Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Martyna Walczak MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 7 144 20.57
2. Lena Jankowska BASKETSTAL Grudziądz 8 120 15.00
3. Malwina Skrzynecka UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 9 112 12.44
4. Martyna Golas MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 9 109 12.11
5. Karolina Wszołek BASKETSTAL Grudziądz 8 103 12.88
6. Karolina Adamska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 9 88 9.78
7. Natalia Erlich MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 9 85 9.44
8. Jagoda Joachimiak MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 7 84 12.00
9. Maria Szwajca MUKS WSG SUPRAVIS IV Bydgoszcz 9 83 9.22
10. Lena Uziałło MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 9 81 9.00
11. Sandra Zymowska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 9 78 8.67
12. Karolina Gierszal KS Basket 25 III Bydgoszcz 8 68 8.50
13. Zuzanna Chraplewska KS Basket 25 I Bydgoszcz 5 66 13.20
14. Wiktoria Ciborska MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 9 59 6.56
15. Nadia Urbańska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 9 58 6.44
16. Wiktoria Wieczorek MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 9 57 6.33
17. Nina Nowicka KS Basket 25 I Bydgoszcz 9 54 6.00
18. Anna Grzeszczak MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 9 54 6.00
19. Malwina Grobelna MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 9 49 5.44
20. Emilia Teklińska MUKS WSG SUPRAVIS IV Bydgoszcz 9 46 5.11
21. Julia Ostafin MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 8 46 5.75
22. Michalina Sobol MMKS Katarzynki Toruń 9 46 5.11
23. Jagoda Rochowiak MUKS WSG SUPRAVIS IV Bydgoszcz 9 42 4.67
24. Wiktoria Sadowska KS Basket 25 III Bydgoszcz 7 41 5.86
25. Alicja Ćwiklińska KS Basket 25 III Bydgoszcz 7 39 5.57
26. Zofia Gaca MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 9 39 4.33
27. Nicola Michta UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 9 37 4.11
28. Alicja Maławy UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 9 35 3.89
29. Weronika Wojnowska KS Basket 25 II Bydgoszcz 8 35 4.38
30. Kinga Zastępowska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 9 35 3.89
31. Julia Wilczyńska MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 9 34 3.78
32. Anna Szczepankowska MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 9 31 3.44
33. Patrycja Drzycimska MUKS WSG SUPRAVIS IV Bydgoszcz 9 29 3.22
34. Paulina Hernik MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 9 29 3.22
35. Nikola Pelikan MUKS WSG SUPRAVIS IV Bydgoszcz 7 28 4.00
36. Paulina Mateja KS Basket 25 III Bydgoszcz 8 27 3.38
37. Maja Wysocka KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 III Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 8 26 3.25
38. Maja Kujawska MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 6 26 4.33
39. Zuzanna Landowska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 8 25 3.13
40. Weronika Kwasek KS Basket 25 II Bydgoszcz 6 24 4.00
41. Zuzanna Król UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 9 24 2.67
42. Anna Lis MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 8 21 2.63
43. Małgorzata Osińska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 7 20 2.86
44. Gaja Wesół MUKS WSG SUPRAVIS IV Bydgoszcz 9 20 2.22
45. Agata Drewienkowska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 6 20 3.33
46. Sonia Trębacka MMKS Katarzynki Toruń 9 19 2.11
47. Zofia Szewczak BASKETSTAL Grudziądz 8 18 2.25
48. Ewelina Jagiełka MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 9 18 2.00
49. Michalina Mikołajczak MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 6 18 3.00
50. Daria Arkuszewska KS Basket 25 III Bydgoszcz 5 17 3.40
51. Kornelia Kwasigroch KS Basket 25 III Bydgoszcz 8 17 2.13
52. Zuzanna Trzosek MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 8 16 2.00
53. Oliwia Pietrzak UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 7 15 2.14
54. Martyna Soboczyńska BASKETSTAL Grudziądz 8 15 1.88
55. Karolina Kardach BASKETSTAL Grudziądz 8 15 1.88
56. Lena Wasielewska KS Basket 25 III Bydgoszcz 8 14 1.75
57. Lena Jarzynowska MMKS Katarzynki Toruń 8 14 1.75
58. Agata Kufel UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 7 14 2.00
59. Julia Pawlewska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 9 14 1.56
60. Aleksandra Pujanek MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 8 13 1.63
61. Jagoda Cackowska KS Basket 25 I Bydgoszcz 9 13 1.44
62. Martyna Piekarska KS Basket 25 II Bydgoszcz 8 13 1.63
63. Julia Bednarczyk KS Basket 25 II Bydgoszcz 8 13 1.63
64. Amanda Wróbel BASKETSTAL Grudziądz 6 13 2.17
65. Martyna Banach KS Basket 25 II Bydgoszcz 5 13 2.60
66. Martyna Perłowska BASKETSTAL Grudziądz 8 12 1.50
67. Monika Biłyk KS Basket 25 II Bydgoszcz 8 12 1.50
68. Michalina Mielcarek MUKS WSG SUPRAVIS IV Bydgoszcz 9 12 1.33
69. Aleksandra Komsta MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 7 12 1.71
70. Anna Szefler MUKS WSG SUPRAVIS IV Bydgoszcz 8 11 1.38
71. Zofia Olszewska MMKS Katarzynki Toruń 9 11 1.22
72. Klaudia Krysztoforska KS Basket 25 II Bydgoszcz 8 10 1.25
73. Alicja Kirszkowska BASKETSTAL Grudziądz 6 10 1.67
74. Sandra Nowak MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 8 10 1.25
75. Iga Olszewska MUKS WSG SUPRAVIS IV Bydgoszcz 6 10 1.67
76. Maja Orzechowska BASKETSTAL Grudziądz 8 10 1.25
77. Kinga Drożniewska KS Basket 25 II Bydgoszcz 6 9 1.50
78. Martyna Zuterek KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 III Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 9 8 0.89
79. Liliia Kushnir UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 6 8 1.33
80. Marta Sender BASKETSTAL Grudziądz 5 8 1.60
81. Antonina Wlaźlak MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 6 8 1.33
82. Oliwia Kotlenga MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 8 8 1.00
83. Julia Budzyńska MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 6 8 1.33
84. Martyna Wesołowska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 III Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 8 6 0.75
85. Marcelina Cybulska MMKS Katarzynki Toruń 9 6 0.67
86. Paula Palicka KS Basket 25 III Bydgoszcz 6 6 1.00
87. Klaudia Wilk KS Basket 25 III Bydgoszcz 6 6 1.00
88. Natalia Polanowska MMKS Katarzynki Toruń 9 6 0.67
89. Aleksandra Frygier MUKS WSG SUPRAVIS IV Bydgoszcz 8 6 0.75
90. Julia Szudarska KS Basket 25 III Bydgoszcz 8 5 0.63
91. Agata Teklińska MUKS WSG SUPRAVIS IV Bydgoszcz 9 5 0.56
92. Iga Taflińska MMKS Katarzynki Toruń 8 4 0.50
93. Martyna Wiśniewska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 III Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 8 4 0.50
94. Jagoda Piotrowska MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 7 4 0.57
95. Zuzanna Białkowska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 8 4 0.50
96. Barbara Dura KS Basket 25 III Bydgoszcz 5 4 0.80
97. Nadia Guttmann KS Basket 25 I Bydgoszcz 9 4 0.44
98. Weronika Kocikowska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 8 4 0.50
99. Wiktoria Zimniak KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 III Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 9 4 0.44
100. Aleksandra Rakowska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 7 3 0.43
101. Marcelina Plewińska KS Basket 25 II Bydgoszcz 8 3 0.38
102. Roksana Makowska MMKS Katarzynki Toruń 7 3 0.43
103. Julia Witkowska MUKS WSG SUPRAVIS IV Bydgoszcz 9 3 0.33
104. Łucja Paradzińska - Streich MMKS Katarzynki Toruń 7 2 0.29
105. Kornelia Dyniszuk KS Basket 25 II Bydgoszcz 8 2 0.25
106. Amelia Cieszyńska MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 4 2 0.50
107. Julia Głon UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 6 2 0.33
108. Liliana Twardzińska MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 5 2 0.40
109. Wiktoria Raus KS Basket 25 I Bydgoszcz 9 2 0.22
110. Monika Lawrenz MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 4 2 0.50
111. Wiktoria Różyńska BASKETSTAL Grudziądz 4 2 0.50
112. Aleksandra Gulczyńska MMKS Katarzynki Toruń 5 2 0.40
113. Martyna Barczewska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 9 2 0.22
114. Julia Dornecka MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 4 2 0.50
115. Pola Zielke MMKS Katarzynki Toruń 7 2 0.29
116. Milena Dąbrowska MMKS Katarzynki Toruń 8 2 0.25
117. Aleksandra Mąka MUKS WSG SUPRAVIS IV Bydgoszcz 8 1 0.13
118. Martyna Wirszyłło MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 8 1 0.13
119. Laura Zmierczak BASKETSTAL Grudziądz 8 0 0.00
120. Anna Herduś BASKETSTAL Grudziądz 7 0 0.00
121. Karolina Kowalska BASKETSTAL Grudziądz 5 0 0.00
122. Anna Melkowska MMKS Katarzynki Toruń 9 0 0.00
123. Aleksandra Jaskólska MUKS WSG SUPRAVIS IV Bydgoszcz 8 0 0.00
124. Wiktoria Birnbach KS Basket 25 I Bydgoszcz 8 0 0.00
125. Natasza Zofia Sierek MMKS Katarzynki Toruń 7 0 0.00
126. Anna Jabłońska KS Basket 25 II Bydgoszcz 4 0 0.00
127. Zuzanna Pienda KS Basket 25 III Bydgoszcz 5 0 0.00
128. Dominika Warejko KS Basket 25 I Bydgoszcz 8 0 0.00
129. Kalina Schimmelpfennig BASKETSTAL Grudziądz 4 0 0.00

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu i Turystyki Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Hotel Mercure Arena Toruń EBL EBLK

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA