Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

08.10.2023 15:00 TKM Włocławek - Świecki Klub Koszykówki 70:81
08.10.2023 16:00 UKS Siódemka Kutno - Twarde Pierniki Toruń 73:90
08.10.2023 17:00 Enea Apro Astoria Bydgoszcz - KS Buty Nie Grają Kutno 69:88
09.10.2023 17:00 ŁKS Politechnika Łódzka I - ŁKS Politechnika Łódzka II 110:50

Kolejka II

15.10.2023 11:00 Twarde Pierniki Toruń - TKM Włocławek 80:56
15.10.2023 14:30 ŁKS Politechnika Łódzka II - Enea Apro Astoria Bydgoszcz 58:74
15.10.2023 16:00 Świecki Klub Koszykówki - ŁKS Politechnika Łódzka I 84:94
15.10.2023 17:00 Basket 2010 Kruszwica - UKS Siódemka Kutno 89:67

Kolejka III

22.10.2023 14:30 ŁKS Politechnika Łódzka I - Twarde Pierniki Toruń 116:51
22.10.2023 16:00 Enea Apro Astoria Bydgoszcz - Świecki Klub Koszykówki 49:120
22.10.2023 17:00 TKM Włocławek - Basket 2010 Kruszwica 76:95
22.10.2023 17:00 KS Buty Nie Grają Kutno - ŁKS Politechnika Łódzka II 81:75

Kolejka IV

29.10.2023 13:00 Twarde Pierniki Toruń - Enea Apro Astoria Bydgoszcz 84:49
29.10.2023 13:00 UKS Siódemka Kutno - TKM Włocławek 126:44
29.10.2023 16:30 Świecki Klub Koszykówki - KS Buty Nie Grają Kutno 97:84
29.10.2023 17:00 Basket 2010 Kruszwica - ŁKS Politechnika Łódzka I 68:76

Kolejka V

05.11.2023 15:00 ŁKS Politechnika Łódzka I - UKS Siódemka Kutno 118:78
05.11.2023 17:00 ŁKS Politechnika Łódzka II - Świecki Klub Koszykówki 69:100
05.11.2023 17:00 KS Buty Nie Grają Kutno - Twarde Pierniki Toruń 90:87
14.11.2023 19:30 Enea Apro Astoria Bydgoszcz - Basket 2010 Kruszwica 68:88

Kolejka VI

12.11.2023 13:00 Twarde Pierniki Toruń - ŁKS Politechnika Łódzka II 93:80
12.11.2023 14:00 UKS Siódemka Kutno - Enea Apro Astoria Bydgoszcz 87:64
12.11.2023 17:00 Basket 2010 Kruszwica - KS Buty Nie Grają Kutno 112:90
12.11.2023 18:00 TKM Włocławek - ŁKS Politechnika Łódzka I 46:87

Kolejka VII

19.11.2023 13:00 Świecki Klub Koszykówki - Twarde Pierniki Toruń 77:39
19.11.2023 14:30 Enea Apro Astoria Bydgoszcz - TKM Włocławek 66:82
19.11.2023 17:00 UKS Siódemka Kutno - KS Buty Nie Grają Kutno 77:87
19.11.2023 19:30 ŁKS Politechnika Łódzka II - Basket 2010 Kruszwica 55:98

Kolejka VIII

26.11.2023 14:00 UKS Siódemka Kutno - ŁKS Politechnika Łódzka II 92:89
26.11.2023 15:00 ŁKS Politechnika Łódzka I - Enea Apro Astoria Bydgoszcz 134:53
26.11.2023 17:00 Basket 2010 Kruszwica - Świecki Klub Koszykówki 115:84
26.11.2023 18:00 TKM Włocławek - KS Buty Nie Grają Kutno 91:61

Kolejka IX

03.12.2023 10:00 KS Buty Nie Grają Kutno - ŁKS Politechnika Łódzka I 101:96
03.12.2023 18:00 Świecki Klub Koszykówki - UKS Siódemka Kutno 108:98
08.12.2023 19:45 Basket 2010 Kruszwica - Twarde Pierniki Toruń 120:56
16.12.2023 12:30 ŁKS Politechnika Łódzka II - TKM Włocławek 101:42

Kolejka X

10.12.2023 13:00 Twarde Pierniki Toruń - UKS Siódemka Kutno 89:81
10.12.2023 16:00 KS Buty Nie Grają Kutno - Enea Apro Astoria Bydgoszcz 88:61
12.12.2023 19:30 Świecki Klub Koszykówki - TKM Włocławek 85:84
21.12.2023 20:15 ŁKS Politechnika Łódzka II - ŁKS Politechnika Łódzka I 83:122

Kolejka XI

17.12.2023 TKM Włocławek - Twarde Pierniki Toruń 0:20
17.12.2023 13:30 ŁKS Politechnika Łódzka I - Świecki Klub Koszykówki 104:85
17.12.2023 13:30 UKS Siódemka Kutno - Basket 2010 Kruszwica 79:130
20.12.2023 18:00 Enea Apro Astoria Bydgoszcz - ŁKS Politechnika Łódzka II 74:81

Kolejka XII

07.01.2024 13:00 Twarde Pierniki Toruń - ŁKS Politechnika Łódzka I 72:90
07.01.2024 14:30 ŁKS Politechnika Łódzka II - KS Buty Nie Grają Kutno 82:110
07.01.2024 17:00 Basket 2010 Kruszwica - TKM Włocławek 98:43
07.01.2024 18:00 Świecki Klub Koszykówki - Enea Apro Astoria Bydgoszcz 94:51

Kolejka XIII

28.01.2024 14:30 Enea Apro Astoria Bydgoszcz - Twarde Pierniki Toruń 76:70
28.01.2024 17:00 KS Buty Nie Grają Kutno - Świecki Klub Koszykówki 85:90
28.01.2024 17:00 ŁKS Politechnika Łódzka I - Basket 2010 Kruszwica 100:50
11.02.2024 12:00 TKM Włocławek - UKS Siódemka Kutno 130:79

Kolejka XIV

25.02.2024 15:00 Świecki Klub Koszykówki - ŁKS Politechnika Łódzka II 90:62
25.02.2024 15:00 Twarde Pierniki Toruń - KS Buty Nie Grają Kutno 78:70
25.02.2024 15:00 UKS Siódemka Kutno - ŁKS Politechnika Łódzka I 79:116
25.02.2024 17:00 Basket 2010 Kruszwica - Enea Apro Astoria Bydgoszcz 117:72

Kolejka XV

24.02.2024 14:30 ŁKS Politechnika Łódzka II - Twarde Pierniki Toruń 74:70
03.03.2024 13:00 Enea Apro Astoria Bydgoszcz - UKS Siódemka Kutno --:--
03.03.2024 13:00 ŁKS Politechnika Łódzka I - TKM Włocławek --:--
03.03.2024 20:00 KS Buty Nie Grają Kutno - Basket 2010 Kruszwica --:--

Kolejka XVI

10.03.2024 Twarde Pierniki Toruń - Świecki Klub Koszykówki --:--
10.03.2024 TKM Włocławek - Enea Apro Astoria Bydgoszcz --:--
10.03.2024 17:00 KS Buty Nie Grają Kutno - UKS Siódemka Kutno --:--
10.03.2024 17:00 Basket 2010 Kruszwica - ŁKS Politechnika Łódzka II --:--

Kolejka XVII

16.02.2024 19:15 KS Buty Nie Grają Kutno - TKM Włocławek 70:60
09.03.2024 14:30 ŁKS Politechnika Łódzka II - UKS Siódemka Kutno --:--
12.03.2024 18:45 Świecki Klub Koszykówki - Basket 2010 Kruszwica --:--
17.03.2024 Enea Apro Astoria Bydgoszcz - ŁKS Politechnika Łódzka I --:--

Kolejka XVIII

24.03.2024 TKM Włocławek - ŁKS Politechnika Łódzka II --:--
24.03.2024 UKS Siódemka Kutno - Świecki Klub Koszykówki --:--
24.03.2024 Twarde Pierniki Toruń - Basket 2010 Kruszwica --:--
24.03.2024 17:00 ŁKS Politechnika Łódzka I - KS Buty Nie Grają Kutno --:--

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń OBL OBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl Kancelaria Prawna Profilegal Narodowy Instytut Wolności Ogrzewanie Pex Lasy Państwowe

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO