Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze +/- suma +/- śr. Eval suma Eval śr.
1. Julia Leszczyńska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 4 0 0.00 24 6.00
2. Maja Matuszewska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 6 0 0.00 1 0.17
3. Antonina Molczyk TKM Włocławek 4 0 0.00 6 1.50
4. Mia Romecka UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 2 0 0.00 8 4.00
5. Lena Błaszczyk UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 2 0 0.00 0 0.00
6. Zuzanna Miks MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 6 0 0.00 0 0.00
7. Kinga Łydzińska BASKETSTAL Grudziądz 4 0 0.00 41 10.25
8. Zofia Szyttenholm UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 3 0 0.00 0 0.00
9. Sandra Pniewska MMKS Katarzynki Toruń 4 0 0.00 29 7.25
10. Julia Tomala KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 6 0 0.00 10 1.67
11. Natasza Jankowska BASKETSTAL Grudziądz 4 0 0.00 47 11.75
12. Sandra Sulecka UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 2 0 0.00 0 0.00
13. Patrycja Kaak MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 4 0 0.00 4 1.00
14. Julia Lis Pantery Szubin 4 0 0.00 8 2.00
15. Majka Kozłowska TKM Włocławek 2 0 0.00 0 0.00
16. Julia Brzycka KS Basket 25 I Bydgoszcz 6 0 0.00 35 5.83
17. Zuzanna Adamczewska Pantery Szubin 4 0 0.00 13 3.25
18. Nikola Łencka BASKETSTAL Grudziądz 4 0 0.00 2 0.50
19. Anna Melkowska MMKS Katarzynki Toruń 4 0 0.00 10 2.50
20. Weronika Potarzyńska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 6 0 0.00 15 2.50
21. Krystyna Zalewska MMKS Katarzynki Toruń 4 0 0.00 26 6.50
22. Kaja Kujawska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 4 0 0.00 10 2.50
23. Amelia Ujazdowska TKM Włocławek 4 0 0.00 39 9.75
24. Wiktoria Kaliska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 4 0 0.00 0 0.00
25. Natalia Królak KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 4 0 0.00 6 1.50
26. Martyna Utczinska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 5 0 0.00 8 1.60
27. Agata Dura KS Basket 25 I Bydgoszcz 4 0 0.00 11 2.75
28. Lena Siminska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 4 0 0.00 8 2.00
29. Olga Maćkowska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 4 0 0.00 30 7.50
30. Magdalena Siepa MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 4 0 0.00 23 5.75
31. Nadia Czerwińska BASKETSTAL Grudziądz 2 0 0.00 0 0.00
32. Zofia Kurzyńska BASKETSTAL Grudziądz 4 0 0.00 2 0.50
33. Milena Kapanowska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 8 0 0.00 18 2.25
34. Nikola Stypczyńska Pantery Szubin 4 0 0.00 21 5.25
35. Magdalena Nowakowska BASKETSTAL Grudziądz 4 0 0.00 3 0.75
36. Natalia Kawala KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 4 0 0.00 0 0.00
37. Julia Czaja MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 6 0 0.00 20 3.33
38. Kinga Obrębska KS Basket 25 I Bydgoszcz 6 0 0.00 14 2.33
39. Zofia Konstanty MMKS Katarzynki Toruń 4 0 0.00 10 2.50
40. Ada Podkomorzy TKM Włocławek 2 0 0.00 10 5.00
41. Angelika Ziółkowska BASKETSTAL Grudziądz 3 0 0.00 0 0.00
42. Zuzanna Szostak UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 3 0 0.00 2 0.67
43. Maria Rakocka MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 6 0 0.00 2 0.33
44. Laura Strojna BASKETSTAL Grudziądz 4 0 0.00 17 4.25
45. Hanna Kęcińska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 4 0 0.00 2 0.50
46. Olga Gwiździel MMKS Katarzynki Toruń 4 0 0.00 8 2.00
47. Dominika Burzyńska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 4 0 0.00 15 3.75
48. Aleksandra Kutnik BASKETSTAL Grudziądz 4 0 0.00 58 14.50
49. Nikola Jackowiak KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 6 0 0.00 0 0.00
50. Amelia Mowlik MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 4 0 0.00 17 4.25
51. Zuzanna Durczak MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 6 0 0.00 43 7.17
52. Amelia Rydlewska Pantery Szubin 4 0 0.00 39 9.75
53. Sandra Żygowska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 7 0 0.00 17 2.43
54. Justyna Lisiecka TKM Włocławek 3 0 0.00 0 0.00
55. Marta Kłosowska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 5 0 0.00 2 0.40
56. Wiktoria Modelska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 4 0 0.00 21 5.25
57. Julia Matyszewska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 5 0 0.00 21 4.20
58. Milena Dąbrowska MMKS Katarzynki Toruń 4 0 0.00 6 1.50
59. Nina Janowska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 4 0 0.00 29 7.25
60. Michalina Sumicka KS Basket 25 I Bydgoszcz 4 0 0.00 25 6.25
61. Dominika Preihs MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 8 0 0.00 28 3.50
62. Kalina Giżyńska TKM Włocławek 4 0 0.00 27 6.75
63. Lena Gackowska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 4 0 0.00 2 0.50
64. Wiktoria Budziak KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 6 0 0.00 0 0.00
65. Maria Paliga MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 4 0 0.00 26 6.50
66. Antonina Grecka KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 8 0 0.00 49 6.13
67. Wiktoria Pubanc UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 3 0 0.00 9 3.00
68. Antonina Kietrys MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 4 0 0.00 28 7.00
69. Joanna Pryc BASKETSTAL Grudziądz 4 0 0.00 4 1.00
70. Wiktoria Borowicz Pantery Szubin 4 0 0.00 23 5.75
71. Julia Filipiak TKM Włocławek 4 0 0.00 4 1.00
72. Wiktoria Bak Pantery Szubin 4 0 0.00 12 3.00
73. Lena Felczak BASKETSTAL Grudziądz 2 0 0.00 0 0.00
74. Blanka Gębicka TKM Włocławek 4 0 0.00 0 0.00
75. Marta Borczykowska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 4 0 0.00 11 2.75
76. Zuzanna Kalka Pantery Szubin 4 0 0.00 18 4.50
77. Julia Głowacka BASKETSTAL Grudziądz 2 0 0.00 0 0.00
78. Roksana Makowska MMKS Katarzynki Toruń 4 0 0.00 6 1.50
79. Małgorzata Olszewska MMKS Katarzynki Toruń 4 0 0.00 4 1.00
80. Wiktoria Mrówczyńska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 4 0 0.00 2 0.50
81. Daria Uziałło MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 6 0 0.00 21 3.50
82. Oliwia Walczak TKM Włocławek 4 0 0.00 7 1.75
83. Martyna Włodarczyk UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 2 0 0.00 0 0.00
84. Kaya Kohlmeyer MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 6 0 0.00 8 1.33
85. Aleksandra Lipowska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 4 0 0.00 8 2.00
86. Zuzanna Janicka MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 4 0 0.00 17 4.25
87. Natalia Wiśniewska KS Basket 25 I Bydgoszcz 4 0 0.00 6 1.50
88. Weronika Zaremba MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 6 0 0.00 67 11.17
89. Samanta Treichel MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 4 0 0.00 4 1.00
90. Julia Wierzchowska MMKS Katarzynki Toruń 2 0 0.00 0 0.00
91. Natalia Wawrzynów Pantery Szubin 3 0 0.00 2 0.67
92. Oliwia Janaszek KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 8 0 0.00 152 19.00
93. Patrycja Grubecka BASKETSTAL Grudziądz 2 0 0.00 0 0.00
94. Nadia Kłobukowska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 4 0 0.00 43 10.75
95. Anna Konieczna KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 3 0 0.00 0 0.00
96. Nicole Żuchowska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 4 0 0.00 13 3.25
97. Michalina Wlaźlak MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 6 0 0.00 38 6.33
98. Marcelina Mikołajczak TKM Włocławek 4 0 0.00 36 9.00
99. Lena Prahl BASKETSTAL Grudziądz 2 0 0.00 4 2.00
100. Lena Kotłowska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 4 0 0.00 24 6.00
101. Klaudia Semrau KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 4 0 0.00 6 1.50
102. Natalia Nowak UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 4 0 0.00 43 10.75
103. Łucja Tatarzyn MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 4 0 0.00 18 4.50
104. Patrycja Sikorska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 4 0 0.00 0 0.00
105. Nadia Bierzyńska BASKETSTAL Grudziądz 4 0 0.00 16 4.00
106. Weronika Witkowska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 4 0 0.00 0 0.00
107. Marta Włodarzewska TKM Włocławek 4 0 0.00 2 0.50
108. Anna Gałęza MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 5 0 0.00 0 0.00
109. Zuzanna Bak Pantery Szubin 4 0 0.00 8 2.00
110. Aleksandra Cerajewska KS Basket 25 I Bydgoszcz 4 0 0.00 8 2.00
111. Julia Kowszyk MMKS Katarzynki Toruń 4 0 0.00 46 11.50
112. Maja Białęcka KS Basket 25 I Bydgoszcz 4 0 0.00 4 1.00
113. Aleksandra Witkowska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 6 0 0.00 5 0.83
114. Weronika Pytel Pantery Szubin 4 0 0.00 15 3.75
115. Daria Winnicka BASKETSTAL Grudziądz 4 0 0.00 11 2.75
116. Iga Taflińska MMKS Katarzynki Toruń 4 0 0.00 41 10.25
117. Wiktoria Pieczyńska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 4 0 0.00 11 2.75
118. Nikola Górska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 4 0 0.00 0 0.00
119. Oliwia Zielińska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 4 0 0.00 2 0.50
120. Michalina Golańska TKM Włocławek 4 0 0.00 37 9.25
121. Martyna Poreda UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 4 0 0.00 5 1.25
122. Maja Górna KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 4 0 0.00 0 0.00
123. Amelia Janicka MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 4 0 0.00 14 3.50
124. Zuzanna Oparka KS Basket 25 I Bydgoszcz 3 0 0.00 0 0.00
125. Maja Michalska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 4 0 0.00 2 0.50
126. Karolina Banicka MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 7 0 0.00 35 5.00
127. Izabela Bejgerowska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 6 0 0.00 10 1.67
128. Magdalena Lewandowska Pantery Szubin 4 0 0.00 9 2.25
129. Iga Szczypiorska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 4 0 0.00 11 2.75
130. Zoja Okoń MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 4 0 0.00 23 5.75
131. Milena Kuczak Pantery Szubin 4 0 0.00 4 1.00
132. Nadia Owczarzak BASKETSTAL Grudziądz 4 0 0.00 6 1.50
133. Izabela Gryboś KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 8 0 0.00 6 0.75

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń EBL EBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO