Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Karolina Królczewska MMKS Katarzynki Toruń 9 140 15.56
2. Coletta Szabłowska MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 7 137 19.57
3. Weronika Brzycka KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 8 128 16.00
4. Oliwia Althaus SKS Kasprowicz Inowrocław 9 118 13.11
5. Laura Wróbel BASKETSTAL Grudziądz 7 106 15.14
6. Zuzanna Lis MMKS Katarzynki Toruń 9 104 11.56
7. Amelia Matuszak SKS Kasprowicz Inowrocław 9 99 11.00
8. Laura Weber KS Basket 25 I Bydgoszcz 8 99 12.38
9. Martyna Walczak MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 7 97 13.86
10. Nikola Peplińska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 10 94 9.40
11. Agnieszka Bartoszyńska MMKS Katarzynki Toruń 9 93 10.33
12. Malwina Lange BASKETSTAL Grudziądz 7 81 11.57
13. Maria Szwajca MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 7 78 11.14
14. Karolina Żelazna MMKS Katarzynki Toruń 9 78 8.67
15. Alicja Maławy Błękitny Delfin Bydgoszcz 7 74 10.57
16. Martyna Ussorowska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 7 72 10.29
17. Martyna Jagusz BASKETSTAL Grudziądz 7 72 10.29
18. Olimpia Chorąży MMKS Katarzynki Toruń 9 66 7.33
19. Marta Mulska MMKS Katarzynki Toruń 8 64 8.00
20. Marta Kalinowska SKS Kasprowicz Inowrocław 8 61 7.63
21. Marta Piątkowska KS Basket 25 I Bydgoszcz 7 59 8.43
22. Karolina Gierszal KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 8 57 7.13
23. Martyna Banach KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 14 57 4.07
24. Anastazja Szymkowiak KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 9 55 6.11
25. Kinga Zastępowska MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 7 52 7.43
26. Olga Drożdżyńska SKS Kasprowicz Inowrocław 8 47 5.88
27. Julia Milas Błękitny Delfin Bydgoszcz 6 46 7.67
28. Oliwia Sereda BASKETSTAL Grudziądz 7 45 6.43
29. Lena Uziałło MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 7 42 6.00
30. Zuzanna Tracz MMKS Katarzynki Toruń 8 42 5.25
31. Oliwia Sosińska Błękitny Delfin Bydgoszcz 6 40 6.67
32. Oliwia Szczawińska KS Basket 25 II Bydgoszcz 5 36 7.20
33. Oliwia Krężel KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 5 36 7.20
34. Amelia Pawlikowska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 8 35 4.38
35. Martyna Golas MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 7 34 4.86
36. Roksana Majcher KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 7 34 4.86
37. Zuzanna Chraplewska KS Basket 25 I Bydgoszcz 6 33 5.50
38. Natalia Rosińska KS Basket 25 I Bydgoszcz 8 32 4.00
39. Natalia Mrówczyńska SKS Kasprowicz Inowrocław 9 32 3.56
40. Kinga Kotewicz KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 7 31 4.43
41. Maria Malinowska SKS Kasprowicz Inowrocław 9 29 3.22
42. Natalia Erlich MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 7 29 4.14
43. Anna Grzeszczak MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 7 26 3.71
44. Paulina Czachorowska MMKS Katarzynki Toruń 9 22 2.44
45. Khrystyna Postol Błękitny Delfin Bydgoszcz 7 22 3.14
46. Zuzanna Ślebodzińska SKS Kasprowicz Inowrocław 8 22 2.75
47. Wiktoria Włodarska Błękitny Delfin Bydgoszcz 5 22 4.40
48. Kamila Marciniak SKS Kasprowicz Inowrocław 9 22 2.44
49. Malwina Skrzynecka Błękitny Delfin Bydgoszcz 7 22 3.14
50. Nikoletta Turczak BASKETSTAL Grudziądz 7 20 2.86
51. Wiktoria Olszewska MMKS Katarzynki Toruń 9 20 2.22
52. Wanessa Pawłocka BASKETSTAL Grudziądz 7 19 2.71
53. Natalia Majorke BASKETSTAL Grudziądz 7 19 2.71
54. Elżbieta Radoszewska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 5 19 3.80
55. Natalia Klimek BASKETSTAL Grudziądz 7 18 2.57
56. Ada Lewandowska SKS Kasprowicz Inowrocław 7 17 2.43
57. Wiktoria Zawadzka KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 7 16 2.29
58. Julia Wilczyńska MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 6 15 2.50
59. Dominika Lempek Błękitny Delfin Bydgoszcz 6 14 2.33
60. Wiktoria Jankiewicz BASKETSTAL Grudziądz 7 13 1.86
61. Dagmara Bogucka KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 7 13 1.86
62. Nicole Rybak KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 9 13 1.44
63. Julia Meller KS Basket 25 I Bydgoszcz 5 13 2.60
64. Emilia Teklińska MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 7 13 1.86
65. Wiktoria Wieczorek MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 7 11 1.57
66. Michalina Bojanowska MMKS Katarzynki Toruń 7 11 1.57
67. Weronika Ciak MMKS Katarzynki Toruń 8 10 1.25
68. Nicola Michta Błękitny Delfin Bydgoszcz 7 9 1.29
69. Julia Kwiatkowska KS Basket 25 I Bydgoszcz 6 8 1.33
70. Magda Rogalska Błękitny Delfin Bydgoszcz 4 8 2.00
71. Marta Nowak Błękitny Delfin Bydgoszcz 5 8 1.60
72. Klaudia Kocikowska Błękitny Delfin Bydgoszcz 7 8 1.14
73. Maria Górny KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 6 7 1.17
74. Vanessa Tomschak KS Basket 25 I Bydgoszcz 4 7 1.75
75. Aleksandra Ziębińska SKS Kasprowicz Inowrocław 8 6 0.75
76. Oliwia Majorke BASKETSTAL Grudziądz 6 6 1.00
77. Zuzanna Król Błękitny Delfin Bydgoszcz 5 5 1.00
78. Katarzyna Piotrowska SKS Kasprowicz Inowrocław 7 4 0.57
79. Julia Kempa Błękitny Delfin Bydgoszcz 4 4 1.00
80. Oliwia Jasińska BASKETSTAL Grudziądz 4 4 1.00
81. Alicja Bukowska MMKS Katarzynki Toruń 5 3 0.60
82. Aleksandra Jopek KS Basket 25 I Bydgoszcz 8 2 0.25
83. Oliwia Michalska SKS Kasprowicz Inowrocław 5 2 0.40

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu i Turystyki Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Hotel Mercure Arena Toruń EBL EBLK

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO