Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Aleksandra Kutnik Basketstal Grudziądz 9 187 20.78
2. Kinga Łydzińska Basketstal Grudziądz 7 130 18.57
3. Nadia Kłobukowska Błękitny Delfin Bydgoszcz 8 125 15.63
4. Natalia Nowak Błękitny Delfin Bydgoszcz 8 79 9.88
5. Maria Paliga MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 8 78 9.75
6. Laura Strojna Basketstal Grudziądz 8 78 9.75
7. Amelia Rydlewska LKS Szubinianka Szubin 9 76 8.44
8. Zoja Okoń MUKS SP 63 Bydgoszcz 10 75 7.50
9. Marcelina Mikołajczak TKM Włocławek 8 69 8.63
10. Zuzanna Durczak MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS SP 60 Bydgoszcz 14 65 4.64
11. Victoria Szmek MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS SP 60 Bydgoszcz, MUKS SP 63 Bydgoszcz 12 62 5.17
12. Zuzanna Janicka MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 8 62 7.75
13. Antonina Kietrys MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 8 61 7.63
14. Nicole Żuchowska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 8 58 7.25
15. Natasza Jankowska Basketstal Grudziądz 9 57 6.33
16. Julia Leszczyńska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 8 54 6.75
17. Sonia Trębacka MMKS Katarzynki Toruń 6 51 8.50
18. Weronika Zaremba MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS SP 60 Bydgoszcz 14 51 3.64
19. Michalina Golańska TKM Włocławek 8 50 6.25
20. Olga Maćkowska Błękitny Delfin Bydgoszcz 6 47 7.83
21. Magdalena Siepa MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 6 47 7.83
22. Julia Czaja MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 8 46 5.75
23. Roksana Makowska MMKS Katarzynki Toruń 6 44 7.33
24. Iga Taflińska MMKS Katarzynki Toruń 6 43 7.17
25. Antonina Grecka KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 11 41 3.73
26. Weronika Pytel LKS Szubinianka Szubin 9 41 4.56
27. Amelia Ujazdowska TKM Włocławek 8 39 4.88
28. Kalina Giżyńska TKM Włocławek 6 39 6.50
29. Alicja Domagała LKS Szubinianka Szubin 9 38 4.22
30. Lena Kotłowska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 8 38 4.75
31. Wiktoria Bak LKS Szubinianka Szubin 9 38 4.22
32. Julia Kowszyk MMKS Katarzynki Toruń 6 37 6.17
33. Milena Kapanowska MUKS SP 63 Bydgoszcz 10 37 3.70
34. Antonina Molczyk TKM Włocławek 8 36 4.50
35. Wiktoria Borowicz LKS Szubinianka Szubin 9 36 4.00
36. Nina Janowska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 6 35 5.83
37. Izabela Bejgerowska MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS SP 60 Bydgoszcz 10 34 3.40
38. Oliwia Walczak TKM Włocławek 8 34 4.25
39. Karolina Banicka MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS SP 60 Bydgoszcz, MUKS SP 63 Bydgoszcz 10 34 3.40
40. Zofia Konstanty MMKS Katarzynki Toruń 6 33 5.50
41. Wiktoria Pieczyńska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS SP 60 Bydgoszcz, MUKS SP 63 Bydgoszcz 10 32 3.20
42. Martyna Utczinska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS SP 60 Bydgoszcz, MUKS SP 63 Bydgoszcz 4 32 8.00
43. Amelia Mowlik MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS SP 60 Bydgoszcz 8 31 3.88
44. Dominika Preihs MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS SP 60 Bydgoszcz 12 30 2.50
45. Małgorzata Olszewska MMKS Katarzynki Toruń 6 30 5.00
46. Kaya Kohlmeyer MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS SP 60 Bydgoszcz, MUKS SP 63 Bydgoszcz 12 28 2.33
47. Zofia Kurzyńska Basketstal Grudziądz 9 27 3.00
48. Ada Podkomorzy TKM Włocławek 8 27 3.38
49. Nadia Drożyńska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 9 27 3.00
50. Zofia Szylbert TKM Włocławek 6 26 4.33
51. Amelia Janicka MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 8 26 3.25
52. Julia Brzycka KS Basket 25 I Bydgoszcz 6 22 3.67
53. Sandra Pniewska MMKS Katarzynki Toruń 5 22 4.40
54. Nikola Stypczyńska LKS Szubinianka Szubin 7 21 3.00
55. Joanna Pryc Basketstal Grudziądz 9 21 2.33
56. Magdalena Lewandowska LKS Szubinianka Szubin 9 20 2.22
57. Michalina Wlaźlak MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS SP 60 Bydgoszcz 12 19 1.58
58. Nadia Bierzyńska Basketstal Grudziądz 9 19 2.11
59. Łucja Tatarzyn MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS SP 60 Bydgoszcz, MUKS SP 63 Bydgoszcz 6 18 3.00
60. Zuzanna Kalka LKS Szubinianka Szubin 9 18 2.00
61. Daria Uziałło MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS SP 60 Bydgoszcz 13 17 1.31
62. Marta Borczykowska MUKS SP 63 Bydgoszcz 7 16 2.29
63. Kinga Obrębska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 10 16 1.60
64. Julia Lis LKS Szubinianka Szubin 9 15 1.67
65. Magdalena Nowakowska Basketstal Grudziądz 7 14 2.00
66. Natalia Wawrzynów LKS Szubinianka Szubin 5 14 2.80
67. Nadia Wilda KS Basket 25 I Bydgoszcz 4 14 3.50
68. Dominika Plich MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS SP 60 Bydgoszcz, MUKS SP 63 Bydgoszcz 4 13 3.25
69. Milena Kuczak LKS Szubinianka Szubin 8 13 1.63
70. Wiktoria Pubanc Błękitny Delfin Bydgoszcz 6 12 2.00
71. Milena Dąbrowska MMKS Katarzynki Toruń 6 11 1.83
72. Blanka Puszkiewicz MUKS SP 63 Bydgoszcz 10 11 1.10
73. Julia Pasternak TKM Włocławek 8 10 1.25
74. Olga Gwiździel MMKS Katarzynki Toruń 6 10 1.67
75. Zuzanna Adamczewska LKS Szubinianka Szubin 9 10 1.11
76. Natalia Chodulska TKM Włocławek 4 10 2.50
77. Wiktoria Modelska MUKS SP 63 Bydgoszcz 8 10 1.25
78. Livia Habera LKS Szubinianka Szubin 6 10 1.67
79. Nadia Owczarzak Basketstal Grudziądz 7 10 1.43
80. Krystyna Zalewska MMKS Katarzynki Toruń 6 10 1.67
81. Majka Kozłowska TKM Włocławek 6 8 1.33
82. Sandra Żygowska KS Basket 25 I Bydgoszcz 6 7 1.17
83. Samanta Treichel MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS SP 60 Bydgoszcz 8 7 0.88
84. Iga Szczypiorska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 4 6 1.50
85. Kaja Kujawska MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS SP 60 Bydgoszcz 12 6 0.50
86. Anna Melkowska MMKS Katarzynki Toruń 6 6 1.00
87. Wiktoria Pędzińska KS Basket 25 I Bydgoszcz 6 6 1.00
88. Zuzanna Gierulska MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS SP 60 Bydgoszcz 8 6 0.75
89. Maja Matuszewska MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS SP 60 Bydgoszcz 8 5 0.63
90. Aleksandra Cerajewska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 10 5 0.50
91. Weronika Kiciak MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS SP 60 Bydgoszcz, MUKS SP 63 Bydgoszcz 5 5 1.00
92. Patrycja Kaak MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS SP 60 Bydgoszcz 8 4 0.50
93. Zuzanna Bak LKS Szubinianka Szubin 8 4 0.50
94. Zuzanna Stranz MUKS SP 63 Bydgoszcz 8 4 0.50
95. Antonina Jaster Błękitny Delfin Bydgoszcz 6 4 0.67
96. Weronika Szymańska MUKS SP 63 Bydgoszcz 10 4 0.40
97. Izabela Gryboś KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 6 4 0.67
98. Agata Dura KS Basket 25 I Bydgoszcz 6 4 0.67
99. Blanka Figiel MUKS SP 63 Bydgoszcz 8 3 0.38
100. Gabriela Zielińska MUKS SP 63 Bydgoszcz 10 3 0.30
101. Wiktoria Mrówczyńska Błękitny Delfin Bydgoszcz 8 3 0.38
102. Joanna Wosińska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 4 2 0.50
103. Anna Konieczna KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 6 2 0.33
104. Angelika Ziółkowska Basketstal Grudziądz 7 2 0.29
105. Aneta Kropińska MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS SP 60 Bydgoszcz 8 2 0.25
106. Michalina Sumicka KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 4 2 0.50
107. Lena Prahl Basketstal Grudziądz 5 2 0.40
108. Nikola Górska Błękitny Delfin Bydgoszcz 6 2 0.33
109. Lena Siminska MUKS SP 63 Bydgoszcz 8 2 0.25
110. Marta Włodarzewska TKM Włocławek 8 2 0.25
111. Julia Głowacka Basketstal Grudziądz 8 2 0.25
112. Nikola Jackowiak KS Basket 25 I Bydgoszcz 6 2 0.33
113. Lena Felczak Basketstal Grudziądz 8 2 0.25
114. Oliwia Zielińska MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS SP 60 Bydgoszcz 14 2 0.14
115. Mia Romecka Błękitny Delfin Bydgoszcz 4 2 0.50
116. Maja Woźniok MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS SP 60 Bydgoszcz 14 1 0.07
117. Dagna Szpunar MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS SP 60 Bydgoszcz 8 1 0.13
118. Klaudia Dąbrowska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 7 1 0.14
119. Oliwia Fedorowska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS SP 60 Bydgoszcz, MUKS SP 63 Bydgoszcz 10 1 0.10
120. Lena Błaszczyk Błękitny Delfin Bydgoszcz 8 0 0.00
121. Patrycja Choduń Błękitny Delfin Bydgoszcz 4 0 0.00
122. Natalia Kawala KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 6 0 0.00
123. Natalia Wiśniewska KS Basket 25 I Bydgoszcz 6 0 0.00
124. Zuzanna Miks MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS SP 60 Bydgoszcz 8 0 0.00
125. Julia Pieczewska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 8 0 0.00
126. Marta Łuszczewska Basketstal Grudziądz 7 0 0.00
127. Laura Drelichowska Błękitny Delfin Bydgoszcz 8 0 0.00
128. Luiza Skrzypnik MUKS SP 63 Bydgoszcz 6 0 0.00
129. Julia Filipiak TKM Włocławek 7 0 0.00
130. Amelia Poniatowska Basketstal Grudziądz 7 0 0.00
131. Sandra Sulecka Błękitny Delfin Bydgoszcz 6 0 0.00
132. Zuzanna Oparka KS Basket 25 I Bydgoszcz 6 0 0.00
133. Klaudia Semrau KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 8 0 0.00
134. Natasza Zawiasińska Błękitny Delfin Bydgoszcz 6 0 0.00
135. Anna Gałęza MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS SP 60 Bydgoszcz 8 0 0.00
136. Blanka Gębicka TKM Włocławek 4 0 0.00
137. Amelia Sobieszczyk KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 6 0 0.00
138. Aleksandra Witkowska MUKS SP 63 Bydgoszcz 10 0 0.00
139. Weronika Witkowska Błękitny Delfin Bydgoszcz 4 0 0.00
140. Marta Kłosowska KS Basket 25 I Bydgoszcz 6 0 0.00

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu i Turystyki Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Hotel Mercure Arena Toruń EBL EBLK

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO