Dla mediów
Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Linki
Reklama
Kontakt
Zaloguj się
Zarejestruj konto
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
Wydział Rozgrywek
Wydział Sędziowski
Statut
Kluby
Męskie
3LM
U-19 M
U-17 M
U-16 M
U-15 M
U-14 M
U-13 M
U-12 M
U-11 M
U-10 M
Żeńskie
2LK
U-19 K
U-17 K
U-16 K
U-15 K
U-14 K
U-13 K
U-12 K
U-11 K
U-10 K
Strefy
Strefa U19M
Strefa U17M
Strefa U15M
Strefa U13M
Strefa U17K
Strefa U15K
Strefa U13K
Archiwum
U-20 M
U-18 M
U-22 K W
U-18 K WSPÓLNE
Strefa U20M
Strefa U18M
Strefa U16M
Strefa U14M
Strefa U22K
Strefa U18K
Strefa U16K
Strefa U14K
U-18 K
Sędziowie
Trenerzy
Kadry
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Polska Liga Koszykówki
Energa Basket Liga Kobiet
1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
U-19 M
U-19 K
U-17 M
U-17 K
U-16 M
U-16 K
U-15 M
U-15 K
U-14 M
U-14 K
U-13 M
U-13 K
U-12 M
U-12 K
U-11 M
U-11 K
U-10 M
U-10 K
U19K
U19M
STREFA U17K
U17M
U15K
U15M
U13K
SEZON: 2020/2021
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
Tauron Basket Liga
1 Liga Mężczyzn
Tauron Basket Liga
Energa Basket Liga Kobiet
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
U-20 M
U-18 M
U-16 M
U-16 K
U-14 M
U-14 K
U-12 M
U-12 K
U-15 M
U-15 K
U-13 M
U-13 K
2 Liga Kobiet
U-11 M
U-11 K
3 Liga Mężczyzn
U22K
Energa Basket Liga Kobiet
U18K
U16M
U13K
U13M
U15K
U15M
2LK
U-10 M
U-10 K
U-19 M
U19K
U17K
U19M
U17M
U-19 K
U-17 K
U-17 M
CHLK
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Rzuty z gry
Celne rzuty z gry suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Ćwierćfinały
Półfinały
O 3 miejsce
Finał
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Celne rzuty z gry suma
Celne rzuty z gry śr.
Oddane rzuty z gry suma
Oddane rzuty z gry śr.
Skuteczność z gry
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Celne rzuty z gry suma
Celne rzuty z gry śr.
Oddane rzuty z gry suma
Oddane rzuty z gry śr.
Skuteczność z gry
1.
Geoffrey Groselle
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
40
285
7.13
443
11.08
64.3
2.
Chris Smith
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
43
250
5.81
437
10.16
57.2
3.
Jamel Morris
Legia Warszawa
39
237
6.08
529
13.56
44.8
4.
Aleksander Dziewa
WKS Śląsk Wrocław
39
220
5.64
397
10.18
55.4
5.
Corey Sanders
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
30
210
7.00
455
15.17
46.2
6.
Jakub Garbacz
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
43
209
4.86
485
11.28
43.1
7.
Trevon Allen
Polpharma Starogard Gdański
29
203
7.00
456
15.72
44.5
8.
Rolands Freimanis
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
37
200
5.41
406
10.97
49.3
9.
Strahinja Jovanović
WKS Śląsk Wrocław
40
191
4.78
432
10.80
44.2
10.
Elijah Stewart
WKS Śląsk Wrocław
40
189
4.73
395
9.88
47.8
11.
Jordon Varnado
Tauron GTK Gliwice
27
175
6.48
367
13.59
47.7
12.
Lee Moore
MKS Dąbrowa Górnicza
26
174
6.69
340
13.08
51.2
13.
Elijah Wilson
MKS Dąbrowa Górnicza
30
167
5.57
365
12.17
45.8
14.
Jakub Karolak
Legia Warszawa
37
166
4.49
383
10.35
43.3
15.
Josip Sobin
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
43
165
3.84
282
6.56
58.5
16.
Ivica Radić
Anwil Włocławek
29
160
5.52
313
10.79
51.1
17.
Dominik Olejniczak
Trefl Sopot
34
159
4.68
244
7.18
65.2
18.
Donovan Jackson
Arriva Polski Cukier Toruń
27
158
5.85
366
13.56
43.2
19.
Kris Richard
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
35
158
4.51
331
9.46
47.7
20.
Jabarie Hinds
HydroTruck Radom
19
157
8.26
329
17.32
47.7
21.
Tomislav Gabrić
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
30
154
5.13
334
11.13
46.1
22.
Gabriel Lundberg
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
25
154
6.16
321
12.84
48
23.
Kyle Gibson
WKS Śląsk Wrocław
30
154
5.13
350
11.67
44
24.
Damian Kulig
Arriva Polski Cukier Toruń
30
150
5.00
288
9.60
52.1
25.
Janis Berzins
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
39
150
3.85
297
7.62
50.5
26.
Lester Medford Jr
Legia Warszawa
39
149
3.82
380
9.74
39.2
27.
Terry Henderson Jr.
Tauron GTK Gliwice
30
146
4.87
336
11.20
43.5
28.
Cleveland Melvin
King Szczecin
32
137
4.28
303
9.47
45.2
29.
Karol Gruszecki
Trefl Sopot
34
136
4.00
323
9.50
42.1
30.
Nickolas Neal
Legia Warszawa
40
136
3.40
341
8.53
39.9
31.
Raymond Cowels III
PGE Spójnia Stargard
30
135
4.50
336
11.20
40.2
32.
Baylee Steele
PGE Spójnia Stargard
34
134
3.94
257
7.56
52.1
33.
Mateusz Kostrzewski
PGE Spójnia Stargard
32
133
4.16
278
8.69
47.8
34.
Steven Haney Jr
Polpharma Starogard Gdański
28
131
4.68
303
10.82
43.2
35.
Aaron Cel
Arriva Polski Cukier Toruń
28
130
4.64
271
9.68
48
36.
Łukasz Kolenda
Trefl Sopot
34
128
3.76
296
8.71
43.2
37.
Sherron Dorsey-Walker
Polski Cukier Start Lublin
30
128
4.27
283
9.43
45.2
38.
Ivan Ramljak
WKS Śląsk Wrocław
36
127
3.53
264
7.33
48.1
39.
Michael Fakuade
King Szczecin
27
126
4.67
252
9.33
50
40.
Paweł Leończyk
Trefl Sopot
32
125
3.91
212
6.63
59
41.
Walerij Lichodiej
Legia Warszawa
39
125
3.21
258
6.62
48.4
42.
Malcolm Rhett
MKS Dąbrowa Górnicza
,
Tauron GTK Gliwice
24
124
5.17
211
8.79
58.8
43.
James Florence
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
30
123
4.10
330
11.00
37.3
44.
Martins Laksa
Polski Cukier Start Lublin
28
122
4.36
260
9.29
46.9
45.
Dayon Griffin
HydroTruck Radom
27
117
4.33
278
10.30
42.1
46.
Keyshawn Woods
Arriva Polski Cukier Toruń
25
114
4.56
223
8.92
51.1
47.
Nuni Omot
Trefl Sopot
19
113
5.95
201
10.58
56.2
48.
Grzegorz Kulka
Legia Warszawa
40
112
2.80
239
5.98
46.9
49.
Jakub Nizioł
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
30
111
3.70
236
7.87
47
50.
Bartosz Diduszko
Arriva Polski Cukier Toruń
30
109
3.63
227
7.57
48
51.
Andrzej Mazurczak
MKS Dąbrowa Górnicza
28
109
3.89
232
8.29
47
52.
James Washington
Anwil Włocławek
,
Polpharma Starogard Gdański
30
109
3.63
242
8.07
45
53.
Michał Nowakowski
MKS Dąbrowa Górnicza
30
108
3.60
240
8.00
45
54.
Obie Trotter
Arriva Polski Cukier Toruń
27
107
3.96
238
8.81
45
55.
Thomas Davis
Polski Cukier Start Lublin
,
King Szczecin
33
107
3.24
237
7.18
45.1
56.
Kacper Borowski
Polski Cukier Start Lublin
34
105
3.09
211
6.21
49.8
57.
Dariusz Wyka
Legia Warszawa
40
104
2.60
206
5.15
50.5
58.
Jakub Schenk
King Szczecin
33
104
3.15
266
8.06
39.1
59.
Filip Dylewicz
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
29
104
3.59
255
8.79
40.8
60.
Danilo Ostojić
HydroTruck Radom
29
103
3.55
209
7.21
49.3
61.
Michał Kolenda
Trefl Sopot
33
102
3.09
208
6.30
49
62.
Ivan Almeida
Anwil Włocławek
17
102
6.00
233
13.71
43.8
63.
Kacper Młynarski
PGE Spójnia Stargard
32
100
3.13
252
7.88
39.7
64.
Daniel Gołębiowski
Tauron GTK Gliwice
30
100
3.33
213
7.10
46.9
65.
Joe Furstinger
Polpharma Starogard Gdański
22
100
4.55
170
7.73
58.8
66.
Mateusz Dziemba
Polski Cukier Start Lublin
34
99
2.91
227
6.68
43.6
67.
Łukasz Koszarek
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
42
99
2.36
229
5.45
43.2
68.
Filip Matczak
PGE Spójnia Stargard
22
98
4.45
207
9.41
47.3
69.
Mateusz Zębski
King Szczecin
31
96
3.10
219
7.06
43.8
70.
Nick Faust
PGE Spójnia Stargard
19
96
5.05
215
11.32
44.7
71.
Adam Hrycaniuk
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
27
95
3.52
197
7.30
48.2
72.
Przemysław Żołnierewicz
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
17
93
5.47
191
11.24
48.7
73.
Bartłomiej Wołoszyn
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
25
92
3.68
237
9.48
38.8
74.
Michał Chyliński
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
26
91
3.50
240
9.23
37.9
75.
Grzegorz Surmacz
Polpharma Starogard Gdański
29
90
3.10
197
6.79
45.7
76.
Adrian Bogucki
Anwil Włocławek
,
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
31
90
2.90
140
4.52
64.3
77.
Jarosław Mokros
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
42
87
2.07
203
4.83
42.9
78.
Mikołaj Witliński
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
25
87
3.48
169
6.76
51.5
79.
Peter Olisemeka
Polpharma Starogard Gdański
22
84
3.82
129
5.86
65.1
80.
Filip Zegzuła
HydroTruck Radom
30
83
2.77
210
7.00
39.5
81.
Dustin Ware
Polski Cukier Start Lublin
24
83
3.46
184
7.67
45.1
82.
Joshua Perkins
Tauron GTK Gliwice
19
83
4.37
181
9.53
45.9
83.
Darious Moten
Trefl Sopot
31
82
2.65
178
5.74
46.1
84.
Earl Watson
Legia Warszawa
31
82
2.65
124
4.00
66.1
85.
Brett Prahl
HydroTruck Radom
30
80
2.67
145
4.83
55.2
86.
Roberts Stumbris
HydroTruck Radom
18
78
4.33
167
9.28
46.7
87.
Kamil Łączyński
Polski Cukier Start Lublin
31
77
2.48
209
6.74
36.8
88.
Cecil Williams
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
36
77
2.14
177
4.92
43.5
89.
Mateusz Bartosz
King Szczecin
31
76
2.45
150
4.84
50.7
90.
Omari Gudul
PGE Spójnia Stargard
33
76
2.30
143
4.33
53.1
91.
Łukasz Frąckiewicz
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
19
75
3.95
112
5.89
67
92.
Martynas Paliukenas
Trefl Sopot
34
75
2.21
166
4.88
45.2
93.
Paulius Dambrauskas
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
18
74
4.11
156
8.67
47.4
94.
Carlton Bragg Jr
Arriva Polski Cukier Toruń
27
73
2.70
139
5.15
52.5
95.
Taurean Green
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
27
72
2.67
212
7.85
34
96.
Dominik Wilczek
King Szczecin
31
70
2.26
169
5.45
41.4
97.
T.j. Haws
Trefl Sopot
22
70
3.18
159
7.23
44
98.
Mark Ogden
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
22
70
3.18
135
6.14
51.9
99.
Filip Put
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
34
69
2.03
129
3.79
53.5
100.
Shannon Bogues Jr.
Tauron GTK Gliwice
17
68
4.00
159
9.35
42.8
101.
Roman Szymański
Polski Cukier Start Lublin
34
67
1.97
113
3.32
59.3
102.
Rotnei Clarke
Anwil Włocławek
18
67
3.72
159
8.83
42.1
103.
Milivoje Mijović
MKS Dąbrowa Górnicza
19
66
3.47
147
7.74
44.9
104.
Szymon Szewczyk
Tauron GTK Gliwice
18
65
3.61
142
7.89
45.8
105.
Krzysztof Sulima
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
41
64
1.56
134
3.27
47.8
106.
Mateusz Szlachetka
WKS Śląsk Wrocław
41
64
1.56
154
3.76
41.6
107.
Marcin Piechowicz
HydroTruck Radom
30
63
2.10
183
6.10
34.4
108.
Tomasz Śnieg
PGE Spójnia Stargard
19
62
3.26
131
6.89
47.3
109.
Michał Gabiński
WKS Śląsk Wrocław
40
58
1.45
138
3.45
42
110.
Sebastian Kowalczyk
Polpharma Starogard Gdański
25
58
2.32
140
5.60
41.4
111.
Grzegorz Kamiński
Legia Warszawa
40
56
1.40
153
3.83
36.6
112.
Wojciech Czerlonko
King Szczecin
29
54
1.86
122
4.21
44.3
113.
Przemysław Zamojski
Anwil Włocławek
19
52
2.74
143
7.53
36.4
114.
Markus Lončar
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
16
52
3.25
76
4.75
68.4
115.
Krzysztof Szubarga
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
15
51
3.40
143
9.53
35.7
116.
Vytenis Čižauskas
MKS Dąbrowa Górnicza
18
48
2.67
135
7.50
35.6
117.
Szymon Szymański
Tauron GTK Gliwice
28
47
1.68
96
3.43
49
118.
Damian Jeszke
Polski Cukier Start Lublin
34
45
1.32
119
3.50
37.8
119.
Igor Wadowski
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
20
44
2.20
119
5.95
37
120.
Artur Mielczarek
Anwil Włocławek
27
41
1.52
101
3.74
40.6
121.
Adam Łapeta
King Szczecin
17
40
2.35
54
3.18
74.1
122.
Aleksander Lewandowski
HydroTruck Radom
28
40
1.43
92
3.29
43.5
123.
Jacek Jarecki
Polpharma Starogard Gdański
17
39
2.29
75
4.41
52
124.
Szymon Ryżek
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
29
39
1.34
77
2.66
50.6
125.
Mateusz Kaszowski
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
27
39
1.44
101
3.74
38.6
126.
Michał Krasuski
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
28
32
1.14
100
3.57
32
127.
Daniel Wall
HydroTruck Radom
26
31
1.19
73
2.81
42.5
128.
Sebastian Walda
Polpharma Starogard Gdański
24
31
1.29
65
2.71
47.7
129.
Marek Piechowicz
MKS Dąbrowa Górnicza
26
30
1.15
63
2.42
47.6
130.
Aleksander Perka
Arriva Polski Cukier Toruń
24
27
1.13
65
2.71
41.5
131.
Michał Aleksandrowicz
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
22
27
1.23
77
3.50
35.1
132.
Szymon Tomczak
WKS Śląsk Wrocław
32
27
0.84
38
1.19
71.1
133.
Marcin Nowakowski
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
24
24
1.00
63
2.63
38.1
134.
Andrzej Pluta
Anwil Włocławek
21
24
1.14
71
3.38
33.8
135.
Jakub Kobel
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
,
King Szczecin
23
22
0.96
65
2.83
33.8
136.
Adam Linowski
Legia Warszawa
34
21
0.62
50
1.47
42
137.
Łukasz Diduszko
Tauron GTK Gliwice
24
21
0.88
47
1.96
44.7
138.
Jakub Motylewski
MKS Dąbrowa Górnicza
29
20
0.69
40
1.38
50
139.
Marcin Malczyk
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
26
19
0.73
49
1.88
38.8
140.
Michał Samsonowicz
Arriva Polski Cukier Toruń
27
18
0.67
50
1.85
36
141.
Witalij Kowalenko
Trefl Sopot
20
18
0.90
53
2.65
34
142.
Michał Kroczak
MKS Dąbrowa Górnicza
26
17
0.65
45
1.73
37.8
143.
Mateusz Itrich
Polpharma Starogard Gdański
16
16
1.00
28
1.75
57.1
144.
Wojciech Tomaszewski
Anwil Włocławek
26
16
0.62
51
1.96
31.4
145.
Michał Pluta
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
15
15
1.00
38
2.53
39.5
146.
Marcin Kowalczyk
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
19
14
0.74
42
2.21
33.3
147.
Jan Wójcik
WKS Śląsk Wrocław
24
13
0.54
26
1.08
50
148.
Marcin Wieluński
Arriva Polski Cukier Toruń
24
9
0.38
34
1.42
26.5
149.
Aleksander Wiśniewski
Tauron GTK Gliwice
15
7
0.47
25
1.67
28
150.
Bartłomiej Pelczar
Polski Cukier Start Lublin
20
4
0.20
23
1.15
17.4
Partner główny
Partner wspierający
Partner medialny
Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego
Wyślij wiadomość