Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Zbiórki w ataku suma Zbiórki w ataku śr. Zbiórki w obronie suma Zbiórki w obronie śr. Zbiórki suma Zbiórki śr
1. Patryk Sadowski UMKS Księżak Łowicz 4 0.00 0.00 0.00
2. Łukasz Gliszczyński Twarde Pierniki Toruń 8 0.00 0.00 0.00
3. Szymon Pajor KKS Pro-Basket Kutno 6 0.00 0.00 0.00
4. Kacper Kramarz ŁKS Szkoła Gortata Łódź 8 0.00 0.00 0.00
5. Michał Kuliński UMKS Księżak Łowicz 8 0.00 0.00 0.00
6. Kacper Pięta UMKS Księżak Łowicz 8 0.00 0.00 0.00
7. Karol Kołodziejczyk ŁKS Szkoła Gortata Łódź 7 0.00 0.00 0.00
8. Jakub Lambarski Twarde Pierniki Toruń 8 0.00 0.00 0.00
9. Mikołaj Szumański Twarde Pierniki Toruń 8 0.00 0.00 0.00
10. Wojciech Kaniewski Twarde Pierniki Toruń 8 0.00 0.00 0.00
11. Jakub Dusza Twarde Pierniki Toruń 8 0.00 0.00 0.00
12. Wojciech Kucharek UMKS Księżak Łowicz 8 0.00 0.00 0.00
13. Kacper Bochat Enea UTP Novum/Astoria Bydgoszcz 7 0.00 0.00 0.00
14. Szymon Gładki UMKS Księżak Łowicz 8 0.00 0.00 0.00
15. Jakub Niedźwiadek KKS Pro-Basket Kutno 7 0.00 0.00 0.00
16. Jakub Bierski Twarde Pierniki Toruń 7 0.00 0.00 0.00
17. Adrian Kotlarski UMKS Księżak Łowicz 7 0.00 0.00 0.00
18. Michał Kukawski ŁKS Szkoła Gortata Łódź 5 0.00 0.00 0.00
19. Jakub Jagodziński Twarde Pierniki Toruń 8 0.00 0.00 0.00
20. Paweł Kopycki Enea UTP Novum/Astoria Bydgoszcz 7 0.00 0.00 0.00
21. Jakub Katarzyński KKS Pro-Basket Kutno 8 0.00 0.00 0.00
22. Mateusz Ziółkowski Enea UTP Novum/Astoria Bydgoszcz 8 0.00 0.00 0.00
23. Stanisław Górniak UMKS Księżak Łowicz 6 0.00 0.00 0.00
24. Adam Frąckiewicz Enea UTP Novum/Astoria Bydgoszcz 6 0.00 0.00 0.00
25. Michał Popławski KKS Pro-Basket Kutno 8 0.00 0.00 0.00
26. Kacper Grontkowski KKS Pro-Basket Kutno 8 0.00 0.00 0.00
27. Maciej Pluta KKS Pro-Basket Kutno 5 0.00 0.00 0.00
28. Filip Rafałek ŁKS Szkoła Gortata Łódź 7 0.00 0.00 0.00
29. Tomasz Kwieciński ŁKS Szkoła Gortata Łódź 7 0.00 0.00 0.00
30. Kacper Maj ŁKS Szkoła Gortata Łódź 5 0.00 0.00 0.00
31. Szymon Goszczyński Enea UTP Novum/Astoria Bydgoszcz 8 0.00 0.00 0.00
32. Dominik Maroszek Enea UTP Novum/Astoria Bydgoszcz 7 0.00 0.00 0.00
33. Eryk Bryłka KKS Pro-Basket Kutno 8 0.00 0.00 0.00
34. Piotr Keller ŁKS Szkoła Gortata Łódź 6 0.00 0.00 0.00
35. Maksymilian Estkowski Enea UTP Novum/Astoria Bydgoszcz 8 0.00 0.00 0.00
36. Ruslan Kashperskyi ŁKS Szkoła Gortata Łódź 4 0.00 0.00 0.00
37. Andrzej Górniak UMKS Księżak Łowicz 6 0.00 0.00 0.00
38. Kamil Krużyński Twarde Pierniki Toruń 6 0.00 0.00 0.00
39. Konstanty Hasiak ŁKS Szkoła Gortata Łódź 7 0.00 0.00 0.00
40. Piotr Rajch ŁKS Szkoła Gortata Łódź 7 0.00 0.00 0.00
41. Dawid Bykowski ŁKS Szkoła Gortata Łódź 7 0.00 0.00 0.00
42. Artur Lewandowski KKS Pro-Basket Kutno 8 0.00 0.00 0.00
43. Arkadiusz Bazak UMKS Księżak Łowicz 7 0.00 0.00 0.00
44. Bartłomiej Dróżdż ŁKS Szkoła Gortata Łódź 7 0.00 0.00 0.00
45. Karol Lebiedziński Enea UTP Novum/Astoria Bydgoszcz 5 0.00 0.00 0.00
46. Adam Hirsz Twarde Pierniki Toruń 7 0.00 0.00 0.00
47. Bartosz Sobczyk KKS Pro-Basket Kutno 6 0.00 0.00 0.00
48. Szymon Michalski Twarde Pierniki Toruń 6 0.00 0.00 0.00
49. Marcel Afeltowicz Enea UTP Novum/Astoria Bydgoszcz 5 0.00 0.00 0.00
50. Kacper Koc ŁKS Szkoła Gortata Łódź 4 0.00 0.00 0.00
51. Kacper Dudek UMKS Księżak Łowicz 6 0.00 0.00 0.00
52. Filip Firlej UMKS Księżak Łowicz 8 0.00 0.00 0.00

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń EBL EBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO