Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Mikołaj Biegański UKS Basket Regnum Bydgoszcz 9 304 33.78
2. Jan Fajfer KSK Ciech Noteć Inowrocław 10 270 27.00
3. Krzysztof Babis TKM Włocławek 11 204 18.55
4. Michał Dekański KSK Ciech Noteć Inowrocław 11 197 17.91
5. Marek Szwejkowski Twarde Pierniki Toruń 10 186 18.60
6. Jakub Błaszczęć Twarde Pierniki Toruń 10 179 17.90
7. Sebastian Ćwikliński Twarde Pierniki Toruń 11 171 15.55
8. Kacper Tuskowski Enea Apro Astoria Bydgoszcz 8 161 20.13
9. Michał Janeczek Basket 2010 Kruszwica 11 160 14.55
10. Wiktor Budrewicz TKM Włocławek 9 154 17.11
11. Filip Dereszyński Enea Apro Astoria Bydgoszcz 6 153 25.50
12. Ernest Smolik TKM Włocławek 11 145 13.18
13. Jan Kozakiewicz MKS ZRYW Toruń 11 143 13.00
14. Antoni Dzwoniarkiewicz Basket 2010 Kruszwica 11 143 13.00
15. Mikołaj Marek KSK Ciech Noteć Inowrocław 10 142 14.20
16. Tomasz Luboch KSK Ciech Noteć Inowrocław 9 134 14.89
17. Wiktor Urbański Basket 2010 Kruszwica 11 125 11.36
18. Konrad Konieczka KSK Ciech Noteć Inowrocław 10 120 12.00
19. Maciej Wojciechowski Enea Apro Astoria Bydgoszcz 9 116 12.89
20. Antoni Dębski Basket 2010 Kruszwica 11 116 10.55
21. Mikołaj Miziołek TKM Włocławek 8 98 12.25
22. Aleksander Światowiak UKS Basket Regnum Bydgoszcz 8 97 12.13
23. Sebastian Szmit Enea Apro Astoria Bydgoszcz 11 92 8.36
24. Kamil Rutnowski Enea Apro Astoria Bydgoszcz 8 91 11.38
25. Jędrzej Truszczyński Twarde Pierniki Toruń 10 88 8.80
26. Konrad Wnuk Lipiński Enea Apro Astoria Bydgoszcz 11 86 7.82
27. Igor Rymarkiewicz KSK Ciech Noteć Inowrocław 11 86 7.82
28. Gracjan Banaszak UKS Basket Regnum Bydgoszcz 9 85 9.44
29. Adam Ronkiewicz UKS Basket Regnum Bydgoszcz 6 80 13.33
30. Marcel Pałucki UKS Basket Regnum Bydgoszcz 7 78 11.14
31. Krzysztof Berkowski TKM Włocławek 12 77 6.42
32. Paweł Rzadkowalski KSK Ciech Noteć Inowrocław 9 77 8.56
33. Jakub Szanowski TKM Włocławek 11 73 6.64
34. Leonard Kret Twarde Pierniki Toruń 11 72 6.55
35. Mikołaj Bukowiński TKM Włocławek 8 71 8.88
36. Jakub Kapsa Enea Apro Astoria Bydgoszcz 11 70 6.36
37. Natan Jadomski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 10 67 6.70
38. Kasjan Szatkowski Basket 2010 Kruszwica 7 62 8.86
39. Marcel Lefek MKS ZRYW Toruń 10 57 5.70
40. Sebastian Ludka Enea Apro Astoria Bydgoszcz 7 55 7.86
41. Gustaw Przybylski TKM Włocławek 11 52 4.73
42. Nikodem Nalikowski Twarde Pierniki Toruń 9 51 5.67
43. Łukasz Dobrzyński KSK Ciech Noteć Inowrocław 10 51 5.10
44. Wojciech Bus UKS Basket Regnum Bydgoszcz 10 48 4.80
45. Jan Mański Twarde Pierniki Toruń 10 48 4.80
46. Kacper Adamowicz Enea Apro Astoria Bydgoszcz 8 47 5.88
47. Piotr Węgrzyn Twarde Pierniki Toruń 9 45 5.00
48. Szymon Kotkiewicz Twarde Pierniki Toruń 9 42 4.67
49. Mateusz Hinc Twarde Pierniki Toruń 11 38 3.45
50. Patryk Pukiński KSK Ciech Noteć Inowrocław 9 36 4.00
51. Szymon Kowalewski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 5 35 7.00
52. Nikita Meskhi TKM Włocławek 7 33 4.71
53. Jan Guziński MKS ZRYW Toruń 11 28 2.55
54. Szymon Mrotek UKS Basket Regnum Bydgoszcz 10 28 2.80
55. Igor Zdanowicz Enea Apro Astoria Bydgoszcz 9 28 3.11
56. Hubert Dejewski MKS ZRYW Toruń 9 28 3.11
57. Mateusz Marek KSK Ciech Noteć Inowrocław 7 27 3.86
58. Szymon Gołofit Enea Apro Astoria Bydgoszcz 8 26 3.25
59. Oliwier Kamzelewski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 7 26 3.71
60. Miłosz Rutkowski MKS ZRYW Toruń 10 26 2.60
61. Jakub Czapliński MKS ZRYW Toruń 10 24 2.40
62. Marcel Jędryczka UKS Basket Regnum Bydgoszcz 10 23 2.30
63. Wiktor Mierzwicki KSK Ciech Noteć Inowrocław 7 18 2.57
64. Adrian Sobecki Enea Apro Astoria Bydgoszcz 6 17 2.83
65. Gracjan Tomczyk TKM Włocławek 10 15 1.50
66. Filip Faligowski Basket 2010 Kruszwica 9 15 1.67
67. Wiktor Kuls Basket 2010 Kruszwica 9 15 1.67
68. Tomasz Drzewiecki Basket 2010 Kruszwica 9 14 1.56
69. Szymon Gumurski Twarde Pierniki Toruń 6 13 2.17
70. Wiktor Kozłowski KSK Ciech Noteć Inowrocław 10 11 1.10
71. Hieronim Jackowski Basket 2010 Kruszwica 10 9 0.90
72. Jan Kłaczyński MKS ZRYW Toruń 8 8 1.00
73. Wiktor Tomczak Enea Apro Astoria Bydgoszcz 6 8 1.33
74. Ivan Popov MKS ZRYW Toruń 6 8 1.33
75. Piotr Czarnecki Basket 2010 Kruszwica 10 7 0.70
76. Igor Kaminski MKS ZRYW Toruń 9 7 0.78
77. Gracjan Piechocki Basket 2010 Kruszwica 10 3 0.30
78. Franciszek Andrzejczak Basket 2010 Kruszwica 9 1 0.11

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń OBL OBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl Kancelaria Prawna Profilegal Narodowy Instytut Wolności Ogrzewanie Pex Lasy Państwowe

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO