Dla mediów
Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Linki
Reklama
Kontakt
Zaloguj się
Zarejestruj konto
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
Wydział Rozgrywek
Wydział Sędziowski
Statut
Kluby
Męskie
3LM
U-19 M
U-17 M
U-16 M
U-15 M
U-14 M
U-13 M
U-12 M
U-11 M
U-10 M
Żeńskie
2LK
U-19 K
U-17 K
U-16 K
U-15 K
U-14 K
U-13 K
U-12 K
U-11 K
U-10 K
Strefy
Strefa U19M
Strefa U17M
Strefa U15M
Strefa U13M
Strefa U17K
Strefa U15K
Strefa U13K
Archiwum
U-20 M
U-18 M
U-22 K W
U-18 K WSPÓLNE
Strefa U20M
Strefa U18M
Strefa U16M
Strefa U14M
Strefa U22K
Strefa U18K
Strefa U16K
Strefa U14K
U-18 K
Sędziowie
Trenerzy
Kadry
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Polska Liga Koszykówki
Energa Basket Liga Kobiet
1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
U-19 M
U-19 K
U-17 M
U-17 K
U-16 M
U-16 K
U-15 M
U-15 K
U-14 M
U-14 K
U-13 M
U-13 K
U-12 M
U-12 K
U-11 M
U-11 K
U-10 M
U-10 K
U19K
U19M
STREFA U17K
U17M
U15K
U15M
U13K
SEZON: 2010/2011
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
1 Liga Mężczyzn
1 Liga Mężczyzn
Tauron Basket Liga
Energa Basket Liga Kobiet
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
U-20 M
U-18 M
U-16 M
U-16 K
U-14 M
U-14 K
U-12 M
U-12 K
U-15 M
U-15 K
U-13 M
U-13 K
2 Liga Kobiet
U-11 M
U-11 K
3 Liga Mężczyzn
U22K
Energa Basket Liga Kobiet
U18K
U16M
U13K
U13M
U15K
U15M
2LK
U-10 M
U-10 K
U-19 M
U19K
U17K
U19M
U17M
U-19 K
U-17 K
U-17 M
CHLK
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Bloki
Bloki suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Play OFF
Ćwierćfinały
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Bloki suma
Bloki śr
Bloki otrzymane suma
Bloki otrzymane śr
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Bloki suma
Bloki śr
Bloki otrzymane suma
Bloki otrzymane śr
1.
Adam Lisewski
MKS Dąbrowa Górnicza II
38
83
2.18
8
0.21
2.
Maciej Klima
PTG Sokół Łańcut
36
52
1.44
14
0.39
3.
Przemysław Szymański
Znicz Basket Pruszków
29
44
1.52
19
0.66
4.
Marcin Salamonik
ŁKS Łódź
39
41
1.05
7
0.18
5.
Aleksander Lichodzijewski
POLOmarket Sportino Inowrocław
28
37
1.32
12
0.43
6.
Rafał Kulikowski
KS Spójnia Stargard
32
35
1.09
6
0.19
7.
Leszek Karwowski
AZS Politechnika Warszawska
36
30
0.83
4
0.11
8.
Kamil Pietras
Polonia 2011 Warszawa
,
AZS Politechnika Warszawska
36
30
0.83
15
0.42
9.
Jacek Czyż
SKK Siedlce
31
27
0.87
13
0.42
10.
Piotr Miś
SKK Siedlce
22
27
1.23
8
0.36
11.
Sergiusz Prażmo
Polski Cukier Start Lublin
34
27
0.79
15
0.44
12.
Karol Pytyś
AZS Radex Szczecin
30
26
0.87
16
0.53
13.
Mariusz Markowicz
GKS Tychy
31
26
0.84
10
0.32
14.
Wiktor Grudziński
KS Spójnia Stargard
32
24
0.75
12
0.38
15.
Wojciech Glabas
Polonia 2011 Warszawa
32
24
0.75
16
0.50
16.
Marcin Nędzi
SKK Siedlce
30
24
0.80
7
0.23
17.
Patryk Pełka
AZS Politechnika Warszawska
30
23
0.77
6
0.20
18.
Łukasz Kwiatkowski
Polski Cukier Start Lublin
,
GKS Tychy
36
23
0.64
12
0.33
19.
Sebastian Laydych
Enea Astoria Bydgoszcz
32
22
0.69
12
0.38
20.
Tomasz Bzdyra
GKS Tychy
27
21
0.78
7
0.26
21.
Marcin Wróbel
Victoria Górnik Wałbrzych
25
21
0.84
12
0.48
22.
Artur Donigiewicz
HydroTruck Radom
29
20
0.69
4
0.14
23.
Marcin Malczyk
Asseco Prokom 2 Gdynia
33
19
0.58
6
0.18
24.
Michał Nikiel
HydroTruck Radom
31
16
0.52
12
0.39
25.
Krzysztof Mielczarek
GKS Tychy
,
AZS Radex Szczecin
30
15
0.50
12
0.40
26.
Maciej Sudowski
AZS Radex Szczecin
27
15
0.56
11
0.41
27.
Roman Szymański
Polonia 2011 Warszawa
,
AZS Politechnika Warszawska
23
15
0.65
2
0.09
28.
Tomasz Andrzejewski
Asseco Prokom 2 Gdynia
30
15
0.50
13
0.43
29.
Andrzej Misiewicz
Znicz Basket Pruszków
29
14
0.48
14
0.48
30.
Dorian Szyttenholm
Enea Astoria Bydgoszcz
34
14
0.41
15
0.44
31.
Stanisław Prus
AZS Radex Szczecin
23
14
0.61
7
0.30
32.
Maciej Strzelecki
POLOmarket Sportino Inowrocław
21
13
0.62
6
0.29
33.
Wojciech Żurawski
POLOmarket Sportino Inowrocław
31
13
0.42
19
0.61
34.
Paweł Zmarlak
MKS Dąbrowa Górnicza II
38
13
0.34
5
0.13
35.
Łukasz Paul
Enea Astoria Bydgoszcz
29
12
0.41
3
0.10
36.
Paweł Bogdanowicz
MKS Dąbrowa Górnicza II
35
12
0.34
4
0.11
37.
Tomasz Wojdyła
Asseco Prokom 2 Gdynia
33
11
0.33
20
0.61
38.
Adam Myśliwiec
Polski Cukier Start Lublin
35
11
0.31
8
0.23
39.
Jerzy Koszuta
KS Spójnia Stargard
31
10
0.32
7
0.23
40.
Wojciech Pisarczyk
PTG Sokół Łańcut
38
10
0.26
18
0.47
41.
Adam Linowski
Polonia 2011 Warszawa
21
10
0.48
11
0.52
42.
Marcin Sterenga
Victoria Górnik Wałbrzych
17
10
0.59
11
0.65
43.
Marcel Wilczek
KS Spójnia Stargard
,
PTG Sokół Łańcut
35
10
0.29
11
0.31
44.
Hubert Wierzbicki
POLOmarket Sportino Inowrocław
26
10
0.38
3
0.12
45.
Piotr Zieliński
MKS Dąbrowa Górnicza II
36
10
0.28
17
0.47
46.
Maciej Ustarbowski
SKK Siedlce
,
Victoria Górnik Wałbrzych
30
10
0.33
22
0.73
47.
Jakub Zalewski
HydroTruck Radom
28
10
0.36
7
0.25
48.
Łukasz Bodych
KS Spójnia Stargard
32
9
0.28
12
0.38
49.
Piotr Hałas
GKS Tychy
32
9
0.28
12
0.38
50.
Paweł Wiekiera
HydroTruck Radom
31
9
0.29
5
0.16
51.
Wojciech Fraś
Znicz Basket Pruszków
29
9
0.31
7
0.24
52.
Michał Aleksandrowicz
Polski Cukier Start Lublin
34
9
0.26
15
0.44
53.
Piotr Śmigielski
Asseco Prokom 2 Gdynia
32
9
0.28
15
0.47
54.
Paweł Podgalski
AZS Radex Szczecin
22
8
0.36
7
0.32
55.
Paweł Kowalski
Polski Cukier Start Lublin
28
8
0.29
7
0.25
56.
Łukasz Żytko
POLOmarket Sportino Inowrocław
33
7
0.21
12
0.36
57.
Arkadiusz Soczewski
KS Spójnia Stargard
26
7
0.27
6
0.23
58.
Daniel Goldammer
GKS Tychy
27
7
0.26
3
0.11
59.
Łukasz Wilczek
AZS Politechnika Warszawska
36
7
0.19
5
0.14
60.
Paweł Bach
Asseco Prokom 2 Gdynia
30
7
0.23
5
0.17
61.
Krzysztof Krajniewski
Asseco Prokom 2 Gdynia
28
7
0.25
2
0.07
62.
Jacek Jarecki
GKS Tychy
19
7
0.37
6
0.32
63.
Mateusz Nitsche
Victoria Górnik Wałbrzych
25
7
0.28
8
0.32
64.
Igor Trela
Enea Astoria Bydgoszcz
32
7
0.22
7
0.22
65.
Hubert Radke
HydroTruck Radom
16
6
0.38
4
0.25
66.
Jarosław Mokros
AZS Politechnika Warszawska
36
6
0.17
4
0.11
67.
Marek Piechowicz
MKS Dąbrowa Górnicza II
32
6
0.19
13
0.41
68.
Michał Jankowski
Polonia 2011 Warszawa
35
6
0.17
17
0.49
69.
Jakub Dłuski
ŁKS Łódź
37
5
0.14
13
0.35
70.
Janavor Weatherspoon
Znicz Basket Pruszków
19
5
0.26
5
0.26
71.
Marcin Kolowca
AZS Politechnika Warszawska
20
5
0.25
6
0.30
72.
Bartosz Dubiel
PTG Sokół Łańcut
25
5
0.20
7
0.28
73.
Radosław Plebanek
Enea Astoria Bydgoszcz
34
5
0.15
19
0.56
74.
Mateusz Ponitka
AZS Politechnika Warszawska
34
5
0.15
9
0.26
75.
Krzysztof Sulima
ŁKS Łódź
39
4
0.10
20
0.51
76.
Przemysław Łuszczewski
Polski Cukier Start Lublin
30
4
0.13
17
0.57
77.
Jacek Sulowski
POLOmarket Sportino Inowrocław
33
4
0.12
15
0.45
78.
Łukasz Muszyński
Victoria Górnik Wałbrzych
19
4
0.21
12
0.63
79.
Marcin Zarzeczny
AZS Radex Szczecin
26
4
0.15
5
0.19
80.
Tomasz Balcerek
AZS Radex Szczecin
35
4
0.11
3
0.09
81.
Damian Pieloch
Victoria Górnik Wałbrzych
23
4
0.17
5
0.22
82.
Karol Chomka
SKK Siedlce
31
4
0.13
2
0.06
83.
Aleksander Krauze
Asseco Prokom 2 Gdynia
21
4
0.19
4
0.19
84.
Michał Nowakowski
AZS Politechnika Warszawska
31
4
0.13
7
0.23
85.
Grzegorz Malewski
Znicz Basket Pruszków
28
3
0.11
11
0.39
86.
Emil Podkowiński
HydroTruck Radom
29
3
0.10
4
0.14
87.
Piotr Konsek
Asseco Prokom 2 Gdynia
23
3
0.13
4
0.17
88.
Dawid Bręk
SKK Siedlce
19
3
0.16
6
0.32
89.
Maciej Majcherek
AZS Radex Szczecin
25
3
0.12
8
0.32
90.
Paweł Olczak
GKS Tychy
31
3
0.10
3
0.10
91.
Krzysztof Łańcucki
Polonia 2011 Warszawa
32
3
0.09
9
0.28
92.
Sebastian Szymański
Polski Cukier Start Lublin
30
3
0.10
10
0.33
93.
Ireneusz Chromicz
PTG Sokół Łańcut
37
3
0.08
6
0.16
94.
Marek Szumełda - Krzycki
Znicz Basket Pruszków
27
3
0.11
12
0.44
95.
Filip Kenig
ŁKS Łódź
38
3
0.08
4
0.11
96.
Michał Przybylski
HydroTruck Radom
29
3
0.10
3
0.10
97.
Krzysztof Morawiec
ŁKS Łódź
39
2
0.05
2
0.05
98.
Radosław Basiński
MKS Dąbrowa Górnicza II
39
2
0.05
5
0.13
99.
Kamil Sulima
SKK Siedlce
34
2
0.06
2
0.06
100.
Piotr Ucinek
PTG Sokół Łańcut
38
2
0.05
9
0.24
101.
Dominik Czubek
Znicz Basket Pruszków
29
2
0.07
1
0.03
102.
Maciej Maj
HydroTruck Radom
26
2
0.08
2
0.08
103.
Michał Majcherek
AZS Radex Szczecin
33
2
0.06
4
0.12
104.
Dawid Witos
GKS Tychy
28
2
0.07
16
0.57
105.
Piotr Pamuła
AZS Politechnika Warszawska
27
2
0.07
5
0.19
106.
Robert Cetnar
HydroTruck Radom
19
2
0.11
3
0.16
107.
Jaromir Szurlej
PTG Sokół Łańcut
35
2
0.06
14
0.40
108.
Rafał Wójcicki
SKK Siedlce
27
2
0.07
10
0.37
109.
Marcin Makander
Znicz Basket Pruszków
19
2
0.11
3
0.16
110.
Bartłomiej Józefowicz
Victoria Górnik Wałbrzych
20
2
0.10
0
0.00
111.
Adrian Stochmiałek
Victoria Górnik Wałbrzych
14
2
0.14
3
0.21
112.
Paweł Mowlik
POLOmarket Sportino Inowrocław
33
2
0.06
7
0.21
113.
Maciej Kucharek
Polonia 2011 Warszawa
33
2
0.06
9
0.27
114.
Tomasz Piotrkiewicz
POLOmarket Sportino Inowrocław
32
2
0.06
5
0.16
115.
Adrian Suliński
Znicz Basket Pruszków
29
2
0.07
5
0.17
116.
Michał Krajewski
ŁKS Łódź
39
2
0.05
10
0.26
117.
Tomasz Fortuna
PTG Sokół Łańcut
28
2
0.07
5
0.18
118.
Michał Michalak
Polonia 2011 Warszawa
35
2
0.06
20
0.57
119.
Mateusz Bierwagen
Enea Astoria Bydgoszcz
27
1
0.04
9
0.33
120.
Tomasz Stępień
KS Spójnia Stargard
17
1
0.06
5
0.29
121.
Piotr Trepka
ŁKS Łódź
38
1
0.03
5
0.13
122.
Karol Dębski
SKK Siedlce
30
1
0.03
3
0.10
123.
Łukasz Grzegorzewski
KS Spójnia Stargard
32
1
0.03
7
0.22
124.
Marek Popiołek
AZS Politechnika Warszawska
36
1
0.03
10
0.28
125.
Rafał Glapiński
PTG Sokół Łańcut
36
1
0.03
5
0.14
126.
Krzysztof Jakóbczyk
Victoria Górnik Wałbrzych
,
POLOmarket Sportino Inowrocław
32
1
0.03
7
0.22
127.
Filip Czyżnielewski
Enea Astoria Bydgoszcz
18
1
0.06
2
0.11
128.
Michał Dudek
AZS Radex Szczecin
33
1
0.03
5
0.15
129.
Mariusz Piotrkowski
MKS Dąbrowa Górnicza II
40
1
0.03
12
0.30
130.
Daniel Solanikow
Polonia 2011 Warszawa
,
AZS Politechnika Warszawska
26
1
0.04
0
0.00
131.
Sebastian Kowalczyk
Polonia 2011 Warszawa
33
1
0.03
8
0.24
132.
Michał Sikora
Polski Cukier Start Lublin
32
1
0.03
8
0.25
133.
Wojciech Kus
POLOmarket Sportino Inowrocław
31
1
0.03
5
0.16
134.
Grzegorz Mordzak
Asseco Prokom 2 Gdynia
26
0
0.00
11
0.42
135.
Tomasz Prostak
Polski Cukier Start Lublin
24
0
0.00
3
0.13
136.
Łukasz Szczypka
MKS Dąbrowa Górnicza II
40
0
0.00
18
0.45
137.
Jędrzej Jankowiak
Asseco Prokom 2 Gdynia
27
0
0.00
6
0.22
138.
Piotr Kardaś
HydroTruck Radom
30
0
0.00
4
0.13
139.
Sławomir Buczyniak
KS Spójnia Stargard
24
0
0.00
5
0.21
140.
Dariusz Kalinowski
ŁKS Łódź
39
0
0.00
1
0.03
141.
Bartłomiej Szczepaniak
ŁKS Łódź
39
0
0.00
12
0.31
142.
Marcin Stokłosa
KS Spójnia Stargard
28
0
0.00
13
0.46
143.
Łukasz Ulchurski
KS Spójnia Stargard
19
0
0.00
0
0.00
144.
Artur Kijanowski
GKS Tychy
22
0
0.00
4
0.18
145.
Łukasz Pacocha
AZS Radex Szczecin
35
0
0.00
13
0.37
146.
Radosław Lemański
MKS Dąbrowa Górnicza II
40
0
0.00
2
0.05
147.
Jacek Balawender
PTG Sokół Łańcut
22
0
0.00
0
0.00
148.
Witold Kuriańczyk
SKK Siedlce
21
0
0.00
1
0.05
149.
Mateusz Bal
SKK Siedlce
34
0
0.00
7
0.21
150.
Piotr Robak
Enea Astoria Bydgoszcz
27
0
0.00
4
0.15
151.
Adam Szopiński
Enea Astoria Bydgoszcz
33
0
0.00
15
0.45
152.
Artur Gliszczyński
Enea Astoria Bydgoszcz
33
0
0.00
6
0.18
153.
Rafał Holnicki - Szulc
Polonia 2011 Warszawa
30
0
0.00
5
0.17
154.
Wojciech Olesiński
Polonia 2011 Warszawa
,
AZS Politechnika Warszawska
20
0
0.00
1
0.05
155.
Cyprian Zięba
Polonia 2011 Warszawa
25
0
0.00
2
0.08
156.
Adam Parzych
KS Spójnia Stargard
28
0
0.00
10
0.36
157.
Sebastian Grzesiński
Enea Astoria Bydgoszcz
26
0
0.00
8
0.31
158.
Jakub Kietliński
Victoria Górnik Wałbrzych
22
0
0.00
4
0.18
159.
Tomasz Wróbel
MKS Dąbrowa Górnicza II
,
HydroTruck Radom
34
0
0.00
4
0.12
Partner główny
Partner wspierający
Partner medialny
Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego
Wyślij wiadomość