Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Oliwia Janaszek KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 8 152 19.00
2. Natalia Nowak UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 7 68 9.71
3. Weronika Zaremba MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 6 67 11.17
4. Natasza Jankowska BASKETSTAL Grudziądz 5 67 13.40
5. Nadia Kłobukowska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 7 67 9.57
6. Julia Kowszyk MMKS Katarzynki Toruń 7 66 9.43
7. Aleksandra Kutnik BASKETSTAL Grudziądz 5 64 12.80
8. Iga Taflińska MMKS Katarzynki Toruń 7 59 8.43
9. Amelia Rydlewska Pantery Szubin 5 55 11.00
10. Amelia Ujazdowska TKM Włocławek 5 50 10.00
11. Antonina Grecka KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 8 49 6.13
12. Kinga Łydzińska BASKETSTAL Grudziądz 5 45 9.00
13. Marcelina Mikołajczak TKM Włocławek 5 44 8.80
14. Zuzanna Durczak MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 6 43 7.17
15. Krystyna Zalewska MMKS Katarzynki Toruń 7 42 6.00
16. Olga Maćkowska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 7 42 6.00
17. Sandra Pniewska MMKS Katarzynki Toruń 7 40 5.71
18. Michalina Golańska TKM Włocławek 5 39 7.80
19. Michalina Wlaźlak MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 6 38 6.33
20. Julia Brzycka KS Basket 25 I Bydgoszcz 6 35 5.83
21. Karolina Banicka MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 8 35 4.38
22. Antonina Kietrys MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 5 34 6.80
23. Kalina Giżyńska TKM Włocławek 5 33 6.60
24. Nina Janowska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 5 33 6.60
25. Wiktoria Borowicz Pantery Szubin 5 33 6.60
26. Julia Leszczyńska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 5 31 6.20
27. Dominika Preihs MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 9 28 3.11
28. Maria Paliga MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 5 27 5.40
29. Michalina Sumicka KS Basket 25 I Bydgoszcz 4 25 6.25
30. Nikola Stypczyńska Pantery Szubin 5 25 5.00
31. Lena Kotłowska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 5 24 4.80
32. Zuzanna Janicka MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 5 23 4.60
33. Zoja Okoń MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 4 23 5.75
34. Magdalena Siepa MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 4 23 5.75
35. Julia Czaja MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 7 22 3.14
36. Amelia Janicka MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 5 22 4.40
37. Wiktoria Modelska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 4 21 5.25
38. Julia Matyszewska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 5 21 4.20
39. Daria Uziałło MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 6 21 3.50
40. Małgorzata Olszewska MMKS Katarzynki Toruń 7 21 3.00
41. Nicole Żuchowska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 5 19 3.80
42. Nadia Bierzyńska BASKETSTAL Grudziądz 5 18 3.60
43. Łucja Tatarzyn MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 4 18 4.50
44. Zuzanna Kalka Pantery Szubin 4 18 4.50
45. Roksana Makowska MMKS Katarzynki Toruń 7 18 2.57
46. Milena Kapanowska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 8 18 2.25
47. Zuzanna Adamczewska Pantery Szubin 5 17 3.40
48. Laura Strojna BASKETSTAL Grudziądz 5 17 3.40
49. Sandra Żygowska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 7 17 2.43
50. Amelia Mowlik MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 4 17 4.25
51. Milena Dąbrowska MMKS Katarzynki Toruń 7 16 2.29
52. Ada Podkomorzy TKM Włocławek 3 15 5.00
53. Dominika Burzyńska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 4 15 3.75
54. Weronika Potarzyńska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 6 15 2.50
55. Weronika Pytel Pantery Szubin 5 15 3.00
56. Oliwia Walczak TKM Włocławek 5 15 3.00
57. Wiktoria Bak Pantery Szubin 5 14 2.80
58. Kinga Obrębska KS Basket 25 I Bydgoszcz 6 14 2.33
59. Magdalena Lewandowska Pantery Szubin 5 14 2.80
60. Olga Gwiździel MMKS Katarzynki Toruń 7 12 1.71
61. Daria Winnicka BASKETSTAL Grudziądz 5 11 2.20
62. Wiktoria Pieczyńska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 4 11 2.75
63. Agata Dura KS Basket 25 I Bydgoszcz 4 11 2.75
64. Iga Szczypiorska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 4 11 2.75
65. Marta Borczykowska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 4 11 2.75
66. Zofia Konstanty MMKS Katarzynki Toruń 7 10 1.43
67. Anna Melkowska MMKS Katarzynki Toruń 7 10 1.43
68. Zuzanna Bak Pantery Szubin 5 10 2.00
69. Kaja Kujawska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 4 10 2.50
70. Julia Tomala KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 6 10 1.67
71. Izabela Bejgerowska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 6 10 1.67
72. Wiktoria Pubanc UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 6 9 1.50
73. Martyna Poreda UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 7 9 1.29
74. Kaya Kohlmeyer MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 7 8 1.14
75. Aleksandra Lipowska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 4 8 2.00
76. Julia Filipiak TKM Włocławek 5 8 1.60
77. Aleksandra Cerajewska KS Basket 25 I Bydgoszcz 4 8 2.00
78. Julia Lis Pantery Szubin 5 8 1.60
79. Martyna Utczinska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 5 8 1.60
80. Lena Siminska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 4 8 2.00
81. Mia Romecka UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 5 8 1.60
82. Natalia Królak KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 4 6 1.50
83. Natalia Wiśniewska KS Basket 25 I Bydgoszcz 4 6 1.50
84. Nadia Owczarzak BASKETSTAL Grudziądz 5 6 1.20
85. Izabela Gryboś KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 8 6 0.75
86. Antonina Molczyk TKM Włocławek 5 6 1.20
87. Klaudia Semrau KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 4 6 1.50
88. Aleksandra Witkowska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 6 5 0.83
89. Maja Białęcka KS Basket 25 I Bydgoszcz 4 4 1.00
90. Milena Kuczak Pantery Szubin 5 4 0.80
91. Natalia Wawrzynów Pantery Szubin 4 4 1.00
92. Samanta Treichel MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 4 4 1.00
93. Joanna Pryc BASKETSTAL Grudziądz 5 4 0.80
94. Patrycja Kaak MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 4 4 1.00
95. Julia Wierzchowska MMKS Katarzynki Toruń 4 4 1.00
96. Magdalena Nowakowska BASKETSTAL Grudziądz 5 3 0.60
97. Marta Włodarzewska TKM Włocławek 5 2 0.40
98. Wiktoria Mrówczyńska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 7 2 0.29
99. Oliwia Zielińska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 4 2 0.50
100. Lena Gackowska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 7 2 0.29
101. Zofia Kurzyńska BASKETSTAL Grudziądz 5 2 0.40
102. Maria Rakocka MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 6 2 0.33
103. Nikola Łencka BASKETSTAL Grudziądz 4 2 0.50
104. Maja Michalska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 4 2 0.50
105. Zuzanna Szostak UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 6 2 0.33
106. Hanna Kęcińska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 7 2 0.29
107. Marta Kłosowska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 5 2 0.40
108. Maja Matuszewska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 6 1 0.17
109. Zuzanna Miks MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 6 0 0.00
110. Nikola Jackowiak KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 6 0 0.00
111. Martyna Włodarczyk UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 5 0 0.00
112. Anna Konieczna KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 3 0 0.00
113. Justyna Lisiecka TKM Włocławek 4 0 0.00
114. Lena Błaszczyk UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 5 0 0.00
115. Weronika Witkowska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 7 0 0.00
116. Lena Felczak BASKETSTAL Grudziądz 3 0 0.00
117. Angelika Ziółkowska BASKETSTAL Grudziądz 3 0 0.00
118. Blanka Gębicka TKM Włocławek 4 0 0.00
119. Patrycja Sikorska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 4 0 0.00
120. Anna Gałęza MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 5 0 0.00
121. Nikola Górska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 4 0 0.00
122. Wiktoria Budziak KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 6 0 0.00
123. Zuzanna Oparka KS Basket 25 I Bydgoszcz 3 0 0.00
124. Wiktoria Kaliska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 7 0 0.00
125. Maja Górna KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 4 0 0.00
126. Natalia Kawala KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 4 0 0.00

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń EBL EBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO