Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Jan Fajfer Domino Inowrocław 13 373 28.69
2. Tomasz Luboch SKS Kasprowicz Inowrocław 11 274 24.91
3. Dawid Klimczak TKM Włocławek 11 260 23.64
4. Mikołaj Marek Domino Inowrocław 13 240 18.46
5. Konrad Konieczka SKS Kasprowicz Inowrocław 10 214 21.40
6. Alex Porzuczek Twarde Pierniki 2007 Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 11 203 18.45
7. Kamil Szczepański Basketstal Grudziądz 13 185 14.23
8. Michał Janeczek Basket 2010 Kruszwica 13 181 13.92
9. Dawid Grzechowiak Twarde Pierniki 2007 Toruń 13 180 13.85
10. Maciej Chyliński MKS Novum SP 32 Bydgoszcz 11 174 15.82
11. Michał Dekański Basket 2010 Kruszwica 13 170 13.08
12. Wiktor Mierzwicki SKS Kasprowicz Inowrocław 11 149 13.55
13. Miłosz Zdziebłowski Twarde Pierniki 2007 Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 11 147 13.36
14. Jakub Olszewski Basketstal Grudziądz 13 140 10.77
15. Gustaw Przybylski TKM II Włocławek 12 132 11.00
16. Kacper Napora TKM Włocławek 11 132 12.00
17. Mikołaj Biegański MKS Novum SP 32 Bydgoszcz, MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 9 131 14.56
18. Marek Szwejkowski Twarde Pierniki 2007 Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 13 126 9.69
19. Tymoteusz Adamowicz MKS Katarzynka Toruń 11 125 11.36
20. Wiktor Tomczak Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 11 121 11.00
21. Filip Dereszyński Enea Astoria I Bydgoszcz 11 120 10.91
22. Kacper Adamowicz Enea Astoria I Bydgoszcz 11 114 10.36
23. Wiktor Urbański Basket 2010 Kruszwica 13 106 8.15
24. Jakub Błaszczęć Twarde Pierniki 2007 Toruń 13 105 8.08
25. Dawid Piekarski TKM Włocławek 9 104 11.56
26. Wojciech Radtke MKS Katarzynka Toruń 10 98 9.80
27. Sebastian Ćwikliński Twarde Pierniki 2007 Toruń 13 95 7.31
28. Adrian Miler Basketstal Grudziądz 13 94 7.23
29. Marcel Pałucki TKM Włocławek 11 94 8.55
30. Mikołaj Miziołek TKM II Włocławek 10 92 9.20
31. Jakub Kapsa UKS Basket Regnum Bydgoszcz 13 85 6.54
32. Sebastian Ludka Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 11 85 7.73
33. Aleks Ostrowski TKM Włocławek 11 84 7.64
34. Paweł Rzadkowalski SKS Kasprowicz Inowrocław 11 83 7.55
35. Alex Liberacki UKS Basket Regnum Bydgoszcz 11 83 7.55
36. Kacper Kopiński Basketstal Grudziądz 13 80 6.15
37. Kacper Kazik Domino Inowrocław 13 80 6.15
38. Maciej Dura Twarde Pierniki 2007 Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 13 77 5.92
39. Oliwier Wyrwa MKS Novum SP 32 Bydgoszcz 11 76 6.91
40. Tymoteusz Schmidt Twarde Pierniki 2007 Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 13 76 5.85
41. Maximilian Lipiński Twarde Pierniki 2007 Toruń 11 72 6.55
42. Fabian Baranowski Enea Astoria I Bydgoszcz 11 69 6.27
43. Łukasz Dobrzyński Domino Inowrocław 11 68 6.18
44. Mateusz Ressel Basketstal Grudziądz 13 67 4.79
45. Jakub Szanowski TKM II Włocławek 11 67 6.09
46. Bartosz Żywica TKM Włocławek 11 66 6.00
47. Nikodem Jędrzejewski Twarde Pierniki 2007 Toruń 13 60 4.62
48. Piotr Murawski Enea Astoria I Bydgoszcz 11 59 5.36
49. Brayan Cichorski TKM II Włocławek 13 57 4.38
50. Martyna Krajczewska MKS Katarzynka Toruń 11 56 5.09
51. Igor Wojciechowski SKS Kasprowicz Inowrocław 11 56 4.67
52. Piotr Węgrzyn Twarde Pierniki 2007 Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 13 54 4.15
53. Hubert Sieraczkiewicz TKM Włocławek 11 54 4.91
54. Nataniel Piotrowski Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 9 54 6.00
55. Adrian Rojek TKM II Włocławek 12 54 4.50
56. Igor Kraziński TKM Włocławek 9 52 5.78
57. Dorian Kubiak Domino Inowrocław 13 52 4.00
58. Rafał Budysz UKS Basket Regnum Bydgoszcz 13 52 4.00
59. Adam Bąk MKS Katarzynka Toruń 9 51 5.67
60. Kacper Matyjasik Basket 2010 Kruszwica 13 51 3.92
61. Marcel Lefek Twarde Pierniki 2007 Toruń 13 51 3.92
62. Szymon Reczkowski Twarde Pierniki 2007 Toruń 8 50 6.25
63. Maksymilian Sukowski MKS Novum SP 32 Bydgoszcz, MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 13 47 3.62
64. Mateusz Zalesiak Basket 2010 Kruszwica 11 44 4.00
65. Mariusz Biskup Enea Astoria I Bydgoszcz 9 44 4.89
66. Szymon Klinkosz Twarde Pierniki 2007 Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 13 44 3.38
67. Mateusz Winiarski Twarde Pierniki 2007 Toruń 9 43 4.78
68. Adam Sowiński Twarde Pierniki 2007 Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 13 41 3.15
69. Jakub Karpiński MKS Novum SP 32 Bydgoszcz, MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 13 41 3.15
70. Mikołaj Piwkowski Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 11 40 3.64
71. Piotr Królczewski Twarde Pierniki 2007 Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 10 40 4.00
72. Amadeusz Pikos Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 10 39 3.90
73. Victor Wrzesiński UKS Basket Regnum Bydgoszcz 13 39 3.00
74. Oliwier Wojdyła TKM II Włocławek 13 38 2.92
75. Mateusz Podkomorzy TKM II Włocławek 13 38 2.92
76. Jędrzej Truszczyński Twarde Pierniki 2007 Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 7 35 5.00
77. Kacper Bortkiewicz Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 11 34 3.09
78. Krzysztof Hudy MKS Katarzynka Toruń 11 32 2.91
79. Juliusz Lewandowski TKM II Włocławek 11 31 2.82
80. Mateusz Majer Twarde Pierniki 2007 Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 8 31 3.88
81. Wojciech Losik MKS Novum SP 32 Bydgoszcz, MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 9 31 3.44
82. Antoni Przybysz TKM II Włocławek 11 31 2.82
83. Dominik Makarewicz UKS Basket Regnum Bydgoszcz 11 30 2.73
84. Ksawery Bogalecki Basketstal Grudziądz 13 30 2.31
85. Jakub Murawski MKS Novum SP 32 Bydgoszcz, MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 11 29 2.64
86. Jan Cyran Twarde Pierniki 2007 Toruń 11 29 2.64
87. Aleksander Mycio MKS Katarzynka Toruń 11 29 2.64
88. Igor Rymarkiewicz Domino Inowrocław 11 28 2.55
89. Michał Sobociński Twarde Pierniki 2007 Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 13 28 2.15
90. Patryk Numrych Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 11 28 2.55
91. Mateusz Marek Domino Inowrocław 13 27 2.08
92. Adam Ronkiewicz MKS Novum SP 32 Bydgoszcz 7 26 3.71
93. Oliwier Martynowski TKM Włocławek 7 26 3.71
94. Dawid Budziak Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 11 26 2.36
95. Borys Bernasiewicz TKM II Włocławek 13 26 2.00
96. Miłosz Bejma MKS Novum SP 32 Bydgoszcz 10 26 2.60
97. Stanisław Kwiatkowski TKM II Włocławek 11 25 2.27
98. Karol Klucznik MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 12 24 2.00
99. Maksymilian Gabrych Basketstal Grudziądz 13 24 1.85
100. Adam Siwa MKS Katarzynka Toruń 11 23 2.09
101. Filip Tarasienko SKS Kasprowicz Inowrocław 7 22 3.14
102. Dawid Betliński TKM II Włocławek 11 21 1.91
103. Jan Milas Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 6 21 3.50
104. Tymoteusz Brzezicki Twarde Pierniki 2007 Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 9 21 2.33
105. Maksymilian Ciemny MKS Novum SP 32 Bydgoszcz, MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 11 20 1.82
106. Szymon Książek Domino Inowrocław 10 20 2.00
107. Marcin Tokarski MKS Novum SP 32 Bydgoszcz, MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 11 20 1.82
108. Jakub Grabowski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 12 19 1.58
109. Krzysztof Deręgowski Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 6 18 3.00
110. Jakub Moryksiewicz MKS Novum SP 32 Bydgoszcz 11 18 1.64
111. Kajetan Frankiewicz Basketstal Grudziądz 13 18 1.38
112. Hubert Grabowski MKS Novum SP 32 Bydgoszcz, MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 11 18 1.64
113. Szymon Plutowski Basketstal Grudziądz 9 18 2.00
114. Wojciech Gajewski Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 7 17 2.43
115. Wiktor Wojciechowski SKS Kasprowicz Inowrocław 9 16 1.78
116. Wiktor Zwoliński TKM Włocławek 10 16 1.60
117. Daniel Świetlik MKS Novum SP 32 Bydgoszcz, MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 12 16 1.33
118. Szymon Spała SKS Kasprowicz Inowrocław 10 15 1.50
119. Dymitr Zandecki Twarde Pierniki 2007 Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 10 14 1.40
120. Oliwier Kucharski TKM II Włocławek 9 14 1.56
121. Piotr Winnicki TKM Włocławek 9 14 1.56
122. Kajetan Mikołowski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 13 14 1.08
123. Maciej Górczyński TKM Włocławek 9 14 1.56
124. Filip Nowak TKM II Włocławek 13 13 1.00
125. Mateusz Gandyn Enea Astoria I Bydgoszcz 9 13 1.44
126. Gustaw Lisowski MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 7 12 1.71
127. Jakub Kanarek Basket 2010 Kruszwica 13 12 0.92
128. Szymon Kotkiewicz Twarde Pierniki 2008 Toruń 7 12 1.71
129. Stanisław Ossowicki UKS Basket Regnum Bydgoszcz 11 12 1.09
130. Filip Kowalski MKS Novum SP 32 Bydgoszcz, MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 13 12 0.92
131. Miłosz Lica MKS Novum SP 32 Bydgoszcz, MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 11 12 1.09
132. Mateusz Kurzyński Basketstal Grudziądz 9 12 1.33
133. Filip Kolczyński Domino Inowrocław 9 12 1.20
134. Dominik Machtyl Basket 2010 Kruszwica 11 12 1.09
135. Jakub Rochucki Basket 2010 Kruszwica 11 11 1.00
136. Maciej Kurzyński Basketstal Grudziądz 11 11 1.00
137. Aleksander Światowiak MKS Novum SP 32 Bydgoszcz 7 11 1.57
138. Dominik Lewandowski SKS Kasprowicz Inowrocław 11 10 0.91
139. Łukasz Kowallek Twarde Pierniki 2007 Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 9 10 1.11
140. Wiktor Pawlikowski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 13 10 0.77
141. Jan Szymański Basketstal Grudziądz 13 10 0.77
142. Szymon Mroziński Enea Astoria I Bydgoszcz 8 10 1.25
143. Szymon Sul MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 9 10 1.11
144. Dawid Kubicki Domino Inowrocław 9 10 1.11
145. Jan Mański Twarde Pierniki 2007 Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 10 9 0.90
146. Mateusz Weiland Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 9 8 0.89
147. Jakub Błażejewski Domino Inowrocław 10 8 0.73
148. Igor Pajączkowski Twarde Pierniki 2008 Toruń 9 8 0.89
149. Daniel Ostrowski Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 11 8 0.73
150. Mieszko Żarnowski MKS Novum SP 32 Bydgoszcz 10 8 0.80
151. Daniel Blumkowski Basketstal Grudziądz 13 7 0.54
152. Oliwier Strzelecki MKS Katarzynka Toruń 8 6 0.75
153. Hieronim Jackowski Basket 2010 Kruszwica 13 6 0.46
154. Stefan Borawski MKS Katarzynka Toruń 11 6 0.55
155. Patryk Deskiewicz TKM II Włocławek 9 6 0.67
156. Jakub Kordus UKS Basket Regnum Bydgoszcz 12 5 0.42
157. Szymon Reszelewski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 13 5 0.38
158. Filip Tomkiewicz Domino Inowrocław 13 5 0.38
159. Dawid Siwiński Basket 2010 Kruszwica 13 5 0.38
160. Piotr Dziubich MKS Novum SP 32 Bydgoszcz 8 5 0.63
161. Leonard Domek UKS Basket Regnum Bydgoszcz 9 5 0.56
162. Jakub Kościołowski Basket 2010 Kruszwica 10 5 0.50
163. Oskar Ciechelski Enea Astoria I Bydgoszcz 7 4 0.57
164. Igor Derkowski SKS Kasprowicz Inowrocław 9 4 0.44
165. Maksymilian Jabłoński MKS Katarzynka Toruń 11 4 0.36
166. Hubert Młynarczyk Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 11 4 0.36
167. Aleks Bógdał TKM II Włocławek 7 4 0.57
168. Norbert Kowalewski Twarde Pierniki 2007 Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 12 4 0.33
169. Paweł Belt Basket 2010 Kruszwica 11 3 0.27
170. Miłosz Kostecki Basketstal Grudziądz 11 2 0.18
171. Dominik Gwizdała Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 8 2 0.25
172. Alan Ogorzałek Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 6 2 0.33
173. Wojciech Chruścicki Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 6 2 0.33
174. Kacper Zieliński Domino Inowrocław 8 2 0.25
175. Karol Jasiniak Enea Astoria I Bydgoszcz 6 1 0.17
176. Filip Szwesta MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 12 0 0.00
177. Filip Klujew SKS Kasprowicz Inowrocław 6 0 0.00
178. Marcel Lewandowski MKS Katarzynka Toruń 7 0 0.00
179. Jan Wolski MKS Katarzynka Toruń 9 0 0.00
180. Kamil Nojek Basket 2010 Kruszwica 7 0 0.00
181. Kacper Nowak UKS Basket Regnum Bydgoszcz 13 0 0.00

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu i Turystyki Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Hotel Mercure Arena Toruń EBL EBLK

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO