Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Tymoteusz Brzezicki Twarde Pierniki Toruń, APTEO Twarde Pierniki Toruń 7 188 26.86
2. Oliwier Kucharski TKM Włocławek 7 128 18.29
3. Daniel Schaarschmidt TKM Włocławek 8 120 15.00
4. Dorian Kubiak Enea PoliTech Astoria Bydgoszcz 6 114 19.00
5. Dawid Wekwejt KSK Ciech Noteć Inowrocław 8 113 14.13
6. Jakub Olszewski Enea PoliTech Astoria Bydgoszcz 7 103 14.71
7. Kajetan Frankiewicz Twarde Pierniki Toruń, APTEO Twarde Pierniki Toruń 9 100 11.11
8. Łukasz Borkowski Enea PoliTech Astoria Bydgoszcz 5 95 19.00
9. Mateusz Marek KSK Ciech Noteć Inowrocław 8 94 11.75
10. Aleksander Czajkowski TKM Włocławek 8 88 11.00
11. Adam Sowiński Twarde Pierniki Toruń, APTEO Twarde Pierniki Toruń 7 85 12.14
12. Jan Jaworski Twarde Pierniki Toruń 7 80 10.00
13. Wiktor Westfal Enea PoliTech Astoria Bydgoszcz 7 79 11.29
14. Tymon Owedyk Twarde Pierniki Toruń, APTEO Twarde Pierniki Toruń 6 76 12.67
15. Borys Lampkowski MKS ZRYW Toruń 9 75 8.33
16. Szymon Matuszewski Enea PoliTech Astoria Bydgoszcz 8 75 9.38
17. Emilio Szewczyk Enea PoliTech Astoria Bydgoszcz 6 74 12.33
18. Brayan Cichorski TKM Włocławek 8 72 9.00
19. Błażej Wendrowski MKS ZRYW Toruń 9 72 8.00
20. Konrad Michałowicz KSK Ciech Noteć Inowrocław 8 71 8.88
21. Maksymilian Gabrych Twarde Pierniki Toruń, APTEO Twarde Pierniki Toruń 6 70 11.67
22. Nikoloz Kvirkvelia TKM Włocławek 6 69 11.50
23. Szymon Filipczyński TKM Włocławek 7 68 9.71
24. Igor Paszyński TKM Włocławek 6 67 11.17
25. Jakub Derdzikowski KSK Ciech Noteć Inowrocław 8 65 8.13
26. Bartosz Piątek TKM Włocławek 8 64 8.00
27. Robert Wegner Twarde Pierniki Toruń, APTEO Twarde Pierniki Toruń 8 60 7.50
28. Wojciech Westfal Enea PoliTech Astoria Bydgoszcz 7 58 8.29
29. Borys Zakrzewski Twarde Pierniki Toruń 9 58 6.44
30. Antoni Przybysz TKM Włocławek 7 55 7.86
31. Jan Mychlewicz Twarde Pierniki Toruń 9 55 6.11
32. Filip Archacki Enea PoliTech Astoria Bydgoszcz 6 55 9.17
33. Paweł Płoszyński Enea PoliTech Astoria Bydgoszcz 7 53 7.57
34. Dominik Meszyński Twarde Pierniki Toruń, APTEO Twarde Pierniki Toruń 7 52 6.50
35. Wiktor Lewandowski Enea PoliTech Astoria Bydgoszcz 7 51 7.29
36. Antoni Cichal Twarde Pierniki Toruń, APTEO Twarde Pierniki Toruń 8 49 6.13
37. Maciej Sączek APTEO Twarde Pierniki Toruń 8 48 6.00
38. Filip Tomkiewicz KSK Ciech Noteć Inowrocław 8 48 6.00
39. Tymoteusz Maliszewski Enea PoliTech Astoria Bydgoszcz 5 46 9.20
40. Cezary Preuss Twarde Pierniki Toruń 6 45 7.50
41. Brajan Dankowski MKS ZRYW Toruń 5 44 8.80
42. Tymon Kaliński TKM Włocławek 7 42 6.00
43. Bogusław Malinowski Twarde Pierniki Toruń, APTEO Twarde Pierniki Toruń 7 42 6.00
44. Kuba Ostasiewicz MKS ZRYW Toruń 9 42 4.67
45. Jakub Janiszewski Twarde Pierniki Toruń 7 41 5.86
46. Jan Kłaczyński MKS ZRYW Toruń 9 38 4.22
47. Oskar Laskowski TKM Włocławek 8 37 4.63
48. Tomasz Sowiński Enea PoliTech Astoria Bydgoszcz 7 31 4.43
49. Marcin Kokot Twarde Pierniki Toruń, APTEO Twarde Pierniki Toruń 5 29 5.80
50. Marcel Dziuba KSK Ciech Noteć Inowrocław 8 29 3.63
51. Szymon Moszczyński APTEO Twarde Pierniki Toruń 6 27 4.50
52. Sebastian Mróz Twarde Pierniki Toruń 6 26 4.33
53. Szymon Drzymalski Twarde Pierniki Toruń 8 25 3.13
54. Sebastiaan Jacobi KSK Ciech Noteć Inowrocław 8 25 3.13
55. Leon Drygalski Twarde Pierniki Toruń 8 22 2.44
56. Szymon Dębicki Twarde Pierniki Toruń 9 20 2.22
57. Kornel Kuras MKS ZRYW Toruń 8 19 2.38
58. Wiktor Wiśniewski KSK Ciech Noteć Inowrocław 8 17 2.13
59. Igor Kaminski MKS ZRYW Toruń 6 17 2.83
60. Marcel Chwiałkowski KSK Ciech Noteć Inowrocław 7 17 2.43
61. Filip Szczepański Twarde Pierniki Toruń 6 14 2.33
62. Kajetan Gadomski Twarde Pierniki Toruń, APTEO Twarde Pierniki Toruń 4 14 3.50
63. Iwo Nowak Twarde Pierniki Toruń 6 12 2.00
64. Dariusz Stachurski Twarde Pierniki Toruń 5 11 2.20
65. Karol Kwiatkowski APTEO Twarde Pierniki Toruń 4 11 2.75
66. Oskar Sobieraj KSK Ciech Noteć Inowrocław 4 9 2.25
67. Jakub Kozakiewicz MKS ZRYW Toruń 9 8 0.89
68. Damian Kubicki KSK Ciech Noteć Inowrocław 6 7 1.17
69. Dominik Ogrodowski KSK Ciech Noteć Inowrocław 7 6 0.86
70. Krzysztof Greczaniuk MKS ZRYW Toruń 9 4 0.44
71. Bartosz Ptaszyński MKS ZRYW Toruń 8 3 0.38
72. Mikołaj Sydorowicz MKS ZRYW Toruń 6 0 0.00

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń OBL OBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl Kancelaria Prawna Profilegal Narodowy Instytut Wolności Ogrzewanie Pex Lasy Państwowe

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO