Dla mediów
Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Linki
Reklama
Kontakt
Zaloguj się
Zarejestruj konto
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
Wydział Rozgrywek
Wydział Sędziowski
Statut
Kluby
Męskie
3LM
U-19 M
U-17 M
U-16 M
U-15 M
U-14 M
U-13 M
U-12 M
U-11 M
U-10 M
Żeńskie
2LK
U-19 K
U-17 K
U-16 K
U-15 K
U-14 K
U-13 K
U-12 K
U-11 K
U-10 K
Strefy
Strefa U19M
Strefa U17M
Strefa U15M
Strefa U13M
Strefa U17K
Strefa U15K
Strefa U13K
Archiwum
U-20 M
U-18 M
U-22 K W
U-18 K WSPÓLNE
Strefa U20M
Strefa U18M
Strefa U16M
Strefa U14M
Strefa U22K
Strefa U18K
Strefa U16K
Strefa U14K
U-18 K
Sędziowie
Trenerzy
Kadry
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Polska Liga Koszykówki
Energa Basket Liga Kobiet
1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
U-19 M
U-19 K
U-17 M
U-17 K
U-16 M
U-16 K
U-15 M
U-15 K
U-14 M
U-14 K
U-13 M
U-13 K
U-12 M
U-12 K
U-11 M
U-11 K
U-10 M
U-10 K
U19K
U19M
STREFA U17K
U17M
U15K
U15M
U13K
SEZON: 2006/2007
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
1 Liga Mężczyzn
1 Liga Mężczyzn
Tauron Basket Liga
Energa Basket Liga Kobiet
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
U-20 M
U-18 M
U-16 M
U-16 K
U-14 M
U-14 K
U-12 M
U-12 K
U-15 M
U-15 K
U-13 M
U-13 K
2 Liga Kobiet
U-11 M
U-11 K
3 Liga Mężczyzn
U22K
Energa Basket Liga Kobiet
U18K
U16M
U13K
U13M
U15K
U15M
2LK
U-10 M
U-10 K
U-19 M
U19K
U17K
U19M
U17M
U-19 K
U-17 K
U-17 M
CHLK
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Rzuty za 3
Celne rzuty za 3 suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Play OFF
Ćwierćfinały
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Celne rzuty za 3 suma
Celne rzuty za 3 śr.
Oddane rzuty za 3 suma
Oddane rzuty za 3 śr.
Skuteczność za 3
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Celne rzuty za 3 suma
Celne rzuty za 3 śr.
Oddane rzuty za 3 suma
Oddane rzuty za 3 śr.
Skuteczność za 3
1.
Jarosław Kalinowski
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
30
88
2.93
213
7.10
41.3
2.
Krzysztof Szubarga
POLOmarket Sportino Inowrocław
35
78
2.23
228
6.51
34.2
3.
Marcin Stokłosa
Victoria Górnik Wałbrzych
34
77
2.26
184
5.41
41.8
4.
Michał Wołoszyn
Znicz Basket Pruszków
31
76
2.45
189
6.10
40.2
5.
Łukasz Wichniarz
POLOmarket Sportino Inowrocław
34
70
2.06
184
5.41
38
6.
Maciej Bielak
Siarka Tarnobrzeg
30
68
2.27
187
6.23
36.4
7.
Bartłomiej Szczepaniak
Resovia Rzeszów
29
63
2.17
159
5.48
39.6
8.
Rafał Partyka
ZKS Stal Stalowa Wola
30
63
2.10
146
4.87
43.2
9.
Paweł Pydych
ZKS Stal Stalowa Wola
30
62
2.07
210
7.00
29.5
10.
Piotr Kardaś
Siarka Tarnobrzeg
29
60
2.07
168
5.79
35.7
11.
Łukasz Żytko
POLOmarket Sportino Inowrocław
35
56
1.60
163
4.66
34.4
12.
Artur Gliszczyński
KS Spójnia Stargard
28
54
1.93
159
5.68
34
13.
Marcin Kałowski
Tarnovia Tarnowo Podgórne
20
52
2.60
125
6.25
41.6
14.
Jakub Dłoniak
Tarnovia Tarnowo Podgórne
28
47
1.68
132
4.71
35.6
15.
Sławomir Buczyniak
PBG Basket Poznań
30
45
1.50
118
3.93
38.1
16.
Robert Morkowski
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
33
45
1.36
107
3.24
42.1
17.
Paweł Szcześniak
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
30
45
1.50
121
4.03
37.2
18.
Hubert Mazur
MTS Basket Kwidzyn
37
45
1.22
150
4.05
30
19.
Kamil Piechucki
KS Spójnia Stargard
,
POLOmarket Sportino Inowrocław
33
44
1.33
124
3.76
35.5
20.
Dariusz Puncewicz
MTS Basket Kwidzyn
34
43
1.26
127
3.74
33.9
21.
Michał Baran
PTG Sokół Łańcut
25
42
1.68
124
4.96
33.9
22.
Tomasz Nogalski
Sportowiec Częstochowa
27
41
1.52
112
4.15
36.6
23.
Marcin Malcherczyk
ZKS Stal Stalowa Wola
25
41
1.64
131
5.24
31.3
24.
Michał Marciniak
Siarka Tarnobrzeg
30
41
1.37
103
3.43
39.8
25.
Michał Sikora
MKS Start AZS Lublin
25
40
1.60
117
4.68
34.2
26.
Jacek Rybczyński
Znicz Basket Pruszków
30
39
1.30
109
3.63
35.8
27.
Lewis Lofton
MTS Basket Kwidzyn
33
39
1.18
105
3.18
37.1
28.
Paweł Kosior
MKS Start AZS Lublin
22
38
1.73
118
5.36
32.2
29.
Michał Krajewski
Tarnovia Tarnowo Podgórne
24
38
1.58
96
4.00
39.6
30.
Mariusz Wójcik
Resovia Rzeszów
29
36
1.24
117
4.03
30.8
31.
Dominik Czubek
Znicz Basket Pruszków
30
35
1.17
129
4.30
27.1
32.
Tomasz Wojdyła
PBG Basket Poznań
30
32
1.07
86
2.87
37.2
33.
Tomasz Semmler
PBG Basket Poznań
31
30
0.97
82
2.65
36.6
34.
Bartosz Krupa
PTG Sokół Łańcut
23
30
1.30
89
3.87
33.7
35.
Michał Saran
Sportowiec Częstochowa
,
Victoria Górnik Wałbrzych
37
29
0.78
92
2.49
31.5
36.
Krzysztof Zych
Siarka Tarnobrzeg
29
29
1.00
77
2.66
37.7
37.
Wojciech Kukuczka
Sportowiec Częstochowa
,
Victoria Górnik Wałbrzych
32
29
0.91
62
1.94
46.8
38.
Piotr Nizioł
KS Spójnia Stargard
26
29
1.12
76
2.92
38.2
39.
Rafał Niesobski
Tarnovia Tarnowo Podgórne
27
28
1.04
70
2.59
40
40.
Łukasz Bielecki
PTG Sokół Łańcut
25
28
1.12
77
3.08
36.4
41.
Łukasz Olejnik
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
33
27
0.82
94
2.85
28.7
42.
Maciej Sudowski
KS Spójnia Stargard
31
27
0.87
82
2.65
32.9
43.
Jędrzej Jankowiak
Tarnovia Tarnowo Podgórne
28
23
0.82
80
2.86
28.8
44.
Tomasz Briegmann
Resovia Rzeszów
28
23
0.82
67
2.39
34.3
45.
Łukasz Pacocha
Resovia Rzeszów
27
23
0.85
64
2.37
35.9
46.
Sławomir Olszewski
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
32
23
0.72
73
2.28
31.5
47.
Tomasz Smorawiński
PBG Basket Poznań
27
23
0.85
70
2.59
32.9
48.
Michał Gabiński
POLOmarket Sportino Inowrocław
34
22
0.65
80
2.35
27.5
49.
Piotr Ucinek
PTG Sokół Łańcut
18
22
1.22
66
3.67
33.3
50.
Tomasz Baszak
KS Spójnia Stargard
27
22
0.81
81
3.00
27.2
51.
Marcin Kowalski
Victoria Górnik Wałbrzych
35
22
0.63
67
1.91
32.8
52.
Tomasz Andrzejewski
MTS Basket Kwidzyn
34
21
0.62
54
1.59
38.9
53.
Artur Mrówczyński
Sportowiec Częstochowa
25
20
0.80
45
1.80
44.4
54.
Sławomir Pytel
KS Spójnia Stargard
30
19
0.63
55
1.83
34.5
55.
Rafał Glapiński
Victoria Górnik Wałbrzych
34
19
0.56
50
1.47
38
56.
Stanisław Prus
KS Spójnia Stargard
29
19
0.66
78
2.69
24.4
57.
Daniel Wall
Siarka Tarnobrzeg
27
18
0.67
55
2.04
32.7
58.
Marcin Matuszewski
Znicz Basket Pruszków
30
18
0.60
66
2.20
27.3
59.
Jakub Dryjański
Tarnovia Tarnowo Podgórne
25
17
0.68
55
2.20
30.9
60.
Maciej Grabiński
PBG Basket Poznań
25
17
0.68
77
3.08
22.1
61.
Adam Baganc
PBG Basket Poznań
30
17
0.57
42
1.40
40.5
62.
Janusz Sośniak
Sportowiec Częstochowa
26
17
0.65
44
1.69
38.6
63.
Michał Nowakowski
MKS Start AZS Lublin
25
17
0.68
88
3.52
19.3
64.
Paweł Surówka
PBG Basket Poznań
28
16
0.57
50
1.79
32
65.
Ireneusz Chromicz
PTG Sokół Łańcut
23
16
0.70
53
2.30
30.2
66.
Marcin Chodkiewicz
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
31
16
0.52
58
1.87
27.6
67.
Artur Bidyński
MKS Start AZS Lublin
24
16
0.67
40
1.67
40
68.
Grzegorz Mordzak
MTS Basket Kwidzyn
36
15
0.42
54
1.50
27.8
69.
Dariusz Szynkiel
Sportowiec Częstochowa
21
15
0.71
48
2.29
31.3
70.
Paweł Hołota
MKS Start AZS Lublin
16
14
0.88
40
2.50
35
71.
Jarosław Rusin
PTG Sokół Łańcut
19
14
0.74
41
2.16
34.1
72.
Tomasz Czajkowski
Sportowiec Częstochowa
27
14
0.52
55
2.04
25.5
73.
Marcin Salamonik
Victoria Górnik Wałbrzych
35
14
0.40
38
1.09
36.8
74.
Piotr Dąbrowski
MTS Basket Kwidzyn
33
14
0.42
50
1.52
28
75.
Przemysław Szymański
Sportowiec Częstochowa
26
14
0.54
54
2.08
25.9
76.
Marek Łukomski
KS Spójnia Stargard
24
13
0.54
37
1.54
35.1
77.
Tomasz Świętoński
KS Spójnia Stargard
,
POLOmarket Sportino Inowrocław
23
13
0.57
42
1.83
31
78.
Marcin Ecka
Tarnovia Tarnowo Podgórne
,
Znicz Basket Pruszków
28
13
0.46
63
2.25
20.6
79.
Sławomir Nowak
Victoria Górnik Wałbrzych
37
13
0.35
63
1.70
20.6
80.
Łukasz Grzegorzewski
Siarka Tarnobrzeg
30
12
0.40
48
1.60
25
81.
Łukasz Kwiatkowski
Znicz Basket Pruszków
28
12
0.43
34
1.21
35.3
82.
Piotr Trepka
Sportowiec Częstochowa
24
11
0.46
40
1.67
27.5
83.
Marcin Tomaszewski
Znicz Basket Pruszków
26
11
0.42
41
1.58
26.8
84.
Bartosz Dubiel
Resovia Rzeszów
27
10
0.37
28
1.04
35.7
85.
Bartłomiej Józefowicz
Victoria Górnik Wałbrzych
26
10
0.38
50
1.92
20
86.
Dariusz Kalinowski
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
26
9
0.35
28
1.08
32.1
87.
Bartosz Potulski
MTS Basket Kwidzyn
27
9
0.33
23
0.85
39.1
88.
Michał Świderski
POLOmarket Sportino Inowrocław
31
9
0.29
43
1.39
20.9
89.
Adrian Czerwonka
Victoria Górnik Wałbrzych
27
8
0.30
39
1.44
20.5
90.
Tomasz Pięta
Tarnovia Tarnowo Podgórne
26
8
0.31
29
1.12
27.6
91.
Robert Grzyb
ZKS Stal Stalowa Wola
29
8
0.28
21
0.72
38.1
92.
Marcin Wróbel
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
18
8
0.44
19
1.06
42.1
93.
Karol Szpyrka
Resovia Rzeszów
27
8
0.30
30
1.11
26.7
94.
Grzegorz Malewski
Znicz Basket Pruszków
30
7
0.23
22
0.73
31.8
95.
Jerzy Koszuta
PTG Sokół Łańcut
24
7
0.29
25
1.04
28
96.
Maciej Klima
PTG Sokół Łańcut
26
7
0.27
22
0.85
31.8
97.
Aleksy Olszewski
MTS Basket Kwidzyn
23
7
0.30
19
0.83
36.8
98.
Sebastian Biela
Resovia Rzeszów
16
7
0.44
18
1.13
38.9
99.
Paweł Kowalski
MKS Start AZS Lublin
21
7
0.33
25
1.19
28
100.
Mateusz Bartosz
PBG Basket Poznań
24
6
0.25
14
0.58
42.9
101.
Marcel Wilczek
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
29
6
0.21
22
0.76
27.3
102.
Kamil Czapla
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
22
6
0.27
25
1.14
24
103.
Jacek Jarecki
ZKS Stal Stalowa Wola
24
6
0.25
17
0.71
35.3
104.
Dominik Derwisz
MKS Start AZS Lublin
20
5
0.25
29
1.45
17.2
105.
Dawid Szewczyk
ZKS Stal Stalowa Wola
29
5
0.17
21
0.72
23.8
106.
Mariusz Nowak
Tarnovia Tarnowo Podgórne
20
4
0.20
18
0.90
22.2
107.
Marcin Kowalewski
MTS Basket Kwidzyn
26
4
0.15
16
0.62
25
108.
Sławomir Klocek
Sportowiec Częstochowa
14
4
0.29
18
1.29
22.2
109.
Piotr Jagoda
MKS Start AZS Lublin
17
3
0.18
17
1.00
17.6
110.
Dariusz Lipowski
MKS Start AZS Lublin
20
3
0.15
13
0.65
23.1
111.
Tomasz Milewski
MTS Basket Kwidzyn
35
3
0.09
22
0.63
13.6
112.
Adam Rajkowski
Resovia Rzeszów
26
3
0.12
11
0.42
27.3
113.
Maciej Wieszczak
Tarnovia Tarnowo Podgórne
20
3
0.15
9
0.45
33.3
114.
Paweł Podolec
PTG Sokół Łańcut
17
3
0.18
16
0.94
18.8
115.
Dariusz Aziewicz
Znicz Basket Pruszków
19
3
0.16
17
0.89
17.6
116.
Michał Szczytyński
Resovia Rzeszów
26
3
0.12
12
0.46
25
117.
Michał Jankowski
Sportowiec Częstochowa
16
3
0.19
8
0.50
37.5
118.
Błażej Nowicki
Victoria Górnik Wałbrzych
30
2
0.07
4
0.13
50
119.
Piotr Gacek
PBG Basket Poznań
23
2
0.09
23
1.00
8.7
120.
Dariusz Cywiński
POLOmarket Sportino Inowrocław
35
1
0.03
8
0.23
12.5
121.
Rafał Bochenek
Siarka Tarnobrzeg
22
1
0.05
3
0.14
33.3
122.
Artur Robak
POLOmarket Sportino Inowrocław
31
1
0.03
1
0.03
100
123.
Tomasz Wojnowski
PTG Sokół Łańcut
,
Siarka Tarnobrzeg
23
1
0.04
2
0.09
50
124.
Michał Nikiel
ZKS Stal Stalowa Wola
30
1
0.03
4
0.13
25
125.
Arkadiusz Soczewski
KS Spójnia Stargard
24
1
0.04
5
0.21
20
126.
Rafał Gil
Siarka Tarnobrzeg
26
1
0.04
7
0.27
14.3
127.
Karol Nowicki
PBG Basket Poznań
24
1
0.04
4
0.17
25
128.
Grzegorz Ożóg
PTG Sokół Łańcut
14
1
0.07
11
0.79
9.1
129.
Dorian Szyttenholm
Tarnovia Tarnowo Podgórne
28
1
0.04
3
0.11
33.3
130.
Paweł Lewandowski
Tarnovia Tarnowo Podgórne
17
1
0.06
8
0.47
12.5
131.
Artur Bajer
Znicz Basket Pruszków
30
0
0.00
2
0.07
0
132.
Andrzej Molenda
KS Spójnia Stargard
24
0
0.00
5
0.21
0
133.
Jacek Dymarski
Victoria Górnik Wałbrzych
20
0
0.00
0
0.00
0
134.
Zbigniew Doliński
Victoria Górnik Wałbrzych
,
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
26
0
0.00
2
0.08
0
135.
Tomasz Włodarczyk
Resovia Rzeszów
17
0
0.00
2
0.12
0
136.
Rafał Rajewicz
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
18
0
0.00
0
0.00
0
137.
Robert Małecki
POLOmarket Sportino Inowrocław
30
0
0.00
0
0.00
0
138.
Piotr Czaplicki
Tarnovia Tarnowo Podgórne
24
0
0.00
0
0.00
0
139.
Jacek Olejniczak
MKS Start AZS Lublin
24
0
0.00
1
0.04
0
140.
Adam Lisewski
ZKS Stal Stalowa Wola
30
0
0.00
2
0.07
0
141.
Bartosz Borkowski
MKS Start AZS Lublin
16
0
0.00
2
0.13
0
Partner główny
Partner wspierający
Partner medialny
Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego
Wyślij wiadomość