Dla mediów
Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Linki
Reklama
Kontakt
Zaloguj się
Zarejestruj konto
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
Wydział Rozgrywek
Wydział Sędziowski
Statut
Kluby
Męskie
3LM
U-19 M
U-17 M
U-16 M
U-15 M
U-14 M
U-13 M
U-12 M
U-11 M
U-10 M
Żeńskie
2LK
U-19 K
U-17 K
U-16 K
U-15 K
U-14 K
U-13 K
U-12 K
U-11 K
U-10 K
Strefy
Strefa U19M
Strefa U17M
Strefa U15M
Strefa U13M
Strefa U17K
Strefa U15K
Strefa U13K
Archiwum
U-20 M
U-18 M
U-22 K W
U-18 K WSPÓLNE
Strefa U20M
Strefa U18M
Strefa U16M
Strefa U14M
Strefa U22K
Strefa U18K
Strefa U16K
Strefa U14K
U-18 K
Sędziowie
Trenerzy
Kadry
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Polska Liga Koszykówki
Energa Basket Liga Kobiet
1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
U-19 M
U-19 K
U-17 M
U-17 K
U-16 M
U-16 K
U-15 M
U-15 K
U-14 M
U-14 K
U-13 M
U-13 K
U-12 M
U-12 K
U-11 M
U-11 K
U-10 M
U-10 K
U19K
U19M
STREFA U17K
U17M
U15K
U15M
U13K
SEZON: 2018/2019
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
1 Liga Mężczyzn
1 Liga Mężczyzn
Tauron Basket Liga
Energa Basket Liga Kobiet
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
U-20 M
U-18 M
U-16 M
U-16 K
U-14 M
U-14 K
U-12 M
U-12 K
U-15 M
U-15 K
U-13 M
U-13 K
2 Liga Kobiet
U-11 M
U-11 K
3 Liga Mężczyzn
U22K
Energa Basket Liga Kobiet
U18K
U16M
U13K
U13M
U15K
U15M
2LK
U-10 M
U-10 K
U-19 M
U19K
U17K
U19M
U17M
U-19 K
U-17 K
U-17 M
CHLK
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Rzuty z gry
Celne rzuty z gry suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Play OUT
Ćwierćfinały
Półfinały
O 3 miejsce
Finał
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Celne rzuty z gry suma
Celne rzuty z gry śr.
Oddane rzuty z gry suma
Oddane rzuty z gry śr.
Skuteczność z gry
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Celne rzuty z gry suma
Celne rzuty z gry śr.
Oddane rzuty z gry suma
Oddane rzuty z gry śr.
Skuteczność z gry
1.
Aleksander Dziewa
FutureNet Śląsk Wrocław
39
266
6.82
456
11.69
58.3
2.
Adrian Kordalski
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
40
233
5.83
484
12.10
48.1
3.
Filip Małgorzaciak
Rawlplug Sokół Łańcut
41
226
5.51
500
12.20
45.2
4.
Bartosz Wróbel
SKK Siedlce
34
210
6.18
499
14.68
42.1
5.
Michał Jankowski
GKS Tychy
34
203
5.97
426
12.53
47.7
6.
Piotr Niedźwiedzki
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych
32
197
6.16
346
10.81
56.9
7.
Marcin Nowakowski
Enea Astoria Bydgoszcz
41
185
4.51
379
9.24
48.8
8.
Paweł Zmarlak
GKS Tychy
33
183
5.55
339
10.27
54
9.
Rafał Król
SKK Siedlce
33
183
5.55
347
10.52
52.7
10.
Norbert Kulon
FutureNet Śląsk Wrocław
42
182
4.33
448
10.67
40.6
11.
Damian Cechniak
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
41
181
4.41
266
6.49
68
12.
Kamil Chanas
Jamalex Polonia 1912 Leszno
30
180
6.00
422
14.07
42.7
13.
Mikołaj Grod
Enea Astoria Bydgoszcz
39
179
4.59
318
8.15
56.3
14.
Łukasz Frąckiewicz
Enea Astoria Bydgoszcz
40
179
4.48
294
7.35
60.9
15.
Patryk Pełka
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
39
178
4.56
399
10.23
44.6
16.
Arkadiusz Kobus
KS Księżak Syntex Łowicz
32
178
5.56
372
11.63
47.8
17.
Paweł Śpica
Enea Astoria Bydgoszcz
39
176
4.51
414
10.62
42.5
18.
Jakub Patoka
WKK Active Hotel Wrocław
32
175
5.47
366
11.44
47.8
19.
Tomasz Prostak
Pogoń Prudnik
29
169
5.83
355
12.24
47.6
20.
Wojciech Pisarczyk
Pogoń Prudnik
30
169
5.63
300
10.00
56.3
21.
Wiktor Sewioł
Rawlplug Sokół Łańcut
41
169
4.12
369
9.00
45.8
22.
Jan Grzeliński
KS Księżak Syntex Łowicz
34
164
4.82
395
11.62
41.5
23.
Jakub Musiał
FutureNet Śląsk Wrocław
40
161
4.03
407
10.18
39.6
24.
Michał Jędrzejewski
WKK Active Hotel Wrocław
31
158
5.10
300
9.68
52.7
25.
Grzegorz Kukiełka
Enea Astoria Bydgoszcz
39
157
4.03
375
9.62
41.9
26.
Robert Skibniewski
FutureNet Śląsk Wrocław
39
156
4.00
389
9.97
40.1
27.
Kamil Zywert
Rawlplug Sokół Łańcut
40
156
3.90
410
10.25
38
28.
Karol Kamiński
Znicz Basket Pruszków
28
154
5.50
376
13.43
41
29.
Mateusz Szwed
Znicz Basket Pruszków
28
153
5.46
275
9.82
55.6
30.
Bartosz Majewski
Polfarmex Kutno
34
149
4.38
343
10.09
43.4
31.
Damian Pieloch
WKK Active Hotel Wrocław
34
148
4.35
364
10.71
40.7
32.
Wojciech Jakubiak
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
35
147
4.20
321
9.17
45.8
33.
Marcin Salamonik
KS Księżak Syntex Łowicz
30
144
4.80
331
11.03
43.5
34.
Jakub Dłuski
Enea Astoria Bydgoszcz
36
140
3.89
276
7.67
50.7
35.
Rafał Kulikowski
Rawlplug Sokół Łańcut
41
139
3.39
263
6.41
52.9
36.
Łukasz Bodych
Energa Kotwica Kołobrzeg
34
137
4.03
276
8.12
49.6
37.
Piotr Wieloch
GKS Tychy
33
137
4.15
320
9.70
42.8
38.
Mikołaj Kurpisz
Biofarm Basket Poznań
31
136
4.39
307
9.90
44.3
39.
Damian Szymczak
GKS Tychy
34
135
3.97
264
7.76
51.1
40.
Bartłomiej Karolak
Rawlplug Sokół Łańcut
41
133
3.24
300
7.32
44.3
41.
Maciej Maj
GKS Tychy
33
131
3.97
256
7.76
51.2
42.
Adam Kaczmarzyk
Jamalex Polonia 1912 Leszno
30
131
4.37
290
9.67
45.2
43.
Maciej Koperski
AZS AGH Oknoplast Kraków
28
130
4.64
338
12.07
38.5
44.
Łukasz Ratajczak
KS Księżak Syntex Łowicz
32
129
4.03
227
7.09
56.8
45.
Jakub Koelner
WKK Active Hotel Wrocław
29
129
4.45
355
12.24
36.3
46.
Jakub Zalewski
Energa Kotwica Kołobrzeg
34
129
3.79
346
10.18
37.3
47.
Daniel Grujić
Energa Kotwica Kołobrzeg
34
128
3.76
263
7.74
48.7
48.
Michał Marek
Polfarmex Kutno
31
127
4.10
243
7.84
52.3
49.
Maciej Strzelecki
SKK Siedlce
30
126
4.20
250
8.33
50.4
50.
Michał Kierlewicz
Znicz Basket Pruszków
30
126
4.20
308
10.27
40.9
51.
Maciej Klima
Rawlplug Sokół Łańcut
36
124
3.44
228
6.33
54.4
52.
Marcin Sroka
Pogoń Prudnik
30
123
4.10
263
8.77
46.8
53.
Marcin Pławucki
SKK Siedlce
33
123
3.73
302
9.15
40.7
54.
Iwan Wasyl
AZS AGH Oknoplast Kraków
28
123
4.39
234
8.36
52.6
55.
Marcin Flieger
Biofarm Basket Poznań
24
122
5.08
327
13.63
37.3
56.
Hubert Kruszczyński
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych
34
122
3.59
310
9.12
39.4
57.
Damian Janiak
Energa Kotwica Kołobrzeg
28
118
4.21
254
9.07
46.5
58.
Adam Metelski
Biofarm Basket Poznań
29
117
4.03
220
7.59
53.2
59.
Mikołaj Stopierzyński
KS Księżak Syntex Łowicz
29
116
4.00
236
8.14
49.2
60.
Patryk Gospodarek
Polfarmex Kutno
30
115
3.83
255
8.50
45.1
61.
Robert Cetnar
Znicz Basket Pruszków
33
113
3.42
301
9.12
37.5
62.
Rafał Sobiło
SKK Siedlce
34
112
3.29
273
8.03
41
63.
Stanferd Sanny
Jamalex Polonia 1912 Leszno
30
112
3.73
252
8.40
44.4
64.
Szymon Ryżek
Energa Kotwica Kołobrzeg
33
112
3.39
240
7.27
46.7
65.
Michał Sadło
SKK Siedlce
34
111
3.26
262
7.71
42.4
66.
Grzegorz Mordzak
Pogoń Prudnik
28
110
3.93
251
8.96
43.8
67.
Jakub Krawczyk
Pogoń Prudnik
30
110
3.67
256
8.53
43
68.
Marcin Wróbel
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych
33
110
3.33
242
7.33
45.5
69.
Przemysław Wrona
Energa Kotwica Kołobrzeg
34
108
3.18
164
4.82
65.9
70.
Michał Aleksandrowicz
Enea Astoria Bydgoszcz
41
106
2.59
246
6.00
43.1
71.
Bartłomiej Ratajczak
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych
33
105
3.18
237
7.18
44.3
72.
Konrad Mamcarczyk
AZS AGH Oknoplast Kraków
34
105
3.09
261
7.68
40.2
73.
January Sobczak
Polfarmex Kutno
34
104
3.06
261
7.68
39.8
74.
Szymon Szymański
Rawlplug Sokół Łańcut
26
100
3.85
179
6.88
55.9
75.
Bartosz Ciechociński
WKK Active Hotel Wrocław
34
99
2.91
229
6.74
43.2
76.
Tomasz Nowakowski
Pogoń Prudnik
26
99
3.81
197
7.58
50.3
77.
Bartłomiej Podworski
AZS AGH Oknoplast Kraków
34
98
2.88
208
6.12
47.1
78.
Łukasz Seweryn
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
36
97
2.69
225
6.25
43.1
79.
Dorian Szyttenholm
Enea Astoria Bydgoszcz
41
97
2.37
166
4.05
58.4
80.
Patryk Przyborowski
Energa Kotwica Kołobrzeg
29
94
3.24
193
6.66
48.7
81.
Szymon Długosz
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
34
94
2.76
161
4.74
58.4
82.
Mikołaj Motel
KS Księżak Syntex Łowicz
34
93
2.74
244
7.18
38.1
83.
Dominik Rutkowski
WKK Active Hotel Wrocław
34
92
2.71
251
7.38
36.7
84.
Mateusz Bręk
Biofarm Basket Poznań
32
90
2.81
198
6.19
45.5
85.
Hubert Wyszkowski
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
41
90
2.20
238
5.80
37.8
86.
Krzysztof Jakóbczyk
FutureNet Śląsk Wrocław
23
89
3.87
217
9.43
41
87.
Szymon Rduch
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
29
89
3.07
230
7.93
38.7
88.
Aleksander Leńczuk
FutureNet Śląsk Wrocław
33
89
2.70
234
7.09
38
89.
Szymon Pawlak
Polfarmex Kutno
34
88
2.59
192
5.65
45.8
90.
Jakub Stanios
Energa Kotwica Kołobrzeg
32
87
2.72
213
6.66
40.8
91.
Przemysław Tradecki
Znicz Basket Pruszków
33
86
2.61
241
7.30
35.7
92.
Patryk Wieczorek
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
40
84
2.10
227
5.68
37
93.
Andrzej Paszkiewicz
Znicz Basket Pruszków
29
83
2.86
174
6.00
47.7
94.
Filip Czyżnielewski
Polfarmex Kutno
32
82
2.56
191
5.97
42.9
95.
Szymon Milczyński
Jamalex Polonia 1912 Leszno
30
79
2.63
137
4.57
57.7
96.
Roman Janik
SKK Siedlce
34
78
2.29
170
5.00
45.9
97.
Mateusz Stawiak
Jamalex Polonia 1912 Leszno
29
77
2.66
160
5.52
48.1
98.
Radosław Trubacz
Jamalex Polonia 1912 Leszno
30
77
2.57
182
6.07
42.3
99.
Bartosz Czerwonka
AZS AGH Oknoplast Kraków
34
76
2.24
254
7.47
29.9
100.
Michał Borówka
AZS AGH Oknoplast Kraków
34
73
2.15
129
3.79
56.6
101.
Tomasz Deja
AZS AGH Oknoplast Kraków
20
71
3.55
151
7.55
47
102.
Grzegorz Małecki
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych
19
71
3.74
163
8.58
43.6
103.
Michał Samsonowicz
Biofarm Basket Poznań
31
70
2.26
184
5.94
38
104.
Szymon Tomczak
FutureNet Śląsk Wrocław
32
69
2.16
121
3.78
57
105.
Tomasz Smorawiński
Biofarm Basket Poznań
27
68
2.52
176
6.52
38.6
106.
Bartosz Jankowski
Biofarm Basket Poznań
21
66
3.14
177
8.43
37.3
107.
Damian Durski
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych
33
66
2.00
156
4.73
42.3
108.
Adrian Mroczek-Truskowski
Jamalex Polonia 1912 Leszno
25
64
2.56
148
5.92
43.2
109.
Artur Włodarczyk
AZS AGH Oknoplast Kraków
27
64
2.37
199
7.37
32.2
110.
Tomasz Żeleźniak
FutureNet Śląsk Wrocław
30
64
2.13
157
5.23
40.8
111.
Marc-Oscar Sanny
Jamalex Polonia 1912 Leszno
28
63
2.25
154
5.50
40.9
112.
Jakub Der
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych
33
62
1.88
154
4.67
40.3
113.
Rafał Glapiński
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych
33
61
1.85
163
4.94
37.4
114.
Krzysztof Spała
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych
34
61
1.79
171
5.03
35.7
115.
Maciej Krakowczyk
GKS Tychy
32
61
1.91
145
4.53
42.1
116.
Maciej Rostalski
Biofarm Basket Poznań
29
60
2.07
156
5.38
38.5
117.
Paweł Bogdanowicz
GKS Tychy
34
59
1.74
148
4.35
39.9
118.
Marcin Tomaszewski
Biofarm Basket Poznań
29
58
2.00
165
5.69
35.2
119.
Filip Pruefer
Rawlplug Sokół Łańcut
35
56
1.60
123
3.51
45.5
120.
Tomasz Krzywdziński
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych
34
54
1.59
132
3.88
40.9
121.
Dawid Zaguła
Rawlplug Sokół Łańcut
26
54
2.08
122
4.69
44.3
122.
Kacper Majka
GKS Tychy
34
54
1.59
125
3.68
43.2
123.
Tomasz Zych
AZS AGH Oknoplast Kraków
26
53
2.04
134
5.15
39.6
124.
Bartłomiej Pietras
FutureNet Śląsk Wrocław
27
52
1.93
117
4.33
44.4
125.
Jakub Fiszer
Polfarmex Kutno
30
49
1.63
138
4.60
35.5
126.
Paweł Nowicki
Polfarmex Kutno
24
48
2.00
109
4.54
44
127.
Bartłomiej Ornoch
Znicz Basket Pruszków
34
47
1.38
160
4.71
29.4
128.
Przemysław Malona
WKK Active Hotel Wrocław
24
47
1.96
83
3.46
56.6
129.
Karol Obarek
Polfarmex Kutno
31
46
1.48
137
4.42
33.6
130.
Karol Michałek
FutureNet Śląsk Wrocław
37
45
1.22
102
2.76
44.1
131.
Dawid Gruszczyński
Biofarm Basket Poznań
27
44
1.63
101
3.74
43.6
132.
Wojciech Szpyrka
Pogoń Prudnik
28
42
1.50
124
4.43
33.9
133.
Maksym Kulon
GKS Tychy
,
FutureNet Śląsk Wrocław
22
41
1.86
102
4.64
40.2
134.
Michał Świderski
KS Księżak Syntex Łowicz
32
41
1.28
101
3.16
40.6
135.
Marcin Wieluński
Znicz Basket Pruszków
34
39
1.15
107
3.15
36.4
136.
Bartosz Pochocki
Enea Astoria Bydgoszcz
28
39
1.39
99
3.54
39.4
137.
Artur Pabianek
SKK Siedlce
28
37
1.32
92
3.29
40.2
138.
Mikołaj Czyż
Biofarm Basket Poznań
31
37
1.19
68
2.19
54.4
139.
Maciej Żmudzki
Polfarmex Kutno
24
37
1.54
68
2.83
54.4
140.
Nikodem Sirijatowicz
SKK Siedlce
28
36
1.29
132
4.71
27.3
141.
Adrian Suliński
Energa Kotwica Kołobrzeg
22
34
1.55
96
4.36
35.4
142.
Aleksander Lewandowski
Biofarm Basket Poznań
21
32
1.52
64
3.05
50
143.
Jakub Kondraciuk
Enea Astoria Bydgoszcz
27
31
1.15
87
3.22
35.6
144.
Kamil Fiedukiewicz
WKK Active Hotel Wrocław
31
30
0.97
82
2.65
36.6
145.
Patryk Kędel
AZS AGH Oknoplast Kraków
31
30
0.97
76
2.45
39.5
146.
Tomasz Andrzejewski
Polfarmex Kutno
17
29
1.71
73
4.29
39.7
147.
Kacper Stalicki
Pogoń Prudnik
15
28
1.87
56
3.73
50
148.
Daniel Nieporęcki
KS Księżak Syntex Łowicz
31
26
0.84
62
2.00
41.9
149.
Adrian Matyszkiewicz
Polfarmex Kutno
22
25
1.14
75
3.41
33.3
150.
Wojciech Hałas
Znicz Basket Pruszków
29
21
0.72
61
2.10
34.4
151.
Marcin Nędzi
SKK Siedlce
17
19
1.12
38
2.24
50
152.
Michał Kwiatkowski
KS Księżak Syntex Łowicz
20
19
0.95
47
2.35
40.4
153.
Paweł Lasota
Energa Kotwica Kołobrzeg
26
19
0.73
43
1.65
44.2
154.
Jakub Fenrych
GKS Tychy
25
19
0.76
29
1.16
65.5
155.
Bartosz Włuczyński
KS Księżak Syntex Łowicz
25
16
0.64
30
1.20
53.3
156.
Łukasz Uberna
WKK Active Hotel Wrocław
18
16
0.89
51
2.83
31.4
157.
Karol Kutta
Jamalex Polonia 1912 Leszno
15
15
1.00
44
2.93
34.1
158.
Tomasz Józefiak
WKK Active Hotel Wrocław
24
11
0.46
27
1.13
40.7
159.
Michał Kroczak
WKK Active Hotel Wrocław
23
11
0.48
26
1.13
42.3
160.
Gracjan Dobriański
Energa Kotwica Kołobrzeg
17
10
0.59
30
1.76
33.3
161.
Maksymilian Jakubek
AZS AGH Oknoplast Kraków
19
9
0.47
28
1.47
32.1
162.
Daniel Olszewski
Znicz Basket Pruszków
29
9
0.31
15
0.52
60
163.
Damian Antczak
Pogoń Prudnik
20
8
0.40
27
1.35
29.6
164.
Hubert Miłak
Znicz Basket Pruszków
20
3
0.15
7
0.35
42.9
Partner główny
Partner wspierający
Partner medialny
Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego
Wyślij wiadomość