Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Nikodem Biliński TKM Włocławek 7 194 27.71
2. Paweł Sowiński Twarde Pierniki Toruń 7 185 26.43
3. Marcel Teodorowicz MChKK Chelmno 7 95 13.57
4. Mateusz Kowalski KSK Noteć Inowrocław 7 94 13.43
5. Alan Lewandowski TKM Włocławek 7 87 12.43
6. Mateusz Żebrowski Twarde Pierniki Toruń 7 87 12.43
7. Kacper Rozmus MChKK Chelmno 7 84 12.00
8. Antoni Ślufiński TKM Włocławek 7 82 11.71
9. Marcel Szukalski Astoria Bydgoszcz 7 82 11.71
10. Mateusz Kaźmierski Basket 2010 Kruszwica 7 80 11.43
11. Filip Gachewicz TKM Włocławek 7 73 10.43
12. Piotr Pochocki SKS Kasprowicz Inowrocław 6 70 11.67
13. Antoni Gawarecki SKS Kasprowicz Inowrocław 7 68 9.71
14. Tymoteusz Budziak KZŁ/Regnum Bydgoszcz 7 64 9.14
15. Maciej Tomaszewski Twarde Pierniki Toruń 7 62 8.86
16. Jakub Dura Twarde Pierniki Toruń 6 60 10.00
17. Mateusz Pawlak KZŁ/Regnum Bydgoszcz 7 60 8.57
18. Jakub Kornatka TKM Włocławek 6 53 8.83
19. Marcin Łangowski Astoria Bydgoszcz 7 52 7.43
20. Oliwier Mazur Astoria Bydgoszcz 7 51 7.29
21. Jakub Kępski TKM Włocławek 7 51 7.29
22. Tomasz Urbański KZŁ/Regnum Bydgoszcz 7 49 7.00
23. Ivo Roth KZŁ/Regnum Bydgoszcz 7 47 6.71
24. Jan Barwiński KZŁ/Regnum Bydgoszcz 7 46 6.57
25. Juliusz Markowski TKM Włocławek 7 44 6.29
26. Kamil Adolski Basket 2010 Kruszwica 7 43 6.14
27. Jarosław Ruczkowski Basket 2010 Kruszwica 7 43 6.14
28. Michał Ziółkowski Twarde Pierniki Toruń 7 43 6.14
29. Adrian Lizoń Astoria Bydgoszcz 7 42 6.00
30. Wojciech Warszawiak SKS Kasprowicz Inowrocław 7 42 6.00
31. Mateusz Kończal KZŁ/Regnum Bydgoszcz 7 38 5.43
32. Hubert Lipiński Twarde Pierniki Toruń 5 36 7.20
33. Marcin Okoński SKS Kasprowicz Inowrocław 7 34 4.86
34. Bartosz Cichocki Basket 2010 Kruszwica 7 34 4.86
35. Igor Klamecki Basket 2010 Kruszwica 7 31 4.43
36. Sylwester Łaski KZŁ/Regnum Bydgoszcz 7 30 4.29
37. Przemysław Sypniewski KZŁ/Regnum Bydgoszcz 7 29 4.14
38. Jakub Szczepański MChKK Chelmno 5 29 5.80
39. Mateusz Gwiździel Twarde Pierniki Toruń 7 29 4.14
40. Aleksander Kos KZŁ/Regnum Bydgoszcz 5 28 5.60
41. Miłosz Ertman TKM Włocławek 7 27 3.86
42. Konrad Konieczka SKS Kasprowicz Inowrocław 7 26 3.71
43. Maciej Pankiewicz TKM Włocławek 4 25 6.25
44. Jan Fajfer KSK Noteć Inowrocław 5 24 4.80
45. Dominik Bocian Astoria Bydgoszcz 5 24 4.80
46. Igor Chłopik Twarde Pierniki Toruń 7 22 3.14
47. Damian Kurowski MChKK Chelmno 7 22 3.14
48. Jakub Kański SKS Kasprowicz Inowrocław 5 22 4.40
49. Krzysztof Bratkowski Twarde Pierniki Toruń 7 21 3.00
50. Wiktor Szpojda Astoria Bydgoszcz 7 20 2.86
51. Jędrzej Syta MChKK Chelmno 7 20 2.86
52. Oskar Rochucki Basket 2010 Kruszwica 7 19 2.71
53. Alex Porzuczek Twarde Pierniki Toruń 7 16 2.29
54. Paweł Pachowicz SKS Kasprowicz Inowrocław 5 15 3.00
55. Bartłomiej Matyjasik Basket 2010 Kruszwica 7 14 2.00
56. Maksymilian Szweda Twarde Pierniki Toruń 7 14 2.00
57. Łukasz Kornand Twarde Pierniki Toruń 7 13 1.86
58. Bartosz Rosiecki TKM Włocławek 7 12 1.71
59. Igor Szmelter KSK Noteć Inowrocław 7 11 1.57
60. Tomasz Luboch SKS Kasprowicz Inowrocław 7 11 1.57
61. Nikodem Dziwnik Basket 2010 Kruszwica 7 11 1.57
62. Krzysztof Żeglarski MChKK Chelmno 7 10 1.43
63. Jakub Tadeja KSK Noteć Inowrocław 5 9 1.80
64. Jakub Kukliński KSK Noteć Inowrocław 5 9 1.80
65. Paweł Rzadkowalski SKS Kasprowicz Inowrocław 7 9 1.29
66. Norbert Kościński SKS Kasprowicz Inowrocław 7 9 1.29
67. Mateusz Pawlak Twarde Pierniki Toruń 7 8 1.14
68. Jakub Milewski Basket 2010 Kruszwica 7 8 1.14
69. Filip Brzycki KSK Noteć Inowrocław 7 8 1.14
70. Wiktor Matuszkiewicz SKS Kasprowicz Inowrocław 7 8 1.14
71. Patryk Derkowski KSK Noteć Inowrocław 7 8 1.14
72. Oskar Sas Astoria Bydgoszcz 5 8 1.60
73. Tymoteusz Roliński KSK Noteć Inowrocław 7 6 0.86
74. Mateusz Kaliński TKM Włocławek 7 6 0.86
75. Olaf Laszuk MChKK Chelmno 5 6 1.20
76. Ignacy Dembowski TKM Włocławek 5 5 1.00
77. Michał Broczkowski Astoria Bydgoszcz 7 5 0.71
78. Konrad Santysiak Basket 2010 Kruszwica 7 4 0.57
79. Piotr Bruź Twarde Pierniki Toruń 7 4 0.57
80. Robert Fons Astoria Bydgoszcz 4 4 1.00
81. Eryk Piaskowski KSK Noteć Inowrocław 7 4 0.57
82. Cezary Faligowski Basket 2010 Kruszwica 7 3 0.43
83. Kacper Szatkowski KSK Noteć Inowrocław 7 3 0.43
84. Marcel Rosicki MChKK Chelmno 5 3 0.60
85. Paweł Drop KSK Noteć Inowrocław 7 2 0.29
86. Dorian Strauss Astoria Bydgoszcz 7 2 0.29
87. Filip Szaflik KZŁ/Regnum Bydgoszcz 4 2 0.50
88. Mateusz Pociecha KZŁ/Regnum Bydgoszcz 5 2 0.40
89. Mikołaj Lewczuk MChKK Chelmno 4 1 0.25
90. Mateusz Zalesiak Basket 2010 Kruszwica 7 1 0.14
91. Wiktor Urbański Basket 2010 Kruszwica 7 0 0.00
92. Igor Wojciechowski SKS Kasprowicz Inowrocław 4 0 0.00
93. Mikołaj Czołgoszewski KSK Noteć Inowrocław 4 0 0.00
94. Karol Depka MChKK Chelmno 7 0 0.00
95. Michał Janeczek Basket 2010 Kruszwica 6 0 0.00
96. Franciszek Szweda Twarde Pierniki Toruń 5 0 0.00
97. Bartosz Kwiatkowski Astoria Bydgoszcz 4 0 0.00
98. Jan Milas KZŁ/Regnum Bydgoszcz 4 0 0.00

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu i Turystyki Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Hotel Mercure Arena Toruń EBL EBLK Basket Camp

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO