Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Czas gry suma Czas gry śr.
1. Natalia Majorke BASKETSTAL Grudziądz 3 0.00
2. Liliia Kolbun Basket 25 Bydgoszcz 2 0.00
3. Michalina Sobol MMKS Katarzynki Toruń 1 0.00
4. Julia Meller Basket 25 Bydgoszcz 2 0.00
5. Amelia Matuszak SKS Kasprowicz Inowrocław 2 0.00
6. Michalina Bojanowska MMKS Katarzynki Toruń 1 0.00
7. Khrystyna Postol UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 1 0.00
8. Aleksandra Rakowska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 2 0.00
9. Maja Orzechowska BASKETSTAL Grudziądz 2 0.00
10. Oliwia Szczawińska Basket 25 Bydgoszcz 2 0.00
11. Amelia Pawlikowska Basket 25 Bydgoszcz 2 0.00
12. Oliwia Jasińska BASKETSTAL Grudziądz 3 0.00
13. Veronika Polovynkina UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 1 0.00
14. Katarzyna Piotrowska SKS Kasprowicz Inowrocław 2 0.00
15. Weronika Ciak MMKS Katarzynki Toruń 1 0.00
16. Olga Drożdżyńska SKS Kasprowicz Inowrocław 2 0.00
17. Klaudia Kocikowska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 2 0.00
18. Wiktoria Wieczorek MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 1 0.00
19. Nicola Michta UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 1 0.00
20. Magda Rogalska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 1 0.00
21. Laura Żołnierkiewicz SKS Kasprowicz Inowrocław 1 0.00
22. Zuzanna Tracz MMKS Katarzynki Toruń 1 0.00
23. Maria Malinowska SKS Kasprowicz Inowrocław 2 0.00
24. Zuzanna Lis MMKS Katarzynki Toruń 1 0.00
25. Zuzanna Król UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 1 0.00
26. Wiktoria Włodarska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 2 0.00
27. Martyna Soboczyńska BASKETSTAL Grudziądz 3 0.00
28. Wanessa Pawłocka BASKETSTAL Grudziądz 2 0.00
29. Oliwia Sereda BASKETSTAL Grudziądz 3 0.00
30. Gabriela Tworkiewicz MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 1 0.00
31. Oliwia Michalska SKS Kasprowicz Inowrocław 2 0.00
32. Alicja Bukowska MMKS Katarzynki Toruń 1 0.00
33. Maria Szwajca MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 1 0.00
34. Weronika Neumann UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 1 0.00
35. Elżbieta Radoszewska Basket 25 Bydgoszcz 2 0.00
36. Alicja Maławy UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 2 0.00
37. Amelia Kokoszyńska MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 1 0.00
38. Oliwia Krężel Basket 25 Bydgoszcz 3 0.00
39. Zuzanna Ślebodzińska SKS Kasprowicz Inowrocław 2 0.00
40. Karolina Królczewska MMKS Katarzynki Toruń 1 0.00
41. Brygida Kaczmarek SKS Kasprowicz Inowrocław 1 0.00
42. Emilia Teklińska MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 1 0.00
43. Julia Pawlewska MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 1 0.00
44. Zuzanna Landowska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 1 0.00
45. Martyna Jagusz BASKETSTAL Grudziądz 3 0.00
46. Wiktoria Jankiewicz BASKETSTAL Grudziądz 3 0.00
47. Martyna Ussorowska Basket 25 Bydgoszcz 3 0.00
48. Laura Weber Basket 25 Bydgoszcz 3 0.00
49. Karolina Żelazna MMKS Katarzynki Toruń 1 0.00
50. Kamila Marciniak SKS Kasprowicz Inowrocław 2 0.00
51. Agnieszka Bartoszyńska MMKS Katarzynki Toruń 1 0.00
52. Julia Głon UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 1 0.00
53. Karolina Wszołek BASKETSTAL Grudziądz 3 0.00
54. Karolina Gierszal MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 1 0.00
55. Natalia Klimek BASKETSTAL Grudziądz 2 0.00
56. Oliwia Althaus SKS Kasprowicz Inowrocław 2 0.00
57. Katarzyna Dziadkowiak Basket 25 Bydgoszcz 2 0.00
58. Natalia Mrówczyńska SKS Kasprowicz Inowrocław 1 0.00
59. Olimpia Chorąży MMKS Katarzynki Toruń 1 0.00
60. Julia Milas UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 1 0.00
61. Dominika Lempek UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 2 0.00
62. Anna Grzeszczak MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 1 0.00
63. Marta Piątkowska Basket 25 Bydgoszcz 3 0.00
64. Natalia Erlich MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 1 0.00
65. Zofia Pietruszkiewicz MMKS Katarzynki Toruń 1 0.00
66. Natalia Rosińska Basket 25 Bydgoszcz 3 0.00
67. Aleksandra Ziębińska SKS Kasprowicz Inowrocław 2 0.00
68. Wiktoria Olszewska MMKS Katarzynki Toruń 1 0.00
69. Marta Kalinowska SKS Kasprowicz Inowrocław 2 0.00
70. Martyna Walczak MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 1 0.00
71. Lena Uziałło MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 1 0.00
72. Malwina Skrzynecka UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 2 0.00
73. Malwina Lange BASKETSTAL Grudziądz 3 0.00
74. Oliwia Majorke BASKETSTAL Grudziądz 3 0.00

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu i Turystyki Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Hotel Mercure Arena Toruń EBL EBLK Basket Camp

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO