Jedno zwycięstwo MUKS Supravis Bydgoszcz w I turnieju CLJ Kobiet!

15.10.2024

Odsłon: 19

Łukasz Łukaszewski

Koszykarki MUKS Supravis Bydgoszcz mają za soba udział w pierwszym turnieju rozgrywanym w ramach rundy zasadniczej Centralnej Ligi Juniorek! Bydgoszczanki zwyciężyły na inaugurację turnieju w pojedynku z CRISPY NATURAL Basket Ostrovia Ostrów Wielkopolski. Następnie podopieczne Rafała Bejtka przegrały kolejno z SMS PZKosz Łomianki oraz Basket 4Ever Ksawerów.

Obraz

MUKS Supravis Bydgoszcz pewnie wygrał piatkowe spotkanie. Jednak to rywalki z Ostrowa Wielkopolskiego dominowały w początkowch fragmentach spotkania. Po pierwszej kwarcie bydgoszczanki przegrywały różnicą czternastu punktów, ale kolejną odsłone podopieczne Rafała Bejtka wygrały różnicą aż 25 oczek! Ostatecznie zespół z Bydgoszczy wygrał całe spotkanie 94:75.

Kolejnego dnia bydgoszczanki przegarły mecz z SMS PZKosz Łomianki. O porażce MUKS Supravis Bydgoszcz zdecydowała wysoko przegrana pierwsza kwarta tego spotkania.  Kolejne odsłony były już dużo bardziej wyrównane, ale wynik znajdował się pod kontrolą koszykarek trenujących w Łomiankach.

Ostatniego dnia turnieju koszykarki MUKS Supravis Bydgoszcz przegrały zdecydowanie spotkanie z Basket 4Ever Ksawerów. Bydgoszczanki do przerwy przegrywały jedynie różnicą ośmiu oczek. Po powrocie z szatni rywalki zespołu z Bydgoszczy przejęły w pełni kontrolę nad wydarzeniami na parkiecie i wygrały bardzo pewnie ten mecz. Tym samym po pierwszym turnieju Centralnej Ligi Juniorek MUKS Supravis Bydgoszcz ma bilans jednego zwycięstwa oraz dwóch porażek.

Turniej CLJK I/2 - wyniki spotkań

Piątek (11.10.2024 r.)
CRISPY NATURAL KS Basket Ostrovia Ostrów Wlkp. - MUKS Supravis Bydgoszcz 75:94 (27:13, 10:35, 21:25, 17:21)
Basket 4Ever Ksawerów - VBW GTK Gdynia 78:84 (23:20, 19:28, 18:27, 18:19)
SMS PZKosz Łomianki -  Nautiqus Szkoła Gortata Gdańsk 66:58 (26:14, 7:12, 12:18, 21:14)

Sobota (12.10.2024 r.)
MUKS Supravis Bydgoszcz - SMS PZKosz Łomianki 52:71 (11:23, 19:19, 9:13, 13:16)
Nautiqus Szkoła Gortata Gdańsk - Basket 4Ever Ksawerów 80:88 (19:21, 11:25, 31:18, 19:24)
VBW GTK Gdynia - CRISPY NATURAL KS Basket Ostrovia Ostrów Wlkp. 98:26 (24:10, 23:6, 26:3, 25:7)

Niedziela (13.10.2024 r.)
CRISPY NATURAL KS Basket Ostrovia Ostrów Wlkp. - Nautiqus Szkoła Gortata Gdańsk 63:74 (17:22, 20:21, 16:15, 10:16)
Basket 4Ever Ksawerów - MUKS Supravis Bydgoszcz 95:65 (24:21, 24:19, 25:15, 22:10)
SMS PZKosz Łomianki - VBW GTK Gdynia 77:71 (18:20, 17:13, 19:17, 14:18, 9:3)