Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Karolina Fedder MUKS Supravis Bydgoszcz, MUKS Supravis II Bydgoszcz 6 122 20.33
2. Adrianna Trzeciak DFDS Pantery Szubin 9 117 13.00
3. Lena Trzeciak DFDS Pantery Szubin 9 106 11.78
4. Tatiana Szweda DFDS Pantery Szubin 8 101 12.63
5. Balbina Sobolewska TKM Włocławek 8 99 12.38
6. Zofia Szyttenholm MUKS Supravis Bydgoszcz, MUKS Supravis II Bydgoszcz 7 99 14.14
7. Maja Jagodzińska DFDS Pantery Szubin 9 98 10.89
8. Julia Zielińska TKM Włocławek 8 94 11.75
9. Magdalena Wiekiera DFDS Pantery Szubin 9 83 9.22
10. Martyna Włodarczak MUKS Supravis Bydgoszcz, MUKS Supravis II Bydgoszcz 7 73 10.43
11. Karolina Łasa Błękitny Delfin Bydgoszcz 5 69 13.80
12. Pola Dembińska MUKS Supravis Bydgoszcz, MUKS Supravis II Bydgoszcz 6 68 11.33
13. Iga Jankowska MMKS Katarzynki Toruń 7 61 8.71
14. Alicja Iwaszko MUKS Supravis Bydgoszcz, MUKS Supravis II Bydgoszcz 7 61 8.71
15. Apolonia Przybylska TKM Włocławek 6 61 10.17
16. Maria Czyż MUKS Supravis Bydgoszcz, MUKS Supravis II Bydgoszcz 8 56 7.00
17. Martyna Pacała DFDS Pantery Szubin 8 56 7.00
18. Aleksandra Kociszewska MUKS Supravis Bydgoszcz, MUKS Supravis II Bydgoszcz 7 53 7.57
19. Gabriela Frątczak TKM Włocławek 7 53 7.57
20. Agata Tauer-Bejma MUKS Supravis Bydgoszcz, MUKS Supravis II Bydgoszcz 7 49 7.00
21. Blanka Ślusarska MUKS Supravis Bydgoszcz, MUKS Supravis II Bydgoszcz 6 48 8.00
22. Maja Kwiatkowska MUKS Supravis Bydgoszcz, MUKS Supravis II Bydgoszcz 6 47 7.83
23. Iga Sibilska MUKS Supravis Bydgoszcz, MUKS Supravis II Bydgoszcz 8 46 5.75
24. Marta Żurawska MMKS Katarzynki Toruń 6 43 7.17
25. Amelia Boncel DFDS Pantery Szubin 8 41 5.13
26. Agata Zielke DFDS Pantery Szubin 9 40 4.44
27. Sandra Jakubowska MUKS Supravis Bydgoszcz, MUKS Supravis II Bydgoszcz 7 40 5.71
28. Lena Leszczyńska DFDS Pantery Szubin 9 40 4.44
29. Liliana Gorczyńska MUKS Supravis Bydgoszcz, MUKS Supravis II Bydgoszcz 8 39 4.88
30. Zofia Kulińska MMKS Katarzynki Toruń 6 38 6.33
31. Barbara Borowicz TKM Włocławek 8 38 4.75
32. Paulina Kucharska TKM Włocławek 8 33 4.13
33. Blanka Zalewska MUKS Supravis Bydgoszcz, MUKS Supravis II Bydgoszcz 6 33 5.50
34. Maja Badyna TKM Włocławek 8 30 3.75
35. Natalia Rutkowska MMKS Katarzynki Toruń 7 30 4.29
36. Maria Sobalska MMKS Katarzynki Toruń 6 26 4.33
37. Maja Raczyńska TKM Włocławek 6 24 4.00
38. Natalia Huk MUKS Supravis Bydgoszcz, MUKS Supravis II Bydgoszcz 8 22 2.75
39. Maja Jaworska MMKS Katarzynki Toruń 7 21 3.00
40. Lea Moroszczak Błękitny Delfin Bydgoszcz 5 21 4.20
41. Natalia Pietrowska MUKS Supravis Bydgoszcz, MUKS Supravis II Bydgoszcz 8 20 2.50
42. Zlata Kolesnyk Błękitny Delfin Bydgoszcz 4 20 5.00
43. Zuzanna Orłowska TKM Włocławek 8 20 2.50
44. Oliwia Cieszyńska MUKS Supravis Bydgoszcz, MUKS Supravis II Bydgoszcz 7 20 2.86
45. Wiktoria Błaszkiewicz TKM Włocławek 6 16 2.67
46. Małgorzata Dobosiewicz DFDS Pantery Szubin 5 16 3.20
47. Blanka Stachura MUKS Supravis Bydgoszcz, MUKS Supravis II Bydgoszcz 7 14 2.00
48. Nadia Lewandowska TKM Włocławek 7 12 1.71
49. Zuzanna Wanczura Błękitny Delfin Bydgoszcz 5 12 2.40
50. Natalia Landowska Błękitny Delfin Bydgoszcz 5 11 2.20
51. Agnieszka Grzechowiak Błękitny Delfin Bydgoszcz 5 11 2.20
52. Julia Brzykca DFDS Pantery Szubin 9 10 1.11
53. Pola Piernik Błękitny Delfin Bydgoszcz 3 10 3.33
54. Olga Maciejewska TKM Włocławek 8 8 1.00
55. Kinga Staroń DFDS Pantery Szubin 9 8 0.89
56. Ada Berka MUKS Supravis Bydgoszcz, MUKS Supravis II Bydgoszcz 8 8 1.00
57. Maja Andrzejewska Błękitny Delfin Bydgoszcz 5 8 1.60
58. Angelika Trykowska Błękitny Delfin Bydgoszcz 5 7 1.40
59. Aleksandra Dokładna MUKS Supravis Bydgoszcz, MUKS Supravis II Bydgoszcz 7 6 0.86
60. Zuzanna Paprocka TKM Włocławek 7 4 0.57
61. Oliwia Urbańska MMKS Katarzynki Toruń 5 4 0.80
62. Lena Imała MUKS Supravis Bydgoszcz, MUKS Supravis II Bydgoszcz 6 3 0.50
63. Antonia Olkowicz MMKS Katarzynki Toruń 6 2 0.33
64. Martyna Ponichtera MUKS Supravis Bydgoszcz, MUKS Supravis II Bydgoszcz 5 2 0.40
65. Julianna Chmielewska MUKS Supravis Bydgoszcz, MUKS Supravis II Bydgoszcz 5 2 0.40
66. Maja Rumińska MMKS Katarzynki Toruń 7 2 0.29
67. Natalia Mierczyńska TKM Włocławek 7 2 0.29
68. Zuzanna Szczutowska MMKS Katarzynki Toruń 7 2 0.29
69. Kalina Wolińska TKM Włocławek 5 2 0.40
70. Patrycja Ebertowska MUKS Supravis Bydgoszcz, MUKS Supravis II Bydgoszcz 5 0 0.00
71. Barbara Kasprzak MMKS Katarzynki Toruń 7 0 0.00
72. Kinga Trysko Błękitny Delfin Bydgoszcz 4 0 0.00
73. Nicole Mrozińska Błękitny Delfin Bydgoszcz 3 0 0.00
74. Wiktoria Hercka MMKS Katarzynki Toruń 7 0 0.00

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń OBL OBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl Kancelaria Prawna Profilegal Narodowy Instytut Wolności Ogrzewanie Pex Lasy Państwowe

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO