Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Michał Popławski KKS Pro-Basket Kutno 6 117 19.50
2. Oliwier Wiśniewski Enea Novum/Astoria I Bydgoszcz, Enea Novum/Astoria II Bydgoszcz 7 98 14.00
3. Mateusz Ćwirko-Godycki KKS Pro-Basket Kutno 6 98 16.33
4. Jakub Jagodziński Twarde Pierniki Toruń 6 91 15.17
5. Szymon Rosik ŁKS Szkoła Gortata Łódź 6 90 15.00
6. Bartłomiej Młynarczyk TKM Włocławek 6 81 13.50
7. Artur Ziaja ŁKS Szkoła Gortata Łódź 7 78 11.14
8. Mateusz Ziółkowski Enea Novum/Astoria I Bydgoszcz, Enea Novum/Astoria II Bydgoszcz 8 78 9.75
9. Jakub Bierski Twarde Pierniki Toruń 6 76 12.67
10. Piotr Rajch ŁKS Szkoła Gortata Łódź 7 76 10.86
11. Artur Lewandowski KKS Pro-Basket Kutno 6 75 12.50
12. Carlos Brzozowski Enea Novum/Astoria I Bydgoszcz 4 75 18.75
13. Adam Piątek TKM Włocławek 3 73 24.33
14. Jakub Kondraciuk Enea Novum/Astoria I Bydgoszcz 3 70 23.33
15. Jakub Łukasiewicz KKS Pro-Basket Kutno 5 69 13.80
16. Kacper Jędrzejczak Enea Novum/Astoria I Bydgoszcz 5 66 13.20
17. Mikołaj Szumański Twarde Pierniki Toruń 6 65 10.83
18. Adam Frąckiewicz Enea Novum/Astoria I Bydgoszcz, Enea Novum/Astoria II Bydgoszcz 7 64 9.14
19. Damian Sypniewski Enea Novum/Astoria I Bydgoszcz, Enea Novum/Astoria II Bydgoszcz 6 64 10.67
20. Adrian Protasiuk TKM Włocławek 5 63 12.60
21. Hubert Grzegorzewski ŁKS Szkoła Gortata Łódź 6 63 10.50
22. Kacper Bochat Enea Novum/Astoria I Bydgoszcz, Enea Novum/Astoria II Bydgoszcz 8 61 7.63
23. Marcel Karpiak ŁKS Szkoła Gortata Łódź 6 60 10.00
24. Bartosz Zakrzewski ŁKS Szkoła Gortata Łódź 6 59 9.83
25. Maksymilian Makowski Enea Novum/Astoria I Bydgoszcz, Enea Novum/Astoria II Bydgoszcz 7 58 8.29
26. Radosław Weselski Enea Novum/Astoria I Bydgoszcz, Enea Novum/Astoria II Bydgoszcz 7 58 8.29
27. Jan Pietrow ŁKS Szkoła Gortata Łódź 5 57 11.40
28. Jakub Niedźwiadek KKS Pro-Basket Kutno 5 53 10.60
29. Jakub Lambarski Twarde Pierniki Toruń 6 51 8.50
30. Maksymilian Estkowski Enea Novum/Astoria I Bydgoszcz, Enea Novum/Astoria II Bydgoszcz 6 48 8.00
31. Michał Kukawski KKS Pro-Basket Kutno 6 46 7.67
32. Adrian Stadnicki ŁKS Szkoła Gortata Łódź 5 45 9.00
33. Kacper Kujawa ŁKS Szkoła Gortata Łódź 7 45 6.43
34. Karol Lebiedziński Enea Novum/Astoria I Bydgoszcz, Enea Novum/Astoria II Bydgoszcz 5 41 8.20
35. Sebastian Graś Enea Novum/Astoria I Bydgoszcz, Enea Novum/Astoria II Bydgoszcz 5 38 7.60
36. Kamil Krużyński Twarde Pierniki Toruń 4 38 9.50
37. Damian Krawczyk Enea Novum/Astoria I Bydgoszcz 6 35 5.83
38. Szymon Goszczyński Enea Novum/Astoria II Bydgoszcz 6 32 5.33
39. Jakub Anuszkiewicz Enea Novum/Astoria I Bydgoszcz, Enea Novum/Astoria II Bydgoszcz 7 29 4.14
40. Michał Makowski TKM Włocławek 3 23 7.67
41. Adam Hirsz Twarde Pierniki Toruń 5 23 4.60
42. Kacper Kramarz ŁKS Szkoła Gortata Łódź 5 22 4.40
43. Adam Dawid Waśko TKM Włocławek 6 22 3.67
44. Mateusz Hołda TKM Włocławek 4 19 4.75
45. Wojciech Kaniewski Twarde Pierniki Toruń 6 18 3.00
46. Łukasz Gliszczyński Twarde Pierniki Toruń 6 18 3.00
47. Jakub Dawid Sieradzki Enea Novum/Astoria I Bydgoszcz, Enea Novum/Astoria II Bydgoszcz 5 16 3.20
48. Miłosz Kaczmarek TKM Włocławek 5 15 3.00
49. Rafał Jankowski TKM Włocławek 6 15 2.50
50. Hubert Paluch Twarde Pierniki Toruń 6 13 2.17
51. Kacper Grontkowski KKS Pro-Basket Kutno 5 13 2.60
52. Kamil Bielecki KKS Pro-Basket Kutno 3 12 4.00
53. Michał Kucharski Enea Novum/Astoria I Bydgoszcz, Enea Novum/Astoria II Bydgoszcz 6 11 1.83
54. Daniel Kosut Enea Novum/Astoria I Bydgoszcz 4 11 2.75
55. Tymoteusz Solarczyk Twarde Pierniki Toruń 6 10 1.67
56. Jakub Katarzyński KKS Pro-Basket Kutno 5 10 2.00
57. Wiktor Iwański Enea Novum/Astoria I Bydgoszcz, Enea Novum/Astoria II Bydgoszcz 5 10 2.00
58. Seweryn Dawidowicz Enea Novum/Astoria I Bydgoszcz, Enea Novum/Astoria II Bydgoszcz 4 10 2.50
59. Kacper Wojciechowski TKM Włocławek 4 9 2.25
60. Szymon Michalski Twarde Pierniki Toruń 6 8 1.33
61. Jakub Kletkiewicz TKM Włocławek 5 8 1.60
62. Szymon Gralewski ŁKS Szkoła Gortata Łódź 4 6 1.50
63. Mateusz Skonieczny Twarde Pierniki Toruń 5 3 0.60
64. Adam Milewski TKM Włocławek 3 2 0.67
65. Mateusz Rosa KKS Pro-Basket Kutno 5 2 0.40
66. Filip Nasadowski TKM Włocławek 3 0 0.00
67. Szymon Kowalkowski Twarde Pierniki Toruń 3 0 0.00

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu i Turystyki Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Hotel Mercure Arena Toruń EBL EBLK

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO