Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Wiktoria Sobiech Basket 25 Bydgoszcz 10 210 21.00
2. Paulina Rybacka MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 10 141 14.10
3. Róża Rogowska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 10 133 13.30
4. Oliwia Trzymkowska MMKS Katarzynki Toruń 10 116 11.60
5. Martyna Cieminska MMKS Katarzynki Toruń 8 116 14.50
6. Julia Kobus MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 11 103 9.36
7. Aneta Rola Basket 25 Bydgoszcz 10 95 9.50
8. Zuzanna Urban MMKS Katarzynki Toruń 10 95 9.50
9. Ines Żubkowska MMKS Katarzynki Toruń 10 83 8.30
10. Joanna Byczkowska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 11 82 7.45
11. Zuzanna Piwkowska Basket 25 Bydgoszcz 10 77 7.70
12. Zuzanna Winiatowska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 9 74 8.22
13. Agata Świątkowska Basket 25 Bydgoszcz 10 73 7.30
14. Martyna Dolewa PTK CIS Multis Multum Pabianice 4 68 17.00
15. Wiktoria Zasada Basket 25 Bydgoszcz 10 67 6.70
16. Aleksandra Pszczolarska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 4 64 16.00
17. Marcelina Jagodzińska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 9 63 7.00
18. Roksana Sobiech Basket 25 Bydgoszcz 8 61 7.63
19. Weronika Dolewa PTK CIS Multis Multum Pabianice 4 55 13.75
20. Martyna Finc Basket 25 Bydgoszcz 10 55 5.50
21. Jesika Wohlfeil MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 9 53 5.89
22. Karolina Wiewiórska MMKS Katarzynki Toruń 10 53 5.30
23. Zuzanna Obrzanowska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 10 51 5.10
24. Zuzanna Przybylska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 8 48 6.00
25. Daria Nogal Basket 25 Bydgoszcz 10 41 4.10
26. Wiktoria Krzykowska Basket 25 Bydgoszcz 9 38 4.22
27. Klaudia Kozłowska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 4 35 8.75
28. Martyna Fabianowska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 6 35 5.83
29. Paulina Zalewska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 7 34 4.86
30. Martyna Wohlfeil MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 9 32 3.56
31. Julia Beringer MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 6 30 5.00
32. Barbara Brzezińska MMKS Katarzynki Toruń 10 30 3.00
33. Gaja Włodarczyk PTK CIS Multis Multum Pabianice 4 28 7.00
34. Julia Stankiewicz PTK CIS Multis Multum Pabianice 4 28 7.00
35. Zofia Dąbrowska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 4 27 6.75
36. Aleksandra Kozłowska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 4 26 6.50
37. Martyna Janusz UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 4 26 6.50
38. Nicola Obrodzka UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 2 25 12.50
39. Laura Pawłowska MMKS Katarzynki Toruń 9 23 2.56
40. Barbara Niemiec MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 10 22 2.20
41. Katarzyna Szpera UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 4 21 5.25
42. Wiktoria Dąbrowska Basket 25 Bydgoszcz 9 21 2.33
43. Pola Kaźmierczak UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 4 21 5.25
44. Klaudia Beze PTK CIS Multis Multum Pabianice 4 18 4.50
45. Bianka Bałwas UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 3 16 5.33
46. Karolina Szymańska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 5 16 3.20
47. Julia Misko Basket 25 Bydgoszcz 9 16 1.78
48. Natalia Janitzka PTK CIS Multis Multum Pabianice 4 12 3.00
49. Coletta Szabłowska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 3 10 3.33
50. Paulina Szwej PTK CIS Multis Multum Pabianice 3 10 3.33
51. Weronika Sokoll MMKS Katarzynki Toruń 9 10 1.11
52. Patrycja Borawska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 4 9 2.25
53. Martyna Michalska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 4 9 2.25
54. Oliwia Szymańska MMKS Katarzynki Toruń 7 8 1.14
55. Julia Serednicka PTK CIS Multis Multum Pabianice 4 8 2.00
56. Julia Syrewicz PTK CIS Multis Multum Pabianice 4 6 1.50
57. Klaudia Zielińska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 5 6 1.20
58. Adna Omanić MMKS Katarzynki Toruń 6 5 0.83
59. Oliwia Kobus MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 4 4 1.00
60. Helena Wróblewska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 3 4 1.33
61. Iga Pawlak MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 4 3 0.75
62. Marta Malicka MMKS Katarzynki Toruń 7 3 0.43
63. Karolina Rutnowska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 3 2 0.67
64. Roksana Rózga PTK CIS Multis Multum Pabianice 2 2 1.00
65. Wiktoria Mordak MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 6 2 0.33
66. Agnieszka Cichocka UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 2 2 1.00
67. Julia Pawłowska PTK CIS Multis Multum Pabianice 2 0 0.00

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu i Turystyki Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Hotel Mercure Arena Toruń EBL EBLK

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO