Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Marta Duda MMKS Katarzynki Toruń 9 144 16.00
2. Bibiana Puzdrowska MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz 9 120 13.33
3. Kamila Płatek MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz 8 101 12.63
4. Klaudia Szmycińska MMKS Katarzynki Toruń 9 93 10.33
5. Zuzanna Urban MMKS Katarzynki Toruń 9 89 9.89
6. Aleksandra Szymańska MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz 6 80 13.33
7. Delfina Misiuna Basket 25 Bydgoszcz 6 56 9.33
8. Kinga Mazurek MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz 9 52 5.78
9. Ines Żubkowska MMKS Katarzynki Toruń 9 50 5.56
10. Martyna Finc Basket 25 Bydgoszcz 5 49 9.80
11. Justyna Rudzka PTK Lumi Pabianice 3 49 16.33
12. Paulina Rybacka MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz 8 48 6.00
13. Wiktoria Sobiech MUKS WSG Supravis BWJ Bydgoszcz 6 47 7.83
14. Emilia Jóźwicka Basket 25 Bydgoszcz 4 46 11.50
15. Michalina Bebyn MUKS WSG Supravis BWJ Bydgoszcz 4 41 10.25
16. Róża Rogowska MUKS WSG Supravis BWJ Bydgoszcz 6 39 6.50
17. Roksana Sobiech MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz, MUKS WSG Supravis BWJ Bydgoszcz 6 37 6.17
18. Weronika Preihs MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz 6 36 6.00
19. Barbara Niemiec MUKS WSG Supravis BWJ Bydgoszcz 5 36 7.20
20. Marcelina Antosik Basket 25 Bydgoszcz 4 36 9.00
21. Julia Kobus MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz 5 35 7.00
22. Weronika Dygul Basket 25 Bydgoszcz 5 33 6.60
23. Wiktoria Suwik Basket 25 Bydgoszcz 6 32 5.33
24. Martyna Leszczyńska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 3 30 10.00
25. Daria Kowalczyk PTK Lumi Pabianice 3 30 10.00
26. Julia Tomaszewska MMKS Katarzynki Toruń 9 30 3.33
27. Jesika Wohlfeil MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz 5 23 4.60
28. Natalia Gozdek UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 3 22 7.33
29. Patrycja Kirsz PTK Lumi Pabianice 3 22 7.33
30. Marcelina Jagodzińska MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz 8 22 2.75
31. Ewelina Śmiałek MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz, MUKS WSG Supravis BWJ Bydgoszcz 8 22 2.75
32. Klaudia Jankowska MUKS WSG Supravis BWJ Bydgoszcz 3 21 7.00
33. Marlena Piotrowska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 3 21 7.00
34. Zuzanna Winiatowska MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz 5 21 4.20
35. Paulina Zalewska MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz 6 20 3.33
36. Kinga Chodorowska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 2 20 10.00
37. Wiktoria Zasada Basket 25 Bydgoszcz 4 20 5.00
38. Martyna Cybert PTK Lumi Pabianice 3 19 6.33
39. Syanne Mohamed MMKS Katarzynki Toruń 6 19 3.17
40. Zuzanna Szmyt MMKS Katarzynki Toruń 9 16 1.78
41. Jessica Solak UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 3 16 5.33
42. Patrycja Krzyszczak UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 3 16 5.33
43. Dominika Gruszczyńska MUKS WSG Supravis BWJ Bydgoszcz 5 15 3.00
44. Ewa Kielar PTK Lumi Pabianice 3 15 5.00
45. Zuzanna Piwkowska Basket 25 Bydgoszcz 4 15 3.75
46. Patrycja Borawska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 2 13 6.50
47. Wiktoria Kośla UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 3 13 4.33
48. Karina Skopińska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 3 13 4.33
49. Patrycja Brywczyńska Basket 25 Bydgoszcz 4 13 3.25
50. Patrycja Żurawska MMKS Katarzynki Toruń 7 12 1.71
51. Wiktoria Cicha MUKS WSG Supravis BWJ Bydgoszcz 6 12 2.00
52. Michalina Wiśniewska MMKS Katarzynki Toruń 9 11 1.22
53. Weronika Dolewa PTK Lumi Pabianice 3 11 3.67
54. Agata Świątkowska Basket 25 Bydgoszcz 3 9 3.00
55. Martyna Dolewa PTK Lumi Pabianice 3 8 2.67
56. Justyna Samulak UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 3 8 2.67
57. Marianna Czmochowska MUKS WSG Supravis BWJ Bydgoszcz 6 7 1.17
58. Natalia Łacwik PTK Lumi Pabianice 3 4 1.33
59. Kinga Młotkowska MUKS WSG Supravis BWJ Bydgoszcz 5 4 0.80
60. Agnieszka Trunk MUKS WSG Supravis BWJ Bydgoszcz 3 3 1.00
61. Justyna Grabowska Basket 25 Bydgoszcz 3 2 0.67
62. Michelle Piórkowska MUKS WSG Supravis BWJ Bydgoszcz 3 0 0.00

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu i Turystyki Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Hotel Mercure Arena Toruń EBL EBLK Basket Camp

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO