Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Filip Drozdowski TKM Włocławek 9 196 21.78
2. Maciej Nalewaj Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki 8 152 19.00
3. Nataniel Kolasiński MKS Novum Bydgoszcz, Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 9 144 16.00
4. Hubert Jankowski Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki 10 142 14.20
5. Jakub Jagodziński Twarde Pierniki Toruń 10 139 13.90
6. Marcel Afeltowicz TKM Włocławek 7 128 18.29
7. Jakub Bierski Twarde Pierniki Toruń 10 126 12.60
8. Kamil Krużyński Twarde Pierniki Toruń 9 121 13.44
9. Stanisław Pytel TKM Włocławek 9 117 13.00
10. Adam Piątek TKM Włocławek 9 115 12.78
11. Mateusz Ziółkowski Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 8 103 12.88
12. Sebastian Graś MKS Novum Bydgoszcz, Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 8 94 11.75
13. Kacper Bochat MKS Novum Bydgoszcz, Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 8 88 11.00
14. Adam Frąckiewicz MKS Novum Bydgoszcz, Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 7 88 12.57
15. Jakub Lambarski Twarde Pierniki Toruń 9 87 9.67
16. Damian Sypniewski MKS Novum Bydgoszcz, Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 7 82 11.71
17. Kamil Kraska MKS Novum Bydgoszcz, Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 8 73 9.13
18. Szymon Walczak Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki 10 72 7.20
19. Mikołaj Krokowski Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki 10 70 7.00
20. Kacper Nijak Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki 8 67 8.38
21. Damian Krawczyk Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 5 61 12.20
22. Oliwier Wiśniewski MKS Novum Bydgoszcz, Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 7 61 8.71
23. Dawid Nikleniewicz Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki 9 60 6.67
24. Jan Biela Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 8 58 7.25
25. Bogusz Białecki MKS Novum Bydgoszcz, Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 6 51 8.50
26. Artur Lewandowski KKS Pro-Basket Kutno 2 45 22.50
27. Hubert Paluch Twarde Pierniki Toruń 8 44 5.50
28. Łukasz Gliszczyński Twarde Pierniki Toruń 10 44 4.40
29. Adam Hirsz Twarde Pierniki Toruń 10 44 4.40
30. Hubert Sznyra Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 8 40 5.00
31. Michał Przybylski MKS Novum Bydgoszcz, Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 8 37 4.63
32. Michał Popławski KKS Pro-Basket Kutno 2 33 16.50
33. Miłosz Markowski TKM Włocławek 9 30 3.33
34. Karol Lebiedziński TKM Włocławek 7 30 4.29
35. Adrian Protasiuk TKM Włocławek 8 28 3.50
36. Oliwier Bednarek TKM Włocławek 6 28 4.67
37. Rafał Jankowski TKM Włocławek 9 26 2.89
38. Maciej Wiercioch KKS Pro-Basket Kutno 2 25 12.50
39. Hubert Płachecki Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki 7 24 3.43
40. Seweryn Dawidowicz MKS Novum Bydgoszcz, Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 6 24 4.00
41. Kajetan Kociuba Twarde Pierniki Toruń 5 23 4.60
42. Piotr Rajch ŁKS Szkoła Gortata Łódź 1 22 22.00
43. Jakub Niedźwiadek KKS Pro-Basket Kutno 2 22 11.00
44. Hubert Matusiak MKS Novum Bydgoszcz, Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 8 20 2.50
45. Mateusz Hołda TKM Włocławek 9 20 2.22
46. Kacper Grontkowski KKS Pro-Basket Kutno 2 19 9.50
47. Dobromir Szymański Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki 7 18 2.57
48. Szymon Goszczyński MKS Novum Bydgoszcz, Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 7 16 2.29
49. Piotr Keller ŁKS Szkoła Gortata Łódź 1 15 15.00
50. Jakub Chosa TKM Włocławek 7 14 2.00
51. Bartosz Budnik Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 6 13 2.17
52. Adam Mikler MKS Novum Bydgoszcz, Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 8 13 1.63
53. Wojciech Balcerkowski TKM Włocławek 7 13 1.86
54. Mikołaj Szumański Twarde Pierniki Toruń 5 12 2.40
55. Mateusz Walczak Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki 6 12 2.00
56. Tomasz Garbowski Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 5 12 2.40
57. Bartosz Zakrzewski ŁKS Szkoła Gortata Łódź 1 11 11.00
58. Jakub Anuszkiewicz MKS Novum Bydgoszcz, Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 8 11 1.38
59. Mateusz Rosa KKS Pro-Basket Kutno 2 10 5.00
60. Jakub Przekwas Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki 8 10 1.25
61. Tymoteusz Solarczyk Twarde Pierniki Toruń 7 8 1.14
62. Wojciech Kaniewski Twarde Pierniki Toruń 8 8 1.00
63. Kacper Cacko ŁKS Szkoła Gortata Łódź 1 7 7.00
64. Filip Retecki MKS Novum Bydgoszcz, Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 6 6 1.00
65. Mateusz Bednarek TKM Włocławek 5 6 1.00
66. Szymon Gralewski ŁKS Szkoła Gortata Łódź 1 6 6.00
67. Szymon Michalski Twarde Pierniki Toruń 9 6 0.67
68. Michał Mycko ŁKS Szkoła Gortata Łódź 1 4 4.00
69. Jakub Dusza Twarde Pierniki Toruń 5 4 0.80
70. Jakub Kołodziuk ŁKS Szkoła Gortata Łódź 1 4 4.00
71. Mikołaj Welzandt Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki 8 3 0.38
72. Michał Królikowski Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki 5 2 0.40
73. Kamil Bielecki KKS Pro-Basket Kutno 1 2 2.00
74. Tobiasz Wnuk ŁKS Szkoła Gortata Łódź 1 2 2.00
75. Michał Kucharski MKS Novum Bydgoszcz, Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 4 2 0.50
76. Kacper Kramarz ŁKS Szkoła Gortata Łódź 1 2 2.00
77. Filip Firlej ŁKS Szkoła Gortata Łódź 1 1 1.00
78. Jakub Malicki KKS Pro-Basket Kutno 1 0 0.00
79. Jakub Katarzyński KKS Pro-Basket Kutno 2 0 0.00
80. Miłosz Urbański KKS Pro-Basket Kutno 1 0 0.00
81. Krystian Karolak ŁKS Szkoła Gortata Łódź 1 0 0.00

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu i Turystyki Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Hotel Mercure Arena Toruń EBL EBLK

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA