Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Asysty suma Asysty śr.
1. Natalia Nowak UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 4 0.00
2. Julia Leszczyńska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 4 0.00
3. Antonina Kietrys MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 4 0.00
4. Lena Kotłowska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 4 0.00
5. Milena Kapanowska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 8 0.00
6. Joanna Pryc BASKETSTAL Grudziądz 4 0.00
7. Maja Matuszewska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 6 0.00
8. Nikola Stypczyńska Pantery Szubin 4 0.00
9. Antonina Molczyk TKM Włocławek 4 0.00
10. Julia Filipiak TKM Włocławek 4 0.00
11. Hanna Kęcińska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 4 0.00
12. Julia Tomala KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 6 0.00
13. Zuzanna Szostak UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 3 0.00
14. Sandra Sulecka UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 2 0.00
15. Aleksandra Cerajewska KS Basket 25 I Bydgoszcz 4 0.00
16. Julia Głowacka BASKETSTAL Grudziądz 2 0.00
17. Julia Kowszyk MMKS Katarzynki Toruń 4 0.00
18. Iga Taflińska MMKS Katarzynki Toruń 4 0.00
19. Olga Gwiździel MMKS Katarzynki Toruń 4 0.00
20. Małgorzata Olszewska MMKS Katarzynki Toruń 4 0.00
21. Patrycja Kaak MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 4 0.00
22. Aleksandra Kutnik BASKETSTAL Grudziądz 4 0.00
23. Aleksandra Witkowska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 6 0.00
24. Julia Lis Pantery Szubin 4 0.00
25. Daria Uziałło MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 6 0.00
26. Weronika Pytel Pantery Szubin 4 0.00
27. Amelia Mowlik MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 4 0.00
28. Oliwia Walczak TKM Włocławek 4 0.00
29. Marta Kłosowska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 5 0.00
30. Maja Górna KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 4 0.00
31. Krystyna Zalewska MMKS Katarzynki Toruń 4 0.00
32. Julia Wierzchowska MMKS Katarzynki Toruń 2 0.00
33. Zuzanna Oparka KS Basket 25 I Bydgoszcz 3 0.00
34. Wiktoria Kaliska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 4 0.00
35. Nadia Kłobukowska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 4 0.00
36. Olga Maćkowska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 4 0.00
37. Nina Janowska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 4 0.00
38. Izabela Bejgerowska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 6 0.00
39. Martyna Utczinska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 5 0.00
40. Magdalena Lewandowska Pantery Szubin 4 0.00
41. Dominika Preihs MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 8 0.00
42. Oliwia Janaszek KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 8 0.00
43. Lena Siminska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 4 0.00
44. Kalina Giżyńska TKM Włocławek 4 0.00
45. Majka Kozłowska TKM Włocławek 2 0.00
46. Natalia Kawala KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 4 0.00
47. Klaudia Semrau KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 4 0.00
48. Wiktoria Borowicz Pantery Szubin 4 0.00
49. Magdalena Nowakowska BASKETSTAL Grudziądz 4 0.00
50. Mia Romecka UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 2 0.00
51. Kinga Łydzińska BASKETSTAL Grudziądz 4 0.00
52. Julia Czaja MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 6 0.00
53. Łucja Tatarzyn MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 4 0.00
54. Nadia Bierzyńska BASKETSTAL Grudziądz 4 0.00
55. Zofia Konstanty MMKS Katarzynki Toruń 4 0.00
56. Wiktoria Bak Pantery Szubin 4 0.00
57. Zuzanna Miks MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 6 0.00
58. Ada Podkomorzy TKM Włocławek 2 0.00
59. Marta Włodarzewska TKM Włocławek 4 0.00
60. Martyna Włodarczyk UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 2 0.00
61. Maja Białęcka KS Basket 25 I Bydgoszcz 4 0.00
62. Dominika Burzyńska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 4 0.00
63. Wiktoria Mrówczyńska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 4 0.00
64. Nikola Jackowiak KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 6 0.00
65. Daria Winnicka BASKETSTAL Grudziądz 4 0.00
66. Anna Melkowska MMKS Katarzynki Toruń 4 0.00
67. Kaya Kohlmeyer MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 6 0.00
68. Wiktoria Pieczyńska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 4 0.00
69. Zuzanna Durczak MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 6 0.00
70. Zuzanna Janicka MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 4 0.00
71. Amelia Rydlewska Pantery Szubin 4 0.00
72. Oliwia Zielińska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 4 0.00
73. Zuzanna Adamczewska Pantery Szubin 4 0.00
74. Weronika Zaremba MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 6 0.00
75. Michalina Golańska TKM Włocławek 4 0.00
76. Anna Konieczna KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 3 0.00
77. Natalia Królak KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 4 0.00
78. Michalina Sumicka KS Basket 25 I Bydgoszcz 4 0.00
79. Agata Dura KS Basket 25 I Bydgoszcz 4 0.00
80. Iga Szczypiorska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 4 0.00
81. Patrycja Grubecka BASKETSTAL Grudziądz 2 0.00
82. Lena Gackowska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 4 0.00
83. Wiktoria Pubanc UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 3 0.00
84. Nicole Żuchowska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 4 0.00
85. Magdalena Siepa MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 4 0.00
86. Maria Paliga MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 4 0.00
87. Zoja Okoń MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 4 0.00
88. Zofia Kurzyńska BASKETSTAL Grudziądz 4 0.00
89. Michalina Wlaźlak MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 6 0.00
90. Milena Kuczak Pantery Szubin 4 0.00
91. Marcelina Mikołajczak TKM Włocławek 4 0.00
92. Justyna Lisiecka TKM Włocławek 3 0.00
93. Blanka Gębicka TKM Włocławek 4 0.00
94. Zofia Szyttenholm UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 3 0.00
95. Kinga Obrębska KS Basket 25 I Bydgoszcz 6 0.00
96. Patrycja Sikorska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 4 0.00
97. Lena Błaszczyk UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 2 0.00
98. Weronika Witkowska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 4 0.00
99. Lena Felczak BASKETSTAL Grudziądz 2 0.00
100. Angelika Ziółkowska BASKETSTAL Grudziądz 3 0.00
101. Roksana Makowska MMKS Katarzynki Toruń 4 0.00
102. Sandra Pniewska MMKS Katarzynki Toruń 4 0.00
103. Anna Gałęza MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 5 0.00
104. Natasza Jankowska BASKETSTAL Grudziądz 4 0.00
105. Marta Borczykowska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 4 0.00
106. Zuzanna Bak Pantery Szubin 4 0.00
107. Maria Rakocka MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 6 0.00
108. Zuzanna Kalka Pantery Szubin 4 0.00
109. Laura Strojna BASKETSTAL Grudziądz 4 0.00
110. Julia Brzycka KS Basket 25 I Bydgoszcz 6 0.00
111. Aleksandra Lipowska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 4 0.00
112. Nikola Górska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 4 0.00
113. Natalia Wiśniewska KS Basket 25 I Bydgoszcz 4 0.00
114. Sandra Żygowska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 7 0.00
115. Nikola Łencka BASKETSTAL Grudziądz 4 0.00
116. Martyna Poreda UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 4 0.00
117. Milena Dąbrowska MMKS Katarzynki Toruń 4 0.00
118. Karolina Banicka MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 7 0.00
119. Weronika Potarzyńska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 6 0.00
120. Samanta Treichel MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 4 0.00
121. Amelia Janicka MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 4 0.00
122. Wiktoria Modelska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 4 0.00
123. Natalia Wawrzynów Pantery Szubin 3 0.00
124. Kaja Kujawska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 4 0.00
125. Julia Matyszewska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 5 0.00
126. Maja Michalska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 4 0.00
127. Amelia Ujazdowska TKM Włocławek 4 0.00
128. Izabela Gryboś KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 8 0.00
129. Wiktoria Budziak KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 6 0.00
130. Nadia Czerwińska BASKETSTAL Grudziądz 2 0.00
131. Antonina Grecka KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 8 0.00
132. Nadia Owczarzak BASKETSTAL Grudziądz 4 0.00
133. Lena Prahl BASKETSTAL Grudziądz 2 0.00

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń EBL EBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO