Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Hubert Lobermajer MChKK Chelmno 14 363 25.93
2. Mikołaj Wojciechowski TKM Włocławek 15 350 23.33
3. Szymon Wiśniewski MChKK Chelmno 14 307 21.93
4. Oliwier Szczepański TKM Włocławek, TKM II Włocławek 14 277 19.79
5. Paweł Sowiński Twarde Pierniki 2005 Toruń, Twarde Pierniki 2004 Toruń 17 239 14.06
6. Hubert Sękowski Twarde Pierniki 2004 Toruń 16 234 14.63
7. Jakub Andrzejewski TKM Włocławek, TKM II Włocławek 13 234 18.00
8. Paweł Jędrzejczak MKS Novum Bydgoszcz 12 210 17.50
9. Nikodem Biliński TKM Włocławek, TKM II Włocławek 17 199 11.71
10. Bartosz Mrówczyński MKS Novum Bydgoszcz 13 192 14.77
11. Wiktor Urban UKS Basket Regnum Bydgoszcz 13 184 14.15
12. Michał Matusiak TKM Włocławek 16 183 11.44
13. Jakub Kornatka TKM Włocławek, TKM II Włocławek 15 171 11.40
14. Bartosz Jeziorowski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 14 171 12.21
15. Jan Wdzięczny TKM Włocławek 17 163 9.59
16. Wiktor Czyżnielewski TKM Włocławek 17 159 9.35
17. Marek Olszewski MKS Novum Bydgoszcz 14 157 11.21
18. Jakub Olszewski MKS Novum Bydgoszcz 14 138 9.86
19. Jakub Grzeszczak MChKK Chelmno 14 133 9.50
20. Jerzy Ziembiński Twarde Pierniki 2004 Toruń 14 130 9.29
21. Maciej Tomaszewski Twarde Pierniki 2005 Toruń 13 114 8.77
22. Mateusz Żebrowski Twarde Pierniki 2005 Toruń 13 107 8.23
23. Mikołaj Katafiasz UKS Basket Regnum Bydgoszcz 14 106 7.57
24. Michał Robak MKS Novum Bydgoszcz 14 105 7.50
25. Michał Ziółkowski Twarde Pierniki 2005 Toruń 14 105 7.50
26. Szymon Jaskółd TKM Włocławek 15 103 6.87
27. Patryk Szweda MKS Novum Bydgoszcz 13 102 7.85
28. Igor Marcinkowski Twarde Pierniki 2004 Toruń 16 98 6.13
29. Mateusz Thiede Twarde Pierniki 2004 Toruń 11 97 8.82
30. Kacper Kuźmiński TKM Włocławek 16 95 5.94
31. Jan Misiaszek Twarde Pierniki 2004 Toruń 15 95 6.33
32. Artur Marek TKM Włocławek 16 94 5.88
33. Fabian Milde Twarde Pierniki 2004 Toruń 14 91 6.50
34. Antoni Ślufiński TKM Włocławek, TKM II Włocławek 12 91 7.58
35. Marcin Kryś MKS Novum Bydgoszcz 13 88 6.77
36. Marcel Szukalski Enea Astoria Bydgoszcz 14 86 6.14
37. Bartosz Łazarski TKM Włocławek 14 85 6.07
38. Marcel Teodorowicz MChKK Chelmno 12 81 6.75
39. Mateusz Kowalski Twarde Pierniki 2005 Toruń 12 81 6.75
40. Przemysław Kociszewski PKK 99 Pabianice 3 80 26.67
41. Łukasz Jarmoszewicz Twarde Pierniki 2004 Toruń 16 78 4.88
42. Mateusz Pawlak UKS Basket Regnum Bydgoszcz 14 74 5.29
43. Bartłomiej Lefek Twarde Pierniki 2004 Toruń 11 73 6.64
44. Oliwier Gołembiewski MKS Novum Bydgoszcz 13 73 5.62
45. Marcel Drozdowski Twarde Pierniki 2004 Toruń 16 65 4.06
46. Ivo Roth UKS Basket Regnum Bydgoszcz 11 64 5.82
47. Jakub Kępski TKM Włocławek, TKM II Włocławek 14 62 4.43
48. Jakub Bęben TKM Włocławek, TKM II Włocławek 12 60 5.00
49. Jan Bosowicz Twarde Pierniki 2004 Toruń 13 59 4.54
50. Kacper Koc ŁKS AZS UŁ SG Łódź 3 51 17.00
51. Ioannis Georgiadis Enea Astoria Bydgoszcz 13 49 3.77
52. Jakub Ozga PKK 99 Pabianice 3 48 16.00
53. Alan Lewandowski TKM Włocławek, TKM II Włocławek 13 47 3.62
54. Maksymilian Gajek ŁKS AZS UŁ SG Łódź 3 47 15.67
55. Tymoteusz Budziak UKS Basket Regnum Bydgoszcz 14 45 3.21
56. Igor Chłopik Twarde Pierniki 2005 Toruń 11 45 4.09
57. Adrian Łepek Enea Astoria Bydgoszcz 13 43 3.31
58. Juliusz Markowski TKM Włocławek, TKM II Włocławek 14 40 2.86
59. Igor Olszewski Enea Astoria Bydgoszcz 14 40 2.86
60. Aleksander Kos UKS Basket Regnum Bydgoszcz 13 36 2.77
61. Sylwester Łaski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 13 35 2.69
62. Franciszek Talarek Twarde Pierniki 2004 Toruń 16 35 2.19
63. Adrian Adamowicz ŁKS AZS UŁ SG Łódź 3 34 11.33
64. Maciej Tafelski Enea Astoria Bydgoszcz 7 34 4.86
65. Jakub Żyro Enea Astoria Bydgoszcz 14 34 2.43
66. Mateusz Gwiździel Twarde Pierniki 2005 Toruń 12 34 2.83
67. Paweł Grabowski MKS Novum Bydgoszcz 12 33 2.75
68. Mateusz Kończal UKS Basket Regnum Bydgoszcz 14 33 2.36
69. Paweł Szczepański Enea Astoria Bydgoszcz 12 31 2.58
70. Wiktor Bejma MKS Novum Bydgoszcz 12 31 2.58
71. Dawid Orzechowski ŁKS AZS UŁ SG Łódź 3 28 9.33
72. Oliwier Bógdał TKM Włocławek, TKM II Włocławek 14 28 2.00
73. Konrad Michalski MKS Novum Bydgoszcz 13 28 2.15
74. Kacper Ball MChKK Chelmno 10 28 2.80
75. Dominik Walenciak Twarde Pierniki 2005 Toruń 14 27 1.93
76. Mikołaj Czerebiej Enea Astoria Bydgoszcz 12 26 2.17
77. Maciej Pankiewicz TKM Włocławek, TKM II Włocławek 11 25 2.27
78. Wiktor Ochmański TKM Włocławek 12 25 2.08
79. Bartosz Lewandowski Twarde Pierniki 2005 Toruń 9 24 2.67
80. Wojciech Wierzchowski PKK 99 Pabianice 3 22 7.33
81. Miłosz Ertman TKM Włocławek, TKM II Włocławek 12 22 1.83
82. Szymon Gallus TKM Włocławek, TKM II Włocławek 11 21 1.91
83. Wiktor Cieciorowski PKK 99 Pabianice 3 21 7.00
84. Aleksander Szulc Enea Astoria Bydgoszcz 11 20 1.82
85. Mikołaj Gąsior MChKK Chelmno 8 20 2.50
86. Kacper Moczkowski PKK 99 Pabianice 3 18 6.00
87. Hubert Lipiński Twarde Pierniki 2005 Toruń 11 18 1.64
88. Bartosz Keller ŁKS AZS UŁ SG Łódź 2 16 8.00
89. Piotr Wlazło PKK 99 Pabianice 3 16 5.33
90. Oskar Myszka Enea Astoria Bydgoszcz 13 16 1.23
91. Wiktor Łankiewicz Twarde Pierniki 2005 Toruń 9 16 1.78
92. Kiril Vandzsurak ŁKS AZS UŁ SG Łódź 3 16 5.33
93. Adrian Mikołajczyk MChKK Chelmno 13 15 1.15
94. Kacper Rozmus MChKK Chelmno 11 15 1.36
95. Dominik Bocian Enea Astoria Bydgoszcz 7 15 2.14
96. Jakub Spiegowski TKM Włocławek 11 14 1.27
97. Michał Tuszyński Twarde Pierniki 2004 Toruń 10 13 1.30
98. Igor Dmochowski ŁKS AZS UŁ SG Łódź 3 13 4.33
99. Tomasz Urbański UKS Basket Regnum Bydgoszcz 8 12 1.50
100. Tomasz Wojtyczka TKM Włocławek, TKM II Włocławek 8 12 1.50
101. Piotr Bruź Twarde Pierniki 2005 Toruń 13 11 0.85
102. Krzysztof Bratkowski Twarde Pierniki 2005 Toruń 9 11 1.22
103. Damian Kurowski MChKK Chelmno 12 11 0.92
104. Maciej Szewczyk PKK 99 Pabianice 3 11 3.67
105. Jakub Szczepański MChKK Chelmno 9 8 0.89
106. Mateusz Kaliński TKM Włocławek, TKM II Włocławek 9 8 0.89
107. Jakub Bojke MChKK Chelmno 7 8 1.14
108. Marcin Mulski Twarde Pierniki 2005 Toruń 9 8 0.89
109. Krystian Kosim ŁKS AZS UŁ SG Łódź 3 7 2.33
110. Marek Witoń Enea Astoria Bydgoszcz 7 7 1.00
111. Jędrzej Olejniczak ŁKS AZS UŁ SG Łódź 3 6 2.00
112. Krzysztof Żeglarski MChKK Chelmno 9 6 0.67
113. Wojciech Żurawski ŁKS AZS UŁ SG Łódź 2 5 2.50
114. Przemysław Sypniewski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 8 5 0.63
115. Adrian Wołosz PKK 99 Pabianice 2 4 2.00
116. Patryk Mindykowski Enea Astoria Bydgoszcz 12 4 0.33
117. Jakub Stań ŁKS AZS UŁ SG Łódź 2 2 1.00
118. Aleksander Jęch PKK 99 Pabianice 2 2 1.00
119. Wojciech Stańczyk ŁKS AZS UŁ SG Łódź 3 2 0.67
120. Marek Kuśpit MChKK Chelmno 11 2 0.18
121. Wiktor Owczarek PKK 99 Pabianice 3 0 0.00
122. Wiktor Nowak ŁKS AZS UŁ SG Łódź 2 0 0.00
123. Damian Klabacha UKS Basket Regnum Bydgoszcz 9 0 0.00
124. Maksymilian Jęch PKK 99 Pabianice 3 0 0.00
125. Gracjan Kłys PKK 99 Pabianice 2 0 0.00

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu i Turystyki Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Hotel Mercure Arena Toruń EBL EBLK

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO