Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Turniej 2 Gospodarz: LKS Szubinianka Szubin

10.03.2019 09:30 LKS Szubinianka Szubin - MUKS SP 63 Bydgoszcz 52:16
10.03.2019 11:00 MUKS SP 63 Bydgoszcz - MUKS SP 60 Bydgoszcz 19:35
10.03.2019 12:30 MUKS SP 60 Bydgoszcz - LKS Szubinianka Szubin 16:60

Turniej 1 Gospodarz: MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz

26.05.2019 09:30 KS Basket 25 II Bydgoszcz - MMKS Katarzynki Toruń 10:103
26.05.2019 11:00 KS Basket 25 II Bydgoszcz - MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 23:62
26.05.2019 12:30 MMKS Katarzynki Toruń - MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 26:36
26.05.2019 14:00 MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz - MMKS Katarzynki Toruń 27:91
26.05.2019 15:30 MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz - KS Basket 25 II Bydgoszcz 20:0

Turniej 3 Gospodarz: TKM Włocławek

26.05.2019 14:00 TKM Włocławek - KS Basket 25 I Bydgoszcz --:--
26.05.2019 15:30 KS Basket 25 I Bydgoszcz - Błękitny Delfin Bydgoszcz --:--
26.05.2019 17:00 Błękitny Delfin Bydgoszcz - TKM Włocławek --:--

Turniej 6 Gospodarz: KS Basket 25 II Bydgoszcz

02.03.2019 10:00 TKM Włocławek - KS Basket 25 II Bydgoszcz 46:5
02.03.2019 11:30 KS Basket 25 II Bydgoszcz - LKS Szubinianka Szubin 3:35
02.03.2019 13:00 LKS Szubinianka Szubin - TKM Włocławek 18:28

Turniej 5 Gospodarz: Błękitny Delfin Bydgoszcz

03.03.2019 09:30 Błękitny Delfin Bydgoszcz - MUKS SP 63 Bydgoszcz 33:24
03.03.2019 11:00 MUKS SP 63 Bydgoszcz - MMKS Katarzynki Toruń 3:97
03.03.2019 12:30 MMKS Katarzynki Toruń - Błękitny Delfin Bydgoszcz 62:31

Turniej 4 Gospodarz: MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz

30.03.2019 11:30 KS Basket 25 I Bydgoszcz - MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 47:16
30.03.2019 13:00 Basketstal Grudziądz - KS Basket 25 I Bydgoszcz 109:6
30.03.2019 14:30 MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz - Basketstal Grudziądz 2:124

Turniej 7 Gospodarz: KS Basket 25 I Bydgoszcz

17.03.2019 10:00 MUKS SP 63 Bydgoszcz - KS Basket 25 I Bydgoszcz 32:30
17.03.2019 11:30 KS Basket 25 I Bydgoszcz - MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 0:78
17.03.2019 13:00 MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz - MUKS SP 63 Bydgoszcz 96:8

Turniej 8 Gospodarz: MMKS Katarzynki Toruń

17.03.2019 10:00 MUKS SP 60 Bydgoszcz - TKM Włocławek 6:55
17.03.2019 11:30 TKM Włocławek - MMKS Katarzynki Toruń 40:31
17.03.2019 13:00 MMKS Katarzynki Toruń - MUKS SP 60 Bydgoszcz 53:6

Turniej 9 Gospodarz: MUKS SP 63 Bydgoszcz

24.03.2019 09:30 MUKS SP 63 Bydgoszcz - Basketstal Grudziądz 10:54
24.03.2019 11:00 Basketstal Grudziądz - TKM Włocławek 33:50
24.03.2019 12:30 TKM Włocławek - MUKS SP 63 Bydgoszcz 55:19

Turniej 10 Gospodarz: MUKS SP 60 Bydgoszcz

24.03.2019 13:00 Błękitny Delfin Bydgoszcz - MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 15:89
24.03.2019 14:30 MUKS SP 60 Bydgoszcz - Błękitny Delfin Bydgoszcz 46:28
24.03.2019 16:00 MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz - MUKS SP 60 Bydgoszcz 93:20

Turniej 13 Gospodarz: KS Basket 25 I Bydgoszcz

06.04.2019 10:00 KS Basket 25 II Bydgoszcz - KS Basket 25 I Bydgoszcz 24:7
06.04.2019 11:30 MUKS SP 60 Bydgoszcz - KS Basket 25 II Bydgoszcz 50:2
06.04.2019 13:00 KS Basket 25 I Bydgoszcz - MUKS SP 60 Bydgoszcz 19:41

Turniej 12 Gospodarz: Błękitny Delfin Bydgoszcz

07.04.2019 09:00 LKS Szubinianka Szubin - Błękitny Delfin Bydgoszcz 41:37
07.04.2019 10:30 Basketstal Grudziądz - LKS Szubinianka Szubin 59:24
07.04.2019 12:00 Błękitny Delfin Bydgoszcz - Basketstal Grudziądz 25:48

Turniej 11 Gospodarz: MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz

13.04.2019 09:30 MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz - MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 17:108
13.04.2019 11:00 TKM Włocławek - MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 52:10
13.04.2019 12:30 MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz - TKM Włocławek 33:24

Turniej 14 Gospodarz: Basketstal Grudziądz

28.04.2019 Basketstal Grudziądz - KS Basket 25 II Bydgoszcz 20:0
28.04.2019 10:00 MMKS Katarzynki Toruń - Basketstal Grudziądz 25:36

Turniej 16 Gospodarz: KS Basket 25 II Bydgoszcz

12.05.2019 10:00 KS Basket 25 II Bydgoszcz - MUKS SP 63 Bydgoszcz 8:18
12.05.2019 11:15 Błękitny Delfin Bydgoszcz - KS Basket 25 II Bydgoszcz 54:10
12.05.2019 12:30 MUKS SP 63 Bydgoszcz - MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 24:29
12.05.2019 13:45 MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz - Błękitny Delfin Bydgoszcz 13:53

Turniej 15 Gospodarz: MMKS Katarzynki Toruń

12.05.2019 11:30 MMKS Katarzynki Toruń - LKS Szubinianka Szubin 29:32
12.05.2019 11:30 LKS Szubinianka Szubin - KS Basket 25 I Bydgoszcz 20:0
22.05.2019 17:15 MMKS Katarzynki Toruń - KS Basket 25 I Bydgoszcz 78:8

Turniej 17 Gospodarz: MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz

18.05.2019 09:30 Basketstal Grudziądz - MUKS SP 60 Bydgoszcz 59:23
18.05.2019 11:00 Basketstal Grudziądz - MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 31:49
18.05.2019 12:30 LKS Szubinianka Szubin - MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 73:1
18.05.2019 14:00 MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz - LKS Szubinianka Szubin 64:25
18.05.2019 15:30 MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz - MUKS SP 60 Bydgoszcz 22:72

Newsletter - zapisz się

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu i Turystyki Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Hotel Mercure Arena Toruń EBL EBLK

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO