Dla mediów
Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Linki
Reklama
Kontakt
Zaloguj się
Zarejestruj konto
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
Wydział Rozgrywek
Wydział Sędziowski
Statut
Kluby
Męskie
3LM
U-19 M
U-17 M
U-16 M
U-15 M
U-14 M
U-13 M
U-12 M
U-11 M
U-10 M
Żeńskie
2LK
U-19 K
U-17 K
U-16 K
U-15 K
U-14 K
U-13 K
U-12 K
U-11 K
U-10 K
Strefy
Strefa U19M
Strefa U17M
Strefa U15M
Strefa U13M
Strefa U17K
Strefa U15K
Strefa U13K
Archiwum
U-20 M
U-18 M
U-22 K W
U-18 K WSPÓLNE
Strefa U20M
Strefa U18M
Strefa U16M
Strefa U14M
Strefa U22K
Strefa U18K
Strefa U16K
Strefa U14K
U-18 K
Sędziowie
Trenerzy
Kadry
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Polska Liga Koszykówki
Energa Basket Liga Kobiet
1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
U-19 M
U-19 K
U-17 M
U-17 K
U-16 M
U-16 K
U-15 M
U-15 K
U-14 M
U-14 K
U-13 M
U-13 K
U-12 M
U-12 K
U-11 M
U-11 K
U-10 M
U-10 K
U19K
U19M
STREFA U17K
U17M
U15K
U15M
U13K
SEZON: 2022/2023
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U-11 M
1 Liga Mężczyzn
Tauron Basket Liga
Energa Basket Liga Kobiet
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
U-20 M
U-18 M
U-16 M
U-16 K
U-14 M
U-14 K
U-12 M
U-12 K
U-15 M
U-15 K
U-13 M
U-13 K
2 Liga Kobiet
U-11 M
U-11 K
3 Liga Mężczyzn
U22K
Energa Basket Liga Kobiet
U18K
U16M
U13K
U13M
U15K
U15M
2LK
U-10 M
U-10 K
U-19 M
U19K
U17K
U19M
U17M
U-19 K
U-17 K
U-17 M
CHLK
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Rzuty z gry
Celne rzuty z gry suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Etap II (1-6)
Etap II (7-10)
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Celne rzuty z gry suma
Celne rzuty z gry śr.
Oddane rzuty z gry suma
Oddane rzuty z gry śr.
Skuteczność z gry
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Celne rzuty z gry suma
Celne rzuty z gry śr.
Oddane rzuty z gry suma
Oddane rzuty z gry śr.
Skuteczność z gry
1.
Borys Kazik
Basket 2010 Kruszwica
9
0.00
0.00
0
2.
Mateusz Śliwicki
UKS Basket Regnum Bydgoszcz
10
0.00
0.00
0
3.
Jakub Drzewiecki
Świecki Klub Koszykówki
14
0.00
0.00
0
4.
Jan Ciesielski
Świecki Klub Koszykówki
13
0.00
0.00
0
5.
Mikołaj Wrzesiński
Świecki Klub Koszykówki
11
0.00
0.00
0
6.
Mateusz Smokowski
Świecki Klub Koszykówki
9
0.00
0.00
0
7.
Oliver Rojek
Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej
10
0.00
0.00
0
8.
Nikodem Paliński
UKS Basket Regnum Bydgoszcz
12
0.00
0.00
0
9.
Tymon Bytner
DACSA Twarde Pierniki Toruń
10
0.00
0.00
0
10.
Krzysztof Czop
DACSA Twarde Pierniki Toruń
12
0.00
0.00
0
11.
Hubert Dobrolubow
DACSA Twarde Pierniki Toruń
12
0.00
0.00
0
12.
Maksym Fijałkiewicz
DACSA Twarde Pierniki Toruń
12
0.00
0.00
0
13.
Mikołaj Kozłowski
DACSA Twarde Pierniki Toruń
11
0.00
0.00
0
14.
Jakub Maksoń
DACSA Twarde Pierniki Toruń
12
0.00
0.00
0
15.
Olivier Stolarek
DACSA Twarde Pierniki Toruń
12
0.00
0.00
0
16.
Jan Świdurski
DACSA Twarde Pierniki Toruń
12
0.00
0.00
0
17.
Julian Bytner
DACSA Twarde Pierniki Toruń
10
0.00
0.00
0
18.
Filip Wiśniewski
DACSA Twarde Pierniki Toruń
7
0.00
0.00
0
19.
Jan Zawacki
UKS Basket Regnum Bydgoszcz
12
0.00
0.00
0
20.
Adrianna Pająkowska
UKS Basket Regnum Bydgoszcz
8
0.00
0.00
0
21.
Dominik Marchlewicz
Enea Astoria Bydgoszcz
12
0.00
0.00
0
22.
Anthony Szałkiewicz
Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz
13
0.00
0.00
0
23.
Igor Adamczewski
SSK BASKET Włocławek
12
0.00
0.00
0
24.
Ignacy Walczak
SSK BASKET Włocławek
11
0.00
0.00
0
25.
Adam Nawrocki
SSK BASKET Włocławek
12
0.00
0.00
0
26.
Szymon Lisiecki
SSK BASKET Włocławek
12
0.00
0.00
0
27.
Aleks Drążkowski
Świecki Klub Koszykówki
12
0.00
0.00
0
28.
Kacper Stępień
Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz
8
0.00
0.00
0
29.
Matylda Straszewska
UKS Basket Regnum Bydgoszcz
9
0.00
0.00
0
30.
Nikodem Kolczyński
Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz
14
0.00
0.00
0
31.
Julian Borucki
Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz
11
0.00
0.00
0
32.
Łukasz Zaremba
Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej
10
0.00
0.00
0
33.
Kamil Szanowski
Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej
10
0.00
0.00
0
34.
Adam Górecki
Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej
12
0.00
0.00
0
35.
Antoni Najdek
UKS Basket Regnum Bydgoszcz
12
0.00
0.00
0
36.
Hubert Żak
SSK BASKET Włocławek
11
0.00
0.00
0
37.
Michał Dąbrowski
SSK BASKET Włocławek
11
0.00
0.00
0
38.
Filip Wesołowski
SSK BASKET Włocławek
12
0.00
0.00
0
39.
Jakub Cieślewicz
SSK BASKET Włocławek
8
0.00
0.00
0
40.
Marcus Vogel
Enea Astoria Bydgoszcz
10
0.00
0.00
0
41.
Aleksander Kujoth
Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz
13
0.00
0.00
0
42.
Nikodem Wodziński
Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz
11
0.00
0.00
0
43.
Jan Kubiak
Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz
13
0.00
0.00
0
44.
Bartosz Nawrocki
Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz
10
0.00
0.00
0
45.
Maciej Rosiński
Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz
11
0.00
0.00
0
46.
Dawid Mikołajski
MKS Novum Bydgoszcz
11
0.00
0.00
0
47.
Kamil Urbański
MKS Novum Bydgoszcz
12
0.00
0.00
0
48.
Łukasz Kiełbowicz
Enea Astoria Bydgoszcz
11
0.00
0.00
0
49.
Mateusz Kiełbowicz
Enea Astoria Bydgoszcz
12
0.00
0.00
0
50.
Sławomir Górski
MKS Novum Bydgoszcz
7
0.00
0.00
0
51.
Hubert Muller
Enea Astoria Bydgoszcz
9
0.00
0.00
0
52.
Oskar Glaza
Enea Astoria Bydgoszcz
9
0.00
0.00
0
53.
Gabriel Lewandowski
Enea Astoria Bydgoszcz
11
0.00
0.00
0
54.
Bartosz Stawiński
Enea Astoria Bydgoszcz
7
0.00
0.00
0
55.
Sebastian Darowski
DACSA Twarde Pierniki Toruń
9
0.00
0.00
0
56.
Daniel Kuczyński
DACSA Twarde Pierniki Toruń
10
0.00
0.00
0
57.
Mateusz Woźniakowski
Enea Astoria Bydgoszcz
10
0.00
0.00
0
58.
Szymon Gapski
UKS Basket Regnum Bydgoszcz
8
0.00
0.00
0
59.
Gracjan Wilczaszek
UKS Basket Regnum Bydgoszcz
11
0.00
0.00
0
60.
Oliwier Wołoszyn
UKS Basket Regnum Bydgoszcz
11
0.00
0.00
0
61.
Dominik Michalski
Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej
6
0.00
0.00
0
62.
Michał Łącki
Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej
10
0.00
0.00
0
63.
Mikołaj Olszewski
DACSA Twarde Pierniki Toruń
12
0.00
0.00
0
64.
Mikołaj Wojciechowski
UKS Basket Regnum Bydgoszcz
9
0.00
0.00
0
65.
Bogusław Tarka
MKS Novum Bydgoszcz
10
0.00
0.00
0
66.
Robert Patalon
MKS Novum Bydgoszcz
7
0.00
0.00
0
67.
Mateusz Zieliński
MKS Novum Bydgoszcz
7
0.00
0.00
0
68.
Michał Gutorski
MKS Novum Bydgoszcz
12
0.00
0.00
0
69.
Piotr Iwan
MKS Novum Bydgoszcz
13
0.00
0.00
0
70.
Natan Haszcz
MKS Novum Bydgoszcz
8
0.00
0.00
0
71.
Mikołaj Nowakowski
Świecki Klub Koszykówki
14
0.00
0.00
0
72.
Tymoteusz Sitkowski
Świecki Klub Koszykówki
12
0.00
0.00
0
73.
Piotr Bladusiak
Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej
9
0.00
0.00
0
74.
Jakub Kucharzewski
Świecki Klub Koszykówki
11
0.00
0.00
0
75.
Michał Gawinecki
SSK BASKET Włocławek
10
0.00
0.00
0
76.
Jan Hachaj
Świecki Klub Koszykówki
13
0.00
0.00
0
77.
Jakub Graczyk
Świecki Klub Koszykówki
11
0.00
0.00
0
78.
Kamil Mrotek
MKS Novum Bydgoszcz
12
0.00
0.00
0
79.
Ludwik Alabrudziński
Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej
11
0.00
0.00
0
80.
Antoni Pietrzak
SSK BASKET Włocławek
12
0.00
0.00
0
81.
Tomasz Szepski
Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej
9
0.00
0.00
0
82.
Stanisław Tlałka
Basket 2010 Kruszwica
7
0.00
0.00
0
83.
Jan Grzegorek
Basket 2010 Kruszwica
7
0.00
0.00
0
84.
Oliwier Ryszkiewicz
Basket 2010 Kruszwica
7
0.00
0.00
0
85.
Kamil Rogatka
Basket 2010 Kruszwica
6
0.00
0.00
0
86.
Marcel Grabczyński
Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej
9
0.00
0.00
0
87.
Damian Świeciak
Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej
10
0.00
0.00
0
88.
Miłosz Styczyński
Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej
11
0.00
0.00
0
89.
Paweł Dziedzic
Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej
7
0.00
0.00
0
90.
Nikodem Krygier
Miejski Międzyszkolny Klub Sportowy "Junak" Włocławek
10
0.00
0.00
0
91.
Tymoteusz Lipiński
Miejski Międzyszkolny Klub Sportowy "Junak" Włocławek
11
0.00
0.00
0
92.
Mateusz Świecik
Miejski Międzyszkolny Klub Sportowy "Junak" Włocławek
8
0.00
0.00
0
93.
Stanisław Morawski
Miejski Międzyszkolny Klub Sportowy "Junak" Włocławek
11
0.00
0.00
0
94.
Wojciech Walczak
Miejski Międzyszkolny Klub Sportowy "Junak" Włocławek
11
0.00
0.00
0
95.
Łukasz Olejniczak
Miejski Międzyszkolny Klub Sportowy "Junak" Włocławek
11
0.00
0.00
0
96.
Jan Tylkowski
Pogoń Mogilno
4
0.00
0.00
0
97.
Oliwier Lipiejko
Pogoń Mogilno
2
0.00
0.00
0
98.
Dawid Behnke
Pogoń Mogilno
4
0.00
0.00
0
99.
Jakub Behnke
Pogoń Mogilno
4
0.00
0.00
0
100.
Sebastian Schmidt
Enea Astoria Bydgoszcz
12
0.00
0.00
0
101.
Nikodem Piórek
Enea Astoria Bydgoszcz
10
0.00
0.00
0
102.
Borys Bialik
Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz
14
0.00
0.00
0
103.
Leon Karólewski
Miejski Międzyszkolny Klub Sportowy "Junak" Włocławek
10
0.00
0.00
0
104.
Konrad Marciniak
Miejski Międzyszkolny Klub Sportowy "Junak" Włocławek
11
0.00
0.00
0
105.
Aleksander Piński
Miejski Międzyszkolny Klub Sportowy "Junak" Włocławek
11
0.00
0.00
0
106.
Michał Stemporowski
Miejski Międzyszkolny Klub Sportowy "Junak" Włocławek
11
0.00
0.00
0
107.
Wojciech Kubiak
Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej
11
0.00
0.00
0
108.
Stanisław Kubiak
Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz
13
0.00
0.00
0
109.
Maciej Lewandowski
MKS Novum Bydgoszcz
12
0.00
0.00
0
110.
Olaf Dąbrowski
MKS Novum Bydgoszcz
9
0.00
0.00
0
111.
Mikołaj Piętka
MKS Novum Bydgoszcz
8
0.00
0.00
0
112.
Wojciech Siewkowski
MKS Novum Bydgoszcz
9
0.00
0.00
0
113.
Nikodem Prochera
MKS Novum Bydgoszcz
7
0.00
0.00
0
114.
Ksawery Matyszczak
Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz
14
0.00
0.00
0
115.
Tymon Klipiński
Enea Astoria Bydgoszcz
11
0.00
0.00
0
116.
Antoni Prill
Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz
12
0.00
0.00
0
117.
Mateusz Łotocki
Świecki Klub Koszykówki
13
0.00
0.00
0
118.
Antoni Mróz
Świecki Klub Koszykówki
11
0.00
0.00
0
119.
Tymoteusz Dębski
Basket 2010 Kruszwica
8
0.00
0.00
0
120.
Bartłomiej Wiercigroch
Basket 2010 Kruszwica
9
0.00
0.00
0
121.
Maciej Graczyk
Basket 2010 Kruszwica
6
0.00
0.00
0
122.
Franciszek Matyjasik
Basket 2010 Kruszwica
5
0.00
0.00
0
123.
Bartosz Borowski
Basket 2010 Kruszwica
9
0.00
0.00
0
124.
Ziemowit Ozimek
DACSA Twarde Pierniki Toruń
12
0.00
0.00
0
125.
Ludwik Karwacki
DACSA Twarde Pierniki Toruń
10
0.00
0.00
0
126.
Ksawery Szczerbicki
UKS Basket Regnum Bydgoszcz
8
0.00
0.00
0
127.
Tymon Skonieczny
UKS Basket Regnum Bydgoszcz
9
0.00
0.00
0
128.
Antoni Knioła
UKS Basket Regnum Bydgoszcz
10
0.00
0.00
0
129.
Filip Ochman
UKS Basket Regnum Bydgoszcz
10
0.00
0.00
0
130.
Wojciech Matyjasik
Basket 2010 Kruszwica
6
0.00
0.00
0
131.
Wiktor Górecki
Basket 2010 Kruszwica
6
0.00
0.00
0
132.
Aleh Batsokha
Enea Astoria Bydgoszcz
7
0.00
0.00
0
133.
Maksymilian Dolatowski
SSK BASKET Włocławek
8
0.00
0.00
0
134.
Mikołaj Pawłowski
Pogoń Mogilno
4
0.00
0.00
0
135.
Wojciech Lasecki
Pogoń Mogilno
4
0.00
0.00
0
136.
Wiktor Lewandowski
Pogoń Mogilno
4
0.00
0.00
0
137.
Aleks Modry
Enea Astoria Bydgoszcz
11
0.00
0.00
0
138.
Stanisław Nowaczyk
Pogoń Mogilno
3
0.00
0.00
0
139.
Marcel Jankowski
Pogoń Mogilno
2
0.00
0.00
0
140.
Adam Wojtczak
Pogoń Mogilno
2
0.00
0.00
0
141.
Tymoteusz Pawłowski
Pogoń Mogilno
4
0.00
0.00
0
142.
Wiktor Frontczak
SSK BASKET Włocławek
10
0.00
0.00
0
143.
Alan Rabacha
UKS Basket Regnum Bydgoszcz
7
0.00
0.00
0
144.
Kacper Chojnacki
MKS Novum Bydgoszcz
8
0.00
0.00
0
145.
Sebastian Kruk
Basket 2010 Kruszwica
5
0.00
0.00
0
146.
Oskar Domagalski
SSK BASKET Włocławek
6
0.00
0.00
0
Partner główny
Partner wspierający
Partner medialny
Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego
Wyślij wiadomość