Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Hubert Lobermajer MChKK Chelmno 10 275 27.50
2. Szymon Wiśniewski MChKK Chelmno 9 212 23.56
3. Paweł Jędrzejczak MKS Novum Bydgoszcz 9 171 19.00
4. Paweł Sowiński Twarde Pierniki 2005 Toruń, Twarde Pierniki 2004 Toruń 9 151 16.78
5. Jakub Andrzejewski TKM Włocławek 7 146 20.86
6. Mikołaj Wojciechowski TKM Włocławek 7 145 20.71
7. Hubert Sękowski Twarde Pierniki 2004 Toruń 8 142 17.75
8. Oliwier Szczepański TKM Włocławek 5 123 24.60
9. Wiktor Urban UKS Basket Regnum Bydgoszcz 8 121 15.13
10. Nikodem Biliński TKM Włocławek, TKM II Włocławek 9 121 13.44
11. Bartosz Mrówczyński MKS Novum Bydgoszcz 9 121 13.44
12. Jakub Olszewski MKS Novum Bydgoszcz 10 116 11.60
13. Jakub Grzeszczak MChKK Chelmno 10 110 11.00
14. Marek Olszewski MKS Novum Bydgoszcz 10 107 10.70
15. Bartosz Jeziorowski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 9 98 10.89
16. Jerzy Ziembiński Twarde Pierniki 2004 Toruń 8 94 11.75
17. Michał Matusiak TKM Włocławek 7 88 12.57
18. Wiktor Czyżnielewski TKM Włocławek 8 87 10.88
19. Jakub Kornatka TKM Włocławek, TKM II Włocławek 7 85 12.14
20. Jan Wdzięczny TKM Włocławek 8 81 10.13
21. Maciej Tomaszewski Twarde Pierniki 2005 Toruń 9 80 8.89
22. Mateusz Żebrowski Twarde Pierniki 2005 Toruń 9 79 8.78
23. Michał Ziółkowski Twarde Pierniki 2005 Toruń 10 77 7.70
24. Mateusz Thiede Twarde Pierniki 2004 Toruń 6 71 11.83
25. Patryk Szweda MKS Novum Bydgoszcz 9 69 7.67
26. Marcel Szukalski Enea Astoria Bydgoszcz 9 68 7.56
27. Michał Robak MKS Novum Bydgoszcz 10 67 6.70
28. Marcel Teodorowicz MChKK Chelmno 8 64 8.00
29. Igor Marcinkowski Twarde Pierniki 2004 Toruń 9 62 6.89
30. Antoni Ślufiński TKM Włocławek, TKM II Włocławek 7 60 8.57
31. Marcin Kryś MKS Novum Bydgoszcz 9 59 6.56
32. Jan Misiaszek Twarde Pierniki 2004 Toruń 8 58 7.25
33. Mikołaj Katafiasz UKS Basket Regnum Bydgoszcz 8 56 7.00
34. Jakub Bęben TKM Włocławek, TKM II Włocławek 9 56 6.22
35. Oliwier Gołembiewski MKS Novum Bydgoszcz 9 56 6.22
36. Szymon Jaskółd TKM Włocławek 7 56 8.00
37. Mateusz Kowalski Twarde Pierniki 2005 Toruń 9 54 6.00
38. Bartosz Łazarski TKM Włocławek 8 53 6.63
39. Mateusz Pawlak UKS Basket Regnum Bydgoszcz 9 48 5.33
40. Artur Marek TKM Włocławek 7 47 6.71
41. Ivo Roth UKS Basket Regnum Bydgoszcz 8 46 5.75
42. Fabian Milde Twarde Pierniki 2004 Toruń 6 46 7.67
43. Jan Bosowicz Twarde Pierniki 2004 Toruń 8 44 5.50
44. Kacper Kuźmiński TKM Włocławek 7 43 6.14
45. Jakub Kępski TKM Włocławek, TKM II Włocławek 9 39 4.33
46. Ioannis Georgiadis Enea Astoria Bydgoszcz 7 33 4.71
47. Adrian Łepek Enea Astoria Bydgoszcz 9 32 3.56
48. Łukasz Jarmoszewicz Twarde Pierniki 2004 Toruń 9 32 3.56
49. Jakub Żyro Enea Astoria Bydgoszcz 9 30 3.33
50. Marcel Drozdowski Twarde Pierniki 2004 Toruń 8 30 3.75
51. Alan Lewandowski TKM Włocławek, TKM II Włocławek 9 30 3.33
52. Juliusz Markowski TKM Włocławek, TKM II Włocławek 9 28 3.11
53. Tymoteusz Budziak UKS Basket Regnum Bydgoszcz 9 27 3.00
54. Mateusz Gwiździel Twarde Pierniki 2005 Toruń 10 27 2.70
55. Kacper Ball MChKK Chelmno 7 26 3.71
56. Sylwester Łaski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 8 24 3.00
57. Franciszek Talarek Twarde Pierniki 2004 Toruń 8 23 2.88
58. Igor Chłopik Twarde Pierniki 2005 Toruń 7 23 3.29
59. Aleksander Kos UKS Basket Regnum Bydgoszcz 8 22 2.75
60. Maciej Pankiewicz TKM Włocławek, TKM II Włocławek 9 21 2.33
61. Wiktor Ochmański TKM Włocławek 7 21 3.00
62. Wiktor Bejma MKS Novum Bydgoszcz 9 21 2.33
63. Maciej Tafelski Enea Astoria Bydgoszcz 5 21 4.20
64. Kacper Rozmus MChKK Chelmno 10 20 2.00
65. Miłosz Ertman TKM Włocławek, TKM II Włocławek 8 20 2.50
66. Konrad Michalski MKS Novum Bydgoszcz 9 20 2.22
67. Paweł Grabowski MKS Novum Bydgoszcz 8 19 2.38
68. Jakub Szczepański MChKK Chelmno 8 18 2.25
69. Mateusz Kończal UKS Basket Regnum Bydgoszcz 9 18 2.00
70. Szymon Gallus TKM Włocławek, TKM II Włocławek 8 17 2.13
71. Dominik Walenciak Twarde Pierniki 2005 Toruń 10 17 1.70
72. Oliwier Bógdał TKM Włocławek, TKM II Włocławek 9 15 1.67
73. Mikołaj Gąsior MChKK Chelmno 7 14 2.00
74. Oskar Myszka Enea Astoria Bydgoszcz 9 14 1.56
75. Igor Olszewski Enea Astoria Bydgoszcz 9 13 1.44
76. Adrian Mikołajczyk MChKK Chelmno 10 13 1.30
77. Tomasz Urbański UKS Basket Regnum Bydgoszcz 7 12 1.71
78. Krzysztof Bratkowski Twarde Pierniki 2005 Toruń 7 11 1.57
79. Paweł Szczepański Enea Astoria Bydgoszcz 7 10 1.43
80. Bartosz Lewandowski Twarde Pierniki 2005 Toruń 6 10 1.67
81. Michał Tuszyński Twarde Pierniki 2004 Toruń 7 9 1.29
82. Aleksander Szulc Enea Astoria Bydgoszcz 7 8 1.14
83. Marcin Mulski Twarde Pierniki 2005 Toruń 8 8 1.00
84. Marek Witoń Enea Astoria Bydgoszcz 8 7 0.88
85. Piotr Bruź Twarde Pierniki 2005 Toruń 9 7 0.78
86. Jakub Spiegowski TKM Włocławek 7 6 0.86
87. Wiktor Łankiewicz Twarde Pierniki 2005 Toruń 7 6 0.86
88. Mikołaj Czerebiej Enea Astoria Bydgoszcz 7 6 0.86
89. Maciej Szylbert TKM Włocławek 5 5 1.00
90. Mateusz Kaliński TKM Włocławek, TKM II Włocławek 7 4 0.57
91. Konrad Dąbrowski Twarde Pierniki 2004 Toruń 6 4 0.67
92. Damian Kurowski MChKK Chelmno 8 4 0.50
93. Patryk Mindykowski Enea Astoria Bydgoszcz 8 4 0.50
94. Hubert Lipiński Twarde Pierniki 2005 Toruń 8 3 0.38
95. Marek Kuśpit MChKK Chelmno 6 2 0.33
96. Krzysztof Żeglarski MChKK Chelmno 6 2 0.33
97. Damian Klabacha UKS Basket Regnum Bydgoszcz 7 0 0.00

Partnerzy

Polski Związek Koszykówki Facebook