Białystok
28
76
2.71
209
7.46
36.4
83.
Adam Myśliwiec
Polski Cukier Start Lublin
33
76
2.30
159
4.82
47.8
84.
Piotr Pustelnik
GKS Tychy
33
75
2.27
208
6.30
36.1
85.
Tomasz Kujawa
Żubry Białystok
24
74
3.08
204
8.50
36.3
86.
Tomasz Koczwara
KS AZS AWF Katowice
30
73
2.43
194
6.47
37.6
87.
Mariusz Rapucha
Żubry Białystok
32
73
2.28
236
7.38
30.9
88.
Artur Bajer
Żubry Białystok
,
Znicz Basket Pruszków
32
72
2.25
150
4.69
48
89.
Grzegorz Ożóg
Miasto Szkła Krosno
31
72
2.32
132
4.26
54.5
90.
Mateusz Nitsche
PTG Sokół Łańcut
31
71
2.29
176
5.68
40.3
91.
Mateusz Ponitka
AZS Politechnika Warszawska
28
70
2.50
153
5.46
45.8
92.
Karol Leszczyński
KS AZS AWF Katowice
31
69
2.23
197
6.35
35
93.
Krzysztof Morawiec
ŁKS Łódź
29
68
2.34
171
5.90
39.8
94.
Michał Aleksandrowicz
Znicz Basket Pruszków
30
67
2.23
156
5.20
42.9
95.
Filip Kenig
ŁKS Łódź
36
66
1.83
157
4.36
42
96.
Maciej Raczyński
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
21
65
3.10
141
6.71
46.1
97.
Marcin Ecka
Miasto Szkła Krosno
,
Znicz Basket Pruszków
22
65
2.95
184
8.36
35.3
98.
Paweł Minciel
KS Sudety Jelenia Góra
32
63
1.97
145
4.53
43.4
99.
Marcin Wróbel
Victoria Górnik Wałbrzych
,
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
30
63
2.10
163
5.43
38.7
100.
Krzysztof Koziński
MKS Dąbrowa Górnicza II
37
62
1.68
183
4.95
33.9
101.
Łukasz Grzywa
Victoria Górnik Wałbrzych
33
62
1.88
115
3.48
53.9
102.
Alan Urbaniak
KS Sudety Jelenia Góra
30
62
2.07
183
6.10
33.9
103.
Zbigniew Marculewicz
Żubry Białystok
,
Siarka Tarnobrzeg
31
61
1.97
138
4.45
44.2
104.
Kacper Kromer
ŁKS Łódź
25
61
2.44
137
5.48
44.5
105.
Adrian Mroczek-Truskowski
Miasto Szkła Krosno
25
61
2.44
167
6.68
36.5
106.
Paweł Bach
Asseco Prokom 2 Gdynia
29
60
2.07
124
4.28
48.4
107.
Artur Bidyński
Polski Cukier Start Lublin
28
60
2.14
112
4.00
53.6
108.
Michał Michalak
AZS Politechnika Warszawska
27
60
2.22
156
5.78
38.5
109.
Jędrzej Jankowiak
Żubry Białystok
27
59
2.19
173
6.41
34.1
110.
Wojciech Kus
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
33
58
1.76
133
4.03
43.6
111.
Mateusz Bartosz
GKS Tychy
17
51
3.00
112
6.59
45.5
112.
Dominik Czubek
Znicz Basket Pruszków
32
45
1.41
143
4.47
31.5
113.
Paweł Polowy
KS Spójnia Stargard
31
44
1.42
70
2.26
62.9
114.
Łukasz Puścizna
Miasto Szkła Krosno
31
44
1.42
114
3.68
38.6
115.
Michał Krajewski
ŁKS Łódź
29
44
1.52
115
3.97
38.3
116.
Michał Sikora
Polski Cukier Start Lublin
19
44
2.32
129
6.79
34.1
117.
Kamil Michalski
Miasto Szkła Krosno
27
43
1.59
133
4.93
32.3
118.
Maciej Strzelecki
PTG Sokół Łańcut
18
41
2.28
97
5.39
42.3
119.
Maciej Kret
AZS Politechnika Warszawska
30
41
1.37
99
3.30
41.4
120.
Rafał Król
Polski Cukier Start Lublin
19
41
2.16
80
4.21
51.3
121.
Łukasz Jagoda
Polski Cukier Start Lublin
31
40
1.29
120
3.87
33.3
122.
Jaromir Szurlej
PTG Sokół Łańcut
33
39
1.18
116
3.52
33.6
123.
Mateusz Dziemba
KS AZS AWF Katowice
19
39
2.05
99
5.21
39.4
124.
Adrian Suliński
Znicz Basket Pruszków
24
39
1.63
106
4.42
36.8
125.
Aleksander Krauze
Asseco Prokom 2 Gdynia
16
36
2.25
124
7.75
29
126.
Michał Exner
AZS Politechnika Warszawska
32
36
1.13
90
2.81
40
127.
Piotr Śmigielski
Asseco Prokom 2 Gdynia
20
34
1.70
93
4.65
36.6
128.
Wojciech Fraś
Znicz Basket Pruszków
24
31
1.29
55
2.29
56.4
129.
Bartosz Bal
Miasto Szkła Krosno
30
31
1.03
84
2.80
36.9
130.
Paweł Olczak
GKS Tychy
27
30
1.11
84
3.11
35.7
131.
Adrian Stochmiałek
Victoria Górnik Wałbrzych
29
28
0.97
79
2.72
35.4
132.
Tomasz Szczepiński
Żubry Białystok
26
27
1.04
77
2.96
35.1
133.
Damian Pieloch
Victoria Górnik Wałbrzych
25
25
1.00
65
2.60
38.5
134.
Sergiusz Prażmo
Polski Cukier Start Lublin
17
25
1.47
56
3.29
44.6
135.
Arkadiusz Soczewski
KS Spójnia Stargard
24
24
1.00
48
2.00
50
136.
Łukasz Paul
PTG Sokół Łańcut
21
24
1.14
56
2.67
42.9
137.
Krzysztof Łotowski
Żubry Białystok
24
23
0.96
61
2.54
37.7
138.
Tomasz Zając
KS AZS AWF Katowice
25
21
0.84
68
2.72
30.9
139.
Wojciech Klimek
KS Sudety Jelenia Góra
22
20
0.91
62
2.82
32.3
140.
Grzegorz Szybowicz
MKS Dąbrowa Górnicza II
30
20
0.67
49
1.63
40.8
141.
Artur Busz
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
33
20
0.61
58
1.76
34.5
142.
Grzegorz Sołtysiak
Miasto Szkła Krosno
23
20
0.87
46
2.00
43.5
143.
Filip Dylik
KS Spójnia Stargard
23
19
0.83
45
1.96
42.2
144.
Roman Szymański
AZS Politechnika Warszawska
20
19
0.95
42
2.10
45.2
145.
Bartłomiej Bartoszewicz
ŁKS Łódź
20
19
0.95
41
2.05
46.3
146.
Piotr Konsek
Asseco Prokom 2 Gdynia
20
17
0.85
30
1.50
56.7
147.
Andrzej Molenda
KS Spójnia Stargard
18
17
0.94
44
2.44
38.6
148.
Kamil Uriasz
Siarka Tarnobrzeg
27
17
0.63
37
1.37
45.9
149.
Bartłomiej Ratajczak
Victoria Górnik Wałbrzych
26
17
0.65
41
1.58
41.5
150.
Marceli Dziemba
KS AZS AWF Katowice
17
17
1.00
53
3.12
32.1
151.
Jacek Balawender
PTG Sokół Łańcut
24
16
0.67
40
1.67
40
152.
Marcin Zarzeczny
KS Sudety Jelenia Góra
16
15
0.94
41
2.56
36.6
153.
Tomasz Jaremkiewicz
AZS Politechnika Warszawska
25
14
0.56
49
1.96
28.6
154.
Bartłomiej Piotrowski
Znicz Basket Pruszków
17
13
0.76
35
2.06
37.1
155.
Michał Woźniak
Siarka Tarnobrzeg
23
12
0.52
40
1.74
30
156.
Artur Czekański
KS Sudety Jelenia Góra
18
12
0.67
37
2.06
32.4
157.
Michał Musijowski
Miasto Szkła Krosno
19
11
0.58
51
2.68
21.6
158.
Michał Rabka
Siarka Tarnobrzeg
22
11
0.50
31
1.41
35.5
159.
Mariusz Markowicz
GKS Tychy
17
10
0.59
32
1.88
31.3
160.
Jakub Stefaniuk
Polski Cukier Start Lublin
19
2
0.11
14
0.74
14.3
Partner główny
Partner wspierający
Partner medialny
Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego
Wyślij wiadomość