Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Damian Krużyński Twarde Pierniki 2003 Toruń 9 210 23.33
2. Mikołaj Wojciechowski Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki 9 207 23.00
3. Oskar Skunicki MUKS Sokół Pakość 10 178 17.80
4. Hubert Sękowski Twarde Pierniki 2003 Toruń, Twarde Pierniki 2004 Toruń 9 141 15.67
5. Filip Adamczak MKS Novum Bydgoszcz 8 139 17.38
6. Witold Macina MUKS Sokół Pakość 10 135 13.50
7. Oliwier Bednarek TKM Włocławek 8 106 13.25
8. Jan Kwieciński Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki 7 101 14.43
9. Piotr Droś TKM Włocławek 7 99 14.14
10. Igor Bladoszewski TKM Włocławek 9 92 10.22
11. Igor Marcinkowski Twarde Pierniki 2003 Toruń, Twarde Pierniki 2004 Toruń 10 92 9.20
12. Błażej Emeschajmer MUKS Sokół Pakość 9 91 10.11
13. Dawid Bykowski TKM Włocławek 9 88 9.78
14. Jan Bosowicz Twarde Pierniki 2003 Toruń, Twarde Pierniki 2004 Toruń 9 87 9.67
15. Karol Nornicki Twarde Pierniki 2003 Toruń 8 87 10.88
16. Szymon Jaskółd Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki 9 87 9.67
17. Dominik Grochowski Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki 8 82 10.25
18. Dawid Damski MKS Novum Bydgoszcz 8 79 9.88
19. Krystian Szortyka TKM Włocławek 10 75 7.50
20. Adam Kurek MUKS Sokół Pakość 9 73 8.11
21. Marek Olszewski MKS Novum Bydgoszcz 8 71 8.88
22. Bartłomiej Lefek Twarde Pierniki 2003 Toruń, Twarde Pierniki 2004 Toruń 8 70 8.75
23. Mateusz Lisewski Twarde Pierniki 2003 Toruń 6 69 11.50
24. Wiktor Łukasik TKM Włocławek 9 60 6.67
25. Kacper Maksoń Twarde Pierniki 2003 Toruń 9 59 6.56
26. Jerzy Ziembiński Twarde Pierniki 2003 Toruń, Twarde Pierniki 2004 Toruń 5 55 11.00
27. Stanisław Kwiatkowski Twarde Pierniki 2003 Toruń 8 52 6.50
28. Mateusz Streich MUKS Sokół Pakość 10 50 5.00
29. Michał Szabelski TKM Włocławek 5 48 9.60
30. Faris Omanić Twarde Pierniki 2003 Toruń 9 48 5.33
31. Maciej Włudarski TKM Włocławek 5 47 9.40
32. Jakub Andrzejewski TKM Włocławek 5 47 9.40
33. Maciej Wojciechowski TKM Włocławek 8 46 5.75
34. Kacper Skrzypczyński Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki 9 44 4.89
35. Marcel Drozdowski Twarde Pierniki 2003 Toruń, Twarde Pierniki 2004 Toruń 8 43 5.38
36. Wiktor Kałecki Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki 6 41 6.83
37. Bartosz Preus MKS Novum Bydgoszcz 8 40 5.00
38. Antoni Michalak Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki 8 36 4.50
39. Wiktor Szmit MKS Novum Bydgoszcz 6 34 5.67
40. Bartosz Mrówczyński MKS Novum Bydgoszcz 6 34 5.67
41. Hubert Lewandowski TKM Włocławek 8 30 3.75
42. Paweł Jędrzejczak MKS Novum Bydgoszcz 4 29 7.25
43. Aleksander Burak MUKS Sokół Pakość 9 29 3.22
44. Stanisław Beciński Twarde Pierniki 2003 Toruń 9 27 3.00
45. Paweł Książek Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki 7 25 3.57
46. Krystian Cuber MUKS Sokół Pakość 8 24 3.00
47. Kacper Urbański Twarde Pierniki 2003 Toruń 9 24 2.67
48. Kamil Dolny MKS Novum Bydgoszcz 7 22 3.14
49. Jan Wdzięczny TKM Włocławek 7 20 2.86
50. Jan Owczarzak Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki 7 19 2.71
51. Fabian Milde Twarde Pierniki 2003 Toruń, Twarde Pierniki 2004 Toruń 7 19 2.71
52. Adam Chodulski TKM Włocławek 8 18 2.25
53. Hubert Lewandowski MUKS Sokół Pakość 10 17 1.70
54. Błażej Kowalski MUKS Sokół Pakość 9 17 1.89
55. Wojciech Rusak Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki 6 12 2.00
56. Wiktor Zagacki Twarde Pierniki 2003 Toruń, Twarde Pierniki 2004 Toruń 8 11 1.38
57. Jan Misiaszek Twarde Pierniki 2003 Toruń, Twarde Pierniki 2004 Toruń 6 11 1.83
58. Paweł Brudło Twarde Pierniki 2003 Toruń, Twarde Pierniki 2004 Toruń 8 11 1.38
59. Antoni Oskroba Twarde Pierniki 2003 Toruń, Twarde Pierniki 2004 Toruń 5 11 2.20
60. Olaf Woźniak Twarde Pierniki 2004 Toruń 6 9 1.50
61. Jakub Grzybowski Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki 6 7 1.17
62. Michał Robak MKS Novum Bydgoszcz 4 6 1.50
63. Mikołaj Pawlak Twarde Pierniki 2003 Toruń, Twarde Pierniki 2004 Toruń 5 4 0.80
64. Gracjan Sass MKS Novum Bydgoszcz 4 4 1.00
65. Franciszek Talarek Twarde Pierniki 2003 Toruń, Twarde Pierniki 2004 Toruń 5 4 0.80
66. Adrian Antos MUKS Sokół Pakość 6 3 0.50
67. Michał Tuszyński Twarde Pierniki 2003 Toruń, Twarde Pierniki 2004 Toruń 5 3 0.60
68. Konrad Dąbrowski Twarde Pierniki 2003 Toruń, Twarde Pierniki 2004 Toruń 7 2 0.29
69. Kacper Kuźmiński Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki 8 2 0.25

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu i Turystyki Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Hotel Mercure Arena Toruń EBL EBLK

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO