Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Paweł Jędrzejczak MKS Novum SP 32 Bydgoszcz 7 91 13.00
2. Jakub Andrzejewski TKM I Włocławek 7 87 12.43
3. Michał Matusiak TKM I Włocławek 7 83 11.86
4. Nikodem Biliński TKM Włocławek 7 67 9.57
5. Hubert Lobermajer MChKK Chelmno 7 66 9.43
6. Hubert Sękowski Twarde Pierniki 2004 Toruń 7 59 8.43
7. Paweł Sowiński Twarde Pierniki 2004 Toruń 7 57 8.14
8. Sebastian Lewandowski MKS Novum SP 32 Bydgoszcz, MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 5 55 11.00
9. Jan Wdzięczny TKM I Włocławek 7 55 7.86
10. Szymon Wiśniewski MChKK Chelmno 7 52 7.43
11. Oliwier Szczepański TKM I Włocławek 5 42 8.40
12. Wiktor Czyżnielewski TKM I Włocławek 7 42 6.00
13. Filip Gachewicz TKM Włocławek 7 41 5.86
14. Bartosz Preus MKS Novum SP 32 Bydgoszcz 6 37 6.17
15. Jerzy Ziembiński Twarde Pierniki 2004 Toruń 7 37 5.29
16. Bartosz Łazarski TKM I Włocławek, TKM Włocławek 7 37 5.29
17. Alan Lewandowski TKM Włocławek 7 35 5.00
18. Michał Robak MKS Novum SP 32 Bydgoszcz 7 33 4.71
19. Wiktor Ochmański TKM I Włocławek 7 30 4.29
20. Paweł Grabowski MKS Novum SP 32 Bydgoszcz 7 27 3.86
21. Igor Marcinkowski Twarde Pierniki 2004 Toruń 7 26 3.71
22. Franciszek Talarek Twarde Pierniki 2004 Toruń 7 26 3.71
23. Gracjan Mazur Astoria Bydgoszcz 7 25 3.57
24. Marcel Teodorowicz MChKK Chelmno 7 24 3.43
25. Jakub Grzeszczak MChKK Chelmno 7 24 3.43
26. Mikołaj Katafiasz KZŁ/Regnum Bydgoszcz 7 23 3.29
27. Marek Olszewski MKS Novum SP 32 Bydgoszcz 6 23 3.83
28. Jakub Kępski TKM Włocławek 4 23 5.75
29. Bartosz Jeziorowski KZŁ/Regnum Bydgoszcz 7 22 3.14
30. Ivo Roth KZŁ/Regnum Bydgoszcz 7 21 3.00
31. Oliwier Gołembiewski MKS Novum SP 32 Bydgoszcz 7 19 2.71
32. Wiktor Urban Astoria Bydgoszcz 7 19 2.71
33. Dawid Połowińczak MKS Novum SP 32 Bydgoszcz, MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 5 19 3.80
34. Mateusz Pawlak KZŁ/Regnum Bydgoszcz 7 19 2.71
35. Jakub Szczepański MChKK Chelmno 7 18 2.57
36. Bartłomiej Lefek Twarde Pierniki 2004 Toruń 7 16 2.29
37. Bartłomiej Górka MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 7 16 2.29
38. Fabian Milde Twarde Pierniki 2004 Toruń 7 16 2.29
39. Mateusz Thiede Twarde Pierniki 2004 Toruń 7 14 2.00
40. Marcel Bednarek TKM I Włocławek 7 14 2.00
41. Marcin Kryś MKS Novum SP 32 Bydgoszcz 7 14 2.00
42. Marcel Szukalski Astoria Bydgoszcz 5 14 2.80
43. Miłosz Ertman TKM Włocławek 7 14 2.00
44. Jakub Olszewski MKS Novum SP 32 Bydgoszcz 7 14 2.00
45. Marcel Drozdowski Twarde Pierniki 2004 Toruń 7 13 1.86
46. Konrad Michalski MKS Novum SP 32 Bydgoszcz 7 12 1.71
47. Jakub Kornatka TKM Włocławek 4 12 3.00
48. Konrad Olszewski MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 6 12 2.00
49. Tymoteusz Budziak KZŁ/Regnum Bydgoszcz 7 11 1.57
50. Sylwester Łaski KZŁ/Regnum Bydgoszcz 7 11 1.57
51. Dawid Głowicki Astoria Bydgoszcz 6 11 1.83
52. Konrad Dąbrowski Twarde Pierniki 2004 Toruń 6 11 1.83
53. Seweryn Wiśniowski MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 7 10 1.43
54. Juliusz Markowski TKM Włocławek 7 10 1.43
55. Norbert Sierzputowski MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 7 10 1.43
56. Przemysław Sypniewski KZŁ/Regnum Bydgoszcz 7 10 1.43
57. Tomasz Zemka MKS Novum SP 32 Bydgoszcz 6 9 1.50
58. Marek Kuśpit MChKK Chelmno 7 8 1.14
59. Bartosz Rosiecki TKM Włocławek 5 8 1.60
60. Adrian Łepek Astoria Bydgoszcz 5 8 1.60
61. Szymon Majewski TKM I Włocławek, TKM Włocławek 5 8 1.60
62. Jan Barwiński KZŁ/Regnum Bydgoszcz 4 8 2.00
63. Aleksander Szulc Astoria Bydgoszcz 7 8 1.14
64. Kacper Ball MChKK Chelmno 4 8 2.00
65. Oliwier Wegner KZŁ/Regnum Bydgoszcz 7 8 1.14
66. Dorian Milczewski MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 6 8 1.33
67. Jakub Żyro Astoria Bydgoszcz 4 6 1.50
68. Bartosz Żywica TKM I Włocławek 5 6 1.20
69. Mateusz Kończal KZŁ/Regnum Bydgoszcz 7 6 0.86
70. Oliwier Batkowski MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 6 5 0.83
71. Kacper Rozmus MChKK Chelmno 5 4 0.80
72. Tomasz Urbański KZŁ/Regnum Bydgoszcz 4 4 1.00
73. Jakub Orłowski TKM Włocławek 6 4 0.67
74. Jan Misiaszek Twarde Pierniki 2004 Toruń 4 4 1.00
75. Kamil Topolski MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 6 4 0.67
76. Jakub Plichtowicz TKM Włocławek 4 2 0.50
77. Szymon Bagniewski Astoria Bydgoszcz 4 2 0.50
78. Damian Komorowski TKM I Włocławek 5 2 0.40
79. Wiktor Kulczyk KZŁ/Regnum Bydgoszcz 6 2 0.33
80. Mikołaj Łuczak MKS Novum SP 32 Bydgoszcz 4 2 0.50
81. Michał Plak MChKK Chelmno 4 2 0.50
82. Wojciech Ślaziński MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 6 1 0.17
83. Mikołaj Lewczuk MChKK Chelmno 7 1 0.14
84. Mateusz Kaliński TKM Włocławek 7 1 0.14
85. Kosma Prusiecki Twarde Pierniki 2004 Toruń 7 0 0.00
86. Adrian Jakubiak Astoria Bydgoszcz 5 0 0.00
87. Mateusz Pociecha KZŁ/Regnum Bydgoszcz 4 0 0.00
88. Krzysztof Żeglarski MChKK Chelmno 5 0 0.00
89. Maciej Przybył MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 6 0 0.00
90. Rafał Stosik Astoria Bydgoszcz 5 0 0.00
91. Olaf Laszuk MChKK Chelmno 7 0 0.00
92. Kamil Głuszek MChKK Chelmno 7 0 0.00

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń EBL EBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl Kancelaria Prawna Profilegal Narodowy Instytut Wolności Ogrzewanie Pex

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO