Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Laura Weber Basket 25 Bydgoszcz 3 72 24.00
2. Karolina Królczewska MMKS Katarzynki Toruń 2 41 20.50
3. Martyna Ussorowska Basket 25 Bydgoszcz 3 60 20.00
4. Alicja Maławy UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 2 32 16.00
5. Malwina Skrzynecka UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 2 31 15.50
6. Liliia Kolbun Basket 25 Bydgoszcz 2 30 15.00
7. Martyna Walczak MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 1 15 15.00
8. Maria Szwajca MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 1 15 15.00
9. Oliwia Althaus SKS Kasprowicz Inowrocław 2 27 13.50
10. Anna Grzeszczak MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 1 13 13.00
11. Malwina Lange BASKETSTAL Grudziądz 4 52 13.00
12. Martyna Jagusz BASKETSTAL Grudziądz 4 47 11.75
13. Karolina Żelazna MMKS Katarzynki Toruń 2 23 11.50
14. Marta Kalinowska SKS Kasprowicz Inowrocław 2 22 11.00
15. Karolina Gierszal MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 1 11 11.00
16. Julia Milas UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 1 9 9.00
17. Maria Malinowska SKS Kasprowicz Inowrocław 2 18 9.00
18. Zuzanna Tracz MMKS Katarzynki Toruń 2 17 8.50
19. Amelia Matuszak SKS Kasprowicz Inowrocław 2 17 8.50
20. Agnieszka Bartoszyńska MMKS Katarzynki Toruń 2 16 8.00
21. Olimpia Chorąży MMKS Katarzynki Toruń 2 15 7.50
22. Amelia Pawlikowska Basket 25 Bydgoszcz 2 13 6.50
23. Oliwia Sereda BASKETSTAL Grudziądz 4 24 6.00
24. Alicja Bukowska MMKS Katarzynki Toruń 2 12 6.00
25. Julia Głon UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 1 6 6.00
26. Emilia Teklińska MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 1 5 5.00
27. Lena Uziałło MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 1 5 5.00
28. Khrystyna Postol UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 1 5 5.00
29. Natalia Rosińska Basket 25 Bydgoszcz 3 15 5.00
30. Wiktoria Olszewska MMKS Katarzynki Toruń 2 9 4.50
31. Olga Drożdżyńska SKS Kasprowicz Inowrocław 2 8 4.00
32. Magda Rogalska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 1 4 4.00
33. Amelia Kokoszyńska MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 1 4 4.00
34. Zuzanna Ślebodzińska SKS Kasprowicz Inowrocław 2 8 4.00
35. Karolina Wszołek BASKETSTAL Grudziądz 4 16 4.00
36. Wiktoria Jankiewicz BASKETSTAL Grudziądz 4 15 3.75
37. Marta Piątkowska Basket 25 Bydgoszcz 3 11 3.67
38. Oliwia Jasińska BASKETSTAL Grudziądz 4 14 3.50
39. Marta Mulska MMKS Katarzynki Toruń 1 3 3.00
40. Zuzanna Lis MMKS Katarzynki Toruń 2 6 3.00
41. Wanessa Pawłocka BASKETSTAL Grudziądz 3 9 3.00
42. Natalia Erlich MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 1 2 2.00
43. Zofia Pietruszkiewicz MMKS Katarzynki Toruń 1 2 2.00
44. Weronika Ciak MMKS Katarzynki Toruń 1 2 2.00
45. Paulina Czachorowska MMKS Katarzynki Toruń 1 2 2.00
46. Dominika Lempek UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 2 4 2.00
47. Zuzanna Król UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 1 2 2.00
48. Gabriela Tworkiewicz MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 1 2 2.00
49. Michalina Sobol MMKS Katarzynki Toruń 1 2 2.00
50. Brygida Kaczmarek SKS Kasprowicz Inowrocław 1 2 2.00
51. Wiktoria Włodarska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 2 4 2.00
52. Natalia Klimek BASKETSTAL Grudziądz 3 5 1.67
53. Julia Meller Basket 25 Bydgoszcz 2 3 1.50
54. Natalia Mrówczyńska SKS Kasprowicz Inowrocław 1 1 1.00
55. Katarzyna Piotrowska SKS Kasprowicz Inowrocław 2 2 1.00
56. Wiktoria Wieczorek MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 1 1 1.00
57. Martyna Soboczyńska BASKETSTAL Grudziądz 4 4 1.00
58. Oliwia Majorke BASKETSTAL Grudziądz 4 4 1.00
59. Oliwia Szczawińska Basket 25 Bydgoszcz 2 2 1.00
60. Kamila Marciniak SKS Kasprowicz Inowrocław 2 2 1.00
61. Natalia Majorke BASKETSTAL Grudziądz 3 2 0.67
62. Aleksandra Rakowska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 2 1 0.50
63. Michalina Bojanowska MMKS Katarzynki Toruń 1 0 0.00
64. Weronika Neumann UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 1 0 0.00
65. Elżbieta Radoszewska Basket 25 Bydgoszcz 2 0 0.00
66. Oliwia Krężel Basket 25 Bydgoszcz 3 0 0.00
67. Aleksandra Ziębińska SKS Kasprowicz Inowrocław 2 0 0.00
68. Zuzanna Landowska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 1 0 0.00
69. Maja Orzechowska BASKETSTAL Grudziądz 2 0 0.00
70. Veronika Polovynkina UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 1 0 0.00
71. Katarzyna Dziadkowiak Basket 25 Bydgoszcz 2 0 0.00
72. Nicola Michta UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 1 0 0.00
73. Laura Żołnierkiewicz SKS Kasprowicz Inowrocław 1 0 0.00
74. Oliwia Michalska SKS Kasprowicz Inowrocław 2 0 0.00
75. Klaudia Kocikowska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 2 0 0.00
76. Julia Pawlewska MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 1 0 0.00

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu i Turystyki Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Hotel Mercure Arena Toruń EBL EBLK Basket Camp

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO