Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Asysty suma Asysty śr.
1. Mateusz Więckowicz Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 8 0.00
2. Dawid Koziel MChKK Chełmno 8 0.00
3. Jakub Brudnicki Enea Astoria II Bydgoszcz 4 0.00
4. Mateusz Jendruszewski Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 4 0.00
5. Stanisław Kwiatkowski TKM I Włocławek 8 0.00
6. Alan Ogorzałek Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 6 0.00
7. Szymon Klinkosz Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 7 0.00
8. Oliwier Kucharski TKM II Włocławek, TKM I Włocławek 8 0.00
9. Emilio Szewczyk MChKK Chełmno 6 0.00
10. Wiktor Antkowiak Enea Astoria II Bydgoszcz 8 0.00
11. Wojciech Losik MKS Novum Bydgoszcz 5 0.00
12. Tadeusz Ślufiński TKM II Włocławek 6 0.00
13. Jakub Janiszewski MChKK Chełmno 8 0.00
14. Mateusz Świtała UKS Basket Regnum Bydgoszcz 6 0.00
15. Jakub Szanowski TKM I Włocławek 6 0.00
16. Wojciech Bus UKS Basket Regnum Bydgoszcz 8 0.00
17. Ignacy Włodarczyk TKM II Włocławek 5 0.00
18. Bartosz Warczak Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 8 0.00
19. Filip Kowalski MKS Novum Bydgoszcz 7 0.00
20. Michał Sobociński Twarde Pierniki 2008 Toruń 8 0.00
21. Kacper Adamowicz Enea Astoria I Bydgoszcz 8 0.00
22. Adrian Rojek TKM I Włocławek 8 0.00
23. Norbert Kowalewski Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 6 0.00
24. Aleks Lewandowski TKM I Włocławek 7 0.00
25. Tymoteusz Brzezicki Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 7 0.00
26. Filip Nowak TKM II Włocławek, TKM I Włocławek 7 0.00
27. Dominik Makarewicz UKS Basket Regnum Bydgoszcz 7 0.00
28. Nikodem Brzezicki Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 5 0.00
29. Wiktor Urbański MChKK Chełmno 4 0.00
30. Szymon Kowalewski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 8 0.00
31. Mariusz Klimaszewski Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 5 0.00
32. Alex Pietrzak TKM II Włocławek 6 0.00
33. Tymon Kaliński TKM II Włocławek 4 0.00
34. Stanisław Pomaskow Twarde Pierniki 2008 Toruń 6 0.00
35. Aleksander Światowiak MKS Novum Bydgoszcz 6 0.00
36. Miłosz Zdziebłowski Twarde Pierniki 2008 Toruń 6 0.00
37. Patryk Numrych Enea Astoria I Bydgoszcz 6 0.00
38. Jakub Olszewski MKS Novum Bydgoszcz 6 0.00
39. Jakub Stypka Enea Astoria I Bydgoszcz 5 0.00
40. Alex Porzuczek Twarde Pierniki 2008 Toruń 8 0.00
41. Patryk Deskiewicz TKM II Włocławek, TKM I Włocławek 7 0.00
42. Hubert Grabowski Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 8 0.00
43. Aleksander Kwella MChKK Chełmno 8 0.00
44. Szymon Gołofit Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 8 0.00
45. Kamil Kurowski MChKK Chełmno 6 0.00
46. Julian Adwent UKS Basket Regnum Bydgoszcz 8 0.00
47. Franciszek Molewski TKM II Włocławek, TKM I Włocławek 6 0.00
48. Jakub Kaszuba Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 4 0.00
49. Piotr Gibczyński TKM II Włocławek 4 0.00
50. Jakub Krawiś MKS Novum Bydgoszcz 8 0.00
51. Kacper Kowalkowski Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 4 0.00
52. Maksymilian Sukowski MKS Novum Bydgoszcz 8 0.00
53. Filip Archacki MKS Novum Bydgoszcz 4 0.00
54. Filip Dereszyński Enea Astoria I Bydgoszcz 7 0.00
55. Marcel Andersohn Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 8 0.00
56. Hubert Młynarczyk Enea Astoria I Bydgoszcz 8 0.00
57. Maciej Dura Twarde Pierniki 2008 Toruń 8 0.00
58. Borys Bernasiewicz TKM II Włocławek, TKM I Włocławek 6 0.00
59. Sebastian Ćwikliński Twarde Pierniki 2008 Toruń 7 0.00
60. Damian Kierzek UKS Basket Regnum Bydgoszcz 7 0.00
61. Oskar Stawski MKS Novum Bydgoszcz 4 0.00
62. Hubert Różnowicz Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 4 0.00
63. Aleksander Wojciechowski TKM I Włocławek 6 0.00
64. Wiktor Westfal Enea Astoria II Bydgoszcz 8 0.00
65. Igor Paszyński TKM II Włocławek 8 0.00
66. Dawid Szychowski TKM II Włocławek 6 0.00
67. Przemysław Czerwiński TKM I Włocławek 8 0.00
68. Szymon Sul MKS Novum Bydgoszcz 6 0.00
69. Michał Kukowski Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 6 0.00
70. Wiktor Tomczak Enea Astoria I Bydgoszcz 8 0.00
71. Dawid Betliński TKM II Włocławek, TKM I Włocławek 5 0.00
72. Krzysztof Deręgowski Enea Astoria I Bydgoszcz 6 0.00
73. Piotr Węgrzyn Twarde Pierniki 2008 Toruń 6 0.00
74. Aleks Bógdał TKM II Włocławek, TKM I Włocławek 7 0.00
75. Adam Sowiński Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 8 0.00
76. Mikołaj Miziołek TKM I Włocławek 8 0.00
77. Wiktor Pawlikowski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 8 0.00
78. Wiktor Świtajski Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 8 0.00
79. Ryszard Małecki MChKK Chełmno 8 0.00
80. Paweł Soszyński MChKK Chełmno 4 0.00
81. Kewin Błach MChKK Chełmno 6 0.00
82. Dominik Wyrkowski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 7 0.00
83. Łukasz Wieczorek Enea Astoria II Bydgoszcz 8 0.00
84. Maksymilian Nadolski TKM II Włocławek 4 0.00
85. Igor Gachewicz TKM II Włocławek 4 0.00
86. Szymon Wrzesiński MKS Novum Bydgoszcz 5 0.00
87. Szymon Jankowski TKM II Włocławek 8 0.00
88. Dymitr Zandecki Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 7 0.00
89. Karol Kijewski Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 8 0.00
90. Sebastian Ludka Enea Astoria I Bydgoszcz 8 0.00
91. Vito Kozłowski Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 5 0.00
92. Tymoteusz Schmidt Twarde Pierniki 2008 Toruń 8 0.00
93. Antoni Przybysz TKM II Włocławek, TKM I Włocławek 8 0.00
94. Maciej Sączek Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 8 0.00
95. Brayan Cichorski TKM II Włocławek, TKM I Włocławek 7 0.00
96. Kacper Wiśniewski MChKK Chełmno 6 0.00
97. Adrian Sobecki Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 9 0.00
98. Adam Laskowski MKS Novum Bydgoszcz 6 0.00
99. Maciej Małachowski TKM II Włocławek, TKM I Włocławek 6 0.00
100. Maksymilian Włodarczyk Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 7 0.00
101. Ziemowit Przeździecki Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 5 0.00
102. Mikołaj Belski MKS Novum Bydgoszcz 4 0.00
103. Dawid Zaburko UKS Basket Regnum Bydgoszcz 8 0.00
104. Alan Lewczyk TKM II Włocławek 6 0.00
105. Jakub Karpiński MKS Novum Bydgoszcz 8 0.00
106. Mateusz Szumiło MKS Novum Bydgoszcz 4 0.00
107. Daniel Ostrowski Enea Astoria I Bydgoszcz 8 0.00
108. Mariusz Biskup Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 8 0.00
109. Marek Szwejkowski Twarde Pierniki 2008 Toruń 8 0.00
110. Oliwier Wojdyła TKM I Włocławek 8 0.00
111. Marcin Kokot Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 6 0.00
112. Dominik Niewiarowski Enea Astoria II Bydgoszcz 8 0.00
113. Franciszek Ruciński UKS Basket Regnum Bydgoszcz 5 0.00
114. Mateusz Gryń Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 8 0.00
115. Oliwier Owczarzak UKS Basket Regnum Bydgoszcz 8 0.00
116. Agata Jagodzińska MChKK Chełmno 8 0.00
117. Jakub Kwiatkowski MChKK Chełmno 6 0.00
118. Remigiusz Kondys UKS Basket Regnum Bydgoszcz 7 0.00
119. Wojciech Westfal Enea Astoria II Bydgoszcz 8 0.00
120. Sebastian Kędzierski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 6 0.00
121. Gracjan Banaszak MKS Novum Bydgoszcz 8 0.00
122. Dominik Giętka MKS Novum Bydgoszcz 6 0.00
123. Igor Pajączkowski Twarde Pierniki 2008 Toruń 6 0.00
124. Juliusz Lewandowski TKM I Włocławek 8 0.00
125. Nataniel Piotrowski Enea Astoria I Bydgoszcz 6 0.00
126. Łukasz Kowallek Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 8 0.00
127. Mateusz Podkomorzy TKM II Włocławek, TKM I Włocławek 7 0.00
128. Szymon Kotkiewicz Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 6 0.00
129. Gustaw Przybylski TKM I Włocławek 6 0.00
130. Rafał Budysz UKS Basket Regnum Bydgoszcz 8 0.00
131. Grzegorz Wścisłek Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 7 0.00
132. Stanisław Majcher MChKK Chełmno 8 0.00
133. Justin Mwakatobe UKS Basket Regnum Bydgoszcz 7 0.00
134. Mateusz Krupiński UKS Basket Regnum Bydgoszcz 5 0.00
135. Hubert Seehafer MChKK Chełmno 8 0.00
136. Antoni Milarski TKM II Włocławek 8 0.00

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń EBL EBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO