Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

03.10.2020 13:00 ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski - Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 35:95
04.10.2020 12:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Enea Basket Piła 106:62
04.10.2020 13:00 MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz - MKS MOS Konin 48:68
04.10.2020 18:00 UKS Lider Swarzędz - AZS Włocławek 60:56
01.11.2020 12:00 MMKS Katarzynki Toruń - MUKS Poznań --:--

Kolejka II

10.10.2020 17:00 AZS Włocławek - MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz 72:57
11.10.2020 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MMKS Katarzynki Toruń --:--
11.10.2020 13:30 Enea Basket Piła - Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 79:86
11.10.2020 15:30 MKS MOS Konin - ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski 113:48
11.10.2020 17:00 UKS Lider Swarzędz - MUKS Poznań 76:40

Kolejka III

MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz - MUKS Poznań --:--
18.10.2020 12:30 Enea AZS Szkoła Gortata Poznań - MKS MOS Konin 83:54
18.10.2020 13:30 ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski - AZS Włocławek 79:67
18.10.2020 18:00 UKS Lider Swarzędz - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 61:71
06.12.2020 11:00 MMKS Katarzynki Toruń - Enea Basket Piła --:--

Kolejka IV

MUKS Poznań - ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski --:--
23.10.2020 19:00 AZS Włocławek - Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 65:79
25.10.2020 13:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz 92:75
26.10.2020 19:00 Enea Basket Piła - MKS MOS Konin 43:73
01.01.2021 MMKS Katarzynki Toruń - UKS Lider Swarzędz --:--

Kolejka V

08.11.2020 MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz - MMKS Katarzynki Toruń --:--
08.11.2020 12:30 Enea AZS Szkoła Gortata Poznań - MUKS Poznań --:--
08.11.2020 14:00 ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski --:--
08.11.2020 15:30 MKS MOS Konin - AZS Włocławek --:--
08.11.2020 18:00 UKS Lider Swarzędz - Enea Basket Piła --:--

Kolejka VI

15.11.2020 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Enea AZS Szkoła Gortata Poznań --:--
15.11.2020 MMKS Katarzynki Toruń - ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski --:--
15.11.2020 16:00 Enea Basket Piła - AZS Włocławek --:--
15.11.2020 17:00 MUKS Poznań - MKS MOS Konin --:--
15.11.2020 18:00 UKS Lider Swarzędz - MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz --:--

Kolejka VII

21.11.2020 17:00 AZS Włocławek - MUKS Poznań --:--
22.11.2020 MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz - Enea Basket Piła --:--
22.11.2020 ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski - UKS Lider Swarzędz --:--
22.11.2020 12:30 Enea AZS Szkoła Gortata Poznań - MMKS Katarzynki Toruń --:--
22.11.2020 15:30 MKS MOS Konin - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski --:--

Kolejka VIII

29.11.2020 MMKS Katarzynki Toruń - MKS MOS Konin --:--
29.11.2020 MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz - ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski --:--
29.11.2020 12:00 Enea Basket Piła - MUKS Poznań --:--
29.11.2020 13:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS Włocławek --:--
06.03.2021 18:00 UKS Lider Swarzędz - Enea AZS Szkoła Gortata Poznań --:--

Kolejka IX

13.12.2020 ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski - Enea Basket Piła --:--
13.12.2020 AZS Włocławek - MMKS Katarzynki Toruń --:--
13.12.2020 12:30 Enea AZS Szkoła Gortata Poznań - MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz --:--
13.12.2020 14:30 MUKS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski --:--
13.12.2020 18:00 UKS Lider Swarzędz - MKS MOS Konin --:--

Kolejka X

18.12.2020 15:30 Enea AZS Szkoła Gortata Poznań - ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski --:--
20.12.2020 AZS Włocławek - UKS Lider Swarzędz --:--
20.12.2020 MKS MOS Konin - MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz --:--
20.12.2020 12:00 Enea Basket Piła - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski --:--
20.12.2020 14:30 MUKS Poznań - MMKS Katarzynki Toruń --:--

Kolejka XI

10.01.2021 ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski - MKS MOS Konin --:--
10.01.2021 MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz - AZS Włocławek --:--
10.01.2021 MMKS Katarzynki Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski --:--
10.01.2021 12:30 Enea AZS Szkoła Gortata Poznań - Enea Basket Piła --:--
10.01.2021 18:00 MUKS Poznań - UKS Lider Swarzędz --:--

Kolejka XII

17.01.2021 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - UKS Lider Swarzędz --:--
17.01.2021 AZS Włocławek - ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski --:--
17.01.2021 14:30 MUKS Poznań - MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz --:--
17.01.2021 15:30 MKS MOS Konin - Enea AZS Szkoła Gortata Poznań --:--
17.01.2021 16:00 Enea Basket Piła - MMKS Katarzynki Toruń --:--

Kolejka XIII

24.01.2021 ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski - MUKS Poznań --:--
24.01.2021 MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski --:--
24.01.2021 12:30 Enea AZS Szkoła Gortata Poznań - AZS Włocławek --:--
24.01.2021 15:30 MKS MOS Konin - Enea Basket Piła --:--
24.01.2021 18:00 UKS Lider Swarzędz - MMKS Katarzynki Toruń --:--

Kolejka XIV

06.02.2021 13:30 MUKS Poznań - Enea AZS Szkoła Gortata Poznań --:--
07.02.2021 MMKS Katarzynki Toruń - MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz --:--
07.02.2021 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski --:--
07.02.2021 AZS Włocławek - MKS MOS Konin --:--
07.02.2021 17:00 Enea Basket Piła - UKS Lider Swarzędz --:--

Kolejka XV

14.02.2021 AZS Włocławek - Enea Basket Piła --:--
14.02.2021 ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski - MMKS Katarzynki Toruń --:--
14.02.2021 MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz - UKS Lider Swarzędz --:--
14.02.2021 12:30 Enea AZS Szkoła Gortata Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski --:--
14.02.2021 15:30 MKS MOS Konin - MUKS Poznań --:--

Kolejka XVI

05.12.2020 13:30 MUKS Poznań - AZS Włocławek --:--
14.02.2021 18:00 UKS Lider Swarzędz - ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski --:--
21.02.2021 MMKS Katarzynki Toruń - Enea AZS Szkoła Gortata Poznań --:--
21.02.2021 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKS MOS Konin --:--
21.02.2021 16:00 Enea Basket Piła - MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz --:--

Kolejka XVII

07.03.2021 AZS Włocławek - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski --:--
07.03.2021 ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski - MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz --:--
07.03.2021 14:45 MUKS Poznań - Enea Basket Piła --:--
07.03.2021 15:30 MKS MOS Konin - MMKS Katarzynki Toruń --:--
21.03.2021 12:30 Enea AZS Szkoła Gortata Poznań - UKS Lider Swarzędz --:--

Kolejka XVIII

14.03.2021 MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz - Enea AZS Szkoła Gortata Poznań --:--
14.03.2021 MMKS Katarzynki Toruń - AZS Włocławek --:--
14.03.2021 12:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MUKS Poznań --:--
14.03.2021 15:30 MKS MOS Konin - UKS Lider Swarzędz --:--
14.03.2021 16:00 Enea Basket Piła - ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski --:--

Newsletter - zapisz się

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń EBL EBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO