Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Sezon Liga Drużyna Hala Adres Miasto Dzień tygodnia Godzina Czy preferowana Certyfikat Zdjęcie
2023/2024 1LK Contimax MOSiR Bochnia Hala Widowiskowo – Sportowa w Bochni ul. Poniatowskiego 32 Bochnia Sobota 18:00 NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 1LK MPKK Sokołów SA Sokołów Podl. Hala Sportowa przy Zespole Szkół Nr 1 im. K.K.Baczyńskiego ul. Skłodowskiej-Curie 24 Sokołów Podlaski Niedziela 17:30 TAK Pokaż certyfikat ---
2023/2024 1LK SMS PZKosz Łomianki Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe Stanisława Staszica 2 Łomianki Sobota 13:00 NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 1LK RMKS Xbest Rybnik Hala widowiskowo - sportowa MOSiR w Rybniku ul. Jastrzębska 3b Rybnik - Boguszowice --- 17:00 NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 1LK ŁKS KK Łódź Akademickie Centrum Sportowo-Dydaktyczne Politechniki Łódzkiej ZATOKA SPORTU Al. Politechniki 10 Łódź --- NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 1LK Mon-Pol Płock ZS nr 1 ul. Piaska 5 Płock --- NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 1LK Widzew Łódź Hala Parkowa - MOSiR Łódź ul. Małachowskiego 7 Łódź Sobota TAK Pokaż certyfikat ---
2023/2024 1LK AZS PK Kraków Hala CSIR Politechniki Krakowskiej ul. Kamienna 17 Kraków --- NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 1LK AZS Uniwersytet Gdański Miejska Hala Sportowa Kołobrzeska 61 Gdańsk --- NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 1LK PZU Ślęza II MOS Wrocław KGHM Ślęza Arena Kłokoczycka 1 Wrocław --- NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 1LK KS Basket Ostrovia Ostrów Wlkp. Hala SP 9 ul. Asnyka 26 Ostrów Wielkopolski --- NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 1LK PZU Ślęza II MOS Wrocław Sala Sportów Walki AWF Paderewskiego 35 Wrocław --- NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 1LK UKS PWiK Huragan Wołomin Hala 1 L.O. w Wołominie Sasina 33 wjazd od ul. Średniej Wołomin Sobota 16:00 NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 1LK AZS Uniwersytet Warszawski Wydział Zarządzania UW ul. Szturmowa 3 Warszawa Niedziela NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 1LK Bogdanka AZS UMCS II Lublin Zespół Szkół nr 13 w Lublinie ul. Berylowa 7 Lublin --- NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 1LK Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. Arena Gorzów ul. Słowiańska 16 Gorzów Wlkp. --- NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 1LK UKS PWiK Huragan Wołomin OSiR Huragan ul. Korsaka 4 Wołomin Sobota 18:00 TAK Pokaż certyfikat ---
2023/2024 1LK Lider Swarzędz Hala SCSiR ul. Św. Marcin 1 Swarzędz Niedziela TAK Pokaż certyfikat ---
2023/2024 1LK GTK VBW Gdynia Hala Microsoft, ZS nr 8 ul. Wiczlińska 50A Gdynia Niedziela NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 1LK ŁKS KK Łódź Centrum Sportu UŁ ul. Styrska 20/24 Łódź --- NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 1LK KS Basket Ostrovia Ostrów Wlkp. 3mk Arena Ostrów Andrzeja Kowalczyka 1 Ostrów Wielkopolski --- NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 1LK Bogdanka AZS UMCS II Lublin Hala im. Zdzisława Niedzieli Al.Zygmuntowskie 4 Lublin Sobota NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 1LK UKS Trójka Żyrardów ZS nr 1 Elektryk ul. Bohaterów Warszawy 4 Żyrardów Sobota 18:00 NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 1LK MUKS Poznań POSiR (Hala B) ul. Spychalskiego 36 Poznań Sobota NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 1LK Grot F&F Automatyka Pabianice Hala Powiatowa ul. św.Jana 30/36 Pabianice Sobota 15:00 TAK Pokaż certyfikat ---
2023/2024 1LK Politechnika Gdańsk Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej al. Zwycięstwa 12 Gdańsk Niedziela NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 1LK Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. Hala Sportowa AJP ul. Chopina 52 Gorzów Wielkopolski Niedziela NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 1LK Enea AZS II Poznań POSiR (Hala A) ul. Spychalskiego 34 Poznań Niedziela NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 1LK Isands Wichoś Jelenia Góra Hala SP8 ul. Paderewskiego 13 Jelenia Góra Niedziela NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 1LK Wisła Orlen Południe Kraków Hala Główna TS Wisła ul. Reymonta 22 Kraków Sobota TAK Pokaż certyfikat ---
2023/2024 1LK GTK VBW Gdynia Hala gier GCS Olimpijska 5/9 Gdynia Niedziela NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 1LK Enea AZS II Poznań Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej Piotrowo 4 Poznań Niedziela NIE Pokaż certyfikat ---
2023/2024 1LK GTK VBW Gdynia Polsat Plus Arena Gdynia ul. Kazimierza Górskiego 8 Gdynia Niedziela NIE Pokaż certyfikat ---

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń OBL OBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl Kancelaria Prawna Profilegal Narodowy Instytut Wolności Ogrzewanie Pex Lasy Państwowe

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO