Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Dorota Rybczyńska AZS Włocławek 16 290 18.13
2. Kamila Rogulska MKS MOS Konin 15 288 19.20
3. Katarzyna Motyl TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 14 286 20.43
4. Katarzyna Joks TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 16 271 16.94
5. Weronika Piechowiak Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 11 236 21.45
6. Kinga Kowalska AZS Włocławek 15 235 15.67
7. Weronika Jarecka Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 14 226 16.14
8. Martyna Cieminska MMKS Katarzynki Toruń 16 223 13.94
9. Julia Susła Enea Basket Piła 13 208 16.00
10. Patrycja Szczecińska MKS MOS Konin 14 200 14.29
11. Dominika Cilińdź AZS Włocławek 16 198 12.38
12. Paulina Hantys UKS Lider Swarzędz 11 196 17.82
13. Julia Kobus MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz 10 186 18.60
14. Marta Wieczyńska MMKS Katarzynki Toruń 11 177 16.09
15. Karolina Podkańska MMKS Katarzynki Toruń 10 175 17.50
16. Olga Jędrzejczak Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 13 172 13.23
17. Michelle Chura Quispe Enea Basket Piła 13 158 12.15
18. Marika Grzegorowska TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 16 158 9.88
19. Wanessa Krzętowska MKS MOS Konin 16 156 9.75
20. Aleksandra Ster TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 16 152 9.50
21. Kinga Potraca UKS Lider Swarzędz 12 150 12.50
22. Martyna Urbaniak UKS Lider Swarzędz 11 149 13.55
23. Aleksandra Pszczolarska MMKS Katarzynki Toruń 9 143 15.89
24. Karolina Wiewiórska MMKS Katarzynki Toruń 16 139 8.69
25. Wiktoria Orchowska MKS MOS Konin 9 123 13.67
26. Natalia Byczyk MUKS Poznań 10 122 12.20
27. Łucja Grzenkowicz MMKS Katarzynki Toruń 10 121 12.10
28. Oliwia Pawlak AZS Włocławek 16 117 7.31
29. Maja Parzeńska TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 16 114 7.13
30. Róża Rogowska MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz 9 107 11.89
31. Oliwia Flaszak UKS Lider Swarzędz 12 104 8.67
32. Sandra Nowicka TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 15 95 6.33
33. Zofia Przybylska MUKS Poznań 9 95 10.56
34. Zuzanna Urban UKS Lider Swarzędz 11 93 8.45
35. Natalia Piątek Enea Basket Piła 15 93 6.20
36. Aleksandra Oleszkiewicz MKS MOS Konin 9 92 10.22
37. Klaudia Kobiałko Enea Basket Piła 13 90 6.92
38. Natalia Kołodziejczak Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 14 89 6.36
39. Jagoda Jarzynowska MMKS Katarzynki Toruń 13 88 6.77
40. Hanna Marciniak TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 12 87 7.25
41. Klaudia Marciniak TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 16 87 5.44
42. Kornelia Kasztelan MUKS Poznań 14 85 6.07
43. Weronika Nadskakuła Enea Basket Piła 14 85 6.07
44. Małgorzata Siatkowska MKS MOS Konin 13 85 6.54
45. Natalia Smantek MKS MOS Konin 16 78 4.88
46. Malina Piasecka Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 9 78 8.67
47. Anita Górecka AZS Włocławek 16 73 4.56
48. Oliwia Dyja MUKS Poznań 14 72 5.14
49. Aleksandra Burzyńska MUKS Poznań 10 69 6.90
50. Wiktoria Piotrowska MUKS Poznań 8 64 8.00
51. Paulina Adamowicz Enea Basket Piła 8 64 8.00
52. Dominika Starczewska Enea Basket Piła 12 63 5.25
53. Wiktoria Plackowska UKS Lider Swarzędz 9 62 6.89
54. Aleksandra Piasecka Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 12 61 4.69
55. Zuzanna Chowańska Enea Basket Piła 13 61 4.69
56. Marta Kobza Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 11 60 5.45
57. Barbara Brzezińska MMKS Katarzynki Toruń 15 60 4.00
58. Martyna Sierocińska ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski 8 57 7.13
59. Kornelia Sobańska MUKS Poznań 14 56 4.00
60. Antonina Zaborowska Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 10 56 5.60
61. Natalia Zapała AZS Włocławek 16 54 3.38
62. Karolina Maj UKS Lider Swarzędz 11 54 4.91
63. Roksana Płonka MMKS Katarzynki Toruń 8 53 6.63
64. Dominika Rubach UKS Lider Swarzędz 12 53 4.42
65. Daria Szajek Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 10 53 5.30
66. Pola Nilsson MUKS Poznań 13 50 3.85
67. Helena Wróblewska MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz 9 49 5.44
68. Anna Majchrzak UKS Lider Swarzędz 13 48 3.69
69. Natalia Szymańska MUKS Poznań 9 46 5.11
70. Julia Beringer MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz 8 46 5.75
71. Natalia Kleinert Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 12 46 3.83
72. Marta Szaroleta MUKS Poznań 11 44 4.00
73. Aleksandra Szuba MUKS Poznań 11 43 3.91
74. Julia Kowalska Enea Basket Piła 9 40 4.44
75. Martyna Wohlfeil MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz 9 40 4.44
76. Wiktoria Zbonik Enea Basket Piła 13 36 2.77
77. Adrianna Urbańska AZS Włocławek 16 36 2.25
78. Aleksandra Wadowska MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz 8 35 4.38
79. Wiktoria Wróbel MKS MOS Konin 9 33 3.67
80. Patrycja Szpakowska AZS Włocławek 8 31 3.88
81. Marta Głowacka MUKS Poznań 10 30 3.00
82. Julia Mochól ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski 8 27 3.38
83. Karolina Żelazna MMKS Katarzynki Toruń 11 25 2.27
84. Nikola Kurtas MKS MOS Konin 12 21 1.75
85. Maja Wołowicz TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 8 21 2.63
86. Aleksandra Kubiak UKS Lider Swarzędz 8 20 2.50
87. Julia Jeleńczak ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski 9 18 2.00
88. Agata Krzywińska UKS Lider Swarzędz 9 17 1.89
89. Zuzanna Gadacz MKS MOS Konin 9 17 1.89
90. Adrianna Maciukiewicz Enea Basket Piła 12 15 1.25
91. Małgorzata Kutkowska MKS MOS Konin 12 14 1.17
92. Zofia Klara Fornalik UKS Lider Swarzędz 8 13 1.63
93. Paulina Budych Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 8 8 1.00
94. Zuzanna Woźniak TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 9 7 0.78
95. Natalia Kłosowska AZS Włocławek 9 1 0.11

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń EBL EBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl Kancelaria Prawna Profilegal Narodowy Instytut Wolności

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO