Dla mediów
Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Linki
Reklama
Kontakt
Zaloguj się
Zarejestruj konto
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
Wydział Rozgrywek
Wydział Sędziowski
Statut
Kluby
Męskie
3LM
U-19 M
U-17 M
U-16 M
U-15 M
U-14 M
U-13 M
U-12 M
U-11 M
U-10 M
Żeńskie
2LK
U-19 K
U-17 K
U-16 K
U-15 K
U-14 K
U-13 K
U-12 K
U-11 K
U-10 K
Strefy
Strefa U19M
Strefa U17M
Strefa U15M
Strefa U13M
Strefa U17K
Strefa U15K
Strefa U13K
Archiwum
U-20 M
U-18 M
U-22 K W
U-18 K WSPÓLNE
Strefa U20M
Strefa U18M
Strefa U16M
Strefa U14M
Strefa U22K
Strefa U18K
Strefa U16K
Strefa U14K
U-18 K
Sędziowie
Trenerzy
Kadry
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Polska Liga Koszykówki
Energa Basket Liga Kobiet
1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
U-19 M
U-19 K
U-17 M
U-17 K
U-16 M
U-16 K
U-15 M
U-15 K
U-14 M
U-14 K
U-13 M
U-13 K
U-12 M
U-12 K
U-11 M
U-11 K
U-10 M
U-10 K
U19K
U19M
STREFA U17K
U17M
U15K
U15M
U13K
SEZON: 2014/2015
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
1 Liga Mężczyzn
1 Liga Mężczyzn
Tauron Basket Liga
Energa Basket Liga Kobiet
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
U-20 M
U-18 M
U-16 M
U-16 K
U-14 M
U-14 K
U-12 M
U-12 K
U-15 M
U-15 K
U-13 M
U-13 K
2 Liga Kobiet
U-11 M
U-11 K
3 Liga Mężczyzn
U22K
Energa Basket Liga Kobiet
U18K
U16M
U13K
U13M
U15K
U15M
2LK
U-10 M
U-10 K
U-19 M
U19K
U17K
U19M
U17M
U-19 K
U-17 K
U-17 M
CHLK
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Runda Zasadnicza
Rzuty wolne
Celne rzuty wolne suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
O utrzymanie
Play OUT
Ćwierćfinały
Półfinały
O 3 miejsce
O 1 miejsce
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Celne rzuty wolne suma
Celne rzuty wolne śr.
Oddane rzuty wolne suma
Oddane rzuty wolne śr.
Skuteczność za 1
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Celne rzuty wolne suma
Celne rzuty wolne śr.
Oddane rzuty wolne suma
Oddane rzuty wolne śr.
Skuteczność za 1
1.
Adam Linowski
Znicz Basket Pruszków
26
105
4.04
143
5.50
73.4
2.
Tomasz Ochońko
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
26
98
3.77
118
4.54
83.1
3.
Adam Kaczmarzyk
Znicz Basket Pruszków
25
92
3.68
105
4.20
87.6
4.
Arkadiusz Kobus
Legia Warszawa
26
90
3.46
126
4.85
71.4
5.
Tomasz Madziar
meritumkredyt Pogoń Prudnik
26
78
3.00
106
4.08
73.6
6.
Rafał Kulikowski
PTG Sokół Łańcut
24
70
2.92
109
4.54
64.2
7.
Tomasz Prostak
Enea Astoria Bydgoszcz
22
68
3.09
84
3.82
81
8.
Daniel Szymkiewicz
ACK UTH Rosa Radom
14
68
4.86
83
5.93
81.9
9.
Łukasz Bonarek
ACK UTH Rosa Radom
26
68
2.62
84
3.23
81
10.
Jakub Schenk
ACK UTH Rosa Radom
26
67
2.58
77
2.96
87
11.
Mateusz Bierwagen
Legia Warszawa
24
66
2.75
110
4.58
60
12.
Maciej Klima
PTG Sokół Łańcut
26
66
2.54
82
3.15
80.5
13.
Wojciech Pisarczyk
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
26
64
2.46
87
3.35
73.6
14.
Wojciech Fraś
GTK Gliwice
21
64
3.05
91
4.33
70.3
15.
Adrian Mroczek-Truskowski
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
25
61
2.44
76
3.04
80.3
16.
Karol Szpyrka
PTG Sokół Łańcut
21
59
2.81
69
3.29
85.5
17.
Tomasz Pisarczyk
PTG Sokół Łańcut
23
57
2.48
72
3.13
79.2
18.
Rafał Bigus
KS Spójnia Stargard
24
56
2.33
81
3.38
69.1
19.
Grzegorz Mordzak
Zagłębie Sosnowiec
23
54
2.35
66
2.87
81.8
20.
Wojciech Leszczyński
meritumkredyt Pogoń Prudnik
22
54
2.45
71
3.23
76.1
21.
Kacper Stalicki
meritumkredyt Pogoń Prudnik
26
54
2.08
73
2.81
74
22.
Marcin Dymała
GKS Tychy
25
54
2.16
79
3.16
68.4
23.
Marek Piechowicz
Zagłębie Sosnowiec
26
54
2.08
88
3.38
61.4
24.
Marcin Kowalewski
Znicz Basket Pruszków
26
52
2.00
58
2.23
89.7
25.
Piotr Pluta
KS Spójnia Stargard
25
52
2.08
64
2.56
81.3
26.
Norbert Kulon
GTK Gliwice
18
52
2.89
66
3.67
78.8
27.
Adam Parzych
Miasto Szkła Krosno
26
52
2.00
63
2.42
82.5
28.
Radosław Basiński
GKS Tychy
26
50
1.92
60
2.31
83.3
29.
Kamil Michalski
SKK Siedlce
18
48
2.67
75
4.17
64
30.
Tomasz Wróbel
GTK Gliwice
26
47
1.81
57
2.19
82.5
31.
Tomasz Deja
GKS Tychy
26
46
1.77
66
2.54
69.7
32.
Artur Grygiel
meritumkredyt Pogoń Prudnik
25
46
1.84
57
2.28
80.7
33.
Tomasz Andrzejewski
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
26
44
1.69
60
2.31
73.3
34.
Dariusz Oczkowicz
Miasto Szkła Krosno
26
43
1.65
59
2.27
72.9
35.
Cezary Trybański
Legia Warszawa
20
43
2.15
80
4.00
53.8
36.
Łukasz Żytko
KS Spójnia Stargard
26
42
1.62
56
2.15
75
37.
Artur Donigiewicz
GTK Gliwice
26
42
1.62
53
2.04
79.2
38.
Karol Dębski
SKK Siedlce
24
41
1.71
56
2.33
73.2
39.
Michał Baran
Miasto Szkła Krosno
26
40
1.54
49
1.88
81.6
40.
Łukasz Paul
GTK Gliwice
26
39
1.50
88
3.38
44.3
41.
Marcin Kosiński
Zagłębie Sosnowiec
17
36
2.12
61
3.59
59
42.
Szymon Rduch
PTG Sokół Łańcut
26
35
1.35
50
1.92
70
43.
Rafał Sobiło
SKK Siedlce
26
35
1.35
43
1.65
81.4
44.
Jerzy Koszuta
KS Spójnia Stargard
18
34
1.89
41
2.28
82.9
45.
Wojciech Żurawski
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
26
34
1.31
68
2.62
50
46.
Nikodem Sirijatowicz
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
22
34
1.55
44
2.00
77.3
47.
Paweł Szymański
GTK Gliwice
18
34
1.89
46
2.56
73.9
48.
Andrzej Misiewicz
Miasto Szkła Krosno
25
33
1.32
43
1.72
76.7
49.
Marceli Dziemba
GKS Tychy
23
33
1.43
51
2.22
64.7
50.
Michał Sadło
Miasto Szkła Krosno
,
Zagłębie Sosnowiec
20
33
1.65
53
2.65
62.3
51.
Michał Szydłowski
AZS Politechnika Poznań
23
32
1.39
61
2.65
52.5
52.
Marcin Salamonik
Miasto Szkła Krosno
25
32
1.28
47
1.88
68.1
53.
Michał Aleksandrowicz
Legia Warszawa
26
32
1.23
45
1.73
71.1
54.
Mateusz Fatz
Enea Astoria Bydgoszcz
24
32
1.33
58
2.42
55.2
55.
Patryk Nowerski
Zagłębie Sosnowiec
26
32
1.23
55
2.12
58.2
56.
Marcin Wróbel
GKS Tychy
25
32
1.28
50
2.00
64
57.
Szymon Budnikowski
AZS Politechnika Poznań
26
31
1.19
77
2.96
40.3
58.
Krzysztof Chmielarz
meritumkredyt Pogoń Prudnik
26
31
1.19
38
1.46
81.6
59.
Adrian Suliński
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
25
31
1.24
42
1.68
73.8
60.
Filip Zegzuła
ACK UTH Rosa Radom
20
31
1.55
40
2.00
77.5
61.
Tomasz Fortuna
PTG Sokół Łańcut
26
31
1.19
39
1.50
79.5
62.
Łukasz Wilczek
Legia Warszawa
23
30
1.30
46
2.00
65.2
63.
Filip Małgorzaciak
Miasto Szkła Krosno
24
28
1.17
35
1.46
80
64.
Paweł Bogdanowicz
Zagłębie Sosnowiec
23
28
1.22
47
2.04
59.6
65.
Arkadiusz Soczewski
KS Spójnia Stargard
21
27
1.29
38
1.81
71.1
66.
Łukasz Bodych
KS Spójnia Stargard
25
27
1.08
38
1.52
71.1
67.
Filip Put
Znicz Basket Pruszków
26
27
1.04
51
1.96
52.9
68.
Tomasz Baszak
AZS Politechnika Poznań
18
26
1.44
37
2.06
70.3
69.
Adam Cichoń
meritumkredyt Pogoń Prudnik
26
26
1.00
43
1.65
60.5
70.
Kamil Gawrzydek
SKK Siedlce
23
25
1.09
47
2.04
53.2
71.
Piotr Hałas
GKS Tychy
26
25
0.96
53
2.04
47.2
72.
Marcel Wilczek
Legia Warszawa
14
25
1.79
31
2.21
80.6
73.
Michał Wielechowski
AZS Politechnika Poznań
21
25
1.19
50
2.38
50
74.
Tomasz Nowakowski
meritumkredyt Pogoń Prudnik
19
25
1.32
32
1.68
78.1
75.
Dariusz Wyka
Miasto Szkła Krosno
26
24
0.92
38
1.46
63.2
76.
Paweł Hybiak
Znicz Basket Pruszków
26
24
0.92
35
1.35
68.6
77.
Damian Jeszke
ACK UTH Rosa Radom
14
23
1.64
28
2.00
82.1
78.
Aaron Weres
SKK Siedlce
24
22
0.92
25
1.04
88
79.
Marcin Stokłosa
KS Spójnia Stargard
25
22
0.88
30
1.20
73.3
80.
Adrian Barszczyk
Enea Astoria Bydgoszcz
26
22
0.85
37
1.42
59.5
81.
Jakub Garbacz
GKS Tychy
24
22
0.92
29
1.21
75.9
82.
Robert Cetnar
ACK UTH Rosa Radom
25
21
0.84
42
1.68
50
83.
Łukasz Ratajczak
SKK Siedlce
22
21
0.95
36
1.64
58.3
84.
Patryk Przyborowski
Zagłębie Sosnowiec
23
21
0.91
34
1.48
61.8
85.
Tomasz Bodziński
meritumkredyt Pogoń Prudnik
23
20
0.87
23
1.00
87
86.
Mariusz Markowicz
GKS Tychy
22
20
0.91
34
1.55
58.8
87.
Damian Tokarski
Znicz Basket Pruszków
26
20
0.77
51
1.96
39.2
88.
Wojciech Osiński
SKK Siedlce
25
20
0.80
32
1.28
62.5
89.
Kamil Czosnowski
Znicz Basket Pruszków
23
20
0.87
35
1.52
57.1
90.
Dorian Szyttenholm
Enea Astoria Bydgoszcz
24
19
0.79
43
1.79
44.2
91.
Maciej Rostalski
AZS Politechnika Poznań
24
19
0.79
32
1.33
59.4
92.
Karol Obarek
Enea Astoria Bydgoszcz
22
19
0.86
32
1.45
59.4
93.
Łukasz Sobuta
ACK UTH Rosa Radom
24
18
0.75
30
1.25
60
94.
Damian Pieloch
Miasto Szkła Krosno
26
17
0.65
21
0.81
81
95.
Michał Kwiatkowski
Legia Warszawa
25
17
0.68
31
1.24
54.8
96.
Jarosław Pawłowski
meritumkredyt Pogoń Prudnik
24
17
0.71
36
1.50
47.2
97.
Rafał Sebrala
GKS Tychy
23
16
0.70
22
0.96
72.7
98.
Maciej Maj
GTK Gliwice
15
16
1.07
26
1.73
61.5
99.
Tomasz Bzdyra
GKS Tychy
15
16
1.07
24
1.60
66.7
100.
Mateusz Rutkowski
AZS Politechnika Poznań
26
16
0.62
32
1.23
50
101.
Kamil Sulima
SKK Siedlce
24
15
0.63
20
0.83
75
102.
Piotr Janowski
AZS Politechnika Poznań
26
15
0.58
23
0.88
65.2
103.
Mikołaj Stopierzyński
ACK UTH Rosa Radom
15
15
1.00
19
1.27
78.9
104.
Marcin Nędzi
SKK Siedlce
24
14
0.58
20
0.83
70
105.
Dawid Mieczkowski
KS Spójnia Stargard
21
13
0.62
22
1.05
59.1
106.
Michał Musijowski
Miasto Szkła Krosno
20
13
0.65
24
1.20
54.2
107.
Damian Janiak
Znicz Basket Pruszków
20
13
0.65
23
1.15
56.5
108.
Patryk Gospodarek
Zagłębie Sosnowiec
22
13
0.59
23
1.05
56.5
109.
Kamil Wójciak
Zagłębie Sosnowiec
23
12
0.52
19
0.83
63.2
110.
Sebastian Laydych
Enea Astoria Bydgoszcz
15
12
0.80
16
1.07
75
111.
Paweł Bodych
KS Spójnia Stargard
20
12
0.60
14
0.70
85.7
112.
Przemysław Wrona
PTG Sokół Łańcut
25
12
0.48
19
0.76
63.2
113.
Paweł Olczak
GKS Tychy
22
11
0.50
23
1.05
47.8
114.
Wojciech Pawełczyk
AZS Politechnika Poznań
24
11
0.46
15
0.63
73.3
115.
Tomasz Krzywdziński
Enea Astoria Bydgoszcz
26
11
0.42
18
0.69
61.1
116.
Mateusz Zębski
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
23
10
0.43
17
0.74
58.8
117.
Bartosz Czerwonka
PTG Sokół Łańcut
20
10
0.50
13
0.65
76.9
118.
Mikołaj Spała
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
19
10
0.53
15
0.79
66.7
119.
Marcin Pławucki
PTG Sokół Łańcut
26
10
0.38
17
0.65
58.8
120.
Paweł Robak
Enea Astoria Bydgoszcz
16
10
0.63
17
1.06
58.8
121.
Andrzej Paszkiewicz
Legia Warszawa
25
9
0.36
20
0.80
45
122.
Łukasz Olejnik
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
18
9
0.50
11
0.61
81.8
123.
Dawid Weiss
GTK Gliwice
21
9
0.43
10
0.48
90
124.
Dawid Adamczewski
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
25
9
0.36
18
0.72
50
125.
Konrad Rzeczkowski
AZS Politechnika Poznań
22
9
0.41
18
0.82
50
126.
Jacek Balawender
PTG Sokół Łańcut
21
8
0.38
12
0.57
66.7
127.
Mateusz Bal
SKK Siedlce
21
8
0.38
14
0.67
57.1
128.
Adrian Lipowczyk
meritumkredyt Pogoń Prudnik
21
8
0.38
16
0.76
50
129.
Bartłomiej Wróblewski
KS Spójnia Stargard
26
7
0.27
11
0.42
63.6
130.
Roman Janik
Znicz Basket Pruszków
23
7
0.30
9
0.39
77.8
131.
Łukasz Frąckiewicz
Enea Astoria Bydgoszcz
15
7
0.47
13
0.87
53.8
132.
Michał Świderski
Legia Warszawa
19
7
0.37
8
0.42
87.5
133.
Paweł Lewandowski
Enea Astoria Bydgoszcz
13
7
0.54
10
0.77
70
134.
Konrad Kapturski
ACK UTH Rosa Radom
26
6
0.23
11
0.42
54.5
135.
Łukasz Jaśkiewicz
Znicz Basket Pruszków
18
6
0.33
10
0.56
60
136.
Karol Tyborowski
AZS Politechnika Poznań
22
6
0.27
7
0.32
85.7
137.
Filip Andrzejewski
AZS Politechnika Poznań
19
6
0.32
10
0.53
60
138.
Karol Kutta
Enea Astoria Bydgoszcz
22
6
0.27
12
0.55
50
139.
Grzegorz Paszek
GTK Gliwice
18
5
0.28
9
0.50
55.6
140.
Kamil Czajkowski
ACK UTH Rosa Radom
19
5
0.26
7
0.37
71.4
141.
Piotr Kardaś
ACK UTH Rosa Radom
20
4
0.20
8
0.40
50
142.
Damian Cechniak
Legia Warszawa
14
4
0.29
12
0.86
33.3
143.
Mateusz Gos
ACK UTH Rosa Radom
14
4
0.29
11
0.79
36.4
144.
Damian Zapert
Legia Warszawa
13
3
0.23
6
0.46
50
145.
Szymon Milczyński
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
15
3
0.20
7
0.47
42.9
146.
Albert Krawiec
AZS Politechnika Poznań
17
3
0.18
7
0.41
42.9
147.
Piotr Łucka
Enea Astoria Bydgoszcz
21
3
0.14
6
0.29
50
148.
Kacper Kasprzak
KS Spójnia Stargard
14
0
0.00
3
0.21
0
Partner główny
Partner wspierający
Partner medialny
Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego
Wyślij wiadomość