Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Jan Fajfer KSK Noteć Inowrocław 7 243 34.71
2. Tymoteusz Adamowicz MKS Katarzynka Toruń 8 236 29.50
3. Rafał Budysz NITRO-CHEM S.A. Basket Regnum Bydgoszcz, UKS Basket Regnum Bydgoszcz 9 224 24.89
4. Michał Dekański Basket 2010 Kruszwica 8 218 27.25
5. Konrad Konieczka Kasprowicz – Inowrocławska Akademia Koszykówki, KSK Noteć Inowrocław 13 211 16.23
6. Wojciech Radtke MKS Katarzynka Toruń 7 196 28.00
7. Alex Porzuczek Twarde Pierniki 2008 Toruń 8 192 24.00
8. Jakub Olszewski BASKETSTAL Grudziądz 6 178 29.67
9. Tomasz Luboch Kasprowicz – Inowrocławska Akademia Koszykówki, KSK Noteć Inowrocław 6 156 26.00
10. Maciej Chyliński MKS Novum Bydgoszcz 8 140 17.50
11. Kamil Szczepański BASKETSTAL Grudziądz 7 137 19.57
12. Bartosz Łazarski TKM II Włocławek, TKM I Włocławek 4 128 32.00
13. Mikołaj Marek KSK Noteć Inowrocław 7 106 13.25
14. Jakub Błaszczęć Twarde Pierniki 2007 Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 6 104 17.33
15. Miłosz Łącki TKM II Włocławek, TKM I Włocławek 6 100 16.67
16. Dawid Klimczak TKM II Włocławek, TKM I Włocławek 7 99 14.14
17. Miłosz Zdziebłowski Twarde Pierniki 2008 Toruń 8 97 12.13
18. Dominik Makarewicz NITRO-CHEM S.A. Basket Regnum Bydgoszcz, UKS Basket Regnum Bydgoszcz 11 97 8.82
19. Michał Janeczek Basket 2010 Kruszwica 7 96 13.71
20. Kacper Napora TKM II Włocławek, TKM I Włocławek 7 92 13.14
21. Mikołaj Miziołek TKM II Włocławek 6 90 15.00
22. Marcel Pałucki TKM II Włocławek, TKM I Włocławek 5 86 17.20
23. Konrad Wnuk Lipiński MKS Novum Bydgoszcz, Enea Astoria I Bydgoszcz 8 83 10.38
24. Tymoteusz Schmidt Twarde Pierniki 2008 Toruń 8 82 10.25
25. Wiktor Urbański Basket 2010 Kruszwica 8 80 10.00
26. Vito Kozłowski Twarde Pierniki 2008 Toruń 8 78 9.75
27. Filip Dereszyński Enea Astoria I Bydgoszcz 5 78 15.60
28. Jakub Kapsa NITRO-CHEM S.A. Basket Regnum Bydgoszcz 7 76 10.86
29. Piotr Węgrzyn Twarde Pierniki 2008 Toruń 8 76 9.50
30. Michał Sobociński Twarde Pierniki 2008 Toruń 8 74 9.25
31. Alex Liberacki NITRO-CHEM S.A. Basket Regnum Bydgoszcz 5 71 14.20
32. Dawid Grzechowiak Twarde Pierniki 2007 Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 6 71 11.83
33. Mikołaj Biegański MKS Novum Bydgoszcz 8 68 8.50
34. Mikołaj Piwkowski Enea Astoria II Bydgoszcz 5 68 13.60
35. Kamil Rutnowski MKS Novum Bydgoszcz 5 64 12.80
36. Jakub Grubicki Kasprowicz – Inowrocławska Akademia Koszykówki 6 63 10.50
37. Szymon Spała Kasprowicz – Inowrocławska Akademia Koszykówki 6 63 10.50
38. Wiktor Lewandowski Basket 2010 Kruszwica 7 61 8.71
39. Stanisław Pomaskow Twarde Pierniki 2008 Toruń 8 61 7.63
40. Dawid Piekarski TKM I Włocławek 8 60 7.50
41. Szymon Reczkowski Twarde Pierniki 2007 Toruń 6 56 9.33
42. Kacper Adamowicz Enea Astoria I Bydgoszcz 5 56 11.20
43. Kasjan Szatkowski Basket 2010 Kruszwica 7 56 8.00
44. Maximilian Lipiński Twarde Pierniki 2007 Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 6 56 9.33
45. Marek Szwejkowski Twarde Pierniki 2007 Toruń 6 53 8.83
46. Jakub Czerwiński Kasprowicz – Inowrocławska Akademia Koszykówki 4 53 13.25
47. Wiktor Tomczak Enea Astoria I Bydgoszcz 5 52 10.40
48. Gustaw Przybylski TKM II Włocławek 6 51 8.50
49. Adam Ronkiewicz MKS Novum Bydgoszcz 5 50 10.00
50. Szymon Kowalewski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 6 49 8.17
51. Wojciech Bus NITRO-CHEM S.A. Basket Regnum Bydgoszcz, UKS Basket Regnum Bydgoszcz 8 49 6.13
52. Jakub Szanowski TKM II Włocławek 4 48 12.00
53. Paweł Rzadkowalski Enea Astoria I Bydgoszcz 4 47 11.75
54. Maksymilian Gabrych BASKETSTAL Grudziądz 7 47 6.71
55. Adrian Rojek TKM II Włocławek 6 47 7.83
56. Antoni Dębski Basket 2010 Kruszwica 8 46 5.75
57. Krzysztof Hudy MKS Katarzynka Toruń 8 45 5.63
58. Aleks Ostrowski TKM I Włocławek 8 43 5.38
59. Marcel Lefek Twarde Pierniki 2007 Toruń 6 43 7.17
60. Szymon Kotkiewicz Twarde Pierniki 2008 Toruń 8 43 5.38
61. Grzegorz Wścisłek Enea Astoria II Bydgoszcz 3 43 14.33
62. Mateusz Ressel BASKETSTAL Grudziądz 7 42 6.00
63. Hubert Sieraczkiewicz TKM I Włocławek 8 42 5.25
64. Szymon Klinkosz Twarde Pierniki 2008 Toruń 8 37 4.63
65. Kacper Kopiński BASKETSTAL Grudziądz 7 37 5.29
66. Kacper Bortkiewicz Enea Astoria II Bydgoszcz 4 37 9.25
67. Aleksander Wojciechowski TKM II Włocławek 5 35 7.00
68. Gracjan Banaszak MKS Novum Bydgoszcz 8 35 4.38
69. Kajetan Frankiewicz BASKETSTAL Grudziądz 5 32 6.40
70. Leonard Kret Twarde Pierniki 2007 Toruń 6 32 5.33
71. Adrian Sobecki Enea Astoria II Bydgoszcz 5 32 6.40
72. Wiktor Kuls Basket 2010 Kruszwica 7 32 4.57
73. Krzysztof Babis TKM II Włocławek, TKM I Włocławek 4 31 7.75
74. Jan Cyran Twarde Pierniki 2007 Toruń 6 31 5.17
75. Juliusz Lewandowski TKM II Włocławek 7 31 4.43
76. Szymon Mrotek MKS Novum Bydgoszcz 4 30 7.50
77. Wiktor Pawlikowski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 5 30 6.00
78. Dorian Kubiak KSK Noteć Inowrocław 5 28 5.60
79. Sebastian Ludka Enea Astoria II Bydgoszcz, Enea Astoria I Bydgoszcz 5 26 5.20
80. Victor Wrzesiński NITRO-CHEM S.A. Basket Regnum Bydgoszcz 6 26 4.33
81. Jan Szymański BASKETSTAL Grudziądz 5 26 5.20
82. Mateusz Marek KSK Noteć Inowrocław 5 23 4.60
83. Adam Siwa MKS Katarzynka Toruń 8 23 2.88
84. Bartosz Żywica TKM I Włocławek 5 22 4.40
85. Maciej Kurzyński BASKETSTAL Grudziądz 6 20 3.33
86. Paweł Madziarski Kasprowicz – Inowrocławska Akademia Koszykówki 6 20 3.33
87. Ksawery Bogalecki BASKETSTAL Grudziądz 7 20 2.86
88. Jan Wolski MKS Katarzynka Toruń 8 20 2.50
89. Igor Kraziński TKM I Włocławek 7 19 2.71
90. Oliwier Wojdyła TKM II Włocławek 7 19 2.71
91. Jędrzej Truszczyński Twarde Pierniki 2007 Toruń 5 19 3.80
92. Przemysław Czerwiński TKM II Włocławek 5 18 3.60
93. Piotr Murawski MKS Novum Bydgoszcz 8 18 2.25
94. Stanisław Kwiatkowski TKM II Włocławek 6 17 2.83
95. Daniel Blumkowski BASKETSTAL Grudziądz 7 17 2.43
96. Stefan Borawski MKS Katarzynka Toruń 5 16 3.20
97. Jakub Stypka Enea Astoria II Bydgoszcz 5 16 3.20
98. Sebastian Ćwikliński Twarde Pierniki 2007 Toruń 6 16 2.67
99. Stanisław Ziętarski TKM I Włocławek 5 16 3.20
100. Aleks Bógdał TKM II Włocławek 6 16 2.67
101. Maciej Górczyński TKM I Włocławek 7 15 2.14
102. Remigiusz Kondys UKS Basket Regnum Bydgoszcz 6 15 2.50
103. Olivier Jędrzejewski TKM I Włocławek 4 15 3.75
104. Nikodem Jędrzejewski Twarde Pierniki 2007 Toruń 6 15 2.50
105. Maksym Jaroszewski TKM II Włocławek 5 14 2.80
106. Łukasz Dobrzyński KSK Noteć Inowrocław 7 14 2.00
107. Igor Rymarkiewicz KSK Noteć Inowrocław 7 14 2.00
108. Natan Jadomski NITRO-CHEM S.A. Basket Regnum Bydgoszcz 6 13 2.17
109. Igor Derkowski Kasprowicz – Inowrocławska Akademia Koszykówki 5 12 2.40
110. Dominik Drążek UKS Basket Regnum Bydgoszcz 4 12 3.00
111. Kacper Matyjasik Basket 2010 Kruszwica 8 12 1.50
112. Jakub Kordus NITRO-CHEM S.A. Basket Regnum Bydgoszcz 6 12 2.00
113. Nikodem Kożanowski KSK Noteć Inowrocław 7 11 1.57
114. Hubert Młynarczyk Enea Astoria II Bydgoszcz 3 11 3.67
115. Patryk Pukiński KSK Noteć Inowrocław 5 11 2.20
116. Aleksander Światowiak MKS Novum Bydgoszcz 8 10 1.25
117. Jakub Grabowski NITRO-CHEM S.A. Basket Regnum Bydgoszcz 6 10 1.67
118. Dawid Budziak Enea Astoria II Bydgoszcz 4 10 2.50
119. Julian Adwent UKS Basket Regnum Bydgoszcz 6 10 1.67
120. Szymon Gołofit Enea Astoria I Bydgoszcz 5 10 2.00
121. Oskar Michałowski NITRO-CHEM S.A. Basket Regnum Bydgoszcz 4 9 2.25
122. Piotr Winnicki TKM I Włocławek 5 9 1.80
123. Jan Mański Twarde Pierniki 2007 Toruń 5 9 1.80
124. Mateusz Winiarski Twarde Pierniki 2007 Toruń 5 9 1.80
125. Adam Gostyński TKM I Włocławek 5 9 1.80
126. Wojciech Losik MKS Novum Bydgoszcz 8 8 1.00
127. Hubert Grabowski MKS Novum Bydgoszcz 6 8 1.33
128. Nicolas Witkowski Enea Astoria II Bydgoszcz 3 8 2.67
129. Kacper Czekała KSK Noteć Inowrocław 4 8 2.00
130. Franciszek Ruciński UKS Basket Regnum Bydgoszcz 6 7 1.17
131. Dymitr Zandecki Twarde Pierniki 2008 Toruń 6 7 1.17
132. Igor Chomiuk NITRO-CHEM S.A. Basket Regnum Bydgoszcz 5 6 1.20
133. Alan Ogorzałek Enea Astoria II Bydgoszcz 5 6 1.20
134. Mateusz Podkomorzy TKM II Włocławek 5 6 1.20
135. Oskar Chwiałkowski KSK Noteć Inowrocław 7 6 0.86
136. Szymon Mroziński Enea Astoria II Bydgoszcz 3 6 2.00
137. Fabian Baranowski Enea Astoria I Bydgoszcz 5 5 1.00
138. Dominik Lewandowski Kasprowicz – Inowrocławska Akademia Koszykówki 6 5 0.83
139. Justin Mwakatobe UKS Basket Regnum Bydgoszcz 5 5 1.00
140. Kajetan Mikołowski NITRO-CHEM S.A. Basket Regnum Bydgoszcz 4 5 1.25
141. Stanisław Ossowicki NITRO-CHEM S.A. Basket Regnum Bydgoszcz 5 5 1.00
142. Filip Waleryn BASKETSTAL Grudziądz 4 5 1.25
143. Maksymilian Sukowski MKS Novum Bydgoszcz 6 4 0.67
144. Krzysztof Deręgowski Enea Astoria II Bydgoszcz 4 4 1.00
145. Filip Maciejewski TKM I Włocławek 5 4 0.80
146. Kacper Kazik KSK Noteć Inowrocław 4 4 1.00
147. Nataniel Piotrowski Enea Astoria I Bydgoszcz 3 4 1.33
148. Oliwier Kamzelewski NITRO-CHEM S.A. Basket Regnum Bydgoszcz 5 4 0.80
149. Franciszek Molewski TKM II Włocławek 6 4 0.67
150. Igor Zdanowicz Enea Astoria I Bydgoszcz 4 4 1.00
151. Damian Pietruszyński MKS Katarzynka Toruń 7 4 0.57
152. Konrad Michałowicz Kasprowicz – Inowrocławska Akademia Koszykówki 5 4 0.80
153. Oliwier Owczarzak UKS Basket Regnum Bydgoszcz 4 2 0.50
154. Jakub Płocki TKM I Włocławek 5 2 0.40
155. Leon Behrendt Twarde Pierniki 2008 Toruń 4 2 0.50
156. Dominik Wyrkowski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 5 2 0.40
157. Marcel Sulkowski Enea Astoria II Bydgoszcz 3 2 0.67
158. Oliwier Strzelecki MKS Katarzynka Toruń 6 1 0.17
159. Amadeusz Pikos Enea Astoria II Bydgoszcz, Enea Astoria I Bydgoszcz 3 1 0.33
160. Miłosz Bejma MKS Novum Bydgoszcz 4 0 0.00
161. Igor Piechowiak UKS Basket Regnum Bydgoszcz 5 0 0.00
162. Miłosz Kostecki BASKETSTAL Grudziądz 4 0 0.00
163. Franciszek Woch MKS Katarzynka Toruń 8 0 0.00
164. Tomasz Drzewiecki Basket 2010 Kruszwica 4 0 0.00
165. Alan Sala Kasprowicz – Inowrocławska Akademia Koszykówki 5 0 0.00
166. Mariusz Biskup Enea Astoria I Bydgoszcz 3 0 0.00
167. Szymon Reszelewski NITRO-CHEM S.A. Basket Regnum Bydgoszcz 4 0 0.00
168. Wojciech Gajewski Enea Astoria II Bydgoszcz 3 0 0.00
169. Jakub Kroć NITRO-CHEM S.A. Basket Regnum Bydgoszcz 5 0 0.00

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń EBL EBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl Kancelaria Prawna Profilegal Narodowy Instytut Wolności

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO