Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Stanisław Nowaczyk Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz 7 185 26.43
2. Aleksander Kwella MChKK Chełmno 6 137 22.83
3. Dominik Makarewicz Enea Astoria Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 6 132 22.00
4. Kewin Błach MChKK Chełmno 6 132 22.00
5. Alex Pietrzak TKM Włocławek 4 124 31.00
6. Marcel Jasiński SSK BASKET II Włocławek 7 121 17.29
7. Przemysław Gierszewski Enea Astoria Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 6 120 20.00
8. Michał Szymański Enea Astoria Bydgoszcz 6 116 19.33
9. Oliwier Zawadzki MChKK Chełmno 6 103 17.17
10. Antoni Karpiński MKS Novum Bydgoszcz 5 99 19.80
11. Piotr Gibczyński SSK BASKET II Włocławek 7 98 14.00
12. Kamil Kurowski Enea Astoria Bydgoszcz 6 90 15.00
13. Filip Gaca Enea Astoria Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 6 90 15.00
14. Adam Drążkowski Enea Astoria II Bydgoszcz 6 83 13.83
15. Hubert Wcisło Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz 7 82 11.71
16. Kuba Nowacki UKS Basket Regnum Bydgoszcz 7 74 10.57
17. Oskar Laskowski TKM Włocławek 6 74 12.33
18. Maksymilian Żurawik SSK BASKET II Włocławek 5 74 14.80
19. Albert Szypura Enea Astoria Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 7 72 10.29
20. Ignacy Włodarczyk SSK BASKET Włocławek 6 71 11.83
21. Dawid Szymański TKM Włocławek 6 69 11.50
22. Szymon Spychalski SSK BASKET Włocławek 7 66 9.43
23. Szymon Jankowski TKM Włocławek 6 65 10.83
24. Adam Robak Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz 5 60 12.00
25. Jakub Jurewicz MChKK Chełmno 6 60 10.00
26. Mikołaj Drożdżewski SSK BASKET Włocławek 7 52 7.43
27. Paweł Skonieczka MKS Novum Bydgoszcz 4 52 13.00
28. Adam Blonkowski SSK BASKET Włocławek 6 49 8.17
29. Borys Dyrda Enea Astoria Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 8 48 6.00
30. Michał Tomkiewicz Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz 7 46 6.57
31. Tomasz Olejniczak MKS Novum Bydgoszcz 4 46 11.50
32. Mateusz Matczak SSK BASKET II Włocławek 5 45 9.00
33. August Bogusz SSK BASKET Włocławek 7 41 5.86
34. Konrad Maćkowiak Enea Astoria Bydgoszcz 4 41 10.25
35. Tadeusz Ślufiński TKM Włocławek 4 40 10.00
36. Piotr Kobielski TKM Włocławek 6 40 6.67
37. Karol Wiśniewski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 7 38 5.43
38. Michał Łęgowski SSK BASKET Włocławek 7 35 5.00
39. Oskar Kozłowski SSK BASKET II Włocławek 7 35 5.00
40. Antoni Milarski TKM Włocławek 6 34 5.67
41. Aleksander Lewicki Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz 6 34 5.67
42. Dawid Klimkiewicz Enea Astoria Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 5 33 6.60
43. Jan Bąkowski Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz 4 33 8.25
44. Szymon Pawlikowski MKS Novum Bydgoszcz 5 29 5.80
45. Adam Skibiński Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz 4 29 7.25
46. Bartosz Szczepański MKS Novum Bydgoszcz 5 28 5.60
47. Kacper Adamczyk MKS Novum Bydgoszcz 5 27 5.40
48. Mateusz Kołtun SSK BASKET II Włocławek 7 25 3.57
49. Igor Ciechalski SSK BASKET Włocławek 7 25 3.57
50. Filip Kolczyński Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz 7 24 3.43
51. Szymon Mikołajczak UKS Basket Regnum Bydgoszcz 4 24 6.00
52. Maciej Małachowski TKM Włocławek 5 23 4.60
53. Dominik Każmierowski SSK BASKET II Włocławek 6 23 3.83
54. Borys Drążkowski MChKK Chełmno 5 21 4.20
55. Filip Fornalewicz TKM Włocławek 5 21 4.20
56. Dawid Koziel MChKK Chełmno 5 20 4.00
57. Igor Dyrda Enea Astoria II Bydgoszcz 7 20 2.86
58. Filip Iglewski Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz 5 19 3.80
59. Wiktor Gałązka MKS Novum Bydgoszcz 5 19 3.80
60. Adam Sadowski SSK BASKET II Włocławek 5 19 3.17
61. Mateusz Drążkowski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 4 19 4.75
62. Remigiusz Przystałowski TKM Włocławek 6 18 3.00
63. Grzegorz Kuzimski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 6 18 3.00
64. Maciej Kozłowski Enea Astoria Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 4 18 4.50
65. Marcel Górczyński SSK BASKET II Włocławek 7 18 2.57
66. Alan Lewczyk TKM Włocławek 3 17 5.67
67. Michał Lewak TKM Włocławek 6 17 2.83
68. Oskar Krysiak Enea Astoria Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 6 17 2.83
69. Miłosz Gutral SSK BASKET Włocławek 7 17 2.43
70. Hubert Tomkowicz MChKK Chełmno 5 16 3.20
71. Michał Czerwiński SSK BASKET II Włocławek 5 16 3.20
72. Szymon Osowski Enea Astoria Bydgoszcz 6 14 2.33
73. Jan Czachowski SSK BASKET II Włocławek 5 14 2.80
74. Adam Bartkowski Enea Astoria Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 6 14 2.33
75. Rafał Rybacki SSK BASKET II Włocławek 4 14 3.50
76. Adrian Bejma MKS Novum Bydgoszcz 5 13 2.60
77. Antoni Pietrzak SSK BASKET Włocławek 4 13 3.25
78. Karol Krzemiński SSK BASKET Włocławek 7 13 1.86
79. Konrad Wiśniewski Enea Astoria II Bydgoszcz 6 12 2.00
80. Piotr Wójtowicz Enea Astoria Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 6 12 2.00
81. Aleksander Felkel SSK BASKET Włocławek 7 11 1.57
82. Filip Chmielewski SSK BASKET II Włocławek 5 11 2.20
83. Maciej Binder Enea Astoria Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 6 10 1.67
84. Mateusz Straszewski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 6 10 1.67
85. Wiktor Zadrożny UKS Basket Regnum Bydgoszcz 7 8 1.14
86. Miłosz Sobczyński TKM Włocławek 6 8 1.33
87. Wiktor Duda MChKK Chełmno 5 8 1.60
88. Kornel Bąkowski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 7 7 1.00
89. Aleksander Młodzikowski Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz 7 6 0.86
90. Jakub Knigawka UKS Basket Regnum Bydgoszcz 7 6 0.86
91. Mateusz Tomas UKS Basket Regnum Bydgoszcz 6 6 1.00
92. David Trojanowski SSK BASKET II Włocławek 6 6 1.00
93. Szymon Koźlak Enea Astoria II Bydgoszcz 5 6 1.20
94. Adrian Żurawlew Enea Astoria II Bydgoszcz 4 4 1.00
95. Piotr Chmielewski MKS Novum Bydgoszcz 3 4 1.33
96. Kacper Lewandowski SSK BASKET II Włocławek 7 4 0.57
97. Jakub Górecki MChKK Chełmno 3 4 1.33
98. Marcin Biniakowski MKS Novum Bydgoszcz 4 3 0.75
99. Michał Kachelski Enea Astoria Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 5 3 0.60
100. Stanisław Majcher MChKK Chełmno 5 2 0.40
101. Ryszard Małecki MChKK Chełmno 5 2 0.40
102. Michał Bachorz Enea Astoria II Bydgoszcz 6 0 0.00
103. Szymon Marciniak Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz 4 0 0.00
104. Wojciech Przybysławski MKS Novum Bydgoszcz 4 0 0.00
105. Mikołaj Kutrzuba Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz 4 0 0.00
106. Wiktor Niemczyk Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz 4 0 0.00

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń OBL OBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl Kancelaria Prawna Profilegal Narodowy Instytut Wolności Ogrzewanie Pex Lasy Państwowe

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO