Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Maksymilian Makowski Enea Astoria Bydgoszcz 3 68 22.67
2. Karol Lebiedziński TKM Włocławek 3 68 22.67
3. Marcel Stankiewicz Basket 2010 Kruszwica 3 59 19.67
4. Jakub Dawid Sieradzki Enea Astoria Bydgoszcz 3 55 18.33
5. Adam Frąckiewicz MKS Novum Bydgoszcz 3 52 17.33
6. Kacper Trykowski Enea Astoria Bydgoszcz 3 47 15.67
7. Kacper Biliński MKS ZRYW Toruń 3 43 14.33
8. Bogusz Jan Białecki MKS Novum Bydgoszcz 3 42 14.00
9. Dawid Bykowski TKM Włocławek 3 39 13.00
10. Maksymilian Estkowski Enea Astoria Bydgoszcz 3 38 12.67
11. Radosław Weselski MKS Novum Bydgoszcz 3 36 12.00
12. Dawid Bogusławski Basket 2010 Kruszwica 3 36 12.00
13. Hubert Matusiak MKS Novum Bydgoszcz 3 34 11.33
14. Przemysław Nowacki Enea Astoria Bydgoszcz 3 33 11.00
15. Patryk Fiutak Basket 2010 Kruszwica 3 33 11.00
16. Oliwier Wiśniewski MKS Novum Bydgoszcz 3 32 10.67
17. Igor Supcziński Twarde Pierniki Toruń 3 30 10.00
18. Damian Krużyński MKS ZRYW Toruń 3 25 8.33
19. Oliwier Bednarek TKM Włocławek 2 25 12.50
20. Kacper Maksoń Twarde Pierniki Toruń 3 24 8.00
21. Filip Retecki MKS Novum Bydgoszcz 3 23 7.67
22. Mikołaj Obiała Basket 2010 Kruszwica 3 21 7.00
23. Dawid Michalski Twarde Pierniki Toruń 3 20 6.67
24. Mikołaj Rakowski TKM Włocławek 3 18 6.00
25. Szymon Goszczyński MKS Novum Bydgoszcz 2 17 8.50
26. Wiktor Łukasik TKM Włocławek 3 17 5.67
27. Adam Mikler MKS Novum Bydgoszcz 3 16 5.33
28. Rafał Jankowski TKM Włocławek 3 15 5.00
29. Jan Wesołowski Twarde Pierniki Toruń 3 15 5.00
30. Jakub Andrzejewski TKM Włocławek 2 14 7.00
31. Michał Kucharski MKS Novum Bydgoszcz 3 14 4.67
32. Gracjan Brzozowski Enea Astoria Bydgoszcz 3 14 4.67
33. Dominik Grochowski Enea Astoria Bydgoszcz 3 14 4.67
34. Rafał Jankowiak MKS ZRYW Toruń 3 13 4.33
35. Igor Kabuła MKS ZRYW Toruń 2 13 6.50
36. Karol Nornicki Twarde Pierniki Toruń 3 13 4.33
37. Jakub Grzybowski Basket 2010 Kruszwica 3 13 4.33
38. Mateusz Kruszkowski Twarde Pierniki Toruń 3 12 4.00
39. Stanisław Kwiatkowski Twarde Pierniki Toruń 3 12 4.00
40. Seweryn Dawidowicz MKS Novum Bydgoszcz 3 11 3.67
41. Kacper Urbański Twarde Pierniki Toruń 3 11 3.67
42. Michał Marcin Rosowski MKS ZRYW Toruń 3 11 3.67
43. Stanisław Beciński MKS ZRYW Toruń 3 11 3.67
44. Mateusz Skonieczny Twarde Pierniki Toruń 3 11 3.67
45. Filip Adamczak MKS Novum Bydgoszcz 2 10 5.00
46. Maciej Wojciechowski TKM Włocławek 3 9 3.00
47. Mateusz Lisewski Twarde Pierniki Toruń 2 9 4.50
48. Michał Makowski TKM Włocławek 3 8 2.67
49. Mateusz Bielawski Enea Astoria Bydgoszcz 3 7 2.33
50. Oliwier Stolarski MKS ZRYW Toruń 3 6 2.00
51. Arkadiusz Wachnicki MKS ZRYW Toruń 2 4 2.00
52. Gabriel Kasprowiak Enea Astoria Bydgoszcz 3 4 1.33
53. Maciej Zarzycki Basket 2010 Kruszwica 3 4 1.33
54. Dawid Orzechowski Enea Astoria Bydgoszcz 2 2 1.00
55. Faris Omanić Twarde Pierniki Toruń 2 2 1.00
56. Miłosz Kaczmarek TKM Włocławek 2 1 0.50
57. Maciej Włudarski TKM Włocławek 2 0 0.00
58. Wojciech Sarnowski Basket 2010 Kruszwica 2 0 0.00
59. Jakub Grabowski MKS ZRYW Toruń 2 0 0.00
60. Adam Szolc Enea Astoria Bydgoszcz 2 0 0.00
61. Kacper Tomaszewski MKS Novum Bydgoszcz 2 0 0.00
62. Jakub Zawadzki Enea Astoria Bydgoszcz 2 0 0.00
Polski Związek Koszykówki Facebook