Dla mediów
Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Linki
Reklama
Kontakt
Zaloguj się
Zarejestruj konto
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
Wydział Rozgrywek
Wydział Sędziowski
Statut
Kluby
Męskie
3LM
U-19 M
U-17 M
U-16 M
U-15 M
U-14 M
U-13 M
U-12 M
U-11 M
U-10 M
Żeńskie
2LK
U-19 K
U-17 K
U-16 K
U-15 K
U-14 K
U-13 K
U-12 K
U-11 K
U-10 K
Strefy
Strefa U19M
Strefa U17M
Strefa U15M
Strefa U13M
Strefa U17K
Strefa U15K
Strefa U13K
Archiwum
U-20 M
U-18 M
U-22 K W
U-18 K WSPÓLNE
Strefa U20M
Strefa U18M
Strefa U16M
Strefa U14M
Strefa U22K
Strefa U18K
Strefa U16K
Strefa U14K
U-18 K
Sędziowie
Trenerzy
Kadry
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Polska Liga Koszykówki
Energa Basket Liga Kobiet
1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
U-19 M
U-19 K
U-17 M
U-17 K
U-16 M
U-16 K
U-15 M
U-15 K
U-14 M
U-14 K
U-13 M
U-13 K
U-12 M
U-12 K
U-11 M
U-11 K
U-10 M
U-10 K
U19K
U19M
STREFA U17K
U17M
U15K
U15M
U13K
SEZON: 2022/2023
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U-11 M
1 Liga Mężczyzn
Tauron Basket Liga
Energa Basket Liga Kobiet
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
U-20 M
U-18 M
U-16 M
U-16 K
U-14 M
U-14 K
U-12 M
U-12 K
U-15 M
U-15 K
U-13 M
U-13 K
2 Liga Kobiet
U-11 M
U-11 K
3 Liga Mężczyzn
U22K
Energa Basket Liga Kobiet
U18K
U16M
U13K
U13M
U15K
U15M
2LK
U-10 M
U-10 K
U-19 M
U19K
U17K
U19M
U17M
U-19 K
U-17 K
U-17 M
CHLK
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Czas gry
Czas gry suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Etap II (1-6)
Etap II (7-10)
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Czas gry suma
Czas gry śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Czas gry suma
Czas gry śr.
1.
Borys Kazik
Basket 2010 Kruszwica
9
0.00
2.
Mateusz Śliwicki
UKS Basket Regnum Bydgoszcz
10
0.00
3.
Jakub Drzewiecki
Świecki Klub Koszykówki
14
0.00
4.
Jan Ciesielski
Świecki Klub Koszykówki
13
0.00
5.
Mikołaj Wrzesiński
Świecki Klub Koszykówki
11
0.00
6.
Mateusz Smokowski
Świecki Klub Koszykówki
9
0.00
7.
Oliver Rojek
Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej
10
0.00
8.
Nikodem Paliński
UKS Basket Regnum Bydgoszcz
12
0.00
9.
Tymon Bytner
DACSA Twarde Pierniki Toruń
10
0.00
10.
Krzysztof Czop
DACSA Twarde Pierniki Toruń
12
0.00
11.
Hubert Dobrolubow
DACSA Twarde Pierniki Toruń
12
0.00
12.
Maksym Fijałkiewicz
DACSA Twarde Pierniki Toruń
12
0.00
13.
Mikołaj Kozłowski
DACSA Twarde Pierniki Toruń
11
0.00
14.
Jakub Maksoń
DACSA Twarde Pierniki Toruń
12
0.00
15.
Olivier Stolarek
DACSA Twarde Pierniki Toruń
12
0.00
16.
Jan Świdurski
DACSA Twarde Pierniki Toruń
12
0.00
17.
Julian Bytner
DACSA Twarde Pierniki Toruń
10
0.00
18.
Filip Wiśniewski
DACSA Twarde Pierniki Toruń
7
0.00
19.
Jan Zawacki
UKS Basket Regnum Bydgoszcz
12
0.00
20.
Adrianna Pająkowska
UKS Basket Regnum Bydgoszcz
8
0.00
21.
Dominik Marchlewicz
Enea Astoria Bydgoszcz
12
0.00
22.
Anthony Szałkiewicz
Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz
13
0.00
23.
Igor Adamczewski
SSK BASKET Włocławek
12
0.00
24.
Ignacy Walczak
SSK BASKET Włocławek
11
0.00
25.
Adam Nawrocki
SSK BASKET Włocławek
12
0.00
26.
Szymon Lisiecki
SSK BASKET Włocławek
12
0.00
27.
Aleks Drążkowski
Świecki Klub Koszykówki
12
0.00
28.
Kacper Stępień
Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz
8
0.00
29.
Matylda Straszewska
UKS Basket Regnum Bydgoszcz
9
0.00
30.
Nikodem Kolczyński
Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz
14
0.00
31.
Julian Borucki
Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz
11
0.00
32.
Łukasz Zaremba
Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej
10
0.00
33.
Kamil Szanowski
Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej
10
0.00
34.
Adam Górecki
Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej
12
0.00
35.
Antoni Najdek
UKS Basket Regnum Bydgoszcz
12
0.00
36.
Hubert Żak
SSK BASKET Włocławek
11
0.00
37.
Michał Dąbrowski
SSK BASKET Włocławek
11
0.00
38.
Filip Wesołowski
SSK BASKET Włocławek
12
0.00
39.
Jakub Cieślewicz
SSK BASKET Włocławek
8
0.00
40.
Marcus Vogel
Enea Astoria Bydgoszcz
10
0.00
41.
Aleksander Kujoth
Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz
13
0.00
42.
Nikodem Wodziński
Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz
11
0.00
43.
Jan Kubiak
Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz
13
0.00
44.
Bartosz Nawrocki
Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz
10
0.00
45.
Maciej Rosiński
Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz
11
0.00
46.
Dawid Mikołajski
MKS Novum Bydgoszcz
11
0.00
47.
Kamil Urbański
MKS Novum Bydgoszcz
12
0.00
48.
Łukasz Kiełbowicz
Enea Astoria Bydgoszcz
11
0.00
49.
Mateusz Kiełbowicz
Enea Astoria Bydgoszcz
12
0.00
50.
Sławomir Górski
MKS Novum Bydgoszcz
7
0.00
51.
Hubert Muller
Enea Astoria Bydgoszcz
9
0.00
52.
Oskar Glaza
Enea Astoria Bydgoszcz
9
0.00
53.
Gabriel Lewandowski
Enea Astoria Bydgoszcz
11
0.00
54.
Bartosz Stawiński
Enea Astoria Bydgoszcz
7
0.00
55.
Sebastian Darowski
DACSA Twarde Pierniki Toruń
9
0.00
56.
Daniel Kuczyński
DACSA Twarde Pierniki Toruń
10
0.00
57.
Mateusz Woźniakowski
Enea Astoria Bydgoszcz
10
0.00
58.
Szymon Gapski
UKS Basket Regnum Bydgoszcz
8
0.00
59.
Gracjan Wilczaszek
UKS Basket Regnum Bydgoszcz
11
0.00
60.
Oliwier Wołoszyn
UKS Basket Regnum Bydgoszcz
11
0.00
61.
Dominik Michalski
Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej
6
0.00
62.
Michał Łącki
Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej
10
0.00
63.
Mikołaj Olszewski
DACSA Twarde Pierniki Toruń
12
0.00
64.
Mikołaj Wojciechowski
UKS Basket Regnum Bydgoszcz
9
0.00
65.
Bogusław Tarka
MKS Novum Bydgoszcz
10
0.00
66.
Robert Patalon
MKS Novum Bydgoszcz
7
0.00
67.
Mateusz Zieliński
MKS Novum Bydgoszcz
7
0.00
68.
Michał Gutorski
MKS Novum Bydgoszcz
12
0.00
69.
Piotr Iwan
MKS Novum Bydgoszcz
13
0.00
70.
Natan Haszcz
MKS Novum Bydgoszcz
8
0.00
71.
Mikołaj Nowakowski
Świecki Klub Koszykówki
14
0.00
72.
Tymoteusz Sitkowski
Świecki Klub Koszykówki
12
0.00
73.
Piotr Bladusiak
Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej
9
0.00
74.
Jakub Kucharzewski
Świecki Klub Koszykówki
11
0.00
75.
Michał Gawinecki
SSK BASKET Włocławek
10
0.00
76.
Jan Hachaj
Świecki Klub Koszykówki
13
0.00
77.
Jakub Graczyk
Świecki Klub Koszykówki
11
0.00
78.
Kamil Mrotek
MKS Novum Bydgoszcz
12
0.00
79.
Ludwik Alabrudziński
Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej
11
0.00
80.
Antoni Pietrzak
SSK BASKET Włocławek
12
0.00
81.
Tomasz Szepski
Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej
9
0.00
82.
Stanisław Tlałka
Basket 2010 Kruszwica
7
0.00
83.
Jan Grzegorek
Basket 2010 Kruszwica
7
0.00
84.
Oliwier Ryszkiewicz
Basket 2010 Kruszwica
7
0.00
85.
Kamil Rogatka
Basket 2010 Kruszwica
6
0.00
86.
Marcel Grabczyński
Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej
9
0.00
87.
Damian Świeciak
Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej
10
0.00
88.
Miłosz Styczyński
Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej
11
0.00
89.
Paweł Dziedzic
Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej
7
0.00
90.
Nikodem Krygier
Miejski Międzyszkolny Klub Sportowy "Junak" Włocławek
10
0.00
91.
Tymoteusz Lipiński
Miejski Międzyszkolny Klub Sportowy "Junak" Włocławek
11
0.00
92.
Mateusz Świecik
Miejski Międzyszkolny Klub Sportowy "Junak" Włocławek
8
0.00
93.
Stanisław Morawski
Miejski Międzyszkolny Klub Sportowy "Junak" Włocławek
11
0.00
94.
Wojciech Walczak
Miejski Międzyszkolny Klub Sportowy "Junak" Włocławek
11
0.00
95.
Łukasz Olejniczak
Miejski Międzyszkolny Klub Sportowy "Junak" Włocławek
11
0.00
96.
Jan Tylkowski
Pogoń Mogilno
4
0.00
97.
Oliwier Lipiejko
Pogoń Mogilno
2
0.00
98.
Dawid Behnke
Pogoń Mogilno
4
0.00
99.
Jakub Behnke
Pogoń Mogilno
4
0.00
100.
Sebastian Schmidt
Enea Astoria Bydgoszcz
12
0.00
101.
Nikodem Piórek
Enea Astoria Bydgoszcz
10
0.00
102.
Borys Bialik
Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz
14
0.00
103.
Leon Karólewski
Miejski Międzyszkolny Klub Sportowy "Junak" Włocławek
10
0.00
104.
Konrad Marciniak
Miejski Międzyszkolny Klub Sportowy "Junak" Włocławek
11
0.00
105.
Aleksander Piński
Miejski Międzyszkolny Klub Sportowy "Junak" Włocławek
11
0.00
106.
Michał Stemporowski
Miejski Międzyszkolny Klub Sportowy "Junak" Włocławek
11
0.00
107.
Wojciech Kubiak
Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej
11
0.00
108.
Stanisław Kubiak
Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz
13
0.00
109.
Maciej Lewandowski
MKS Novum Bydgoszcz
12
0.00
110.
Olaf Dąbrowski
MKS Novum Bydgoszcz
9
0.00
111.
Mikołaj Piętka
MKS Novum Bydgoszcz
8
0.00
112.
Wojciech Siewkowski
MKS Novum Bydgoszcz
9
0.00
113.
Nikodem Prochera
MKS Novum Bydgoszcz
7
0.00
114.
Ksawery Matyszczak
Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz
14
0.00
115.
Tymon Klipiński
Enea Astoria Bydgoszcz
11
0.00
116.
Antoni Prill
Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz
12
0.00
117.
Mateusz Łotocki
Świecki Klub Koszykówki
13
0.00
118.
Antoni Mróz
Świecki Klub Koszykówki
11
0.00
119.
Tymoteusz Dębski
Basket 2010 Kruszwica
8
0.00
120.
Bartłomiej Wiercigroch
Basket 2010 Kruszwica
9
0.00
121.
Maciej Graczyk
Basket 2010 Kruszwica
6
0.00
122.
Franciszek Matyjasik
Basket 2010 Kruszwica
5
0.00
123.
Bartosz Borowski
Basket 2010 Kruszwica
9
0.00
124.
Ziemowit Ozimek
DACSA Twarde Pierniki Toruń
12
0.00
125.
Ludwik Karwacki
DACSA Twarde Pierniki Toruń
10
0.00
126.
Ksawery Szczerbicki
UKS Basket Regnum Bydgoszcz
8
0.00
127.
Tymon Skonieczny
UKS Basket Regnum Bydgoszcz
9
0.00
128.
Antoni Knioła
UKS Basket Regnum Bydgoszcz
10
0.00
129.
Filip Ochman
UKS Basket Regnum Bydgoszcz
10
0.00
130.
Wojciech Matyjasik
Basket 2010 Kruszwica
6
0.00
131.
Wiktor Górecki
Basket 2010 Kruszwica
6
0.00
132.
Aleh Batsokha
Enea Astoria Bydgoszcz
7
0.00
133.
Maksymilian Dolatowski
SSK BASKET Włocławek
8
0.00
134.
Mikołaj Pawłowski
Pogoń Mogilno
4
0.00
135.
Wojciech Lasecki
Pogoń Mogilno
4
0.00
136.
Wiktor Lewandowski
Pogoń Mogilno
4
0.00
137.
Aleks Modry
Enea Astoria Bydgoszcz
11
0.00
138.
Stanisław Nowaczyk
Pogoń Mogilno
3
0.00
139.
Marcel Jankowski
Pogoń Mogilno
2
0.00
140.
Adam Wojtczak
Pogoń Mogilno
2
0.00
141.
Tymoteusz Pawłowski
Pogoń Mogilno
4
0.00
142.
Wiktor Frontczak
SSK BASKET Włocławek
10
0.00
143.
Alan Rabacha
UKS Basket Regnum Bydgoszcz
7
0.00
144.
Kacper Chojnacki
MKS Novum Bydgoszcz
8
0.00
145.
Sebastian Kruk
Basket 2010 Kruszwica
5
0.00
146.
Oskar Domagalski
SSK BASKET Włocławek
6
0.00
Partner główny
Partner wspierający
Partner medialny
Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego
Wyślij wiadomość